Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2018., 10:50   #8081
Quote:
Oblomir Gombalo kaže: Pogledaj post
Kaj se čovjek ne smije ni opustiti na terenu?
sem ni to rekla

sem ni znala da duvaš
__________________
Have I gone mad? I'm afraid so. You're entirely Bonkers.
But I will tell you a secret, all the best people are.
Alice in Wonderland
Buba Mraz is offline  
Old 22.02.2018., 10:50   #8082
Quote:
Oblomir Gombalo kaže: Pogledaj post
Thompson mode on:
Neećuu nikadaaaa!!
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone
typhoid_mary is offline  
Old 22.02.2018., 10:53   #8083
Quote:
Buba Mraz kaže: Pogledaj post
sem ni to rekla

sem ni znala da duvaš
Ma ne duvam, zajebavam se.
Puše bura pa sam se poigrao riječima.
__________________
It's hard to be saint in the city.
Oblomir Gombalo is offline  
Old 22.02.2018., 11:29   #8084
Buba! Zenska koju trebam :klap:
Isla bi u New York, a Miki mi je rekao da je tebi poslao kaj treba za turisticku vizu.
Mislim, jos nisam sigurna da bi isla, frendica - domacica je postala picka u medjuvremenu, ali zivi u samom centru Manhattana i upoznala je mog drugog po redu omiljenog Goslinga
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Old 22.02.2018., 11:49   #8085
Quote:
bemmu kaže: Pogledaj post
jutar putar!

sisanje je bila losa ideja s obzirom na smrzotinu vani
Jesi bacila nyxter style? GI Bemmu.
Zek0slav is offline  
Old 22.02.2018., 11:51   #8086
komunikologija i kultura....

prebirem malo po oglasima gumtree UK i willhaben Austrija....kupujem neke pizdarije tipa dronovi, fotoaparati i objektivi....

uglavnom, pošaljem šprancu na 30tak oglasa, samo mijenjam naziv i cifre;

"Poštovani, bez uvrede na ponudu, ali ako bi mi dali vaš xxxxxx za xxx eura/funti, kupujem odmah! Lijepi pozdrav, Gagimir"

ekipa se javlja da im je malo love....recimo, lik traži za objektiv 900eura, ja nudim 700 plus poštarina....on naravno odbije..
popravim se na 750 + poštarina i lik pristane....i onda mu kažem da mi šalje paket u Kroatien/Croatia....i instantno prekidaju komunikaciju, bez pozdrava, bez odjeba, bez ičega, a na whatsappu ili viberu me čak i odmah blokiraju masovno...


i kontaktiram jednog starog prodavača iz Austrije od kojeg sam već kupovao i prepričavam mu što mi se događa...i objašnjava on meni da ekipa masovno ima averziju prema Balaknu u smislu trgovanja preko malih oglasnika jer naši masovno varaju....


mislim si, kako ga mogu prevariti ako mu uplatim na paypal 750-800 eura, njemu sjedne lova i tek onda mi šalje paket....di je tu prevara....prije on mene može prevariti pa mi ne poslati paket ili mi pošalje ciglu...


glupi su za popizdit, a još k tomu i stoka nepodojena nekulturna da ni pozdraviti ne znaju, makar mi rekli i "fuck off balkaniše aršloh" ....apsolutno ništa....nešto slično ko ove naše forumašice sa oglasa s kojima se tipkaš mjesec i pol dana i dogovariš za kavu i onda na kraju netragom nestane niti se javi više uopće, a sve kao bilo super i za 5, maltene se topi preko poruka i jedva čeka da se vidimo


dok su usrani uštogljeni Englezi puno bolji po tom pitanju....korak ispred Austrijanaca...a očekivao bi čovjek obratno.....evo upravo laprdam sa Englezima, javljaju se ljudi promtno...
gagi9a is offline  
Old 22.02.2018., 11:54   #8087
Taman kad moram u Prag vani 1m snijega. Trebal sam se zvat Srecko.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Old 22.02.2018., 12:02   #8088
Quote:
gagi9a kaže: Pogledaj post
mislim si, kako ga mogu prevariti ako mu uplatim na paypal 750-800 eura, njemu sjedne lova i tek onda mi šalje paket....di je tu prevara....prije on mene može prevariti pa mi ne poslati paket ili mi pošalje ciglu...
Ti ga možeš poslije zajebavati da ti paket nije stigao ili ti je poslao ciglu ili stvar ne radi ili si u šumi.

Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Taman kad moram u Prag vani 1m snijega. Trebal sam se zvat Srecko.
Pa mogu ja u Prag umjesto tebe, ako ti se ne da.
anđeo tame is offline  
Old 22.02.2018., 12:11   #8089
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Pa mogu ja u Prag umjesto tebe, ako ti se ne da.

Tebi je dovoljno preko praga i vani si
gagi9a is offline  
Old 22.02.2018., 12:37   #8090
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
Buba! Zenska koju trebam :klap:
Isla bi u New York, a Miki mi je rekao da je tebi poslao kaj treba za turisticku vizu.
Mislim, jos nisam sigurna da bi isla, frendica - domacica je postala picka u medjuvremenu, ali zivi u samom centru Manhattana i upoznala je mog drugog po redu omiljenog Goslinga
tu ti je lepo objašnjeno kaj i kak...morala bi prekopati po porukama kaj mi je on slal

ocem i ja ici kupili novi auto pa cem morati smaniti veca putovanja na jedno godišnje
__________________
Have I gone mad? I'm afraid so. You're entirely Bonkers.
But I will tell you a secret, all the best people are.
Alice in Wonderland
Buba Mraz is offline  
Old 22.02.2018., 12:48   #8091
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Taman kad moram u Prag vani 1m snijega. Trebal sam se zvat Srecko.
Little big one Srećko Kjut Mogu (i) ja umjesto tebe u Prag?
seamless is offline  
Old 22.02.2018., 13:00   #8092
Quote:
Tox kaže: Pogledaj post
Znaš nešto više? Mene taj upis zbunjuje poprilično.
Jel se radi o nekom weird fetišu
ili ancient odredu inicijalizacije?
Simpatično viđenje.
Objasnila bih ti na šta sam mislila, ali osećam da sam već odavno prešla neku nevidljivu granicu ukusa i smisla lol.
Vidiš: uzurpirala sam nečiji lični prostor. Ovakva kakva jesam: lako razdragana nesputano oduševljena (i poenkad neubzdana) vrlo nametljivo sam se gurala oko nekoga. Sve sam učinila da me primeti i vidi (barem samo malim delićem od onoga kako ja njega vidim), a na kraju sve što sam postigla je da me on apsolutno više ne vidi.
Sada sam za tatu patka manje vidljiva od zraka koji udiše.


Ma.
Sve je to pomalo smešno.

Čudno je to kako se nama neki ljudi dopadnu i to veoma - a mi se njima uopšte ne dopadnemo. I gore od toga: mi za njih ne radimo baš ništa.

Ništa. Sve je to život.
Euphrosine is offline  
Old 22.02.2018., 13:01   #8093
Quote:
Buba Mraz kaže: Pogledaj post
tu ti je lepo objašnjeno kaj i kak...morala bi prekopati po porukama kaj mi je on slal

ocem i ja ici kupili novi auto pa cem morati smaniti veca putovanja na jedno godišnje
Nemam tipkovnicu s dijakritickim znakovima, a imam ih dva u prezimenu
I kakav jebeni broj telefona s posla ako sam freelancer? Jako mi komplicirano izgleda

A kad ste vi mislili ici?
Bas u New York ili...?
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
Old 22.02.2018., 13:11   #8094
Danas je u Japanu dan mačaka.
Zek0slav is offline  
Old 22.02.2018., 13:13   #8095
Quote:
Euphrosine kaže: Pogledaj post
Simpatično viđenje.
Objasnila bih ti na šta sam mislila, ali osećam da sam već odavno prešla neku nevidljivu granicu ukusa i smisla lol.
Vidiš: uzurpirala sam nečiji lični prostor. Ovakva kakva jesam: lako razdragana nesputano oduševljena (i poenkad neubzdana) vrlo nametljivo sam se gurala oko nekoga. Sve sam učinila da me primeti i vidi (barem samo malim delićem od onoga kako ja njega vidim), a na kraju sve što sam postigla je da me on apsolutno više ne vidi.
Sada sam za tatu patka manje vidljiva od zraka koji udiše.


Ma.
Sve je to pomalo smešno.

Čudno je to kako se nama neki ljudi dopadnu i to veoma - a mi se njima uopšte ne dopadnemo. I gore od toga: mi za njih ne radimo baš ništa.

Ništa. Sve je to život.
Trebala bih se uhvatit (ozbiljno) posla, al sad nemrem. Ko je tata patak? Niš ne razumijem
seamless is offline  
Old 22.02.2018., 13:14   #8096
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Danas je u Japanu dan mačaka.
To je (i) ovdje razlog za slavlje
seamless is offline  
Old 22.02.2018., 13:19   #8097
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
Nemam tipkovnicu s dijakritickim znakovima, a imam ih dva u prezimenu
I kakav jebeni broj telefona s posla ako sam freelancer? Jako mi komplicirano izgleda

A kad ste vi mislili ici?
Bas u New York ili...?
ma to je lako copy/paste s neta kod prijave
brijem da nije jednostavno ali nisam stekla dojam da je jako komplikovano
nisam detaljno proucavala

cilj je bio advent u NY jer mi je to san isto ko moskva ali malo bu se odgodilo jebeni auto
__________________
Have I gone mad? I'm afraid so. You're entirely Bonkers.
But I will tell you a secret, all the best people are.
Alice in Wonderland
Buba Mraz is offline  
Old 22.02.2018., 13:41   #8098
Quote:
gagi9a kaže: Pogledaj post
mislim si, kako ga mogu prevariti ako mu uplatim na paypal 750-800 eura, njemu sjedne lova i tek onda mi šalje paket....di je tu prevara....prije on mene može prevariti pa mi ne poslati paket ili mi pošalje ciglu...
Zapravo lako ga možeš prevariti, rulja to masovno radi, i to ne samo "Balkanische". Pogotovo kada je "čista" uplata preko paypala, tj. friends and family, ili kako se već zove, onda se ne plaća ceh od iznosa paypalu, ali i u par klikova možeš poništiti transakciju.
Ako plaćaš za uslugu onda je kompliciranije za smrdati (veće kontrole), ali likovi koji prodaju to ne vole jer onda paypal uzima postotak. Zato neki prodavatelji kažu da može preko paypala, ali samo kao plaćanje usluge i da platiš iznos + 2-6%, koliko već paypal uzima od njih.

Nedavno sam čitao da je lik tako zduvao par tisuća dolara na kriptovalutama. Prodavao coine, lik mu uplatio na paypal kao "friends and family", lik prebacio coine, a ovaj povukao paypal uplatu i lik ostao i bez coina i bez para.
Solo761 is offline  
Old 22.02.2018., 13:45   #8099
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Danas je u Japanu dan mačaka.
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/i...zT5B_GENQck7wg

nešto što svaki mačji rob mora znati
__________________
X
Blurred Vision is offline  
Old 22.02.2018., 13:53   #8100
Quote:
Buba Mraz kaže: Pogledaj post
ma to je lako copy/paste s neta kod prijave
brijem da nije jednostavno ali nisam stekla dojam da je jako komplikovano
nisam detaljno proucavala

cilj je bio advent u NY jer mi je to san isto ko moskva ali malo bu se odgodilo jebeni auto
Mene brine kako cu ono s poslom. Ja sam freelancer u drugoj zemlji. Nemam poslodavca koji ce garantirati da cu se vratit na posao.
__________________
Ali ona to živi. Sve čakre su joj orkuglaste. Aura iznad nje je okruglasta. kad s njom pričam ja vidim onaj neki bijeli krug ispunjen onom pjenom od muchmallowa (Josuha o Alice)
AliceInMess is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:51.