Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2007., 12:12   #21
Mene strah slikanja jer uopce nisam fotogenicna!I na svakoj cu slici sigurno cudno ispasti.Ajme,kako ce se namuciti moj fotograf,provest ce sate i sate u retusiranju mojih fotki
crnka79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 13:20   #22
Quote:
crnka79 kaže: Pogledaj post
Mene strah slikanja jer uopce nisam fotogenicna!I na svakoj cu slici sigurno cudno ispasti.Ajme,kako ce se namuciti moj fotograf,provest ce sate i sate u retusiranju mojih fotki
Joj joj... i ja.... uvijek radim face, zatvaram oci... da vidimo kolko ce ovaj bit dobar.
txiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 14:04   #23
Ja uopće neću pozirati, odlučila sam biti poput zvijezde, i gdje me fotograf ulovi-super . Kad se budem slikala s dragim, samo ću se s njim ljubakat i mazit, bez onih glupavih poziranja!
Uglavnom, želi fotke kao iz Cosma, a najljepše mi je isto, onako u gradu, svakodnevnica, a ti prolaziš u vjenčanici. Moj mi je tip iz Spinakergraphicsa pokazao te fotke i baš su .
Zairra is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 14:56   #24
Quote:
zairra kaže: Pogledaj post
Ja uopće neću pozirati, odlučila sam biti poput zvijezde, i gdje me fotograf ulovi-super . Kad se budem slikala s dragim, samo ću se s njim ljubakat i mazit, bez onih glupavih poziranja!
Uglavnom, želi fotke kao iz Cosma, a najljepše mi je isto, onako u gradu, svakodnevnica, a ti prolaziš u vjenčanici. Moj mi je tip iz Spinakergraphicsa pokazao te fotke i baš su .
Ja sam isto njih uzela... jer su mi se najvise svidjeli... i ja isto ne namjeravam previse pozirati... ali nekaj ce me sigurno namjestati... i tih se bojim... he he he
txiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 14:58   #25
nisam ni ja fotogenična. uvijek ispadnem ko s nekim podočnjacima, jer su mi kapci tamniji malo od ostatka lica, pa još i pjegice i to...strašno. al baš me briga
kitty b is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 15:33   #26
podocnjake i tamne kapke ce sve dobra sminka pokriti...

I dobra sminka na fotografiji stvarno radi razliku. Ja sam isla na probno sminkanje za svadbu kod frendice (koja ima salon i skolovala se u parizu) kad sam bila kuma na jednoj svadbi i na tim sam slikama svim ispala super... a inace ispadam kriminalno.
txiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 16:50   #27
I mi smo uzeli Spinaker
Meni je inače muka od slikavanja. Uvijek loše ispadne, ili zatvorim oči ili ... Psihički se pripremam na poziranje taj dan
nike23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 21:55   #28
Meni je samo malo bed od onih intervjua koje ćemo morati odraditi!Ne volim fakat kamere niti sebe gledati! Ali s fotićem nemam problema!
__________________
Those kilometres and the red lights, I was always looking left and right, Oh, but I˙m always crashing in the same car
Zairra is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 22:34   #29
Mi nećemo taj intervju. Možda bi da nas samo snimaju dok se šetamo. Nema šanse da još nešto pričam
nike23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 22:39   #30
Vidiš, vidiš, a meni cijelo vrijeme u glavi da ga moram imat !
Superiška, sad ću baš razmislit, ako si taj dan budem, onak mrak, imat ću ga, a ako budem , onda neću. Nema forsiranja, jel tako?!
__________________
Those kilometres and the red lights, I was always looking left and right, Oh, but I˙m always crashing in the same car
Zairra is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 22:53   #31
Točno tako. Ako budemo super raspoloženi i oni ne planirano snime neki razgovor super, a ako znam da to moram sigurno ću biti živčana.
Gdje ćete se vi fotografirati na dan vjenčanja? Mene brine što ako bude kiša.
nike23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 23:40   #32
[QUOTE=nike23;8166115]Točno tako. Ako budemo super raspoloženi i oni ne planirano snime neki razgovor super, a ako znam da to moram sigurno ću biti živčana.
Gdje ćete se vi fotografirati na dan vjenčanja? Mene brine što ako bude kiša. [/QUOTE

Pa mislim da će biti one kroz grad, stvarno su mi Cosmo , a voljela bih i malo zelenila, pa možda Zrinjevac, on mi je fakat prekrasan!
O kiši nemoj razmišljat, to ti je kao da ju prizivaš!
A Ako padne, šta sad, ima i ona svojih draži, onda ću se slikati pod trijemom crkve ili tako nešto, tipa mi se grlima i ljubimo, toplo nam je, a okolo kiša!
U svemu moraš naći nešto lijepo i nikad nisu sve lađe potonule!
__________________
Those kilometres and the red lights, I was always looking left and right, Oh, but I˙m always crashing in the same car
Zairra is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 23:53   #33
Mi isto planiramo na Zrinjevac i po onim ulicama oko njega. Meni su isto super te fotografije gdje se vidi svakidašnji ambijent, a mi sređeni Stvarno su kako ti kažeš Cosmo
nike23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2007., 23:59   #34
Quote:
nike23 kaže: Pogledaj post
Mi isto planiramo na Zrinjevac i po onim ulicama oko njega. Meni su isto super te fotografije gdje se vidi svakidašnji ambijent, a mi sređeni Stvarno su kako ti kažeš Cosmo
E još kada photoshop obavi svoje ima da budem ko Cindy Crawford. Skromno, malo ličim na nju!
__________________
Those kilometres and the red lights, I was always looking left and right, Oh, but I˙m always crashing in the same car
Zairra is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2007., 16:11   #35
Quote:
crnka79 kaže: Pogledaj post
Mene strah slikanja jer uopce nisam fotogenicna!I na svakoj cu slici sigurno cudno ispasti.Ajme,kako ce se namuciti moj fotograf,provest ce sate i sate u retusiranju mojih fotki
Kao da si moju situaciju napisala. A o kameri da ne pričamo.
Tiho jezero is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2007., 17:23   #36
Mi ćemo se slikati u Botanickom - za zahvalnicu i to prijepodne, jer nam svadba počinje u podne ili 1 sat (dnevna svadba, do ponoći) A vec smo se uslikivali tamo i slike ispadnu prekrasno
gugolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2007., 18:57   #37
Quote:
gugolina kaže: Pogledaj post
Mi ćemo se slikati u Botanickom - za zahvalnicu i to prijepodne, jer nam svadba počinje u podne ili 1 sat (dnevna svadba, do ponoći) A vec smo se uslikivali tamo i slike ispadnu prekrasno
Jeste sredili dozvolu od Botaničkog vrta? To obavezno morate imati na pismeno sa sobom jer su nas tražili kad smo bili kumovi.

Zadnje uređivanje SubiBubi : 18.05.2007. at 19:34.
SubiBubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2007., 19:27   #38
Jel i za Maximir treba dozvola?
__________________
potpis. zadovoljni?
Brančika is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2007., 19:35   #39
Quote:
Brančika kaže: Pogledaj post
Jel i za Maximir treba dozvola?
Nisam sigurna, pitat ćemo Sanju29, ak se ne varam ona se tamo slikala. Ili da nazoveš neku upravu Maksimira i pitaš.
SubiBubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 08:54   #40
Može malo ideja za slikanje u Rijeci ili okolici?
Ja isto nisam fotogenična, smeta mi svjetlo, žmirkam i "kiselim se" i na slikama izgledam u najmanju ruku retardirano
Jel bolje slikat se prije vjenčanja ili poslije?
__________________
mislim stvarno...
bubica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:48.