Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Pogledaj rezultate ankete: Šta ćemo a??
Gripen 26 37.14%
F16 Block 70 25 35.71%
Ma neka leti pa koji je da je. 19 27.14%
Glasovatelji: 70. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.11.2017., 14:47   #81
stovise tob moglo bit kurcijalni dokaz nehumanog ratovanja i prekomjernog granatiranja
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Old 25.11.2017., 17:15   #82
Quote:
HoD kaže: Pogledaj post
Plenki Jebate taj u zivotu nije kune zaradija na trzistu.

Moji novci su oni koji dodju iz SAD-a, Danske, Njemacke i Kine na moj racun a ja dio proslijedim u proracun. Za razliku od Plenkija i pretpostavljan tebe, koji te novce uzimaju. Ja zelin avione, ti ne. Nije tesko pogodit zasto.
Eh ja sam ti mili do sade povukao više eu srectava nego što ćeš ti uplatit u proračun do kraja stoljeća....... a za razliku od tebe još radim i opće koristan posao......i tek sam počeo s povlačenjem.....
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Old 25.11.2017., 17:16   #83
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
stovise tob moglo bit kurcijalni dokaz nehumanog ratovanja i prekomjernog granatiranja
Čekić....čavao.
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Old 25.11.2017., 19:18   #84
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Eh ja sam ti mili do sade povukao više eu srectava nego što ćeš ti uplatit u proračun do kraja stoljeća....... a za razliku od tebe još radim i opće koristan posao......i tek sam počeo s povlačenjem.....
Eu novce ne povlaci drzavni aparatcik koji projekt potpise nego onaj kome novci sjednu na racun.
HoD is offline  
Old 25.11.2017., 22:33   #85
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Eh ja sam ti mili do sade povukao više eu srectava nego što ćeš ti uplatit u proračun do kraja stoljeća....... a za razliku od tebe još radim i opće koristan posao......i tek sam počeo s povlačenjem.....
Plati bar jedan F16.

Ima se meže se.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Old 25.11.2017., 22:37   #86
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Eh ja sam ti mili do sade povukao više eu srectava nego što ćeš ti uplatit u proračun do kraja stoljeća....... a za razliku od tebe još radim i opće koristan posao......i tek sam počeo s povlačenjem.....
Nemoj da si taki. Pusti i decke da nesto povuku
dct4 is offline  
Old 26.11.2017., 12:16   #87
http://hrtprikazuje.hrt.hr/407323/nedjeljom-u-dva-23
“izmedju ostaloga pricat ce o tome kako bi novac od borbenih aviona preusmjerio u izgradnju vrtica...”

Evo jos jedan sta radi opce koristan posao a tudjim bi novcima gloginje... Koliko redikula imamo na drzavnoj sisi jos nam je i dobro.
HoD is offline  
Old 26.11.2017., 13:29   #88
Quote:
HoD kaže: Pogledaj post
Eu novce ne povlaci drzavni aparatcik koji projekt potpise nego onaj kome novci sjednu na racun.
yes pumpkin....novci sjedaju na račun onog koji ne potpiše projekt.... Imaš li ikakvog pojma o čemu pričaš?
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Old 26.11.2017., 13:30   #89
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
Plati bar jedan F16.

Ima se meže se.
Jab radije SU 35 ....morate se još malo strpit...pa nisam baš toliko povuko.......... još. .
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Old 26.11.2017., 13:31   #90
Quote:
dct4 kaže: Pogledaj post
Nemoj da si taki. Pusti i decke da nesto povuku
Mogu me uvijek povuć......
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Old 26.11.2017., 18:55   #91
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
yes pumpkin....novci sjedaju na račun onog koji ne potpiše projekt.... Imaš li ikakvog pojma o čemu pričaš?
Naravno. Ako si ikad radio neki drustveni EU projekat kako kazes onda novci nikad nisu sjeli na racun tvoje privatne firme. Ergo novce nisi povukao ti nego odredjena drzavna ustanova u koju si se uguzio. Jednako kako nisu Butkovicu odobreni novci za Peljeski most nego odredjenom ministarstvu. Vrlo jednostavne relacije. No s obzirom da ih ne povezujes sumnjam ja da si ti radio ista od toga.
HoD is offline  
Old 27.11.2017., 09:15   #92
Quote:
HoD kaže: Pogledaj post
Naravno. Ako si ikad radio neki drustveni EU projekat kako kazes onda novci nikad nisu sjeli na racun tvoje privatne firme. Ergo novce nisi povukao ti nego odredjena drzavna ustanova u koju si se uguzio. Jednako kako nisu Butkovicu odobreni novci za Peljeski most nego odredjenom ministarstvu. Vrlo jednostavne relacije. No s obzirom da ih ne povezujes sumnjam ja da si ti radio ista od toga.
Daj se sad lijepo smiri i čitaj kaj si napisao. Pa abagaiss svatko tko napiše projekt dobije lovu na firmu a ne na sebe. Nema tu razlike između privatne i državne u ovom slučaju. Da ja nisam napisao projekt ne bi ga bilo. Novac trošim ja prema mojem projektu a ne institucija. Institucija je posrednik. Dakle ako sam ja putem mojih projekata zaposlio četvoro ljudi na 4 godine s bruto plaćama od 140 k kuna godišnje onda sam ja ovoj državi pridelao..... sam procijeni koliko i to samo temeljem poreza, prireza i doprinosa a o potrošnji tih ljudi iz svojih plaća da ne pričam a uz to skinuo sam ih s burze. Bottom line je ....bez mojeg projekta nema te love, ta lova se koristi za plaće i za ostale troškove jednako kao i od bilo koje druge firme. Lova dolazi izvana a ne iz rh proračuna, dakle jednostavnom elementarnom logikom do sada sam pridelao rh proračunu preko plaća, pdv-a i prometa firmama koji sam napravio predviđenim troškovima projekta više nego što ćeš ti IKAD uplatiti u državni proračun. Jednako tako, ako se na projekt javi recimo tvoja privatna firma i dobije ga opet nisi projekt dobio ti nego tvoja firma dakle potpuno ista je procedura kao i u mom slučaju. Vidiš ja sam tu još super, lova je izvana a sad reci ti meni koliko pridelaju oni kaj recimo daju usluge proračunskim korisnicima. Npr firma koja prodaje uredski pribor školama.... odakle taj novac..ili recimo onaj neoliberalni seronja koji 100 % posla radi s državom.....Ja mislim da ta lova dolazi iz proračuna. Eto vidiš ja sam korisniji od te firme i tog konja, ja dovlačim lovu izvana....a od tebe neuporedivo korisniji.
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Old 27.11.2017., 09:40   #93
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Daj se sad lijepo smiri i čitaj kaj si napisao. Pa abagaiss svatko tko napiše projekt dobije lovu na firmu a ne na sebe. Nema tu razlike između privatne i državne u ovom slučaju. Da ja nisam napisao projekt ne bi ga bilo. Novac trošim ja prema mojem projektu a ne institucija. Institucija je posrednik. Dakle ako sam ja putem mojih projekata zaposlio četvoro ljudi na 4 godine s bruto plaćama od 140 k kuna godišnje onda sam ja ovoj državi pridelao..... sam procijeni koliko i to samo temeljem poreza, prireza i doprinosa a o potrošnji tih ljudi iz svojih plaća da ne pričam a uz to skinuo sam ih s burze. Bottom line je ....bez mojeg projekta nema te love, ta lova se koristi za plaće i za ostale troškove jednako kao i od bilo koje druge firme. Lova dolazi izvana a ne iz rh proračuna, dakle jednostavnom elementarnom logikom do sada sam pridelao rh proračunu preko plaća, pdv-a i prometa firmama koji sam napravio predviđenim troškovima projekta više nego što ćeš ti IKAD uplatiti u državni proračun. Jednako tako, ako se na projekt javi recimo tvoja privatna firma i dobije ga opet nisi projekt dobio ti nego tvoja firma dakle potpuno ista je procedura kao i u mom slučaju. Vidiš ja sam tu još super, lova je izvana a sad reci ti meni koliko pridelaju oni kaj recimo daju usluge proračunskim korisnicima. Npr firma koja prodaje uredski pribor školama.... odakle taj novac..ili recimo onaj neoliberalni seronja koji 100 % posla radi s državom.....Ja mislim da ta lova dolazi iz proračuna. Eto vidiš ja sam korisniji od te firme i tog konja, ja dovlačim lovu izvana....a od tebe neuporedivo korisniji.
ajde ne kaki, nit si ut, nit pt vec si kooperant koji popunjava sablonsku tablicu i za to si placen. taj posao je potpuno nepotreban i drzavne institucije vas toleriraju samo zato jer su prelijeni bavit se dosadnim poslom.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Old 27.11.2017., 11:48   #94
Al zaposlija je 4 (slovima:cetvero) ljudi i ja necu u zivotu uplatiti u proracun ka oni u jednoj godini. Osuncetijeben...
HoD is offline  
Old 27.11.2017., 12:14   #95
Quote:
HoD kaže: Pogledaj post
Al zaposlija je 4 (slovima:cetvero) ljudi i ja necu u zivotu uplatiti u proracun ka oni u jednoj godini. Osuncetijeben...
Ne pizdi.
To kaj ti misliš nas uvjeriti da će tvojim poslom nekaj uprihoditi i država, a ne ti, tvoj je problem. A vidim da ne spominješ one jadničke koje plaćaš osamsto kuna svaki treći-četvrti mjesec.
Svi znamo kako je jedino di nemreš zamračiti lovu onaj trogirski pogon koji si otprl za štavljenje kože afričkog vodenog bivola, a onaj Nigerijac kojem si nabil nogu kad je pital za plaću veli da pri tebi delaju kak crnci.
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Old 27.11.2017., 12:16   #96
@kumek, gledaj i uči, amateru najobičniji. Tako se piše kad žarko želiš ispasti glup.
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Old 27.11.2017., 12:41   #97
Ja se samo nadam da ne mislite kako lova iz evrope dolazi po duhu svetome nego da znate kako i mi sirotanovići tamo uplaćujemo lovu. Jer ako to već znate onda xy postotaka te love smo mi dali. Hvala.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Old 27.11.2017., 12:44   #98
Stavija san anketu i nemoj da vas vatan po forumu ako ne glasate.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Old 27.11.2017., 12:45   #99
ae. koji je omjer davanja i dobivanja?

jel to ozbiljna anketa il i za piške?

Quote:
hoggar the terrible kaže: Pogledaj post
@kumek, gledaj i uči, amateru najobičniji. Tako se piše kad žarko želiš ispasti glup.
Orak is offline  
Old 27.11.2017., 12:49   #100
eno ja obavio svoju mlatimudansku duznost i glasovao, cekam da se hogi izjasni pa da mu objasnim grunfovu vilozoviju o letenju
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:55.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger