Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.02.2018., 01:19   #21
Quote:
Newra33 kaže: Pogledaj post
to je on predlozio ali shvatio je da se radi o tome da nikad nebi u biti to ucinio,nego da je to bio prjedlog misleci da cu ja pristat, i nikad se nije radilo o trojcu i uzivanju u troje,ne zapravo,nego o tom da moze jebat nekog zgodnijeg al kako nezeli meni iza leda,jer me nezeli prevarit,mislio je da ako upakira to u sex u troje,da je sudjelujem,da cu pristat,jer mozda necu shvatit o cem se radi,tj da ukratko zeli jebat nekog drugog.
pa onda mu daj da radi sto zeli samo nek se vraca kuci. cemu rasprava. neces bit prva s takvim statusom. ne zelim pisat o tom da ga ostavljas, jer po tvom pisanju se to ne vidi.
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 01:26   #22
Ti si mu prva i jedina, on jos uci i definira sebe i profil partnerice kakvu zeli. On je ocito shvatio da mu je bitno da mu djevojka bude fit, no ostaje s tobom jer te voli unatoc tome, voli neke druge stvari kod tebe.

Mijenjamo se s godinama, nekad krenemo u razlicitim smjerovima i rastanak je neminovan. To je zivot. E sad, koliko je njemu ta "fit" komponenta bitna, tj. je li dovoljan razlog za prekid (trenutno ocito nije), vrijeme ce pokazati.

U vezama je bitan kompromis, jasno da se trudimo udovoljiti partneru. No, svakako ne bi trebali ici protiv sebe, tj. raditi nesto sto nama ne odgovara samo da bi udovoljili partneru. Ako su razlike prevelike, rastanak je neminovan.

Nitko ti ne moze reci trebas li se mijenjati zbog njega, svaka situacija je individualna. Ti trebas ocijeniti vrijedi li se mijenjati u ovoj konkretnoj situaciji i ima li smisla.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 10:24   #23
Dečko ti je retardiran. Opali mu 3. šamarčine i neče niti primjetiti.
To što si ti deblja nema veze s ničim.
Jednostavno ga treba preodgojit batinama!
Ili nadji boljega!
ayca is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 12:14   #24
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
I sad on traži da izgubiš 20? Sam to bar dobro zračunal il me godine jebu?

tako je,ajmorec gradom sam zenska s vise oblina ukupno gledano,proporcionalno i vecina ljudiprocjenjuje da imam 10ak manjen neg imam, fotke s toliko koliko sam imala su cak bile po fitness stranicama,a od te fotke deblja sam 10 kila danas..medutim,moj dragi bi neku od 50.
Newra33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 14:00   #25
Da si 20 kila mršavija htio bi neku deblju. Tvoj dečko traži promjenu, nema veze debljina niti izgled s time.


Tko normalan se može seksat s jedno te istom osobom 5 godina...
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 13:18   #26
On se zaželio drugih žena i praktički ti je dao ultimatum ili trojac ili ide on sam na druge žene. Padala je tu jedino što mu možeš dati, ako mene pitaš.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 14:11   #27
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
On se zaželio drugih žena i praktički ti je dao ultimatum ili trojac ili ide on sam na druge žene. Padala je tu jedino što mu možeš dati, ako mene pitaš.
Via Tapatalk

Ako ju ne voli više, jbg.
Quote:
ayca kaže: Pogledaj post
Dečko ti je retardiran. Opali mu 3. šamarčine i neče niti primjetiti.
To što si ti deblja nema veze s ničim.
Jednostavno ga treba preodgojit batinama!
Ili nadji boljega!

Kaj je tebi da si toliko agresivna?
Bu dečec zval policiju
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:55.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger