Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.02.2018., 12:40   #61
Odma' sam se sjetio ovoga...





Ako nije troll tema, a ima indicija da jest...

...onda ovako...

- kupi (eko)kožnu garnituru, pa ne moraš prati posteljinu nakon svakog koitusa
- UVIJEK neki sekreti "izađu" van, čak i ako je vlažno tek toliko da se može odraditi sex bez iritacije
- vagina ne postaje šira upotrebom
- za ispadanje, nauči jebat, uskladi se s partnericom

__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 21:07   #62
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Volim da je suho ko pustinja jer mi inace nema smisla muski pljunut u ruke prije posla.
U tom grmu leži zec....

Molim da mi se ovo dodatno objasni jer s obzirom da dolje ima mnogo manje bakcila nego u slini nije mi još sjelo.

A i brisanje mu bale s brade...

Znači i ako je poplava svejedno se pljune ako se ima navika?
duhovnjakinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 22:49   #63
Quote:
duhovnjakinja kaže: Pogledaj post
U tom grmu leži zec....

Molim da mi se ovo dodatno objasni jer s obzirom da dolje ima mnogo manje bakcila nego u slini nije mi još sjelo.

A i brisanje mu bale s brade...

Znači i ako je poplava svejedno se pljune ako se ima navika?
pljuvanje na stranu, ali slina je dio oralca.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 16:27   #64
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Onda niste kompatibilni.
Ili si ti njoj premali ili je ona tebi prevelika. Zavisi kak zelis gledati na to.
Kamasutra je to objasnila.
Zecice, kobile i slonice i na drugoj strani zecevi, konji i slonovi.
Ili tak nekaj i trebaju se uparivati iste velicine, kaze kamasutra.
Ti si vjerojatno izmedju zeca i konja, a ona je slonica.
A gle. Postoji neka sredina. Ako ti normalan kondom dobro stoji, odrolaš ga do kraja i ne ispada, onda si konj. I to je to.

A ako si konj i ispada svako malo, onda ili poze ne štimaju, ili pokreti ili nešto treće. Bila je jedna koja je volila cowgirl, ali tak da si sjedne i onda se samo trlja naprijed natrag. Al kak se jako navlažila, tak bi ona krenula natrag i flopt ispadne on van. Istog trena kad je krenula normalno "jahati" gore-dole, problema više nije bilo. Je, al to jahanje gore-dole nije bilo to za nju, ona je volila trljanje i to ju je više napaljivalo.... Sto žena, sto ćudi, samo treba isprobati poze, pa kaj više paše.
__________________
Živio Predrag Raos!
MilkyWay is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 16:32   #65
Quote:
duhovnjakinja kaže: Pogledaj post
Molim da mi se ovo dodatno objasni jer s obzirom da dolje ima mnogo manje bakcila nego u slini nije mi još sjelo.
Kaj god. Da ti u vagini imaš manje bacila nego treba, gljivice bi te živu pojele.
__________________
Živio Predrag Raos!
MilkyWay is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 22:50   #66
Quote:
MilkyWay kaže: Pogledaj post
A gle. Postoji neka sredina. Ako ti normalan kondom dobro stoji, odrolaš ga do kraja i ne ispada, onda si konj. I to je to.

A ako si konj i ispada svako malo, onda ili poze ne štimaju, ili pokreti ili nešto treće. Bila je jedna koja je volila cowgirl, ali tak da si sjedne i onda se samo trlja naprijed natrag. Al kak se jako navlažila, tak bi ona krenula natrag i flopt ispadne on van. Istog trena kad je krenula normalno "jahati" gore-dole, problema više nije bilo. Je, al to jahanje gore-dole nije bilo to za nju, ona je volila trljanje i to ju je više napaljivalo.... Sto žena, sto ćudi, samo treba isprobati poze, pa kaj više paše.
Apsolutno izbjegavamo takvu pozu trljanja naprijed - natrag jer njoj iz vagine curi ta vlažnost direkt po mojim testisima što mi uzrokuje svrbež . E sada ne znam od čega pa je ona išla ginekologu da vidi je li joj sve u redu i rekao je da ima povišenu kiselinsku vrijednost koja može uzrokovati iritaciju kod moje kože kada su testisi sviježe obrijani
Aerosol is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 23:01   #67
Quote:
duhovnjakinja kaže: Pogledaj post
Znači i ako je poplava svejedno se pljune ako se ima navika?
Da. Onak muski, ko da sam je casom vode.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 23:02   #68
To daje dašak zanata, da...
duhovnjakinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 23:05   #69
SUHI SEKS
Pojedine afričke kulture, poput one u Zimbabveu, lubrikaciju vagine shvaćale su kao nešto prljavo i nečisto, pa su žene pokušavale reducirati vlažnost prije ili tijekom seksualnih aktivnosti (suhi seks) i pritom korisile različita sredstva da bi to postigle, uključujući zemlju natopljenu urinom babuna, smjesu od prašine, deterdžente, koru drveta, sol, korijenje, začine, kvasinu, antiseptike, pamuk i listove novina. Muškarci su ocjenjivali takav spolni odnos kao ugodan jer je vagina bila sužena, pa je i trenje bilo veće, a kako je bilo ženama lako je zamisliti.


https://www.slobodnadalmacija.hr/sce...li-s-djevicama
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 08:40   #70
Quote:
krena kaže: Pogledaj post
SUHI SEKS
Pojedine afričke kulture, poput one u Zimbabveu, lubrikaciju vagine shvaćale su kao nešto prljavo i nečisto, pa su žene pokušavale reducirati vlažnost prije ili tijekom seksualnih aktivnosti (suhi seks) i pritom korisile različita sredstva da bi to postigle, uključujući zemlju natopljenu urinom babuna, smjesu od prašine, deterdžente, koru drveta, sol, korijenje, začine, kvasinu, antiseptike, pamuk i listove novina. Muškarci su ocjenjivali takav spolni odnos kao ugodan jer je vagina bila sužena, pa je i trenje bilo veće, a kako je bilo ženama lako je zamisliti.


https://www.slobodnadalmacija.hr/sce...li-s-djevicama
Vrlo zanimljivo je da u različitim kulturama imamo i drugačija stajališta po pitanju vlažnosti vagine i možda totalno isušena bi bila mrvicu neudobna kod samo trenja unutra-van . Ipak sam mišljenja da treba lubrfikaciju regulirati i samo brisati onaj dio izvan vagine dok unutranji dio vlažnosti se može regulirati ukoliko se sam penis obriše nekoliko puta u krpicu ili maramicu .
Aerosol is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 09:23   #71
Mene zanima je li tu ima muško koje jednostavno jebe?
Ono kurac, pička kad se napale, bez priprema: krpice, tuširanje min prije seksa, mahnito depiliranje, razmišljanje i analiziranje...
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 10:12   #72
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Mene zanima je li tu ima muško koje jednostavno jebe?
Ono kurac, pička kad se napale, bez priprema: krpice, tuširanje min prije seksa, mahnito depiliranje, razmišljanje i analiziranje...
Osobno ne razumijem što podrazumijevaš pod " jednostavno " jer sva dosadašnja istraživanja dokazala su da se iza jednostavnosti vrlo često krije primitivizam i razvoj većine spolno prenosivih bolesti .
Sex zahtijeva adekvatan pristup i higijenu koja treba biti implementirana prije i tokom samog seksualnog odnosa .
Ono najbitnije je obostrano zadovoljstvo koje vrlo često izostaje ukoliko nema usklađenosti kao što su trajanje uvodnog čina , pritsak na klitoris, brzina i usklađenost pokreta tjela vremenska usklađenost do obostranog orgazma , količina vlažnosti vagine koja je potrebna kod različitih proporcija vaginalnog otvora .
Aerosol is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 10:14   #73
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Mene zanima je li tu ima muško koje jednostavno jebe?
Ono kurac, pička kad se napale, bez priprema: krpice, tuširanje min prije seksa, mahnito depiliranje, razmišljanje i analiziranje...
Ja. Ako izuzmemo pljuvanje u ruku i molitvu krunice prije posla.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 10:16   #74
Quote:
Aerosol kaže: Pogledaj post
Osobno ne razumijem što podrazumijevaš pod " jednostavno " jer sva dosadašnja istraživanja dokazala su da se iza jednostavnosti vrlo često krije primitivizam i razvoj većine spolno prenosivih bolesti .
Sex zahtijeva adekvatan pristup i higijenu koja treba biti implementirana prije i tokom samog seksualnog odnosa .
Ono najbitnije je obostrano zadovoljstvo koje vrlo često izostaje ukoliko nema usklađenosti kao što su trajanje uvodnog čina , pritsak na klitoris, brzina i usklađenost pokreta tjela vremenska usklađenost do obostranog orgazma , količina vlažnosti vagine koja je potrebna kod različitih proporcija vaginalnog otvora .
Zato se sve manje i jebe, jer se od seksa izvode gluposti i ocekuje SF.
Nije ni cudo sto seks polako postaje izumire.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 10:22   #75
Radnik-hedonist u seksu ne mora biti primitivac.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 10:38   #76
Quote:
Aerosol kaže: Pogledaj post
Apsolutno izbjegavamo takvu pozu trljanja naprijed - natrag jer njoj iz vagine curi ta vlažnost direkt po mojim testisima što mi uzrokuje svrbež . E sada ne znam od čega pa je ona išla ginekologu da vidi je li joj sve u redu i rekao je da ima povišenu kiselinsku vrijednost koja može uzrokovati iritaciju kod moje kože kada su testisi sviježe obrijani
pa ti si ko neka balavica koja tek ulazi u seksualnost pa joj svaki kurac smeta.
da sam ti zena, ja bi te uskratio za seks.

daj se probaj samo seksati bez krpe, a kesu poslije seksa operi.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 10:44   #77
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Mene zanima je li tu ima muško koje jednostavno jebe?
Ono kurac, pička kad se napale, bez priprema: krpice, tuširanje min prije seksa, mahnito depiliranje, razmišljanje i analiziranje...
jos je tebi lako jer je Aerosol manjina medju muskima.
mi muski smo prosli daleko gore jer mnoge zene stavljaju u istu ravan govno sa ceste i dva sata neopranu picku.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 10:46   #78
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Zato se sve manje i jebe, jer se od seksa izvode gluposti i ocekuje SF.
Nije ni cudo sto seks polako postaje izumire.
kao što vidim, treba štoperica, mjerač vlage i temperature - najbolje onaj koji se koristi za mjerenje vlage u tlu, taj se lijepo može upiknut di treba, kutija papirnatih maramica, a čini mi se da bi dobro došao i kompas.

edit: i nešto za pošpricat u vaginu, što ubija sve bakterije. Samo da nije domestos.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 10:48   #79
Quote:
Aerosol kaže: Pogledaj post
Osobno ne razumijem što podrazumijevaš pod " jednostavno " jer sva dosadašnja istraživanja dokazala su da se iza jednostavnosti vrlo često krije primitivizam i razvoj većine spolno prenosivih bolesti .
Sex zahtijeva adekvatan pristup i higijenu koja treba biti implementirana prije i tokom samog seksualnog odnosa .
Ono najbitnije je obostrano zadovoljstvo koje vrlo često izostaje ukoliko nema usklađenosti kao što su trajanje uvodnog čina , pritsak na klitoris, brzina i usklađenost pokreta tjela vremenska usklađenost do obostranog orgazma , količina vlažnosti vagine koja je potrebna kod različitih proporcija vaginalnog otvora .
hahaha

vjeruj mi da bi ti zena bila zahvalna da ju izjebes ko zadnju drolju bez puno razmisljanja i filozofiranja.

higijena se podrazumijeva, sterilnost je patologija.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 11:21   #80
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
hahaha

vjeruj mi da bi ti zena bila zahvalna da ju izjebes ko zadnju drolju bez puno razmisljanja i filozofiranja.

higijena se podrazumijeva, sterilnost je patologija.
Drolje su u javnoj kući a kod mene nema ponižavanja i bilo kakvih prostačkih izgreda ! Smatram da ne filozofiram već pristupam problematici na način koji zahtjeva diskusiju kakva je potrebna količina vlažnosti jer poznato je da već žene u klimateriju nemaju tu vlažnost ali je treba nadomjestiti umjetnim preparatima tako da je i tu pitanje koliko to košta kupovati takve preparate u kasnijoj dobi ?
Aerosol is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:59.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger