Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.02.2018., 20:49   #41
Banana,

kad si decku napeta, on ne filozofira. Samo te dvije izjave ne slute na dobro. On ti podgrijava interes s takvim izjavama. Meni osobno kada decko tako krene i ne napravi nista mjesec dana, laufpass... kad sam bila mlada sam imala visegodisnje intenzivne odnose na koje bi Platon bio preponosan... i trebalo mi je vremena i vremena da skuzim jednostavnu recenicu- darling, he is just not that into you....

da jest, vec bi isli na dejt, zavrsili hopa cupa... On ne velim da nece hopa cupa, ili emotivnu podanicu, ali to nije veza... to je mucenje...

ti to neces prekinuti, i sretno dalje! moj savjet bi bio sjest ga na stol, i reci kako su ljudi rekli, ozbiljno, svoje emocije, bez ultimatuma, osim jednog.... kad ti kaze da mu je jako stalo do tebe ali nije spreman za vezu, ili draga si mu, ali ne visi vas skupa... da mu se zahvalis na vremenu i zamolis nultu komunikaciju neko vrijeme. Ako se javlja to vrijeme, ne odgovaras... za par mjeseci do godinu dana cete moci biti uistinu frendovi/poznanici... ali to trebas pustiti...

ako on za stolom veli joj konacno... i cmok cmok, isto super....
Tutankhamon is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 20:52   #42
Pa nije ljubav poslovni pregovor pa da se pregovara o njenim uslovima.

Banana, opusti se, uživaj i ne lupaj glavu.
Sve što treba, i ako treba da se desi, desiće se...
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 20:53   #43
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Pa nije ljubav poslovni pregovor pa da se pregovara o njenim uslovima.
Ona je zacopana. On jest ili nije. Moja tvrdnja je, nije, vec zna sto radi.

Ako mu je imalo stalo nakon sto mu ona kaze sto osjeca, pustit ce ju na miru. Vec bi ju zapravo sad oslobodio izjava koje smo citali... Ne govorimo o nikakvom ugovoru vec o prekidanju mazohizma i iluzija....
Tutankhamon is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 20:55   #44
Quote:
Tutankhamon kaže: Pogledaj post
Ona je zacopana. On jest ili nije. Moja tvrdnja je, nije, vec zna sto radi.

Ako mu je imalo stalo nakon sto mu ona kaze sto osjeca, pustit ce ju na miru. Vec bi ju zapravo sad oslobodio izjava koje smo citali... Ne govorimo o nikakvom ugovoru vec o prekidanju mazohizma i iluzija....
Kako ti znaš da on nije?

I šta bi on to konkretno trebao da uradi, da joj obeća brak?
I šta je ona to, paćenica na mukama koju on treba osloboditi pečenja na vatri?
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 20:58   #45
Quote:
Tutankhamon kaže: Pogledaj post
Banana,

kad si decku napeta, on ne filozofira. Samo te dvije izjave ne slute na dobro. On ti podgrijava interes s takvim izjavama. Meni osobno kada decko tako krene i ne napravi nista mjesec dana, laufpass... kad sam bila mlada sam imala visegodisnje intenzivne odnose na koje bi Platon bio preponosan... i trebalo mi je vremena i vremena da skuzim jednostavnu recenicu- darling, he is just not that into you....

da jest, vec bi isli na dejt, zavrsili hopa cupa... On ne velim da nece hopa cupa, ili emotivnu podanicu, ali to nije veza... to je mucenje...

ti to neces prekinuti, i sretno dalje! moj savjet bi bio sjest ga na stol, i reci kako su ljudi rekli, ozbiljno, svoje emocije, bez ultimatuma, osim jednog.... kad ti kaze da mu je jako stalo do tebe ali nije spreman za vezu, ili draga si mu, ali ne visi vas skupa... da mu se zahvalis na vremenu i zamolis nultu komunikaciju neko vrijeme. Ako se javlja to vrijeme, ne odgovaras... za par mjeseci do godinu dana cete moci biti uistinu frendovi/poznanici... ali to trebas pustiti...

ako on za stolom veli joj konacno... i cmok cmok, isto super....
Sve bih ja ovo prihvatila što kažeš da moj bivši i njegov najbolji prijatelj nisu ista osoba. I to sve napisano stoji u nekoj situaciji gdje ne postoji takva prepreka. Mene kopka je li on stvarno jedan od onih koji neće povrijediti osjećaje prijatelju i upropastiti odnos s njim koji je inace zavidan prijateljski odnos. Budimo realni danas je teže naći pravog prijatelj nego curu.
zelena banana is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 20:59   #46
Ako pričamo o baš zaljubljenosti, muškom najčešće usfali hrabrosti za zavođenje, bacanje izjava koje ga mogu dovesti u nepovoljniji položaj nego u kojem misli da jest...

Muško je najbolji zavodnik kada ga boli ćošak i nema baš šta za izgubiti... Zgodno, zar ne?
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 21:02   #47
Quote:
zelena banana kaže: Pogledaj post
Sve bih ja ovo prihvatila što kažeš da moj bivši i njegov najbolji prijatelj nisu ista osoba. I to sve napisano stoji u nekoj situaciji gdje ne postoji takva prepreka. Mene kopka je li on stvarno jedan od onih koji neće povrijediti osjećaje prijatelju i upropastiti odnos s njim koji je inace zavidan prijateljski odnos. Budimo realni danas je teže naći g prijatelj nego curu.
Ja mislim da si ti sada samo malo izgubila osećaj za realnost nakon toliko duge veze, u smislu da svakom pristupu pridaješ pažnju i prija ti. To je normalna pojava.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 22:40   #48
Prvo, pusti ove ženskinje i njihova tumačenja izjava. Kontekst i ton znaš samo ti a one isto tako šalju poruke frendicama da im dešifriraju muške poruke kao što si i ti sad tu temu otvorila.

Drugo, taj odnos njega i tvog exa je jebena kočnica. Na stranu sad koliko to ima smisla ali gotovo svi ljudi drže do toga. Pogotovo što to nije netko s kime si dejtala u srednjoj nego netko s kime si do jučer bila u vezi.
To bez "blagoslova" se neće realiziratu.
I sad tu počinju problemi jer ga on neće tražiti dok ne bude siguran da ima siguran prolaz a ti možeš sjede dobiti čekajući da on napravi prvi konkretan korak.
Neću reći da ga napraviš ti. Ne bi škodilo ali nije ni nužno. Jednostavno kroz tu vašu komunikaciju postani malo otvorenija, znaš plesati na žici? Kad poželi da padneš na njegovu stranu već će on s frendom porazgovarati što mora.

Jbg, komplicirano. Uvijek je tako u malim društvima pa svatko priseban takve situacije izbjegava. Ali sad kada si se uvalila odigraj do kraja.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2018., 23:57   #49
I sta joj je novo receno?
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 02:17   #50
Bože dileme. Zaljubljen čovjek te ne drži na ledu. Nikad. Zbog njega se ne pitaš ovakva pitanja. "Nemoj se zaljubiti u mene" je ono što govore tipovi koji te žele neko vrijeme jebati. To je pravilo.
Nema tu konteksta, to ti želiš vjerovati u kontekst, ali takve se rečenice iz straha ne izgovaraju nekom u kog si zaljubljen jer hej, mogla bi te ozbiljno shvatiti. To se govori onima za koje znaš da već jesu, a tebi se baš i ne da.

Bila si u vezi, čudno mi da ne znaš kako to izgleda kad je netko zaljubljen u tebe. Ne sjećam se da sam se ikad s onima s kojima je uspjelo, pitala takve stvari niti su mi govorili takve bedastoće. To govore oni koje ne zanimaš. Osim za povremeno jebanje. A grize ga ipak savjest da troši bivšu od frenda pa ne zna ni sam što bi točno. Vjerojatno budete završili u nekom tajnom ff odnosu.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 08:33   #51
Mislim da vaš odnos ovisi o tome koliko je jako njihovo prijateljstvo. Pravi prijatelj neće nikad bit s curom svog prijatelja, pa makar bila najljepša i najbolja na svijetu. To se jednostavno ne radi. Nemoralno je.

Iako, ovaj je svojim izjavama već prešao granicu. Pravi prijatelj se ne bi ni upuštao u višesatne romantične razgovore s curom / bivšom svog prijatelja. Očito nisu tako dobri prijatelji.
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 10:53   #52
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Mislim da vaš odnos ovisi o tome koliko je jako njihovo prijateljstvo. Pravi prijatelj neće nikad bit s curom svog prijatelja, pa makar bila najljepša i najbolja na svijetu. To se jednostavno ne radi. Nemoralno je.

Iako, ovaj je svojim izjavama već prešao granicu. Pravi prijatelj se ne bi ni upuštao u višesatne romantične razgovore s curom / bivšom svog prijatelja. Očito nisu tako dobri prijatelji.
Jako su dobri, baš jako. I zbog toga i mislim da od ovoga nece biti bas nista jer cak i da mu se sviđam vise nego itko ikada, sumnjam da ce biti spreman prijeci preko prijateljstva. Situacija definitivno nije jednostavna, ni meni ni njemu ocito. Imam nekad osjecaj da se bori sam sa sobom
zelena banana is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 10:58   #53
Quote:
zelena banana kaže: Pogledaj post
Jako su dobri, baš jako.


Ništa od toga onda.

Da su poznanici, čak i bolji poznanici tipa nadju se u nekom širem društvu svako toliko - tip bi to izracionalizirao ako mu se baš sviđaš.

Ovako, ako tvog bivšeg s kojim je jako dobar i dalje misli imati u životu varijanta s tobom igra samo kao tajna i ograničenog roka trajanja.
__________________
Bad times, hard times, this is what people keep saying; but let us live well, and times shall be good. We are the times: Such as we are, such are the times. - St. Augustine
Ro_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 10:59   #54
previse filozofirate, a nemate dovoljno informacija. pa likovi znaju izrec svakakve bedastoce, a onda ispadne da to nije bas tak boga pitaj kaj je njemu u glavi.

po meni je jedini nacin da ona njemu kaze "ej stari svidjas mi se kaj cemo s tim" i onda vidis tocno kak stvari stoje. ak on nastavi filozofirat il jadan ne zna kaj ce onda se maknes, pa vidis. ak nastavi ic za tobom dalje onda mu se svidjas fakat, ak ne onda je ajbok jer on nije u stanju odlucit se.

moje misljenje je da se u takve odnose ne treba petljat, sa frendovima od bivseg, obitelji ili slicne stvari zato sto se napravi kaos. al ak je medju vama neka ogromna privlacnost i ne micete se jedan od drugog onda treba malo direktnije popricat oko toga jer neces znat na cemu stojis inace.

mislim kakvih se ti posljedica bojis ak ti njemu to kazes. on se tebi svidja i ocito ides prema tome bez obzria na bivseg, znaci filozofije "jooj bivsi je problem" su bedastoce, bar s tvoje strane. ako on vidi problem u tome onda nema sta s tobom ici po ruckovima, engo se drzat dalje, a on to ne radi. cisto sumnjam da si zabrijala po pitanju toga da ima nesto medju vama, zene su cesce u pravu po pitanju toga, likovi su ti koji cesce zabriju nego zene iz mojih iskustava barem.
Xayah is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 11:10   #55
Nitko ni nije tvrdio da se ona njemu ne sviđa jer prema svemu rečenom nešto je tu. No to njihovo prijateljstvo je velika prepreka i/ili je ona njemu zapravo samo li-la (nešto ima, ali ne dovoljno za više od nekog seksa i uživanja). Da je sve čisto nebi bilo prtljanja, analiziranja i razbijanja glave.
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 11:12   #56
Quote:
Ro_ kaže: Pogledaj post
Ništa od toga onda.

Da su poznanici, čak i bolji poznanici tipa nadju se u nekom širem društvu svako toliko - tip bi to izracionalizirao ako mu se baš sviđaš.

Ovako, ako tvog bivšeg s kojim je jako dobar i dalje misli imati u životu varijanta s tobom igra samo kao tajna i ograničenog roka trajanja.
Moj bivši je trenutno jako sjeban u glavi jer je svjestan da je napravio sve da ja odem i da budem povrijeđena i sad lupa glavom u zid zbog toga. Mislim da je svjestan koliko puta me povrijedio i koliko je to sve bila patnja za mene jer je u jednom trenutku rekao da ne ocekuje da mu bilo sto oprostim i da zeli da budem sretna konacno s nekim tko ce me cijeniti. I mislim da cak i da je u pitanju taj prijatelj da bi ga povrijedilo to, ali bi se vjerojatno pokrio usima i prihvatio to jer je radio grozne stvari i tek je sad svjestan da je dosao u fazu gdje ga se doslovno nista ne pita.

Ruzno zvuci, ali je tako
zelena banana is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 11:18   #57
mislim da čovjek drži kočnicu jer je svjestan da je situacija komplicirana. pazi, niste klinci pa si se ti malo barila s njegovim frendom prije. 8 godina bit s nekim nije mala stvar i onda nakon prekida (koji očito još za njega nije finalan) prođe par mjeseci i hop - pero i anka se sad vole. sviđaš mu se. al strpite se. ne forsaj ništa. družite se lijepo i pusti da idu stvari svojim tokom.
__________________
...kad narastem, pokazat ću ja vama...
raptured is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 15:32   #58
Pa ne razumijem, jel taj tip jedini na svijetu? Bilo bi mi čudno zapeti za frenda od bivšeg s kojim sam dojučer bila osim ako ne mislim da me zbilja više nitko neće htjeti i da su mi mogućnosti prilično limitirane.
Ne ulazeći u moral, davno sam shvatila da nam nije svima jednako poštelan, ali čisto u praktičnost situacije. Ili te malo rajca zabranjenost? Tim više što je bivši radio no no stvari, a kud ćeš gore nego mu pojebat frenda.
Kako god, ne bih ti bila u koži.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 21:01   #59
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Kako ti znaš da on nije?

I šta bi on to konkretno trebao da uradi, da joj obeća brak?
I šta je ona to, paćenica na mukama koju on treba osloboditi pečenja na vatri?
Postoji razlika izmedu, e ako ovako nastavimo jos cemo se zacopati... i samo se nemoj zaljubiti u mene... vjerujem da osoba koja zna sto zeli razumije razliku. A on koliko razumijem zna i inace u zivotu.

Pretjerujes.... i bez zle namjere preporucila bih da opet procitas moj post, bio je dovoljno jasan.
Tutankhamon is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 21:05   #60
Quote:
zelena banana kaže: Pogledaj post
Sve bih ja ovo prihvatila što kažeš da moj bivši i njegov najbolji prijatelj nisu ista osoba. I to sve napisano stoji u nekoj situaciji gdje ne postoji takva prepreka. Mene kopka je li on stvarno jedan od onih koji neće povrijediti osjećaje prijatelju i upropastiti odnos s njim koji je inace zavidan prijateljski odnos. Budimo realni danas je teže naći pravog prijatelj nego curu.
Cinjenica jest da svoju situaciju mozes gledati iluzorno, ili koliko toliko realno. Moguce jest da mi ne znamo sve cinjenice, ali nazalost vrlo je moguce da ti ne znas ni za jednog od njih sto osjecaju....

Znas samo za sebe. Ako nades pravu curu/decka - ta osoba ti je najblizi prijatelj, s kojim zapravo dijelis puno vise od najboljeg prijatelja, tako da se ne slazems tvojim racionalizacijama...

Decko koji je zacopan u curu ne bira frenda/bivseg decka, i ne upozorava curu u zezanciji nek se ne zacopa u njega... a vec je... da zeli biti posten, a ne jeben..., ne bi se toliko druzio s tobom...
Tutankhamon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:29.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger