Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.03.2008., 23:13   #21
Quote:
malehico_girl kaže: Pogledaj post
ove godine idem tamo na more
Nadam se da ćemo se upoznati
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2008., 15:09   #22
ma ja mislio sad za uskrs mal u vodice al me faks sjebo tako da ništa od tog baš mi žao sad
poc is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2008., 22:49   #23
Lijepe su Vodice , ali preko ljeta definitivno previše ljudi!! to me totalno nervira...
__________________
Ništa nije sveto, sve je bruto i neto, sve je zabava!
Tiny dancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2008., 14:57   #24
Wink vodice

molila bih da mi napisete web adresu,link, gdje bih vidjela DETALJNIJI raspored ulica u Vodicama da otprilike vidim gdje se STVARNO nalaze potencijalni apartmani za moje ljetovanje, i koliko su STVARNO udaljeni od mora.trazila sam plan grada vodica na sluzbenim stranicama, ali nema, na googlu map ima samo sibenik. hvalaaaa punooooo!
mirjanazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2008., 17:46   #25
http://www.vodice.hr/index.php?karta

evo nešto sam ti našla, valjda ćeš bit zadovoljna, ako ne onda odi na google potraži, imaš dosta ponuda
mare83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2008., 21:40   #26
Thumbs up mare83

Quote:
mare83 kaže: Pogledaj post
http://www.vodice.hr/index.php?karta

evo nešto sam ti našla, valjda ćeš bit zadovoljna, ako ne onda odi na google potraži, imaš dosta ponuda
puno hvala , klikala sam tvoju preporuku,tu se barem vide imena pokoje ulice-a vise su obiljezena imena naselja.zasad je to najdetaljnije sto sam nasla na webu za vodice.jos uvijek nikako na googlu da nadjem klasnicni plan grada vodice sa svim ulicama.
mirjanazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2008., 21:41   #27
Quote:
Maisie kaže: Pogledaj post
nisu meni drage. preskupe, masa svita liti; svaki cigo je u vodicama.
Meni su nekad bile drage,al sad su prevec turisticke,izgubile svoje cari i prepune turista ...nazalost
__________________
"Publici se nameću trivijalnosti, beznačajnosti, tračevi i to se prodaje kao informacija."
Zrinska is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2008., 21:56   #28
koji ste vi penzioneri...
_In3s_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2008., 22:07   #29
Za pravi provod su pak premale
__________________
"Publici se nameću trivijalnosti, beznačajnosti, tračevi i to se prodaje kao informacija."
Zrinska is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2008., 22:08   #30
kad vidiš vodice jasno ti može biti što je u biti grad.i što grad nije.jer apartmanska naseobina betona grad nije.samo naivnome mogu biti lipe i onome ko ne živi u dalmaciji i željan je mora i romantike.bezveze.
Sibencan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2008., 22:24   #31
Quote:
Sibencan kaže: Pogledaj post
kad vidiš vodice jasno ti može biti što je u biti grad.i što grad nije.jer apartmanska naseobina betona grad nije.samo naivnome mogu biti lipe i onome ko ne živi u dalmaciji i željan je mora i romantike.bezveze.

ti si protiv vodica otkad znam za ovaj forum...

kaj sibenik nest vise nudi
_In3s_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2008., 22:27   #32
Ajde Ines smiri se. Ili prošetaj po obali.
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2008., 18:26   #33
prosetacu ja po obali uskoro

a smirena jednostavno me nerviraju ovi malogradjani koji ne vide dalje od nosa

ne kazem ni ja da je sibenik ruzan ak su mi vodice draze nigdje veze
_In3s_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2008., 21:56   #34
Nisam ciljala ni na Šibenik konkretno.
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2008., 16:28   #35
na sto god si ciljala nebitno...

poenta moje price je da nemosh okarakterizirat vodice kao cigansku festu ili betonjaru cisto zato ak si u prvom slucaju osoba koja ne voli provod a u drugom slucaju stanovnik drugog grada koji nije ni u pola na ljeto atraktivan kao ovaj

eto
_In3s_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2008., 19:45   #36
Quote:
_In3s_ kaže: Pogledaj post
a u drugom slucaju stanovnik drugog grada koji nije ni u pola na ljeto atraktivan kao ovaj
Pa kakve to veze ima s ičim? Ti si iz grada koji je veća turistička atrakcija od Vodica pa ti to daje za pravo pohvaliti ih ili?
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2008., 22:43   #37
curo draga ne zaokupljaju mene ni vodice ni sibenik ni makarska nit 5 i 10 mjesto ja gdje god da odem ljeti meni bude predobro

neg ovaj sibencan stalno nesh potencira na svakom topicu o vodicama da su ruglo ko da je sibenik za njih metropola sto je meni presmijesno

i kaj si ti njegov advokat ne bi rekla da sam se igdje dotakla tvog komentara nekog
_In3s_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2008., 12:03   #38
Pa na forumu sam. Ne mora se netko dotaknuti mog komentara da bi postala.
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2008., 03:07   #39
Quote:
mare83 kaže: Pogledaj post
http://www.vodice.hr/index.php?karta

evo nešto sam ti našla, valjda ćeš bit zadovoljna, ako ne onda odi na google potraži, imaš dosta ponuda

Kako smo usluzni kad hocemo...tek sad vidim.

K.
Nevermind. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2008., 13:35   #40
Quote:
_In3s_ kaže: Pogledaj post
neg ovaj sibencan stalno nesh potencira na svakom topicu o vodicama da su ruglo ko da je sibenik za njih metropola sto je meni presmijesno
šibenik: katedrala
vodice: partizanski spomenik

to ti je otprilike odnos ljepote ta dva grada, pardon, grada šibenika i mjesta vodica.
__________________
Ja ne moren više tako, ja ne moren Brežnjev.
late bloomer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:05.