Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2010., 15:59   #101
Quote:
Calliope kaže: Pogledaj post
A ne, ne, naš ima veeeeliki dnevni boravak, dvije sobe, ogromni hodnik, veliku kuhinju, mini kupaonicu i mini wc. Tako da ima tu mjesta. Jedino je hodnik stvarno pretjeran.
Ali, jedna soba je od moje bake koja dolazi kod nas po par dana. I tako će i ostati Zato si mi moramo malo drukčiji raspored napraviti.
S tim da, istina, u današnjoj gradnji bi stan od 92 kvadrata imao bar tri sobe i dnevni, ali eto, stara gospoda su očito trebala veće sobe nego mi

Plus, u centru grada je, pun sunca i gleda na more
Mi smo imali dva hodnika, kuhinju, blagovaonu i dnevnu velicine omanjeg jednosobnog stana, isto mini kupaona i wc. I jedna spavaca.
Katastrofa, sad imamo dvije sobe normalne. I mala se seli cim prespava noc.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 09:14   #102
Mi smo u 36 m2 Nemaju ni mama i tata svoju sobu, a kamoli malecki. Preselit će u svoju sobu kad preselimo u veći stan...
__________________
26.07.2009. & 8.10.2013. :-) <3
... Tko nije drvo razumio prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio i shvatit će kad - tad da ne zna što je hlad...
mišolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 10:03   #103
Quote:
mišolina kaže: Pogledaj post
Mi smo u 36 m2 Nemaju ni mama i tata svoju sobu, a kamoli malecki. Preselit će u svoju sobu kad preselimo u veći stan...
Mi smo u nepunih 40m2 i mama i tata isto nemaju sami svoju sobu ali zato M ima.
Još bizarnije.
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 10:16   #104
Moja se tako baca po krevetu dok spava, da je neki dan pala s kreveta. Velikog.
U kindaču bi se izubijala.
Na malom krevetiću bi bila valjda 5 min prije nego se preseli na pod.
__________________
Fuck it!
8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 11:36   #105
Ja bih svoju držala s nama do jedno dvije godine. To je teorija, praksa će pokazati što će biti. Za sad cica, po nekoliko puta noću, a ova soba što smo ju složili za našu buduću spavaću rupicu je na drugom kraju stana. Dok ju čujem, dok se ubijem prek stolaca u kuhinji i putem vjerojatno zgazim mačku tri put se dovoljno probudi i ona i ja da više nema spavanja. Mislim si nekak dok god stane u kinderbet nije bed da smo skupa.
 
Odgovori s citatom
Old 08.04.2010., 14:52   #106
evo ovako...
kada se M rodila mi smo svoj krevet prebacili u dječju sobu koja je veće da bi nam bilo zgodnije...
e sada, na jesen stiže prinova i kao prvo svi ne možemo biti u istoj sobi, a i vrijeme je da M pređe u krevetić,a oslobodi kimbi
razmišljam , da li ostaviti M u velikoj sobi, a da mi u manju sobu naguramo naš krevet i kimbi, ili da ju privremeno stavimo u manju sobu pa za dvije godine, djeca ostanu u većoj?
glupo mi je da MM ide u drugu sobu s M , a ja ostanem s bebom, jer čemu ju učiti da netko od nas spava s njom...
kako ste vi rješili taj problem?
__________________
mama tri male ljepotice...
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2010., 15:01   #107
ajoj, cvjetić! i mi u tom filmu ovih dana..
ja bi možda malu odmah stavila u veću sobu, sredila ju i to je dječja poslije se samo beba doseli. bolje da M ima više mjesta za igru, a i sad ju možete fino srediti, samo predvidiš mjesto za još jedan krevet kasnije..

mi ćemo probati malu preseliti u njenu sobu, taman je planiramo početi sređivati..
volila bih da se navikne na nju i zaboravi kindi prije nego beba dođe..
razmišljala sam čak i da svi ostanemo u istoj sobi, ali stvarno na knap bi bilo, a i žao bi mi bilo da beba budi malu.
a i vrijeme je da je lagano deložiramo, makar mi i sama pomisao teško pada..
foresst is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2010., 19:48   #108
evo i mi u toj dilemi...odnosno....mi smo odlucili K.prebacit u svoju sobu i u krevet...a kinderbet ostavit u nasoj sobi za pisulju koja dolazi za 7 tjedana....K nam ima 19 mjeseci...ovih dana farbamo sobu...i pocinjemo prebacivanje sa popodnevnim spavanjem....
__________________
moje torte
meli2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2010., 20:23   #109
Mi planiramo našeg malog krajem godine preseliti imat će taman godinu i nešto sitno već sad spava u svom krevetiću, zaspi bez nas u sobi jedino kad se probudi prije mene onda je svjesan da nije sam u sobi.
vjestica35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2010., 21:22   #110
Mi smo bas neki dan razgovarali o tome i ja sam rekla da cemo ju delozirati kad pocne spavati cijelu noc. Ali, mm je uspaniceno pitao, sta ce onda ona tamo biti sama ko pas??? Tako da mi se cini da nista od deloziranja jos dosta dugo.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2010., 21:54   #111
Ja ću svog otpremit kad prohada.
Jedni moji prijatelji imaju dvoje djece (jedno ide u 4, drugo u 6. razred) i još spavaju s njima. A žive u kući i imaju 4 prazne sobe. Prestrašno mi je to. Da ne govorim da su do nedavno spavali u kinderbetima. Kao, što će im kupovat krevete kad nisu prerasli kinderbete. Hello!?
forum mamica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2010., 21:59   #112
zasto ti je strasno ako njima pase? Ocito niti oni smetaju starcima niti su se djeca pozeljala svog mira.
Brzo ce to, cim udiju u pubertet zeljet ce svoju sobu. Ja sam ju pocela s 11 zeljeti pa nisam mogla dobiti. Do tada mi je bilo super sa starcima u sobi.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2010., 23:14   #113
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
zasto ti je strasno ako njima pase? Ocito niti oni smetaju starcima niti su se djeca pozeljala svog mira.
Brzo ce to, cim udiju u pubertet zeljet ce svoju sobu. Ja sam ju pocela s 11 zeljeti pa nisam mogla dobiti. Do tada mi je bilo super sa starcima u sobi.
Pa npr, bezbroj puta mi je palo na pamet da ih pitam da li sexaju, kako i kad.
forum mamica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2010., 23:21   #114
Quote:
forum mamica kaže: Pogledaj post
Pa npr, bezbroj puta mi je palo na pamet da ih pitam da li sexaju, kako i kad.

Pa kaj se moras sexat u spavacoj? I po noci? Mislim, di se sad sexas kad ti je dijete u sobi?
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2010., 23:30   #115
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post

Pa kaj se moras sexat u spavacoj? I po noci? Mislim, di se sad sexas kad ti je dijete u sobi?
Dijete od 6 mjeseci i dijete od 12 godina je totalno druga pjesma.
forum mamica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2010., 09:19   #116
Quote:
forum mamica kaže: Pogledaj post
Dijete od 6 mjeseci i dijete od 12 godina je totalno druga pjesma.
ne znam, ne sexam se ni pored jednog ni pored drugog pa ne vidim neku razliku.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2010., 09:32   #117
Mišica je otišla sa 3 godine, a miš joj se pridružio sa 1 god. Nekada nam noću dođe ona, nekada on, nekada oboje (a ponekad nitko ).

A što se sexa tiče, jebiga - ja najviše volim u krevetu u spavaćoj sobi (s djecom koja spavaju u drugoj sobi čvrstim snom). Kome se da SVAKI DAN sexati se u kuhinji/kupaoni/dnevnom boravku/hodniku. meni se to jednostavno ne da.
stihaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2010., 09:49   #118
kćer ima dvije i pol godine,prinova nam stiže u sedmom mjesecu,sobu za kćer smo nedavno složili(mislim na krevet i ormare) i odmah je počela spavati u njoj,prije nego smo to složili sam joj pričala kako ćemo joj kupiti velikiiiiiiiii krevet a kako će u kinderbetu spavati seka kad se rodi,i onda bi ju svaki dan ispitivala tko će spavati u velikom krevetu a tko u kinderbetu i uvijek mi je odgovorila onako kako sam joj rekla,problema nema,inače dok nije prešla u sobu sam ja išla stalno spavati s njom,tako sam ju naučila jer inače bi dolazila zamnom i nebi zaspala i tako je i sada,ja legnem s njom u njzein krevet,čekam da zaspe i onda pređem u sobu kod muža,ako se slučajno probudi nema drame jer je navikla da većinom kad se ona probudi nema mene u sobi nego sam negdje pa me zove,no zadnjih nekoliko dana i ja spavam na krevetu do u njenoj sobi jer mi je počelo smetati muževo hrkanje
__________________
Valnea 27.09.2007. Lorena 14.07.2010.
valneahana is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2010., 09:52   #119
Quote:
stihaa kaže: Pogledaj post
Mišica je otišla sa 3 godine, a miš joj se pridružio sa 1 god. Nekada nam noću dođe ona, nekada on, nekada oboje (a ponekad nitko ).

A što se sexa tiče, jebiga - ja najviše volim u krevetu u spavaćoj sobi (s djecom koja spavaju u drugoj sobi čvrstim snom). Kome se da SVAKI DAN sexati se u kuhinji/kupaoni/dnevnom boravku/hodniku. meni se to jednostavno ne da.
A ti se to hvalis da se sexas svaki dan?
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2010., 10:10   #120
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
A ti se to hvalis da se sexas svaki dan?
, u zadnje vrijeme skoro da da, ali ja nekako uvijek pretpostavljam da se drugi sexaju non-stop pa sam zato napisala. Tako bar piše u časopisima.
stihaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:56.