Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2018., 15:51   #2901
Nema više tišine u Lidlu? Jučer uđem u Lidl i nešto mi je bilo neobično. Tek pred kraj, kada sam se uputio prema blagajni skužio sam da u Lidlu nije više tišina i da svira glazba
Trebor01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 19:06   #2902
jel mi neko može objasniti zbog čega su tematski tjedni u Lidlu reducirani u odnosu na primjerice slovence koji imaju 3x veću ponudu u primjerice talijanskom tjednu?
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 19:43   #2903
Ma sve je bolje u tim stranim Lidlovima nego kod nas! U Htvatskoj sam doživio da mi artikli nakon skenera lete na pod a u Engleskoj npr. sve lijepo i polako otkucavaju bez žurbe, imaš vremena spremit u torbu! Čak ima i dovoljno djelatnika pa ne trče stalno tamo vamo!
Da ne govorim o cijenama, mnoge stvari su duplo jeftinije!
evilche is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 20:08   #2904
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
jel mi neko može objasniti zbog čega su tematski tjedni u Lidlu reducirani u odnosu na primjerice slovence koji imaju 3x veću ponudu u primjerice talijanskom tjednu?
zato jer žviš u Krkistanu, a ne u Italiji i Sloveniji
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 07:02   #2905
Quote:
evilche kaže: Pogledaj post
Ma sve je bolje u tim stranim Lidlovima nego kod nas! U Htvatskoj sam doživio da mi artikli nakon skenera lete na pod a u Engleskoj npr. sve lijepo i polako otkucavaju bez žurbe, imaš vremena spremit u torbu! Čak ima i dovoljno djelatnika pa ne trče stalno tamo vamo!
Da ne govorim o cijenama, mnoge stvari su duplo jeftinije!
Kad nesto odleti na pod blagajnicu lijepo zamolis da donese drugi artikl jer ne zelis kupiti nesto cime se ona igrala. A stvari lijepo spremas brzinom koja tebi odgovara.
__________________
Hrvatski dabar na hrvatskom ramenu!
Garofeeder is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 09:06   #2906
Taj lidl izbjegajem u širokom luku, da se nije pretvorija u drugi pevec ,ne bi u njega nikad ni ušao. tamo se jednostavno ne možeš hraniti, tko bi jeo boje i lakove.

Čekam dan kada će početi na paleti prodavat cement.
Pametan Nick is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 13:01   #2907
Jel netko kupio ovaj njihov Dash, u zelenoj kutiji?
Dol is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 17:03   #2908
Rijetko kupujem u Lidlu i to uglavnom neprehrambene proizvode i zadovoljna sam sa 90% kupljenog ( sa gel comfort mekanom navlakom za sic bicikla kupljenom prije 4-5 godina sam i dan danas oduševljena , zatim tuš slušalica sa mogućnošću izbora između različitih vrsta i jačina mlazova bez zanjerke obavlja svoj posao itd.)

Prošli tjedan sam poklekla i kupila 3 prehrambena proizvoda na grčkom tjednu. Za jedan bi možda ponovila kupnju (tekući jogurt sa medom i orasima – mislim, vjerujem da je smeće po sastavu, ali ima zanimljiv okus). Ne kužim kako ti ides a tim nacionalnim tjednima. Da li se oni ponavljaju kroz godinu?

Kupila sam te proizvode na odjeljku “Kratkotrajna ponuda”. Što to znači? Da više nikad neću taj jogurt moći kupiti u Lidlu, da ću ga moći kupiti po većoj cijeni, da ću ga moći kupiti jednom godišnje ili jednom u pet godina kad je grčki tjedan?
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 17:24   #2909
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
jel mi neko može objasniti zbog čega su tematski tjedni u Lidlu reducirani u odnosu na primjerice slovence koji imaju 3x veću ponudu u primjerice talijanskom tjednu?
zato jer rade istrazivanje navika kupaca.
i pokazalo im se da hrvati nisu zainteresirani za neke proizvode, pa i vise niti ne nude
to mi je njihov djelatnik rekao

kao i kad sam na novoj cesti trazila pilos mlijeko 3,5%, pa mi je rekao da u ovoj prodavaonici vise nemaju, jer da ne postoji interes kupaca, al da mogu otici (i onda pobrojao druge lokacije), na sto sam ja rekla, hvaal u kvartu ima i drugih ducana.

jos uvijek znam kupiti djecje robe, nesto sebi, ali ovi prehrambeni su sve veci uzas i sve ih je manje.
sto se dogodilo s bijelom bellaron cokoladom?
vjerojatno isto enma interesa kupaca za njom
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 21:00   #2910
Nema vise niti picante pizze,nekih juha,cipsa.
Dosta jeftinijih artikala je poskupilo.
zacky is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 00:31   #2911
Quote:
Royal Red kaže: Pogledaj post
Kupila sam te proizvode na odjeljku “Kratkotrajna ponuda”. Što to znači? Da više nikad neću taj jogurt moći kupiti u Lidlu, da ću ga moći kupiti po većoj cijeni, da ću ga moći kupiti jednom godišnje ili jednom u pet godina kad je grčki tjedan?
To znači da je proizvod dostupan u određenim količinama do isteka zaliha, i da ćeš ga moći kupiti samo kada bude grčki tjedan.
WildIam is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 08:44   #2912
Quote:
WildIam kaže: Pogledaj post
To znači da je proizvod dostupan u određenim količinama do isteka zaliha, i da ćeš ga moći kupiti samo kada bude grčki tjedan.
Hvala. Tako sam nešto pretpostavljala.
A koliko često bude grčki tjedan? Par puta godišnje?
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 08:48   #2913
pozitivno iskustvo

Moram iznjeti svoje današnje pozitivno iskustvo i pobiti prethodne negativne priče koje sam pročitala na ovom forumu o povratu novca u Lidlu za više otkucani proizvod. Naime jučer sam kupila čizmice za dijete u Lidlu i kako je već poslovično gužva na blagajni nisam gledala što je prodavačica otkucala na računu ( kupovala sam više stvari ). Tek dans sam, prije nego što ću baciti račun, isti i pogledala i vidjela sam da je na računu otkucano dva para čizmica umjesto jednog. Čitajući ovdje po forumu vidjela sam negativna iskustva oko mogućnosti da dobijem povrat novaca za čizmice koje nisam uzela. Ipak sam otišla u Lidl i iznjela sam voditeljici smjene svoj problem. Ona je uz ispriku bez ikakvog navlaćenja izvršila povrat novca za više plaćene čizmice.
Pohvala Lidlu i njegovim djelatnicima!
mr123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 09:35   #2914
Plaćeni post
Pametan Nick is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 10:04   #2915
nisam nikad imala takvu situaciju ali sam vracala nesto sto mi nije odgovaralo i vratili su novac bez problema - ne mora biti placen post, meni su skroz korektni
__________________
Seventh son of a seventh son
angel_w is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 10:12   #2916
Pametan Nick ne trabunjaj.

Do sada sam u Lidlu vraćala 5 puta stvari i UVIJEK su mi vratili novac. Nisu ni pitali zašto vraćam. Isto plaćen post ??

Najbolje mi je kad o Lidlu pišu ljudi koji su u njega jednom kročili jer ne žele plaćati pokvarenim Nijemcima njihovu škart robu nikakve kvalitete
maya0101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 12:22   #2917
Nekoliko smo puta vraćali pogrešno kupljenu igračku, odjeću, tavu. Dobili novac natrag bez ikakvog problema, svaki put. Oko toga nikad, ali nikad nisu radili probleme.

Jedino je bed što ne mogu u tom trenutku dati kopiju računa pa žele zadržati original. Ako hoćeš original onda moraju ići tamo negdje u urede kopirati što je neugodno jer stvaraš red (ako je više artikala na računu onda sigurno želiš račun nazad). U drugim dućanima prema broju računa otipkaju kod i izlistaju novi na blagajni.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 12:47   #2918
Nesto se slabo sjecam da se ovdje pisalo oko problematicnog povrata novca. Vracali stvari par puta i nikad problema,
AndrejX is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 19:31   #2919
ma ćalio se jedan,ali je problem bio više to kaj je on bio siguran da neće dobiti lovu, pa je na kraju ispalo da nije ni išao jer mu je daleko i nije mu se dalo
forumaška klasika
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 11:54   #2920
Cini mi se da Lidl vise nije jeftin kao nekada. A onu njihovu odjecu i obucu nabacanu u onim kutijama to je strava, ne volim to ni gledati a kamoli kupovati
Stegovnica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:37.