Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.01.2004., 23:03   #41
Kak možeš dijete nazvati kopiletom konju? Pa što ako nije imao oca, to nije razloga da ga netko tako zove.
Što se tiče Čačije to je sad gotova priča, baš me zanima koliko ju dugo još misliš rastezati.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2004., 23:11   #42
Quote:
soks kaže:

Što se tiče Čačije to je sad gotova priča, baš me zanima koliko ju dugo još misliš rastezati.
Pa šta ako je gotova? Još najbolje da i nije.
A tko će odgovarat zbog toga što je ovakav čovjek uopće doveden na dominstarsku funkciju?
Kada će biti kažnjen krivac, tj. Sanader?
sa tom pričom ne treba stati sve dok odgovorni ne podnesu konsekvece za svoje diletantske poteze.
Pogotovo ako znamo da su znali o kakvim se ljudima radi.
Povratak Kralja is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2004., 23:15   #43
Što se sad čudite? Što ste mislili da je Sanader bolji od Tuđmana? Pa onaj ko je to mislio je stvarno naivna budala!

Pa ne može čovjek kojeg je politički odgojio franjo Tuđman biti ništa drugo osim lažljivca, lopova, prevaranta, diletanta i kriminalca.

Pa zar mislite da se čovjek može preodgojit sa 50 godina?

I to sam od sebe, pogotovo kada dođe na čelo stranke i države?

Sjetite se samo na koji je način Sanader došao na čelo HDZ-a.



Čačija je Sanaderov Rojs!
Povratak Kralja is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2004., 23:16   #44
Quote:
tko će odgovarat zbog toga što je ovakav čovjek uopće doveden na dominstarsku funkciju?
Za sada nije tim potezom učinjena nikakva velika šteta. Zašto bi Sanader trebao znati tko je od njegovih pomoćnika gdje napravio neko dijete. Vidiš da je Čačija i sam malo čudan, usprkos rezultatima dvije analize još uvijek ne vjeruje da je dijete njegovo.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2004., 00:53   #45
Caciju sam imao priliku upoznat. Uvjeren sam da je dijete njegovo. Jer po onom ponasanju koje sam ja imao priliku vidjeti i cuti...
__________________
Kome jos nije jasno?
još jedan Vukovarac is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2004., 01:07   #46
Quote:
još jedan Vukovarac kaže:
Caciju sam imao priliku upoznat. Uvjeren sam da je dijete njegovo. Jer po onom ponasanju koje sam ja imao priliku vidjeti i cuti...
Oprosti na digresiji. Al, fala kurcu da si mako stari sig.
illegale is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2004., 02:27   #47
Quote:
soks kaže:
Za sada nije tim potezom učinjena nikakva velika šteta. Zašto bi Sanader trebao znati tko je od njegovih pomoćnika gdje napravio neko dijete. Vidiš da je Čačija i sam malo čudan, usprkos rezultatima dvije analize još uvijek ne vjeruje da je dijete njegovo.
Ne govorim za djete, već za njegovu nestručnost za funkciju koju obnaša. A i prilično jasno čime je i kako ju je zaslužio .

Ajde, šteta baš i nije velika, ali blamaža jest. Šta Sanadera nije sram?
Povratak Kralja is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2004., 03:46   #48
Stipe Čačija "nagovorio" majku svog sina da povuče šokantnu izjavu

http://www.index.hr/clanak.aspx?id=182493

--------------

Nista nas ne smije iznenaditi! WELCOME TO CROATIA!!!!!!
Tvrtko1995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2004., 04:34   #49
Quote:
Tvrtko1995 kaže:
Stipe Čačija "nagovorio" majku svog sina da povuče šokantnu izjavu

http://www.index.hr/clanak.aspx?id=182493
Jebote što napravi malo prijateljskog uvjeravanja...........da se nije ljubav ponovo rasplamsala nakon dugih 20tak godina........

Baš kak Tvrtko kaže;Welcome to Croatia,samo da je naći jedan veliki šator pa ga prebaciti prek cijele Hrvatske pa da imamo doslovni cirkus!
ZUJAN_BJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2004., 09:08   #50
Quote:
soks kaže:
Za sada nije tim potezom učinjena nikakva velika šteta.
Pretpostavljam da dotični, baš kao i smijenjeni pomoćnici ministrice Kosor ima pravo dobivati 6 mjeseci pune plaće i daljnjih 6 mjeseci pola plaće, što je lijepa otpremnina za posao od tjedan dana. Stoga, šteta, koju osjećaju porezni obveznici svakako postoji.
sis is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2004., 09:09   #51
Quote:
soks kaže:
Vidiš da je Čačija i sam malo čudan, usprkos rezultatima dvije analize još uvijek ne vjeruje da je dijete njegovo.
Naravno da vjeruje. Ali mu se ne plaća.
sis is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2004., 09:17   #52
Quote:
soks kaže:
Kak možeš dijete nazvati kopiletom konju?Pa što ako nije imao oca, to nije razloga da ga netko tako zove

nisi vidla navodnike? ili si vidla al ne znaš što znače?
u principu za vas HDZovce dijete koje se rodi izvan braka nije vrijedno brige, jel tako? izvanbračna djeca i nekrštena djeca kao da to i nisu....baš me zanima što kosorica ima za reć...no tuka šuti...

Quote:
Što se tiče Čačije to je sad gotova priča, baš me zanima koliko ju dugo još misliš rastezati.
gotova priča? kako, pa čačija još nije dao ostavku...
duljina priče ne ovisi o meni nego o čačijinoj mračnoj prošlosti. tko zna što taj opskurni tip, koga je sanader tako zaštitnički zakrilio i privio uz sebe, radio u prošlosti
SvogaTelaGospodar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2004., 10:02   #53
Evo ljevicara u punom sjaju. Uperiti prst u tudju proslost kako bi se sami osjecali pravednicima je simptomaticno za djelovanje pojedinaca. Mama vidi me, ja sam dobar, ja imam svoj forum, ja sam pravedan. Ja nisam opskurni tip sa vanbracnim djetetom, ja suosjecam sa gladnima, ja patim zaejdno sa svim zrtvama ovog svijeta. Moje jebeno srce krvari zbog nepravde.

Tajming ove tuzne price je prekrasan. Kao macka nije mogla naci Caciju jer se ne zna prebivaliste. Haha. Pa Cacija je svaki drugi vikend visio u Sinju. Nije Sinj Los Angeles pa da covjek moze isceznuti. Sinj je pripizdina gdje cijelo selo zna kad netko prdne.

Osim toga, ako nije 18 godina placao alimentaciju, sto ga nije dala na sud pa bi mu sud lijepo sjeo na placu i mirna Bosna. Ali ne macka ulovila svojih pet minuta i pise srcedrapajuca pisma kako bi levati sirom Hrvatske mogli masturbirati nad HDZ-om.

A sto je najgore, vas 'pravednike' mahom boli ***** za Darija Caciju. Jel mu itko poslo 10 kuna kojim slucajem i tako materijalizirao beskrajni zal za njegovom hudom sudbom? Nije, vama je sam najbitnije da Cacija sidje s mjesta pomocnika ministra jer zelite oblatiti HDZ.

A koje ste vi budale, zapravo. Da imate trunku mozga u glavi, bili bi sretni sto je HDZ postavio Caciju tamo gdje ga je postavio i jos biste se molili da odnekud isceprkaju jos 150 Cacija i s njima popune ostale funkcije. Za pol godine bi oslo sve u *****, bili bi raaspisani novi izbori, SDP bi dosao na vlast s koje ne bi sisao do treceg milenija.
Phil Lynott is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2004., 10:25   #54
Quote:
Phil Lynott kaže:

Tajming ove tuzne price je prekrasan. Kao macka nije mogla naci Caciju jer se ne zna prebivaliste. Haha. Pa Cacija je svaki drugi vikend visio u Sinju.
ti znaš di je čačija visio, s kim, kada i koliko dugo? daj ne...znaš kaj

Quote:

Osim toga, ako nije 18 godina placao alimentaciju, sto ga nije dala na sud pa bi mu sud lijepo sjeo na placu i mirna Bosna.
pa dala ga je. ali sud ne može provesti odluku u presudi ako ne može locirati optuženika. zato u hrvatskoj 90% optuženih baulja izvan zatvora....."nisu na adresi"


Quote:
Jel mu itko poslo 10 kuna kojim slucajem i tako materijalizirao beskrajni zal za njegovom hudom sudbom?

jesi mu ti poslao kakvu kintu iz inozemstva? uostalom stari mu ima hrpu love...sve što se treba napraviti je mjesečno blokirati čačijinu predsjedničku mirovinu i usmjeriti taj iznos malom dariju i mami mu. pet minuta posla.

to će sigurno srediti jadranka kosor...
SvogaTelaGospodar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2004., 10:32   #55
Quote:
SvogaTelaGospodar kaže:
[
jesi mu ti poslao kakvu kintu iz inozemstva? uostalom stari mu ima hrpu love...sve što se treba napraviti je mjesečno blokirati čačijinu predsjedničku mirovinu i usmjeriti taj iznos malom dariju i mami mu. pet minuta posla.

to će sigurno srediti jadranka kosor... [/B]
A zašto ona. Ja mislim da to treba preusmijeriti onaj koji mu je i potpisao tu sitnicu od predsjedničke mirovine.
Kaj ti Brankec misliš o tome?
Off skroz is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2004., 10:34   #56
Quote:
SvogaTelaGospodar kaže:
ti znaš di je čačija visio, s kim, kada i koliko dugo? daj ne...znaš kaj
Da, ja znam gdje je Cacija visio.


Quote:
SvogaTelaGospodar kaže:
pa dala ga je. ali sud ne može provesti odluku u presudi ako ne može locirati optuženika. zato u hrvatskoj 90% optuženih baulja izvan zatvora....."nisu na adresi"
Ahaha. Pa ovo jos nisam nikad cuo. Zaposlenika MORH-a se ne moze locirati.



Quote:
SvogaTelaGospodar kaže:
jesi mu ti poslao kakvu kintu iz inozemstva? uostalom stari mu ima hrpu love...sve što se treba napraviti je mjesečno blokirati čačijinu predsjedničku mirovinu i usmjeriti taj iznos malom dariju i mami mu. pet minuta posla.

to će sigurno srediti jadranka kosor...
Stari mu ima ***** u dupetu ko i ti. Cacija je duzan i bogu i vragu.

Nemas ti Brankica pojma o cemu ti laprdas.
Phil Lynott is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2004., 10:39   #57
Quote:
Off skroz kaže:
A zašto ona. Ja mislim da to treba preusmijeriti onaj koji mu je i potpisao tu sitnicu od predsjedničke mirovine.
Kaj ti Brankec misliš o tome?

DNK je ključna riječ. mislim da je ipak čačijina.
SvogaTelaGospodar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2004., 10:42   #58
Quote:
Phil Lynott kaže:

Ahaha. Pa ovo jos nisam nikad cuo. Zaposlenika MORH-a se ne moze locirati.
Nisi čuo? Pa normalna stvar u Hrvatskoj. Sasvim normalna praksa onih koji izbjegavaju sudske odluke o alimentaciji. Da staru adresu na kojoj ga više nema, policija dođe, utvrdi da ga nema i kaže "a jebiga, pokušali smo..." a ni ne pokuša doznati gdje je u stvari ta osoba. I tako to godinama. Nije to samo u slučaju ovog mamlaza.

Osim toga, kako je moguće da MORH ne zna (nego iz novina saznaje) da djelatnik na visokoj poziciji koji je trenutno na bolovanju, sasvim uredno radi i zarađuje na drugim poslovima, i to u političkoj kampanji?
E, pa ako je to moguće, onda je moguće i da ga 18 godina sud traži...
__________________
Jacu na đubrište.
Whatever is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2004., 10:44   #59
Quote:
Phil Lynott kaže:
Da, ja znam gdje je Cacija visio.

kaj si ti čačijin intimus? ah, da...vas dvoje ste kompići iz poznate antiterorističke jedinice...
SvogaTelaGospodar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2004., 10:52   #60
Quote:
Whatever kaže:
Osim toga, kako je moguće da MORH ne zna (nego iz novina saznaje) da djelatnik na visokoj poziciji koji je trenutno na bolovanju, sasvim uredno radi i zarađuje na drugim poslovima, i to u političkoj kampanji?
Cacija djelatnik na visokoj poziciji? Kaj je na Sljemenu cuvo Oltar Domovine?

Koliko ja znam Cacija je ili nerasporedjen ili je rasporedjen na neku lijevu duznost u MORH-u sto je sudbina vecine casnika iz bivseg 1.HGZ-a. S obzirom da je imao cin bojnika, sumnjam da ga je dopala neka 'visoka pozicija' cak i ako je dobio novi raspored u sto takodjer cisto sumnjam.


Ovdje svi pricaju, a nemaju pojma o cemu pricaju.
Phil Lynott is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:54.