Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.01.2004., 19:07   #41
Quote:
I.L kaže:
Znaš... utipkam sijelo.com s jednog javnog kompića... i ono mi izbaci neku glupu Yahoo tražilicu s uputstvom na - evoluciju.com i gay.hr. jer su tamo neki pisali o sijelu.com.
Evo ja bas ukucao "sijelo" u google. Drugi hit je moje "Zupanjsko Sijelo" a treci hit vec vodi na sijelo.com

Evolucija.com je dvadeseti (20) hit i sadrzi link na sijelo.com jer je jedan od tvojih tamo postao link na sijelo.

Na yahoo ukoliko ukucas "sijelo.com" prvi hit je odmah sijelo.com, drugi hit je na evoluciju.com a zbog istog gorenavedenog razloga.

To sam probao sa javnog stroja iz knjiznice.

P.S. Zasto se ne pohvalis sto ti je vjera.com dobila nagradu?
__________________
California rest in peace
Simultaneous release
California show your teeth
She's my priestess, I'm your priest
Slartibartfast is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2004., 19:12   #42
Angry

Quote:
Slartibartfast kaže:


P.S. Zasto se ne pohvalis sto ti je vjera.com dobila nagradu?

Što si sad pao s Marsa...? Pa o tome već postoji topic... izvoli čitati!

Manje provocirati majmunodarwinističkom sektom! OK.


Naravno da je vjera.com dobila nagradu... od onih kojima je napredak - pederska prava... ali ti nisi dobio niti takvu nagradu!


I kratko i jasno, nemam ja što gubiti vrijeme s jednim bezveznjakom kao što si ti. Dovoljno mi je bilo vidjeti neke od tvojih "upisa"!

Moj ti je savjet - zaobiđi me!


Nadam se da smo se razumijeli?!
I.L is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2004., 12:06   #43
oooooooooops

???
Teddy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2004., 15:50   #44
Quote:
Čiji je to "američki" kapital?


"Prosvjetli" me !

Hvala!
ti si napisao da su prosle godine dokapitalizirani od amerikanaca, nisu...nego prije 4 godine, nakon toga od Njemaca, a prosle godine je hrvatsko poduzece koje je u vecinskom vlasnistvu Njemaca i Austrijanaca kupilo te dionice
 
Odgovori s citatom
Old 20.01.2004., 15:56   #45
Cool

Quote:
NakurnjakOdStridera kaže:
ti si napisao da su prosle godine dokapitalizirani od amerikanaca, nisu...nego prije 4 godine, nakon toga od Njemaca, a prosle godine je hrvatsko poduzece koje je u vecinskom vlasnistvu Njemaca i Austrijanaca kupilo te dionice

A čije su Njemačke banke? Ili Austrijske? Misliš li da su u rukama Nijemaca? Ma daj...

Pogledaj VIP firmu, koja proganja jednu običnu stranicu - Sijelo.com. U čijem je VIP vlasništvu? Možda... "austrijanaca"? Zar tko može doći na red od onih koji se hvale "da posjeduju sve zlato svijeta"?

Rusija ima 12 velikih banaka, i kako sam čuo ( nisam siguran je li to točno) 11 tih banaka su kupili i vlasnici su im - Židovi!


Ovo bih volio da se javi netko tko ima točnije podatke.


I ja koliko znam neku su lovu i prošle, ili... predprošle godine, "amerikanci" ulagali u Iskon. Da bi si priskrbili bolju tehnologiju, optički kabel izravno s europskim zemljama itd.
I.L is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2004., 16:06   #46
Quote:
I ja koliko znam neku su lovu i prošle, ili... predprošle godine, "amerikanci" ulagali u Iskon. Da bi si priskrbili bolju tehnologiju, optički kabel izravno s europskim zemljama itd.
Ne, nisu nista ulagali...a sto se tice nove tehnologije, to je bio neovisni link (neovisni o HT-u) koji je zracno spojen sa Slovencima, a onda iz slovenije ide optickim kablom u Austriju.

Quote:
Pogledaj VIP firmu, koja proganja jednu običnu stranicu - Sijelo.com. U čijem je VIP vlasništvu? Možda... "austrijanaca"? Zar tko može doći na red od onih koji se hvale "da posjeduju sve zlato svijeta"?
Za VIP nemam pojma i zato necu nista govoriti o njima. Sve je moguce. Ali sto se tice zabranjivanja linka od sijela.com u Iskon internet cafeima, nitko nema pojma...ako je vec zabranjeno, onda je to mogao netko tamo svojevoljno zabraniti, ali nije nikome iz Iskona palo na pamet zabranjivati neke stranice, posto se i u samom Iskonu moze ici slobodno na te stranice.

Inace ako nisi znao, dosta internet cafea (ne samo iskonovih, nego i HTnet-ovih) nisu u vlasnistvu tih firmi, nego oni daju recimo besplatanu internet vezu, a vlasnik cafea je obavezan izvjesiti vani natpis Iskon cafe, ili HTnet....
 
Odgovori s citatom
Old 20.01.2004., 19:31   #47
Ma dobro, evo, priznat cu . Ja sam vlasnik i ja sam ugasila sijelo.com
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) Derviš aka Musliman.hr / Izrael 101
Kadija te tuži, kadija ti sudi / Case study / Legitimna kritika izraelske fiskalne politike / Izrael i UN / Arapsko-izraelski sukob
rambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2004., 22:39   #48
taman sam pomislio reci da ste puka strava, i da mi postaje zao sto nisam emigrirao prije dvadesetak godina, kadli sam spazio i neke posprdne komentare - dakle, hrvatska ni propala, jos

sto se vjerske zatucanosti, netolerantnosti i slicnih pojava tice, mozete dopuniti svoje rezervoare (jel se to kod novih hrvata kaze: pricuvnike :-))) na http://www.crossroad.to - i tamo postoji jedna ekipa bedaka

tamo sam slucajno svratio pokusavajuci shvatiti zasto su se razni vjernici digli protiv knjiga o harryju potteru

kadli, nadjem tamo ovaj savjet:

10. God tells us to "train up a child in the way He should go." It starts with teaching them God's truths and training them all day long to see reality from His, not the world's perspective. To succeed, we need to shield them from contrary values until they know His Word and have memorized enough Scriptures to be able to recognize and resist deception. Once they have learned to love what God loves and see from His perspective, they will demonstrate their wisdom by choosing to say "no" to Harry Potter.
“And these words which I command you today shall be in your heart. You shall teach them diligently to your children, and shall talk of them when you sit in your house, when you walk by the way, when you lie down, and when you rise up." Deuteronomy 6:6-7

to zvuci vise kao ustanova za pranje mozga, ili mozda ludnica, a ne nesto sto bih pozelio ni svojoj ni susjedovoj djeci

pogledajte na http://www.crossroad.to/articles2/HP-Movie.htm

drugi, ali razuman, izvor o informacija vjerskim pitanjima je: http://www.barna.org

i na kraju, dragi moji zestoki hrvati, zabrinjava me vasa masovna nepismenost - tu ima problema sa je i ije i slicnim pizdarijama - ne biste li se primili lijepe knjizevnosti umjesto da ovdje lupetate

polupismene hrvate je sramota zvati hrvatima
stefica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2004., 22:49   #49
Zoves se stefica i emigrirao si prije 20 godina?

Nista cudno i danas smo malo tardicionalniji nego ostali , a tek prije 20 godina!
__________________
I Love U
hehehoho is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2004., 23:41   #50
Quote:
hehehoho kaže:
Zoves se stefica i emigrirao si prije 20 godina?

Nista cudno i danas smo malo tardicionalniji nego ostali , a tek prije 20 godina!
zovem se stefica, za potrebe ovoga foruma - to si dobro procitao

nisam emigrirao prije 20 godina - tu te slova nisu bas sluzila

dakle, sto te muci?
stefica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2004., 23:53   #51
"A muškarci (većina) nikad nisu niže pali nego sad... kad su mogli prihvatiti židovske (kroz masone) laži o ženi... i dopustiti ženi (generalnom neprijatelju) da se petlja u izvanjski svijet - muški svijet. A one se uopće ne kuže u taj svijet. Samo umišljaju ono što i Eva... da će postati kao bog, ako uspiju obmanuti muškarca i nametnuti sebe - praiskonsko - ništavilo! Interesantno je kako Biblija od prve do zadnje stranice uči da muškarac 'rađa' a djeca se vode po očevoj liniji. Tako je bilo i u starom Izraelu. A suvremeni Židovi su to sve izopačili u vođenje linije po majci?! Nije li to duboka feminiziranost kao krik protiv Božje pravde?"

Citajte u jednom odlomku sazet mentalitet i duboku umnu poremecenost IL-a. Vjerojatno je to sto on "ima" definirano u kakvoj medicinskoj enciklopediji. Nitko ne treba tvrditi da je IL debil, kad on to svojim pisanjem sam dokazuje. Sto bi sad trebalo, argumentirano raspravljati o tomu je li zena vise ili nize bice od muskarca?
XeiX is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2004., 00:38   #52
Quote:
stefica kaže:
zovem se stefica, za potrebe ovoga foruma - to si dobro procitao

nisam emigrirao prije 20 godina - tu te slova nisu bas sluzila

dakle, sto te muci?

Sta me muci?....zasto nisi emigrirao!?
__________________
I Love U
hehehoho is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2004., 00:41   #53
Quote:
I.L kaže:
... i dopustiti ženi (generalnom neprijatelju)
ahahahaha
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2004., 07:09   #54
Nedostatak ljubavi... i duboki strah...
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) Derviš aka Musliman.hr / Izrael 101
Kadija te tuži, kadija ti sudi / Case study / Legitimna kritika izraelske fiskalne politike / Izrael i UN / Arapsko-izraelski sukob
rambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2004., 09:21   #55
"A muškarci (većina) nikad nisu niže pali nego sad... kad su mogli prihvatiti židovske (kroz masone) laži o ženi... i dopustiti ženi (generalnom neprijatelju) da se petlja u izvanjski svijet - muški svijet. A one se uopće ne kuže u taj svijet. Samo umišljaju ono što i Eva... da će postati kao bog, ako uspiju obmanuti muškarca i nametnuti sebe - praiskonsko - ništavilo! Interesantno je kako Biblija od prve do zadnje stranice uči da muškarac 'rađa' a djeca se vode po očevoj liniji. Tako je bilo i u starom Izraelu. A suvremeni Židovi su to sve izopačili u vođenje linije po majci?! Nije li to duboka feminiziranost kao krik protiv Božje pravde?"

Citajte u jednom odlomku sazet mentalitet i duboku umnu poremecenost IL-a. Vjerojatno je to sto on "ima" definirano u kakvoj medicinskoj enciklopediji. Nitko ne treba tvrditi da je IL debil, kad on to svojim pisanjem sam dokazuje. Sto bi sad trebalo, argumentirano raspravljati o tomu je li zena vise ili nize bice od muskarca?


Newsflash, vise nas popovi ne uce kako treba zivjeti i za to nam uzimaju desetinu, niti nas vise ne pale na lomacama, danas, u slobodnom svijetu, religija je stvar izbora, a ne prisile...Ako ti je zena neprijatelj, zasto stalno razmisljas i mastas o njima dok si sam u krevetu sa svojom Desankom? Sto ne pobijes sve neprijatelje?

Jedini razlog zasto je ovo, kako ti kazes "muski svijet", je muskarceva fizicka nadmocnost, pa se sukladno toj nadmocnosti formirala i religija...Da su zene nadmocne, sad bi placebo tebi govorila kako je ovo "zenski svijet" i kako je bozica, ovo, ono, bla, bla, bla, truc.

Zadnje uređivanje NakurnjakOdStridera : 21.01.2004. at 10:30.
 
Odgovori s citatom
Old 21.01.2004., 09:49   #56
Quote:
rambi kaže:
Nedostatak ljubavi... i duboki strah...
mislim da je u pozadini svega ipak biznis... ako ovi koje IL "iscjeljuje" daju lovu svojim curama i ženama, ostat će manje za njega
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2004., 09:51   #57
Quote:
NakurnjakOdStridera kaže:

Da su zene nadmocne, sad bi placebo tebi govorila kako je ovo "zenski svijet" i kako je bozica, ovo, ono, bla, bla, bla, truc.
jesi ti to htio reći da sam ja munjena k'o IL, ali me samo nedostatak tjelesne snage dijeli od te izjave?
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2004., 10:13   #58
da sam trazio nekog da ga usporedim sa IL-om, onda bi to bila PBE ha,ha,ha...

Ti si Walterova udavaca, pa sam tvojim imenom htio jedino njega isprovocirati da stane u tvoju obranu
 
Odgovori s citatom
Old 21.01.2004., 10:31   #59
Quote:
NakurnjakOdStridera kaže:
da sam trazio nekog da ga usporedim sa IL-om, onda bi to bila PBE ha,ha,ha...

Ti si Walterova udavaca, pa sam tvojim imenom htio jedino njega isprovocirati da stane u tvoju obranu
walterova udavača?

gle, Nakurnjače, da ti nešto objasnim.. da sad padnu te neke atomske bombe i da od svih muških bića prežive samo walter i jedan gaštrapan (žohar, op.a.).. vjeruj mi da bih bila u VEEELIKOJ dilemi za koga se od njih dvojice udati
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2004., 12:04   #60
Talking I tako uze Walter guju i ponese je kući, k majci staroj...

Quote:
placebo kaže:
walterova udavača?

gle, Nakurnjače, da ti nešto objasnim.. da sad padnu te neke atomske bombe i da od svih muških bića prežive samo walter i jedan gaštrapan (žohar, op.a.).. vjeruj mi da bih bila u VEEELIKOJ dilemi za koga se od njih dvojice udati



Ipak bi Wltera izabrala... jer 'kakav je takav je, muškarac je...drži ga, ne daj ga'! kaže 'pjesan'!

A i za guju iz šume Striborove je i Walter - predobar!
I.L is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:51.