Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.02.2004., 04:50   #21
hobbit,ti znas iz prve ruke?
__________________
braco hrvati!
maliveliki is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2004., 10:18   #22
ukoliko vam se daa citati :

No, bit će da Radoš zna po kojim su KRITERIJIMA dokumenti izdvajani i skrivani.

http://www.novilist.hr/Default.asp?W...3286328592863N

ako link ne sljaka, odite na "reagiranja" novi list od Četvrtak, 5.2.2004.
__________________
datum izmjene potpisa 10. Travanj
"Krist je, istina, bio Arijac"
neupitno: Perzijski vjerski pisac ZARATUSTRA (Zoroaster), Mahatma Gandhi, Jawaharlal Nehru...
WeM is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2004., 11:19   #23
Re: Re: Re: Re: slazem se

Quote:
hobbit kaže:
Sada ti vadis to iz konteksta. Britanski Bataljon je pobio dosta pripadnika HVO i Armije BiH na tom podrucju.
Idu momci sa bojisnice vracaju se kuci i pjevaju i pucaju zrak. Ovi to protumace kao napad na njih i udri po njima. Rezultat par poginulih i ranjenih.

Armije BiH doslo kao kec na desetku.
Pitanje je sta su Grude htjele time postici?



stvarno iz prve ruke. To sto pricas se nikad nije desilo u srednjoj bosni.

a grude nisu s time htjele nista postic ,iz jednostavnog razloga sto nisu znale za to isto ako sto ni blaskic pojma nije ima gdje su mu jedinice i sta rade, a pogotovo ne treba objasnjavat da Jokeri, Garani i slicni, sigurno nisu slusali bivseg oficira JNA.
hehehuhu is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2004., 14:54   #24
Re: Re: Re: Re: slazem se

Quote:
hobbit kaže:
Sada ti vadis to iz konteksta...
Sto vadim iz kontexta!? Pa drum si ti prvi spomenuo!?

Sve to sto si natipkao samo je trla baba lan...
__________________
svi ko jedan, jedan ko nijedan
napokon is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2004., 15:04   #25
jasno da su englezi bili umjesani u rat u BiHu...i rusi i ameri..

kako bi inace nastala i bila priznata RS -tzv. drzava na zrtvama srebrenice -to je cisa legalizacija pokolja i ratnih zlocina u BiHU...pa je ta temelju toga, u bilo kakvu PRAVDU na tom podrucju tesko trazit..

i onda ovo trgovanje Haaga zrtvama...babic 11 god?????????
karadjic je mogao bit uhapsen, ali NIJE ...
iva1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2004., 22:06   #26
Re: Re: Re: Re: Re: slazem se

Quote:
hehehuhu kaže:


stvarno iz prve ruke. To sto pricas se nikad nije desilo u srednjoj bosni.

a grude nisu s time htjele nista postic ,iz jednostavnog razloga sto nisu znale za to isto ako sto ni blaskic pojma nije ima gdje su mu jedinice i sta rade, a pogotovo ne treba objasnjavat da Jokeri, Garani i slicni, sigurno nisu slusali bivseg oficira JNA.
Opet vadis sve iz konteksta nisam nigdje ni rekao gdje se to desilo. A misija gen. Stewart je izvadjena iz konteksta citave misije UNPROFORa.

Pa naravno da ga nisu slusali vise je Davor Vitez i Filip Filipovic imao utjecaja na vojsku nego on. On je sjedio UNPROFORom, pregovarao sa Armijom, Alagicem, UNHCRom, cista politicka licnost Dario Kordic je imao vise moci nego on.

A dodju supci tipa Jokeri sa mnostvom ovlastenja iz Gruda i nesmije im niko nista.
U tom loncu gdje se nije znalo ko pije a ko placa dobro se i uspijela obraniti Lasvanska dolina.
Blaskic je se zajebao sto je dobrovoljno i to medju prvima. Da je cekao do sada prosao bi sa kojom godinicom i kraj price.
__________________

There is no devil it is only god when he is drunk
ADEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2004., 22:10   #27
Re: Re: Re: Re: Re: slazem se

Quote:
napokon kaže:
Sto vadim iz kontexta!? Pa drum si ti prvi spomenuo!?

Sve to sto si natipkao samo je trla baba lan...
Da li,bas?
__________________

There is no devil it is only god when he is drunk
ADEX is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2004., 03:03   #28
Re: Re: Re: Babic vs. Blaskic

Quote:
kegi kaže:
to je jedan od najjacih dokaza, ali ih ima jos!

Imas li ti koji argument, koji dokazuje njegovu krivnju?
prvo, to što si bio napisao nije nikakav dokaz. stvar je objektivne zapovijedne odgovornosti. nitko ga ne tereti da je naredio ubojstva, ali da je za njih mogao znati i nije ništa učinio po tom pitanju niti je proveo istragu i kaznio nekoga.

Da mene pitaš, nije mogao znati i nevin je...

I da mene pitaš cijeli haaški sud je sranje, jer budući da funkcionira po common law sistemu, ne znam na koju foru za zapovijednu odgovornost daje 45 godina? neka mi netko ukaže na bilo kakav presedan ili običaj u povijesti sličan ovome.




jedino sam reagirao jer me živcira dogmatski način mišljenja.

ali jebeš ga, ovdje svi funkcioniraju dogmatski, kao i ti i Secundus koji iz mog posta odmah zaključe da ga smatram krivim
Mljacko is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2004., 11:21   #29
Re: Re: Re: Re: Babic vs. Blaskic

Quote:
Mljacko kaže:
prvo, to što si bio napisao nije nikakav dokaz. stvar je objektivne zapovijedne odgovornosti. nitko ga ne tereti da je naredio ubojstva, ali da je za njih mogao znati i nije ništa učinio po tom pitanju niti je proveo istragu i kaznio nekoga.

Da mene pitaš, nije mogao znati i nevin je...

I da mene pitaš cijeli haaški sud je sranje, jer budući da funkcionira po common law sistemu, ne znam na koju foru za zapovijednu odgovornost daje 45 godina? neka mi netko ukaže na bilo kakav presedan ili običaj u povijesti sličan ovome.




jedino sam reagirao jer me živcira dogmatski način mišljenja.

ali jebeš ga, ovdje svi funkcioniraju dogmatski, kao i ti i Secundus koji iz mog posta odmah zaključe da ga smatram krivim
e vidis...sad si ti iskljuciv.....nisam ja rekao da je tvoj zakljucak da je on kriv. imas pravo reci sto mislis, a neke stvari koje mozda i jesu istina....ne mogu se bas dokazati.....ti to je ono sto si nam htio reci....i tako sam ja to shvatio. To ti kao da optuzis nekoga na osnovu necega sto ti netko rekao, a da uopce ne istrazis jeli netko kriv ili nije. eto, problema onda nema.....
__________________
baš me briga što misliš, bitno da misliš.....
Grof_Drkula is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2004., 11:56   #30
Ja smatram, ne pardon.... Ja znam da je Blaskic najneviniji (mogu rec i nevin) od svih onih sto sjede u Hagu i sto su optuzeni.


Nekidan sam gleda onu prasicu Carlu, koja lipo uziva sa svojih 30-40K eura misecno, pitalo je kako je blaskic dobia 45 godina a ona umisto odgovora izvali kako ona nema utjecaj ma presudu, nego je odredjuju suci i onako seretski usput spomene prilog toj svojoj izjavi.
Isprica kako je za plavsicku trazila 20 godina a suci joj dali 11, a ona tuka novinarka priko puta je trebala bar pitata:
Sto bi to trebalo znacit da ste za Blaskica trazili 85, jer sigurno suci nisu dali vise nego sta je tuziteljstvo trazilo.

Ima li ijedan primjer slicne kazne Blaskicu na ICTY-u, bar blizu, zna neko??
hehehuhu is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2004., 12:15   #31
Quote:
hehehuhu kaže:
Ja smatram, ne pardon.... Ja znam da je Blaskic najneviniji (mogu rec i nevin) od svih onih sto sjede u Hagu i sto su optuzeni.


Nekidan sam gleda onu prasicu Carlu, koja lipo uziva sa svojih 30-40K eura misecno, pitalo je kako je blaskic dobia 45 godina a ona umisto odgovora izvali kako ona nema utjecaj ma presudu, nego je odredjuju suci i onako seretski usput spomene prilog toj svojoj izjavi.
Isprica kako je za plavsicku trazila 20 godina a suci joj dali 11, a ona tuka novinarka priko puta je trebala bar pitata:
Sto bi to trebalo znacit da ste za Blaskica trazili 85, jer sigurno suci nisu dali vise nego sta je tuziteljstvo trazilo.

Ima li ijedan primjer slicne kazne Blaskicu na ICTY-u, bar blizu, zna neko??
a ne znam.....mislim da nema! ma ovo ce sve zavrsiti tako da ce milosevic i carla del ponte dobiti nobelovu nagradu za mir! jeba me pas ako nece!
__________________
baš me briga što misliš, bitno da misliš.....
Grof_Drkula is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2004., 15:08   #32
Red face Vezi konja gdje ti Susaga & Pasaga kazu !

Quote:
hobbit kaže:

Blaskic je se zajebao sto je dobrovoljno i to medju prvima.
Blaskic se nije sam zajebao sto je , izmedju ostalog ,bilo i dobrovljno.
svastikuti is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2004., 15:33   #33
sad san malo kopa, dakle dragan obrenovic koji je zapovijeda zvornickoim brigadom i pri tom ubio (smaka) par tisuca (tako pise)
ljudi u srebrenici, uz otezavajucu okolnost zato sto se nije preda, je dobia 15 do 20.

ma super.
hehehuhu is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2004., 15:38   #34
walter brani sarajevo, ne sarajvo

"Samo u toku jednog dana, 17. jula 1993. godine, na gradsko jezgro Sarajeva ispaljeno je više od 15 000 granata sa položaja Karadžicevih zlocinaca rasporedjenih na brdima oko grada. Tom prilikom ubijeno je ili ranjeno 14 dece i 26 odraslih osoba. Doista, neshvatljivo i užasno licemerje, zapravo potpuna emotivna otupelost pisca Mome Kapora kada govori o cistoj savesti!"
__________________
datum izmjene potpisa 10. Travanj
"Krist je, istina, bio Arijac"
neupitno: Perzijski vjerski pisac ZARATUSTRA (Zoroaster), Mahatma Gandhi, Jawaharlal Nehru...
WeM is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:08.