Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.02.2004., 06:29   #21
Quote:
illegale kaže:
OK. Kad govorim o sudu, govorim o realnom nositelju legitimimteta sprovedbe pravde.
Nije bitno ciji je, niti koliko traje. Bitno je da je bagra opljackala Hrvatsku, racunajuci na zastaru. To je zloupotreba demokratskih institucija, a na politici je da sankcionira stvari koje su protiv drustvenog interesa.

I za kraj. Svi mi dovoljno osjetimo sto je to pravicno, a sto nije, da bismo izigravanje tih drustvenih vrijednosti mogli ignorirati.
Ti illegale pozivas na revoluciju. Ali ona se nece dogoditi. Zato jer je previse ljudi u Hrvatskoj pretvoreno u ovce. Koje ne mogu uciniti vise nista. Jer stvari su krenule svojim tokom. I gdje je Hrvatska bila prije prvog svjetskog rata tamo je sada i danas. Samo kaj se eto mogu kupit kojekakva cuda moderne tehnologije i svi su lijepo odjeveni.

Bit ce bolje....
XeiX is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2004., 11:52   #22
Quote:
XeiX kaže:
Ti illegale pozivas na revoluciju.
Pa po ovome kaj smo do sada saznali , revolucija je ocigledno jedino rijesenje za sve popljackane hrvatske ljude .
Naravno da to niko normalan ne prizeljkuje ali ne mogu da ne pomislim da mi je mnogo jasnije danas zasto su se u hrvatskoj povijesti dogadjale svako malo bune i revolucije .

Quote:
I gdje je Hrvatska bila prije prvog svjetskog rata tamo je sada i danas.
E to je ono kaj me najvise smeta .
Jer htjeli priznati ili ne, mi se nalazimo danas tocno iza kompatibilnih zemalja Hrvatskoj, koliko smo se nalazili i pocetkom proslog stoljeca , s tim da su nas i mnoge zemlje prestigle a ostale nas stizu .
Ali nit mi to vidimo nit to priznajemo .
Po tome smo izuzetno slicni Srbima koji isto tupe u jedan rog citavo stoljece i ne vide prst pred nosom a sve ih to kosta razvoja .

Mozda ipak ima rijesenje ?
Posteni diktator ?
Pinochet ? --- Cile je prva zemlja J.Amerike !
__________________
Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo, i lahko zaboravljamo krivice, koje nam drugi učine.
HELIX14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2004., 13:55   #23
Quote:
XeiX kaže:
Ti illegale pozivas na revoluciju. Ali ona se nece dogoditi. Zato jer je previse ljudi u Hrvatskoj pretvoreno u ovce. Koje ne mogu uciniti vise nista. Jer stvari su krenule svojim tokom. I gdje je Hrvatska bila prije prvog svjetskog rata tamo je sada i danas. Samo kaj se eto mogu kupit kojekakva cuda moderne tehnologije i svi su lijepo odjeveni.

Bit ce bolje....
Ono na sto ja pozivam jeste da oni koji imaju mozga stvore prostor za mirnu uspostavu dmeoacije. Jer imamo sve sto je potrebno da se stvar dogodi na miran nacin.

Ono kamo svi srljamo jeste totalno drustveno rasulo, koje samo po sebi uzrokuje revoluciju. Sto se tice ovaca, nista nije vjecno, pa ni taj status. Upravo iz tog razlgoa, pokorit covjeka kao bice nikad nikome nije niti uspjelo. Niti ce uspjeti.
illegale is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2004., 20:26   #24
HSP je jedina nada danas,kurvini sinovi na vlasti nedaju postenim ljudima ni blizu,zato Tonci Tadic za predsjednika!
__________________
braco hrvati!
maliveliki is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2004., 22:47   #25
Quote:
maliveliki kaže:
HSP je jedina nada danas,kurvini sinovi na vlasti nedaju postenim ljudima ni blizu,zato Tonci Tadic za predsjednika!
Sine, Tonci Tadic je na zalost vec popusio staru foru. Jebiga
illegale is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2004., 23:09   #26
Quote:
HELIX14 kaže:
jer će Vlada sada kontrolirati svaki privatizacijski proces
ili su shvatili da se više ne može uzimati tako veliki postotak da ima i za posrednike
go2slep is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2004., 23:20   #27
Quote:
illegale kaže:
Sine, Tonci Tadic je na zalost vec popusio staru foru. Jebiga
Koju staru foru Illegale ?
Pa kaj si ti popusio foru s topica o njemu i te spike, kak ga zovu na Hvaru , a kak ga zovu oni iz konobe di zalazi i ne placa cugu i ......................prič....prič...prič ....bla..bla...podmet...podmet...podmet...
Ma boli me kita kak ga zovu na Hvaru i jel imo dvojku iz matke i jel bas on real fizicar il se samo provukao na ispitima i ko kaj prica .........

Ja samo znam da do sada je njegova i retorika HSP-a , konzistentna , te da su oni jedini jos koji u programu imaju reviziju pretvorbe .
Ne treba biti Sokrat da bi se skuzilo da ocigledno nisu zamazali ruke u pretvorbi za razliku od nase partitokracije .
__________________
Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo, i lahko zaboravljamo krivice, koje nam drugi učine.
HELIX14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2004., 00:15   #28
Quote:
go2slep kaže:
ili su shvatili da se više ne može uzimati tako veliki postotak da ima i za posrednike
Pojasni malo preciznije .
Kaj mislis pod postotak i od cega ?
__________________
Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo, i lahko zaboravljamo krivice, koje nam drugi učine.
HELIX14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2004., 00:53   #29
Quote:
HELIX14 kaže:

Mozda ipak ima rijesenje ?
Posteni diktator ?
Pinochet ? --- Cile je prva zemlja J.Amerike !
A ova je dobra Pitaj Čileance kakav je bio Pinochet diktator... Točnije onih par desetaka tisuća. Ako ih uspiješ nać...
__________________
Jacu na đubrište.
Whatever is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2004., 01:22   #30
Quote:
HELIX14 kaže:
Koju staru foru Illegale ?
Visoka medijska eksponiranost, hvala na svakom koraku i tako dalje, su ga malo udaljili od realne cinjenice da nije bozji poslanik.

Ta prica je vrlo jednostavan nacin manipulacije pumpanjem tastine i uzdizanjem u visine. Da ne kazem, zidovska fora
Quote:
Ja samo znam da do sada je njegova i retorika HSP-a , konzistentna , te da su oni jedini jos koji u programu imaju reviziju pretvorbe .
Ne treba biti Sokrat da bi se skuzilo da ocigledno nisu zamazali ruke u pretvorbi za razliku od nase partitokracije .
Prica je sljedeca. Kad ovi odu u kitu, stvar bi po planu trebala pruzeti "neukaljana" desnica. Povampireni uspjehom, po prirodi neosvjestenog mentaliteta, desnicari brzo narodu dopizde. I onda se otvara prostor za staru gamad.

A zapravo se nista ne promjeni. Eventualno najebe koji pedro poput Cacije.

Naravno. Ovo gore je samo jedna od mogucnosti. Teorija zavjere.

Al cinjenice govore da HSP jedini nije bio jos na vlasti, pa se jos uvijek moze furat na to da ce napraviti reviziju pretvorbe. Ko sto je i SDP to tvrdio prije cetiri godine.

Istovremeno cinjenice govore da narod brije na osnovu toga da HSP ima mogucnost i snagu zahvaljujuci eksponiranom Tadicu, koji uistinu plijeni ljudskoscu. Al ljudi. Ljudskost nestane vrlo brzo u toj igri. Prebrzo.
illegale is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2004., 01:30   #31
I da ne zaboravim. HSP je malo jaca desnica koja jos uvijek kao osnovnu stvar uzima jebene Srbe, branitelje i ostale jeftine price za stoku.

I to one price koje RAZJEDINJUJU narod. A takav HSP ne moze imat potrebnu snagu da bi rijesio probleme za koje se stoka nada da bi HSP mogao rijesiti.

Ispricavam se na cestoj upotrebi termina stoka. Primjetio sam da sam malo zabrazdio. Al jebiga, neki dan mi dodje covjek koji zna da se bavim politikom i pocne mi pricat o politici. I ja mu kazem, necemo o politici jer mi se ne da pricat o politici. Al covjek melje li ga melje. I kazem mu, nemoj njatke. On kaze, ne kenjam, vec trazim rjesenje. I ja popizdim. Mamu ti jebem, ta sranja oko kojh ti mozgas zadnja 3 pita sam probavio prije 4 godine, a ti mi i dalje pilis o njima. Ako hoces o politici, slusaj me. Ako neces o politici nema problema.

Onda sam se malo zabrinuo za sebe. Jer shvatih da i njega smatram stokom. Izgleda da je vrijeme da vas malo pustim da se sami bavite svojim govnima. Istina je da su to i moja govna, ali mi vise ne pada na pamet da vam opet serem.

Kad vam bude frka, znate gdje sam. Eto, to sam skuzio u tom momentu. Al ne valja. To mi izgleda kao predaja. A predaja je nesto lose na sta ne mogu pristat.

ops. ovo je bila digresija.
illegale is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2004., 04:25   #32
illegale,ono malo respekta sto si kod mene imao si usro svojim idealizmom kojeg si ispoljio tu gore na zadnjih par postova,mislim da u svemu ovome si u stvari opisao samog sebe,nije te sram?ti sebe racunas pod ozbiljnog sugovornika? ti si bolesnik svoje ideologije koja ne vidi prst pred nosom,daj se lijeci i nauci ljude cijeniti po njihovim djelima a ne kojoj "partiji" pripadaju,totalno si me razocarao.
__________________
braco hrvati!
maliveliki is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2004., 13:18   #33
Quote:
Whatever kaže:
A ova je dobra Pitaj Čileance kakav je bio Pinochet diktator... Točnije onih par desetaka tisuća. Ako ih uspiješ nać...
Whatever , ti si sad iz puke zezancije postavio ozbiljno pitanje .
Znas da bih rado to pitao , pace da imam vise vremena , pokusao napraviti i ozbiljniju analizu .
Ali ajdemo pokusati bar u jednoj raspravi biti konstruktivni .
Za pocetak , slazemo li se da je pretvorbom i privatizacijom , hrvatskom narodu ucinjena ogromna nepravda i pljacka koja je omogucila malom broju ljudi da se dokopaju , uslijed DR-a,ogromnog a nezasluzenog bogatsva .

Nastavicemo nakon tvog odgovora te pokusati zakljuciti , kakav je ustvari bio Pinochet .
__________________
Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo, i lahko zaboravljamo krivice, koje nam drugi učine.
HELIX14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2004., 13:21   #34
Quote:
maliveliki kaže:
illegale,ono malo respekta sto si kod mene imao si usro svojim idealizmom kojeg si ispoljio tu gore na zadnjih par postova,mislim da u svemu ovome si u stvari opisao samog sebe,nije te sram?ti sebe racunas pod ozbiljnog sugovornika? ti si bolesnik svoje ideologije koja ne vidi prst pred nosom,daj se lijeci i nauci ljude cijeniti po njihovim djelima a ne kojoj "partiji" pripadaju,totalno si me razocarao.
Ajde ,ajde pa nemoj odmah tak .
Najprije vidi kolko je bilo sati kad jer posto taj odgovor ?

1 i 30 h ujutro .
A tek je dosel doma .


__________________
Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo, i lahko zaboravljamo krivice, koje nam drugi učine.
HELIX14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2004., 15:48   #35
HSP uzima jos uvjek ****** srbe kao osnovnu stvar...jer su ti ****** srbi i dalje jedno od osnovnih pitanja u RH...
ili ti je drago sto ce nakon bobradiranja RH, ostetit RH za ne znam kolko milijuna kuna...
sto ce sudjelovat i izvrsnoj vlasti..
nek prvo oni nama plate ratnu stetu, pa cemo mi njima vratit kuce...hvala bogu da postoji HSP koji to razumije..





pa i nemoj se ti bavit politikom...
iva1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:35.