Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2004., 17:17   #61
Quote:
Roko kaže:
ja ne znam sto moze natirati ljude da slazu kamenje po brdu i potrose kile boje da napisu NDH na nekom kamenjaru.
to se zove sizifov posao!
al neka im...kamenje je sve što imaju
SvogaTelaGospodar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2004., 17:18   #62
Roko, ne poistovjećuj antifašističke simbole sa fašističkima,
i antifašističke vrijednosti sa fašističkima!

Back to osnovna škola!
Povratak Kralja is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2004., 17:18   #63
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: U svakom žitu ima kukolja!

Quote:
banderas kaže:

Ajde daj, s placebo i hehehoho mi je jos donekle interesantno raspravljat
hvala vam gospodine u placebino i moje ime, donekle smo zadovoljni, a
__________________
I Love U
hehehoho is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2004., 17:20   #64
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: U svakom žitu ima kukolja!

Quote:
hehehoho kaže:
hvala vam gospodine u placebino i moje ime, donekle smo zadovoljni, a
pa, zao mi je sto sam vas fulao na pivi u Karoci
banderas is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2004., 17:20   #65
Quote:
Barbabianca kaže: Nijedan dio Hrvatske nije dao toliko partizana koliko Dalmacija.
Jel' ovo istina? Ako je, svaka cast!

Ovaj hehehoho je napisao preko 1000 postova ali ja nisam primjetio ni' jednu jebenu suvislu recenicu. Jel' ja to nisam dovoljno pazljivo citao ili on doista nije uspio da slozi bas ni' jednu jedinu recenicu sa minimumom zdravog razuma. Imal' ko da je detektir'o jednu recenicu barem?


Mozda ne bi losa ideja bila reklamirat' tu Vranu kao turisticku destinaciju u kojoj jos uvijek traje drugi svjetski rat. Nesto kao vremeplov. Putovanje gdje turisti putuju kroz prostor i vrijeme unazad. To bi bilo unikatno i mogla bi se dobra lova zaradit'. Mjestani ne bi trebali nista radit' vec samo se ponasat' kako se inace ponasaju. i jos dovest' neonaciste iz Njemacke da budu SS pa da slika bude potpuna.
Greven is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2004., 17:21   #66
Re: Re: Re: Re: Re: U svakom žitu ima kukolja!

Quote:
LjutiBronxBomber kaže:
I, da! Hercegovina je dala najvise poginulih, sto rodjenih u Hercegovini, sto rodjeni u Hrvatskoj a podrijetlom iz Hercegovine.

opa! postoje dakle dvije vrste pravih hrvata: oni rođeni u hercegovini i oni rođeni u hrvatskoj a podrijetlom iz hercegovine..
čovjek svaki dan nešto novo nauči



Quote:
Premda Imotsku krajinu Domovinski rat nije izravno zahvatio, iz nje je u njega otišlo tri i pol tisuće mladića, od kojih se 120 vratilo pokriveno zastavom.<< Damir Pilic, Slobodna Dalmacija, "Imotska krajina: Od Prosjaka i Sinova do natrag"
bilo je takvih, a priča se da je bilo i onih koji su završili u minhenu na šanku...ili u bronxu..
SvogaTelaGospodar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2004., 17:22   #67
Quote:
Greven kaže:
(...) i jos dovest' neonaciste iz Njemacke da budu SS pa da slika bude potpuna.
Dovoljna je Handzar divizija
Spot Perdita is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2004., 17:24   #68
Talking

Quote:
Secundus kaže:

Iako nisam Dalmatinac, nego Hercegovac, sto za tebe moze imati i goru konotaciju, sklon sam misljenju da smo vam mi na svim podrucjima nadmocni.


Starke nation?

Kain is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2004., 17:24   #69
Jebote, šta bi danas bilo od Hercegovaca da nije bilo partizana!!!!
Povratak Kralja is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2004., 17:25   #70
Quote:
Spot Perdita kaže: Dovoljna je Handzar divizija
Ne znam. Jesu l' i oni harali tim podrucjem svojevremeno? Jesu vjerovatno. Zlo privlaci zlo.




A onda je dosao Drug Tito i pomlatio gamad.
Greven is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2004., 17:26   #71
Quote:
Greven kaže:
Jel' ovo istina? Ako je, svaka cast!

Ovaj hehehoho je napisao preko 1000 postova ali ja nisam primjetio ni' jednu jebenu suvislu recenicu. Jel' ja to nisam dovoljno pazljivo citao ili on doista nije uspio da slozi bas ni' jednu jedinu recenicu sa minimumom zdravog razuma. Imal' ko da je detektir'o jednu recenicu barem?


Mozda ne bi losa ideja bila reklamirat' tu Vranu kao turisticku destinaciju u kojoj jos uvijek traje drugi svjetski rat. Nesto kao vremeplov. Putovanje gdje turisti putuju kroz prostor i vrijeme unazad. To bi bilo unikatno i mogla bi se dobra lova zaradit'. Mjestani ne bi trebali nista radit' vec samo se ponasat' kako se inace ponasaju. i jos dovest' neonaciste iz Njemacke da budu SS pa da slika bude potpuna.
O mojoj suvislosti na ovom forumu necu trosit rijeci jer bit suvisao s glupanima tvog tipa je sasvim nepotrebno.

A neonacisti dapace, ionako se otvorilo dosta prostora kad su tebe i tvoje humano preselili u ovom nastavku WW2, koji je odavno zavrsio.
__________________
I Love U
hehehoho is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2004., 17:28   #72
Quote:
Greven kaže:
Ne znam. Jesu l' i oni harali tim podrucjem svojevremeno? Jesu vjerovatno. Zlo privlaci zlo.




A onda je dosao Drug Tito i pomlatio gamad.
a onda je drug tito crko , pa si ti uteka za svecku.
__________________
I Love U
hehehoho is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2004., 17:31   #73
Quote:
Tifoz41 kaže:
Joj vidi... retard's back...
ne bih vrijeđao na tvom mjestu!
mogla bi past prijava moderatoru


nego, jel imaš dovoljno kamenja u tom svom rezervatu pa da i ti tifice možeš gurati kamenje uzbrdo?
SvogaTelaGospodar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2004., 17:32   #74
Quote:
hehehoho kaže: {cenzura by antistupid program}
Vidim trudis se, trudis al' ti se i ovaj put nije posrecilo.

Hajde probaj jos jedno 10 000 puta pa da vidimo.
Greven is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2004., 17:40   #75
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: U svakom žitu ima kukolja!

Quote:
banderas kaže:
Bronx, na tvom mjestu ne bih o pameti i logici, ali kao dokaz stavljat link na drugi forum, mislim, sad si me rasturio
Osim toga, tamo pise o patnjama Imotske krajine, mi smo govorili da li je vise zrtava dala Slavonija ili Dalmacija. Ako cemo suzavat prostor na manje regije poput Imotske krajine, mislim da je Vukovar ipak imao nesto vise od 120 poginulih branitelja. Zapravo, mozda je Bronx dao najvece zrtve u Domovisnkom ratu, mozda se zrtva dijaspore mjeri u vecim redovima velicine nego ljudi koji su bili tu
Ajde daj, s placebo i hehehoho mi je jos donekle interesantno raspravljat, ali s tobom imam osjecaj ko da ucim dijete kako se crta kruznica pomocu sestara...
Ti si taj koji je omalovazavao zrtve Dalmacije i ulogu njezinih ljudi u Domovinskom Ratu i u stvaranju Hrvatske. Dalmacija je osjetila materijalne posljedice i stetu, a i dala je obol u krvi -- a to sam ti dokazao i potkrijepio. Link sam ti dao, i odnilo te do jednog drugog foruma. Nisam mogao naci "pravi" link, ali svejedno.

Sve sto sam napisao je istinito. Dalmacija je imala najvise poginulih branitelja. A kao dokaz sam ti donio bolnu istinu samo o Imotskim braniteljima, jer je dovoljno. O ljudima koji su u velikom broju, proporcialno, najvecemu, zrtvovali za Hrvatsku u Domovinskom Ratu, a da taj kraj (u Dalmaciji) nije izravno napadnut niti je pao pod srpskom agresijom.
LjutiBronxBomber is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2004., 17:44   #76
Quote:
bilo je takvih, a priča se da je bilo i onih koji su završili u minhenu na šanku...ili u bronxu..
Your stupid insinuations do not merit a response.
LjutiBronxBomber is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2004., 17:45   #77
Quote:
Povratak Kralja kaže:
Jebote, šta bi danas bilo od Hercegovaca da nije bilo partizana!!!!
Jebote! Sto ovi Srbi mrze Hrvate iz Hercegovine.
LjutiBronxBomber is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2004., 17:47   #78
Quote:
LjutiBronxBomber kaže:
Jebote! Sto ovi Srbi mrze Hrvate iz Hercegovine.
pa kad hercegovci hoće biti veći srbi od njih
SvogaTelaGospodar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2004., 17:48   #79
Quote:
Greven kaže:
Ne znam. Jesu l' i oni harali tim podrucjem svojevremeno? Jesu vjerovatno. Zlo privlaci zlo.

(...)

Nije vazno jesu li bili, vazno je privuci turiste. Pa je egzoticno dovesti po kojeg susjeda s "u" na fezu.
Spot Perdita is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2004., 17:48   #80
Quote:
LjutiBronxBomber kaže:
Your stupid insinuations do not merit a response.
di si bija kad je grmilo? a zečiću? hop, hop., hop....
SvogaTelaGospodar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:19.