Natrag   Forum.hr > Društvo > Prirodne znanosti

Prirodne znanosti Čista znanost za jako pametne i one koji takvima žele postati
Podforum: Armstrong Station - Astronomija i astrofizika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.01.2003., 18:26   #41
Americano

Imaš report this post to moderators, imaš PM, imaš mejl.

Ima razno raznih načina da se obavijesti moderatore o nečemu.

Napadat moderatoricu(-a, -e) samo zato kaj nije(-su) to vidjela(-io, -jeli) je u najmanju ruku glupo, u veću ruku bezobrazno.
__________________
You can't spell fundamentalist dogma without spelling fun.
C'Tebo is offline  
Old 28.01.2003., 18:27   #42
Quote:
Ame®icano kaže:
Cetrvrti put ti govorim da protiv tebe nemam nista osobno, zato molim te da prestanes okretati pricu na neku osobnu razinu.
ne korecem pricu na osobnu razinu. nemam nista protiv tebe, zeli ti svako dobro. samo mi je tesko i cini mi se uzaludno s tobom komunicirati; to je sve....
luca is offline  
Old 28.01.2003., 18:28   #43
Quote:
C'Tebo kaže:
Americano

Imaš report this post to moderators, imaš PM, imaš mejl.

Ima razno raznih načina da se obavijesti moderatore o nečemu.

Napadat moderatoricu(-a, -e) samo zato kaj nije(-su) to vidjela(-io, -jeli) je u najmanju ruku glupo, u veću ruku bezobrazno.
poslao je report koji sam ja vidjela kad mi je rekao za to, nakon sto sam vec zatvorila onaj topic.
luca is offline  
Old 28.01.2003., 18:29   #44
slafko..

evo od ASUS-MANa jos jedna

__________________
skuterii
Eladio is offline  
Old 28.01.2003., 18:36   #45
Quote:
Mikilegendocare kaže:
Znam ja dobro zasto saljem puse tebi...
znam da vam se sviđam. znam da sam u vojsci bio rear-gunman, ali moj asshole je exit only.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 28.01.2003., 18:39   #46
Quote:
slafko kaže:
ali moj asshole je exit only.
Nema potrebe za laganjem, pa medju prijateljima si
__________________
Tango Javorka
Mikilegendo!care! is offline  
Old 28.01.2003., 18:40   #47
ne samo prepotentan, nego i umišljen... nisi mi prijatelj. ni ti niti itko s foruma... svi su u kategoriji cyber-blobs..
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 28.01.2003., 18:40   #48
Quote:
slafko kaže:
znam da vam se sviđam. znam da sam u vojsci bio rear-gunman, ali moj asshole je exit only.
je li to jos ona faza negiranja
__________________
skuterii
Eladio is offline  
Old 28.01.2003., 18:41   #49
eladio, zakaj imam osjećaj da asus proizvodi vibratore, da bi ti bio najveći poklonik asusa?
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 28.01.2003., 18:42   #50
Quote:
slafko kaže:
nisi mi prijatelj. ni ti niti itko s foruma
A lepo nase usamljeno, sad cemo te mi zagrlit...
__________________
Tango Javorka
Mikilegendo!care! is offline  
Old 28.01.2003., 18:44   #51
loše.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 28.01.2003., 18:48   #52
slafkec
__________________
skuterii
Eladio is offline  
Old 28.01.2003., 18:53   #53
Quote:
by Eladio
..evo , citao sam te , i vidim da i ti tudje citate "editiras"
I sto si vidio? Pod editiranjem mislim na mijenjanje sadrzaja topika. Ja tudje topike ne editiram, niti imam pravo, nego ih citiram, a ti nauci razliku.
Quote:
by Pes
Ali znajuci tebe, sigurno si sejvao?
Da samo znas sto si propustila.

Quote:
by Milelegendocare
Americano, koliko si davitelja slicníh sebi sreo na ovom forumu?
Manje od onih koji petljaju nos u sve sto ih se ne tice.

Quote:
by Pes
A mozda nije stigla, pa je na brzinu zatvorila samo da se ne nastavi dalje, a ti odmah frku digao?
Odmah? Topik je cini mi se zatvoren u prosli petak, nakon cega sam nekoliko puta trazio od moderatora da izbrisu postove koji ne bi trebali biti tamo. To je ucinjeno tek danas, nakon otvaranja ovog topika.
Ame®icano is offline  
Old 28.01.2003., 18:56   #54
po N-ti put kazem. vikendom prakticki nikad ne moderiram. jer mi nije nikakav PC pri ruci.

jango ima pravo biti zaokupljen drugim stvarima a ja ne, zar ne?
luca is offline  
Old 28.01.2003., 18:58   #55
Quote:
Ame®icano kaže:
Manje od onih koji petljaju nos u sve sto ih se ne tice.
Vis vraga, sad me se tice...svejedno davis bezveze, a i ne slusas samog sebe. Da slusas vise te nebi bilo ovdje...kakva bi to bila steta za ovu online zajednicu...
__________________
Tango Javorka
Mikilegendo!care! is offline  
Old 28.01.2003., 19:03   #56
Quote:
by C'Tebo
Imaš report this post to moderators, imaš PM, imaš mejl.
Da si procitao cijeli post, vidio bih da sam to vec pokusao, medjutim nista nije ucinjeno.
Quote:
by C'Tebo
Napadat moderatoricu(-a, -e) samo zato kaj nije(-su) to vidjela(-io, -jeli) je u najmanju ruku glupo, u veću ruku bezobrazno.
Moderatorica je zatvorila topik, sto znaci da je vidjela neprigodne postove. Na moje primjedbe da su uvrede jos uvijek prisutne na zatvorenom topiku su se oglusili, tako da sam otvorio ovaj topik. Prema tome, zasto sam bezobrazan, ako sam pokusao nesto uciniti prije otvaranja ovog topika. Prije bih rekao da je bezobrazno nekome reci da je bezobrazan a da ne zna pravo stanje stvari.

Luca je nakon ovog topika reagirala i uklonila uvrede i to je meni bilo dovoljno. Razgovor smo nastavili kada je nabacila komentar da je eto ispalo "po mojim zeljama" i kada je zaprijetila ostavkom.

I opet, ne dizite buku oko onoga sto nije u vasem domenu. Luca i ja smo vec rijesli dio problema, a vasim upadicama samo vi ga produzujete.
Ame®icano is offline  
Old 28.01.2003., 19:04   #57
E ajde budi dobar pa se ponovi i zatrazi ban za sebe, davis ljude bezveze
__________________
Tango Javorka
Mikilegendo!care! is offline  
Old 28.01.2003., 19:08   #58
Quote:
Ame®icano kaže:
I sto si vidio? Pod editiranjem mislim na mijenjanje sadrzaja topika. Ja tudje topike ne editiram, niti imam pravo, nego ih citiram, a ti nauci razliku..
editiranje:

(poznato mozda?
AX-MI 24 --> AX-MI 24.4.2... )

u svakom slucaju vadit odredjeni dio teksta iz konteksta je takodjer editiranje
__________________
skuterii
Eladio is offline  
Old 28.01.2003., 19:11   #59
Quote:
Ame®icano kaže:

Luca je nakon ovog topika reagirala i uklonila uvrede i to je meni bilo dovoljno. Razgovor smo nastavili kada je nabacila komentar da je eto ispalo "po mojim zeljama" i kada je zaprijetila ostavkom.
nije zaprijetila nego ju je podnjela. rjesenje je u tijeku.

ovo malo mandata sto jos imam mozemo ovako:
ja cu raditi sto me volja i nikome necu nista objasnjavati. dakle, ako ja smatram da nisu uvrede u pitanju nego blesava djetinja prepucavanja, ja topic koji ionako ne smisla zatvorim. ako nesto predje MOJU granicu, ja obrisem. tko nije zadovoljan, briga me.

jel se slazete?
luca is offline  
Old 28.01.2003., 19:11   #60
Quote:
by Milelegendocare
E ajde budi dobar pa se ponovi i zatrazi ban za sebe, davis ljude bezveze
I sto ovo znaci? Ako me zelite banirati zato sto postavljam pitanja o radu ovog foruma, slobodno to ucinite. Ja u svojim postovima bar pokazujem osnove kulture, sto izgleda upravo i jeste mjerilo da ne pripadam ovdje.

A ako ti se moje davljenje ne svidja, onda ga preskoci. Ili jos bolje, posto si na osnovu ne znam kojih mjerila postao moderator ovdje, zasto ih ne editiras, ili jednostavno obrises.
Ame®icano is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:20.