Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.04.2015., 09:31   #861
Quote:
Mr. Beam kaže: Pogledaj post
Ali što ako je ovaj svemir samo jedan od bezbroj? Prema teoriji multiverzuma ovaj univerzum je samo jedan u beskrajnom nizu univerzuma koji su u neprekidnom procesu nastajanja i nestajanja. Ako je ta teorija točna, a neki znanstvenici smatraju da jest, tko je onda napravio (i prije svega tko pravi) sve te silne univerzume?

Budizam recimo ne spominje tvorca. Prema budističkom tumačenju svemir je takoreći iznikao, odvijajući se u nekoj vrsti vječnog ciklusa nastanka i nestanka, nešto poput biljke koja se u proljeće rađa, tj. cvjeta, a zimi umire (ili hibernira) da bi na proljeće opet procvjetala. Meni se čini da je Budizam bliže istini nego kršćanstvo što se toga tiče.
SVE svemire u multisvemiru napravio je (ili stvorio svejedno), BOG, vječni uzrok svega. Ali ne radi se tu o nekoj OSOBI. Ne! Takvo nešto NE POSTOJI.

I POSTOJE ciklusi, ali ti ciklusi traju BESKONAČNO mnogo vremena, mi smo u jednom takvom ciklusu. Iz jednoga se ciklusa u drugi NE MOŽE.

I ne bi rekao da je budizam bliže istini nego kršćanstvo, već, kako sam to na SVIM svojim temama ponavljao, da je ona UNIVERZALNA ISTINA razdijeljena u MANJE DIJELOVE, i da niti jedna religija NEMA cijelu istinu, već samo njen manji dio.

Tek sve religije ZAJEDNO daju onu CIJELU univerzalnu istinu, a da bi to shvatio trebaš dobro ZNATI one najvažnije stvari iz SVAKE RELIGIJE, i onda napraviti SUMU SVEGA, i dobiti ćeš ISTINU o našem postanku. Sve religije govore zapravo ISTO, samo na DRUGAČIJI NAČIN. Ali jedno im je zajedničko, da POSTOJI TVORAC, i to INTELIGENTNI, i svemira i nas ljudi.

Ja bi samo DODAO, da mislim da taj Inteligentni TVORAC ne postoji oduvijek, dakle nije vječan, ali je puno STARIJI I NAPREDNIJI od nas ljudi, i zato je On po svojem ZNANJU i MOĆI, pravi BOG za nas ljude. Eto toliko. Pozdrav

Zadnje uređivanje civilizacija I : 08.04.2015. at 09:33. Reason: k
civilizacija I is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2015., 23:40   #862
Quote:
civilizacija I kaže: Pogledaj post

I koji to DOKAZ imaš da Tvorac ne postoji, pošto to TVRDIŠ?
koji dokaz imaš TI? neke izmišljenje tlapnje priglupih ljudi o starcu sa bijelom bradurinom koji je radio 6 dana a onda ošo na tekmu???

vrijeme (budućnost) će pokazati da sam ja ( i oni koji razmišljaju kao ja) u pravu, no na žalsot tada neću biti živ a bogami ni ti...

razmilsli koliko smo napredovali u spoznaju o svijetu oko sebe u zadnjih 200 godina. a koliko ćemo znati za recimo 500 godina.....samo daj, manje u crkvu a više razmišljaj SVOJOM glavom
__________________
američka serija "Ancient aliens" prikazuje ljudsku civilizaciju u povijesti na puno realniji način od sekte zvana Crkva - preporuka za pogledati!!!
lampion is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 07:47   #863
Quote:
lampion kaže: Pogledaj post
koji dokaz imaš TI? neke izmišljenje tlapnje priglupih ljudi o starcu sa bijelom bradurinom koji je radio 6 dana a onda ošo na tekmu???

vrijeme (budućnost) će pokazati da sam ja ( i oni koji razmišljaju kao ja) u pravu, no na žalsot tada neću biti živ a bogami ni ti...

razmilsli koliko smo napredovali u spoznaju o svijetu oko sebe u zadnjih 200 godina. a koliko ćemo znati za recimo 500 godina.....samo daj, manje u crkvu a više razmišljaj SVOJOM glavom
Ne radi se o nikakvom starcu sa bradom, alo!

Gdje ti to piše?

Jasno je kao dan da se radi o INTELIGENCIJI koja je kudikamo STARIJA I NAPREDNIJA od nas ljudi, zato i MOŽE napraviti materiju, ovaj svemir a mi ljudi NE MOŽEMO (piše ti lijepo "KAO ŠTO SMO MI" u prvim rečenicama Biblije, dakle ne radi se o nekom starcu već o VIŠE NJIH, inteligentnih bića dakako).

Budućnost, i to vrlo BLISKA će pokazati da sam ja u pravu.

I da TREBA razmišljati svojom glavom, onda nećeš vjerovati u nemoguće stvari, poput one da bilo što može nastati SAMO OD SEBE. Pozdrav
civilizacija I is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 08:40   #864
Pa nešto je moralo nastati samo od sebe. Sve i da prihvatimo tvoju teoriju da ovaj svemir stvorila neka viša inteligencija, a otkud se stvorila ta inteligencija?
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 09:28   #865
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
Pa nešto je moralo nastati samo od sebe. Sve i da prihvatimo tvoju teoriju da ovaj svemir stvorila neka viša inteligencija, a otkud se stvorila ta inteligencija?
Od vječnoga uzroka svega.

Naravno ne mislim tu na neku OSOBU.

Vječni uzrok NEMA OBLIKA, ono je prostorna i vremenska NULA, DOSLOVNO.

Isto kao što jednoj nuli možeš dodavati KOLIKO HOĆEŠ NULA, pa će opet biti NULA, tako i prostorno-vremenskoj nuli možeš dodavati ISTO TAKVE prostorno-vremenske nule, pa će opet biti nula, zapravo NIŠTA.

Samo je SVAKA prostorno-vremenska nula SVIJET ZA SEBE, pa i ovaj naš svijet. Nama izgleda ogroman, ali sve zajedno sa svemirom NIJE veće od ništa. Garant. To se matematički lako može dokazati.

Dakle NIJE nešto nastalo samo od sebe, to je nemoguće za bilo koga, već je NEŠTO (prostorno-vremenska nula iliti NIŠTA), POSTOJALO SAMO OD SEBE, A TO JE VELIKA RAZLIKA.


I sada od te VJEČNE prostorno-vremenske nule, zapravo NIŠTA (kako znanost to zove), nastaju prostor-vremena po MATEMATIČKOM redoslijedu koje je znano samo tom uzroku svega, dakle možemo reći to je samo Bogu znano.

I PRVO što nastane u bilo kojem prostor-vremenu je SVIJEST, a ne materija. Sada smo došli do ONIH Inteligentnih bića koja su opisana u Bibliji: "Načinimo čovjeka na svoju sliku KAO ŠTO SMO MI".

Ne znam koliko samo dobro ovo objasnio, ali sam siguran DA JE UPRAVO TAKO BILO. Vidjeti ćemo da li je moja teorija TOČNA.

Najbolji dokaz bi bio DOLAZAK tih Vansvemiraca na Zemlju, o kojima govorim na svim svojim temama koja sam otvorio, tada bi to bilo svima jasno kao dan da oni POSTOJE.

Kada bi mogli Vansvemirci doći to točno ne znam, ali sam uvjeren da će doći
za mojega života. Nadam se. Ako ne, doći će poslije, pa će u budućnosti pisati da je neki Teodor TOČNO predvidio dolazak INTELIGENTNE SILE na Zemlju koja je zbilja napravila i svemir i nas ljude, koje je donijela ŽIVOT na našu planetu.

Za sada ovo je samo teorija. Dakako! Pozdrav

Zadnje uređivanje civilizacija I : 10.04.2015. at 09:32. Reason: k
civilizacija I is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 09:37   #866
Quote:
civilizacija I kaže: Pogledaj post
I da TREBA razmišljati svojom glavom, onda nećeš vjerovati u nemoguće stvari, poput one da bilo što može nastati SAMO OD SEBE. Pozdrav
Imaš dva problema.

Prvi je što ti stalno vodiš nekakav križarski rat protiv moderne znanosti i imputiraš joj da tvrdi da je svemir nastao sam od sebe.
To Big Bang ne tvrdi, to niti jedan fizičar ne tvrdi, tako da ja ne znam protiv čega se ti uopće boriš... Oni ponekad znaju reči da je svemir nastao iz ničega, ali taj njihov "ništa" su oni definirali i to nije filozofski ex nihilo koji ti stalno pretpostavljaš...
Ajde nauči već jednom to, jer to stalno spominješ.

Drugi problem su problemi prvog uzroka i beskonačne regresije.
Dakle, ako ništa ne može nastati samo od sebe, a ti tvrdiš da je sve napravila prva civilizacija, kako je onda nastala ta civilizacija?!?!
Daj nam napokon odgovor na to jednostavno pitanje...
DarthZly is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 09:41   #867
Quote:
civilizacija I kaže: Pogledaj post
Isto kao što jednoj nuli možeš dodavati KOLIKO HOĆEŠ NULA, pa će opet biti NULA, tako i prostorno-vremenskoj nuli možeš dodavati ISTO TAKVE prostorno-vremenske nule, pa će opet biti nula, zapravo NIŠTA.
Ne može druškane...
Ako od beskonačne nule oduzmeš jednu nulu, to više nije beskonačna nula. Tako ti definiraš beskonačnost, ne možeš se sada igrati sa takvim ozbiljnim pojmom i izokretati ono što sam tvrdiš.


Quote:
civilizacija I kaže: Pogledaj post
Dakle NIJE nešto nastalo samo od sebe, to je nemoguće za bilo koga, već je NEŠTO (prostorno-vremenska nula iliti NIŠTA), POSTOJALO SAMO OD SEBE, A TO JE VELIKA RAZLIKA.
Izjava godine. :klap:
DarthZly is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 09:45   #868
Quote:
DarthZly kaže: Pogledaj post
Ne može druškane...
Ako od beskonačne nule oduzmeš jednu nulu, to više nije beskonačna nula. Tako ti definiraš beskonačnost, ne možeš se sada igrati sa takvim ozbiljnim pojmom i izokretati ono što sam tvrdiš.

Ako od beskonačne nule ODUZMEŠ jednu nulu imaš JEDNU NULU MANJE, ali to je i dalje beskonačan broj druškane.

Ne možeš od nečega beskonačnoga oduzeti samo jedan dio da bi dobio KONAČAN BROJ.

Vidim da baš ne barataš sa beskonačnim veličinama. NAPROTIV!
civilizacija I is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 09:54   #869
Quote:
DarthZly kaže: Pogledaj post
Imaš dva problema.

Prvi je što ti stalno vodiš nekakav križarski rat protiv moderne znanosti i imputiraš joj da tvrdi da je svemir nastao sam od sebe.
To Big Bang ne tvrdi, to niti jedan fizičar ne tvrdi, tako da ja ne znam protiv čega se ti uopće boriš... Oni ponekad znaju reči da je svemir nastao iz ničega, ali taj njihov "ništa" su oni definirali i to nije filozofski ex nihilo koji ti stalno pretpostavljaš...
Ajde nauči već jednom to, jer to stalno spominješ.

Drugi problem su problemi prvog uzroka i beskonačne regresije.
Dakle, ako ništa ne može nastati samo od sebe, a ti tvrdiš da je sve napravila prva civilizacija, kako je onda nastala ta civilizacija?!?!
Daj nam napokon odgovor na to jednostavno pitanje...
Nastala je od VJEČNOGA UZROKA svega kojega nitko nikada ne može vidjeti jer daleko TRANSCENDIRA naš svijet.

Napisao sam ti u postu broj 865 na ovoj temi nešto o tome.

I KAKO ne tvrdi znanost da je svemir nastao SAM OD SEBE, kada TVRDI da ga nitko NIJE NAPRAVIO, je li?

Ako nekoga nitko nije napravio, onda je mogao jedino nastati sam od sebe, a to je nemoguće. Jer svemir IMA UZROK svoga nastanka, i zbog TOGA UZROKA i postoji.

Ne vodim ja inače nikakav rat, samo upozoravam NA NELOGIČNOSTI moderne znanosti, a toga je i PREVIŠE.

Neću sve nabrajati jer bi to onda morao dugo nabrajati. Dapače!
civilizacija I is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 10:00   #870
Quote:
DarthZly kaže: Pogledaj post


Izjava godine. :klap:
Pa ako ti nije jasno da ne može nešto nastati samo OD sebe, ali da može POSTOJATI samo od sebe, onda ti logika nije jača strana.

Nitko ne može sam od sebe nastati.

Sve ima svoj uzrok.

A ono što VJEČNO postoji, i što je uzrok svega, također ne može nastati samo od sebe (to bi značilo da je postojalo PRIJE nego jeste postojalo i da je napravilo samo sebe, što je beskonačna BEDASTOĆA), već je UZROK postojanja ISTOGA u NJEMU SAMOME.

A to nije isto. Dapače!
civilizacija I is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 11:38   #871
Quote:
civilizacija I kaže: Pogledaj post
Ako od beskonačne nule ODUZMEŠ jednu nulu imaš JEDNU NULU MANJE, ali to je i dalje beskonačan broj druškane.

Ne možeš od nečega beskonačnoga oduzeti samo jedan dio da bi dobio KONAČAN BROJ.
tadija, nije li to u suprotnosti s tvojom tvrdnjom, da kad imas bekonacan broj jabuka i jednu pojedes, vise nemamo beskonacno jabuka? tako si pisao ne tako davno
Quote:
civilizacija I kaže: Pogledaj post
Vidim da baš ne barataš sa beskonačnim veličinama. NAPROTIV!
mozda da i ti pocnes objavljivati radove u casopisima?
ako moze lokalni naucnik objavljivati (jos nije ali bude ), ne vidim zasto nebi mogao i ti, jer priznajmo, dijeljnje s nulom, male i velike beskonacnosti, prostor koji se grana u 26 necega, to su sve epohalna otkrica.
__________________
1.) Sunce je kristal---lun
2.) "Ako uopće ne unesemo C vitamin, tijelo će ga također dobiti, ukoliko ima na raspolaganju dovoljan broj atoma ugljika, vodika i kisika (prema formuli)"---Ibrahim
3.) jebes forum bez harama
zecopas is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 12:52   #872
Quote:
civilizacija I kaže: Pogledaj post
Ako od beskonačne nule ODUZMEŠ jednu nulu imaš JEDNU NULU MANJE, ali to je i dalje beskonačan broj druškane.
Ovo je sad izuzetno žestoko trolanje s tvoje strane.

Uništio si cijelu jednu temu i "zaratio" se sa 10tak forumaša tvrdeći suprotno od ovoga što sada tvrdiš.

Dakle, ili si promijenio mišljenje o beskonačnosti ili trolaš... Trećeg nema.
DarthZly is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 12:57   #873
Quote:
civilizacija I kaže: Pogledaj post
I KAKO ne tvrdi znanost da je svemir nastao SAM OD SEBE, kada TVRDI da ga nitko NIJE NAPRAVIO, je li?
Ne tvrdi.

Samo kaže da nema potrebe za inteligentnim kreatorom, ali ne tvrdi eksplicitno da je to tako.
O samom trenutku Big Banga, što ga je potaknulo, te što je bilo prije njega, znanost ništa ne tvrdi... Jer nema dokaze... Postoje hipoteze, više ili manje uvjerljive, ali nitko ne tvrdi ništa.

Ti jedini tvrdiš nešto i imputiraš znanosti da ona nešto tvrdi.

Dapače, neke od potpuno validnih fizikalnih hipoteza dozvoljavaju da je naš svemir kreiran, da je simulacija ili da je projekcija. Tako da, nemoj pričati nešto o čemu nemaš baš dovoljno znanja da pričaš.
DarthZly is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 14:05   #874
Quote:
zecopas kaže: Pogledaj post
tadija, nije li to u suprotnosti s tvojom tvrdnjom, da kad imas bekonacan broj jabuka i jednu pojedes, vise nemamo beskonacno jabuka? tako si pisao ne tako davno
A da ti pročitaš JOŠ JEDNOM što sam napisao o jabukama, je li?

Pa se sam uvjeriš da sam napisao upravo da ostaje beskonačno mnogo jabuka ali za JEDNU MANJE, a što znači da postoje beskonačnosti RAZLIČITIH VELIČINA.

Ima većih i manjih, i svakakvih.

Matematika to bez problema može dokazati.

Da to čak i "nevjernim Tomama" bude jasno kao vodu piti. Ali treba malo SAČEKATI, da čovječanstvo bude ZRELO za takve stvari. Uskoro dakako.
civilizacija I is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 14:12   #875
Quote:
zecopas kaže: Pogledaj post
mozda da i ti pocnes objavljivati radove u casopisima?
ako moze lokalni naucnik objavljivati (jos nije ali bude ), ne vidim zasto nebi mogao i ti, jer priznajmo, dijeljnje s nulom, male i velike beskonacnosti, prostor koji se grana u 26 necega, to su sve epohalna otkrica.
Za razliku od tvojega "pajdaša" Rokija, ja sve to MOGU pismeno dokazati što tvrdim.

Nije to ništa teškoga, dapače.

Ali druge stvari koje uopće nisam ni spomenuo (što ću spominjati kada ni ove najlakše neki ne shvaćaju), e to će samo NEKOLICINA razumjeti.

Tako da ti ope moram ponoviti da ja NISAM kao onaj tvoj "pajdaš", koji "puca sa čorcima u prazno".

Ja pogađam U SRIDU od prve. Garant!
civilizacija I is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 14:13   #876
Quote:
DarthZly kaže: Pogledaj post
Ovo je sad izuzetno žestoko trolanje s tvoje strane.

Uništio si cijelu jednu temu i "zaratio" se sa 10tak forumaša tvrdeći suprotno od ovoga što sada tvrdiš.

Dakle, ili si promijenio mišljenje o beskonačnosti ili trolaš... Trećeg nema.
Izvoli NAVESTI gdje sam tvrdio suprotno.

Ajde.

Da vidimo to!
civilizacija I is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 14:16   #877
Quote:
DarthZly kaže: Pogledaj post
Ne tvrdi.

Samo kaže da nema potrebe za inteligentnim kreatorom, ali ne tvrdi eksplicitno da je to tako.
O samom trenutku Big Banga, što ga je potaknulo, te što je bilo prije njega, znanost ništa ne tvrdi... Jer nema dokaze... Postoje hipoteze, više ili manje uvjerljive, ali nitko ne tvrdi ništa.

Ti jedini tvrdiš nešto i imputiraš znanosti da ona nešto tvrdi.

Dapače, neke od potpuno validnih fizikalnih hipoteza dozvoljavaju da je naš svemir kreiran, da je simulacija ili da je projekcija. Tako da, nemoj pričati nešto o čemu nemaš baš dovoljno znanja da pričaš.
Dobro!

Onda je MOGUĆE da je svemir napravila neka daleko naprednija Vansvemirska Inteligencija.

Da ili ne?

Je li moguće?

Samo na to odgovori.
civilizacija I is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 14:24   #878
Quote:
civilizacija I kaže: Pogledaj post

Pa se sam uvjeriš da sam napisao upravo da ostaje beskonačno mnogo jabuka ali za JEDNU MANJE, a što znači da postoje beskonačnosti RAZLIČITIH VELIČINA.

Ima većih i manjih, i svakakvih.
, ima tu jedan koji je pricao o raznostranicnom kvadratu i o kvadratu koji ima 3 dimenzije...vrlo ste slicni
Quote:
civilizacija I kaže: Pogledaj post

Matematika to bez problema može dokazati.
daj dokazi, ili opet blebeces i lazes
__________________
1.) Sunce je kristal---lun
2.) "Ako uopće ne unesemo C vitamin, tijelo će ga također dobiti, ukoliko ima na raspolaganju dovoljan broj atoma ugljika, vodika i kisika (prema formuli)"---Ibrahim
3.) jebes forum bez harama
zecopas is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 14:32   #879
Quote:
civilizacija I kaže: Pogledaj post
Za razliku od tvojega "pajdaša" Rokija, ja sve to MOGU pismeno dokazati što tvrdim.

Nije to ništa teškoga, dapače.
pa daj dokazi, sto samo pricas o tome
Quote:
civilizacija I kaže: Pogledaj post
Ali druge stvari koje uopće nisam ni spomenuo (što ću spominjati kada ni ove najlakše neki ne shvaćaju), e to će samo NEKOLICINA razumjeti.
dijeljenje s nulom?
ne znam jesi li primjetio, to bas nitko ovdje ne shvaca, mora da smo svi glupi
Quote:
civilizacija I kaže: Pogledaj post
Tako da ti ope moram ponoviti da ja NISAM kao onaj tvoj "pajdaš", koji "puca sa čorcima u prazno".

Ja pogađam U SRIDU od prve. Garant!
zasto prozivas doticnog, njegove tvrdnje nisu tema nase rasprave, tvoje "lako dokazive tvrdnje" su u centru pozornosti.
zato, posto ovdje opet tvrdis da je to sve lako, daj nam to pokazi ili ces samo jos jednom potvrditi lako dokazivu cinjenicu da si lazov
__________________
1.) Sunce je kristal---lun
2.) "Ako uopće ne unesemo C vitamin, tijelo će ga također dobiti, ukoliko ima na raspolaganju dovoljan broj atoma ugljika, vodika i kisika (prema formuli)"---Ibrahim
3.) jebes forum bez harama
zecopas is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 18:22   #880
Quote:
civilizacija I kaže: Pogledaj post
Za razliku od tvojega "pajdaša" Rokija, ja sve to MOGU pismeno dokazati što tvrdim.

Nije to ništa teškoga, dapače.

Ali druge stvari koje uopće nisam ni spomenuo (što ću spominjati kada ni ove najlakše neki ne shvaćaju), e to će samo NEKOLICINA razumjeti.

Tako da ti ope moram ponoviti da ja NISAM kao onaj tvoj "pajdaš", koji "puca sa čorcima u prazno".

Ja pogađam U SRIDU od prve. Garant!
Quote:
zecopas kaže: Pogledaj post
, ima tu jedan koji je pricao o raznostranicnom kvadratu i o kvadratu koji ima 3 dimenzije...vrlo ste slicni

daj dokazi, ili opet blebeces i lazes
zasto prozivas doticnog, njegove tvrdnje nisu tema nase rasprave, tvoje "lako dokazive tvrdnje" su u centru pozornosti.
zato, posto ovdje opet tvrdis da je to sve lako, daj nam to pokazi ili ces samo jos jednom potvrditi lako dokazivu cinjenicu da si lazov
Quote:
zecopas kaže: Pogledaj post
mozda da i ti pocnes objavljivati radove u casopisima?
ako moze lokalni naucnik objavljivati (jos nije ali bude ), ne vidim zasto nebi mogao i ti, jer priznajmo, dijeljnje s nulom, male i velike beskonacnosti, prostor koji se grana u 26 necega, to su sve epohalna otkrica.
O čemu vas dvoje trabunjate ? O "kockicama" na novim registarskim pločicama RH ?
PS. Inače ovoj temi ne sudjelujem al kad mi pišete iza leđa da se javim.
Zecopas dijeljenje sa nulom detaljno sam objasnio na modelu crne rupe - tamo gdje ste postavili nesuvisla pitanja (Nikola Tesla - eter postoji...) i bio bi red da se tamo očitujete barem sa "hvala na odgovoru...".
Štovani pope tebe je pogodilo izvan sride u vansvemirski dio materije koja se ne nalazi u prostor/vremenu. jer kako kažeš svemir se ne može matematiči ni teoretski opisat samo kao prostor/vrijeme (po STR-u) već je potrebna i četvrta dimenzija a to je po tebi vansvemirska materija. hmmm novi momenti

Quote:
civilizacija I kaže: Pogledaj post
KAKO si to pogodio?

Da POSTOJI vrijeme BEZ PROSTORA? A to znači i BEZ MATERIJE!

Čestitam.

Biti će nešto od tebe.

Dapače! :klap:
Postoji bez-prostorno vrijeme kad dijeliš sa nulom - T=0 sekundi
ali da postoji bez-prostorna materija izražena u metrima D=0 metara to nisam znao - sigurno su vansvemirci
__________________
NRZ THX Lucas "Fanatici probijaju iz pink noise "
r.o.c.k.y.007 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:49.