Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.01.2013., 22:50   #21
Quote:
Tarles kaže: Pogledaj post
Svi spominjete te "klade" iliti kladionice...
Meni nikad u životu nije palo na pamet uć u jednu.

Jedna od stvari koje ne kužim, a još pogotovo u kombinaciji sa jebivjetrom
Pa to ti se uklapa sa njihovom filozofijom nerada. Dakle, za njega nije posao i pitanje je samo dana kada će dignuti veliki novac na kladionici and live happily ever after bez da mrdne kurcem.
Kad malo bolje razmislim jebivjetrizam bi mogla biti novohrvatska najbrze rastuca religija sa velikim brojem iskrenih pristaša.
__________________
This is the life we belong to Our gift divine
SoulForged is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2013., 23:01   #22
Jebivejtar je onaj koji svoju zenu ili decka jebe u guzicu dok ova ili ovaj prdi.
GodzillaZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2013., 23:03   #23
Quote:
dr.sicky kaže: Pogledaj post
Mene fascinira filozifija takvih ljudi, nit brige nit pameti, tolka inertnost, pasivnost, nemarnost, spavanje do podneva najmanje, onda isčekivanje maminog ručka, onda šetnja do klade, do lokalnog birca na kavu, i na kraju dana par pivi u sebe, a uvjiek su im drugi krivi jer nema posla, para budućnosti itd...
To ti je depresija.I to kolektivna.Ne vjerujem da ijedan klinac sanja da će kad odraste bit jebivjetar.Valjda znaju da nema ništa od njih i da nikad neće bit al eto lakše im je kad varaju sebe i druge da su neko i nešto.
Jednom mi je jedan frend inače psiholog to objasnio kad se vratio iz Tajlanda.Tamo jedino što cvjeta je sex turizam,žene kurvanjem hrane čitave obitelji,a muškarci kocka,kladionica,alkohol,sve s lažnim osmjehom al brate teška je to depresija.Kaže da iz par rečenica s njima zaključi da su to ljudi bez ambicija,bez samopouzdanja,bez ikakve perspektive za budućnost i volje da nešto promijene.

Zadnje uređivanje Samo jako! 1994 : 11.01.2013. at 23:08.
Samo jako! 1994 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2013., 23:27   #24
Quote:
Samo jako! 1994 kaže: Pogledaj post
To ti je depresija.I to kolektivna.Ne vjerujem da ijedan klinac sanja da će kad odraste bit jebivjetar.Valjda znaju da nema ništa od njih i da nikad neće bit al eto lakše im je kad varaju sebe i druge da su neko i nešto.
Jednom mi je jedan frend inače psiholog to objasnio kad se vratio iz Tajlanda.Tamo jedino što cvjeta je sex turizam,žene kurvanjem hrane čitave obitelji,a muškarci kocka,kladionica,alkohol,sve s lažnim osmjehom al brate teška je to depresija.Kaže da iz par rečenica s njima zaključi da su to ljudi bez ambicija,bez samopouzdanja,bez ikakve perspektive za budućnost i volje da nešto promijene.
Depresija?????
Ja sam u depresiji kad moram rano ostaviti društvo jer moram na put a ti jebivjetri mi,sa pivom u ruci(koju sam im ja platio) podjebljivovjetrovito dobacuju da nisam normalan što odlazim kad je najbolja zabava.

Dao Bog da svi ti jebivjetri budu kućni ljubimci od Pikove.
sale sitni is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2013., 23:46   #25
Quote:
SoulForged kaže: Pogledaj post
Pa to ti se uklapa sa njihovom filozofijom nerada. Dakle, za njega nije posao i pitanje je samo dana kada će dignuti veliki novac na kladionici and live happily ever after bez da mrdne kurcem.
Kad malo bolje razmislim jebivjetrizam bi mogla biti novohrvatska najbrze rastuca religija sa velikim brojem iskrenih pristaša.
ja rekoda se zajebava...
al vidi vraga

www.jebivjetri.com
Tarles is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2013., 00:18   #26
Quote:
sale sitni kaže: Pogledaj post
Depresija?????
Ja sam u depresiji kad moram rano ostaviti društvo jer moram na put a ti jebivjetri mi,sa pivom u ruci(koju sam im ja platio) podjebljivovjetrovito dobacuju da nisam normalan što odlazim kad je najbolja zabava.
Da.Što je nezaposlenost veća više je jebivjetara.Samo što podjebavanjem pokušavaju sakrit da su oni ti koji su u kurcu.I mene su takvi podjebavali odakle mi pare za dobro auto,gdje sam ukro i sl.
On to auto neće nikad kupit,jedino ako ima dobro potkovanog ćaću pa da mu ćaća kupi.Ne znam, ja se s njima nebi mjenjao.Više ih žalim nego što ih mrzim.
Samo jako! 1994 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2013., 00:24   #27
Quote:
gnu kaže: Pogledaj post
Dugo razmišljah dal da stavim ovu temu ali eto ipak se odvažih. Bio sam na godišnjem i tako lunjao s klincima po igraonicama, predstavama, kinima i dječjim radionicama itd...pa i po bircevima (sa svojim kumom). I tak, vidim nenormalno velik broj ekipe mojih godina (srednje 30-te), često u trenirkama, u sred radnog dana, kako piju pivice, kuglaju, kladionice, malo nogometa, šetnjica po shopping centru itd....onako, pita se čovjek tko to financira i koji su to jebivjetri. Ne mogu svi bit dostavljači, privatnici na pauzi (a teško i da će nosit trenirku), klinci bogatih itd. A prestari su za studenta i sl....Isto tako po njihovim facama, obleci (i nakitu, mobačima) i stavu teško da su stalno na burzi...

I takvih ima brdo, ali brdo po bircevima i okolo....nije ni čudno da smo zemlja u banani....
Danas vidio cetvoricu-petoricu u kaficu.

Opravdano sumnjam da im na to njihovo zvanje (jebivjetrarenje)
ide mirovinsko & zdravstveno
__________________
Carbonmade
elf_dalmatae is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2013., 00:27   #28
Quote:
maki279 kaže: Pogledaj post
Jebivjetar je čovjek bez prihoda, onaj koji ne mari za samoga sebe, za neki cilj u životu, ljubav obitelj i porodicu općenito.
A dobro sad - tu vec opasno koketiras sa pojmom "boem"

Skoro pa ispada da je i Ujevic bio jebivjetar.

A covjek je samo bio intelektualac i volio je dobru kapljicu.
__________________
Carbonmade
elf_dalmatae is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2013., 00:55   #29
Quote:
elf_dalmatae kaže: Pogledaj post
A dobro sad - tu vec opasno koketiras sa pojmom "boem"

Skoro pa ispada da je i Ujevic bio jebivjetar.

A covjek je samo bio intelektualac i volio je dobru kapljicu.
Uvijek sam tvrdila da je biti pisac zapravo znati prodati jebivjetarenje pod umjetnost. Našvrljaš dva tri djela, samo malo pripaziš da su monumentalna, i laganica cijeli život.
Takvi jedan se digne, zijevne, kavica, novine, ako mu je dan, zašporka bokun karte, ako nije, ode negdje pa se vrati... I tako...

DustyPink is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2013., 01:03   #30
Izjavljivati da su Ujevic, Van Gogh, (jedna slika prodana za zivota ), Stavros & Co. - jebivjetri, bilo bi boksanje ispod pojasa

L'art pour l'art...
__________________
Carbonmade
elf_dalmatae is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2013., 01:17   #31
nepoznan take ljude nitih vidin po kaficiman a nosan trenerku deset sati na poslu , ispada dasan ija jebivitar
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2013., 09:05   #32
Quote:
Tudum kaže: Pogledaj post
nepoznan take ljude nitih vidin po kaficiman a nosan trenerku deset sati na poslu , ispada dasan ija jebivitar
Ne ispada. Čitaj s pažnjon.
gnu is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2013., 10:20   #33
Quote:
Tudum kaže: Pogledaj post
nepoznan take ljude nitih vidin po kaficiman a nosan trenerku deset sati na poslu , ispada dasan ija jebivitar
sto posto jesi
Difference is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2013., 10:31   #34
Quote:
Tarles kaže: Pogledaj post
Svi spominjete te "klade" iliti kladionice...
Meni nikad u životu nije palo na pamet uć u jednu.
Meni je, al bez nekog jaceg pocetnog kapitala ne mozes tu puno.. recimo da imas 10 000 kn ciste love pa pocet od toga... naravno poanta je da znas sto radis i dala bi se okrenut fina lova. Jedan frend radi upravo to, tu i tamo nesto preko student servisa ali uglavnom zivi od klade i visi po kavama cijeli dan. Da li me to cudi ili iznenadjuje? Ne, jer taj trend lenjivaca postoji vec godinama, samo su sada brojcano ojacali. Uglavnom, mi koji radimo smo budale..
Shole Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2013., 11:10   #35
Quote:
Shole Zg kaže: Pogledaj post
Uglavnom, mi koji radimo smo budale..
Radi takve izjave sam jednog kicknuo iz kuće
Prvo je pojeo hranu koju sam ja platio svojom plaćom, popio rakiju koju sam ja peko i naravno zapalio moju pljugu.
Nakon toga ga više nisam vidio
A sa sigurnošću tvrdim da je taj lik otac svih jebivjetara!
Tarles is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2013., 11:27   #36
Nisu samo oni krivi... krivi su i oni koji im dozvoljavaju takav nacin zivota. Ako ih starci, zena, ili tko vec do 30-e nisu natjerali da se pokrenu ili izbacili iz kuce nogom u dupe, vrlo vjerojatno ni nece.
Shole Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2013., 11:29   #37
Jebivjetarluk je opasna, zarazna i brzošireća bolest. S jebivjetrima se uopće ne družin, a ako slučajno utepin kojeg prijatelja da naginje jebivjetarluku ili da mu neki osobni parametri imaju jebivjetarska obilježja odma mu to saspen direkt u facu.
strange quark is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2013., 12:35   #38
Tko su to ebivjetri? Sto su to ebivjetri? Jel to nesto za pojesti?

Ne znam, nisam jos cula za taj termin. Ne bi nista znala o tome reci.
Kamaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2013., 12:43   #39
Quote:
Kamaya kaže: Pogledaj post
Tko su to ebivjetri? Sto su to ebivjetri? Jel to nesto za pojesti?

Ne znam, nisam jos cula za taj termin. Ne bi nista znala o tome reci.
to ti je skraćenica od sabor-vlada-pantovčak-kaptol-remetinec
K@rlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2013., 12:47   #40
Quote:
K@rlo kaže: Pogledaj post
to ti je skraćenica od sabor-vlada-pantovčak-kaptol-remetinec
eh da je barem jednosmjerna...
sale sitni is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:57.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger