Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca > Druženje forumaša

Druženje forumaša Virtualna i real life druženja. Ex Tulumara.

Pogledaj rezultate ankete: Želite li proljetni tulum forumaša?
Da 58 86.57%
Ne 9 13.43%
Glasovatelji: 67. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.01.2016., 23:12   #21
Quote:
zagrebačka cura kaže: Pogledaj post
ajde pitaj ghosta dal sam pozvana? vidjet ćeš kaj će ti reći
kaj ti je u PM napisao da nisi poželjna?
a neće čoek valjda ić i slat 200 (karikiram) PM-ova da obuhvati sve forumaše za koje uopće zna da postoje!?
__________________
Valar Morghulis
(All man must die.)
1d3nt1ty is offline  
Old 01.01.2016., 23:56   #22
Quote:
zagrebačka cura kaže: Pogledaj post
ajde pitaj ghosta dal sam pozvana? vidjet ćeš kaj će ti reći
Sve da mi on i "zabrani" da te pozovem, ja te pozivam. U ovom eventu smo on i ja zajedno, tako da i ja imam vel'ko pravo glasa da pozovem koga god hoću
davidj00tube is offline  
Old 02.01.2016., 08:02   #23
Svi su pozvani, samo mi se ne da pisati više od 100 pozivnica. Mislio sam slati PM svima koji su bili na zadnjih nekoliko tuluma.

PS. ZG cura je pozvana, a i tako sam siguran da 99,95% neće doći.
__________________
"No, you've already made the choice. Now you have to understand it."
Ghost Disaster is offline  
Old 04.01.2016., 12:00   #24
Here's the deal.

Danas popodne ću poslati cca 200ak pozivnica onima koji su bili na zadnjih nekoliko tuluma (neka se ostali ne uvrijede jer - svi su pozvani, ovo je samo da dobijem nekakav feedback, a ne da nam se spamati po forumu.). Ugl. ako dobijemo određeni broj "da" na anketi, onda se bacamo u iduču fazu organiziranja - razgledavanje prostora za tulume, jer se moramo odlučiti za Spunk ili Ribnjak. Naravno, bit će otvorena anketa za to, kao i za potencijalne datume. 100% smo sigurni da će tulum biti kad zatopli, da se neke grupice mogu odvojiti i piti po parku, ako im se ne ostaje unutra. Ugl. more is yet to come. Stay tuned!

Vaši organizatori.
__________________
"No, you've already made the choice. Now you have to understand it."
Ghost Disaster is offline  
Old 04.01.2016., 14:25   #25
Party
AngryNomad is offline  
Old 04.01.2016., 14:31   #26
Quote:
Ghost Disaster kaže: Pogledaj post
Tko kaže da moraš svima reći nick?
Ne, treba biti ko oni dibidusi kaj dodju na tulum i kazu 'hnje hnje, necu vam rec nik, vrlo sam misteriJozan!!!'
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 04.01.2016., 14:34   #27
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Ne, treba biti ko oni dibidusi kaj dodju na tulum i kazu 'hnje hnje, necu vam rec nik, vrlo sam misteriJozan!!!'
i ti bi pazio na privatnost da imaš random broj nick i 34 posta
Cypress Hill is offline  
Old 04.01.2016., 14:37   #28
Quote:
Ghost Disaster kaže: Pogledaj post
Here's the deal.

Danas popodne ću poslati cca 200ak pozivnica onima koji su bili na zadnjih nekoliko tuluma (neka se ostali ne uvrijede jer - svi su pozvani, ovo je samo da dobijem nekakav feedback, a ne da nam se spamati po forumu.). Ugl. ako dobijemo određeni broj "da" na anketi, onda se bacamo u iduču fazu organiziranja - razgledavanje prostora za tulume, jer se moramo odlučiti za Spunk ili Ribnjak. Naravno, bit će otvorena anketa za to, kao i za potencijalne datume. 100% smo sigurni da će tulum biti kad zatopli, da se neke grupice mogu odvojiti i piti po parku, ako im se ne ostaje unutra. Ugl. more is yet to come. Stay tuned!

Vaši organizatori.
Ne bih htjela biti pesimistična, ali rijetko tko će ti uopće odgovoriti, a još manje reći DA za nešto za što nije određeno ni vrijeme ni mjesto. Tako da bi vi morali odrediti vrijeme i mjesto, jer ako ćete se ići prilagođavati svakome, organizirati nećete nikad ništa
A prije svega bih kontaktirala Spunk i Ribnjak da vidiš što oni kažu prvo o tome da to organiziraš kod njih.
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Old 04.01.2016., 14:40   #29
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Party : lux: : jumping:
Jeeej
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Ne, treba biti ko oni dibidusi kaj dodju na tulum i kazu 'hnje hnje, necu vam rec nik, vrlo sam misteriJozan!!!' : D
Quote:
Cypress Hill kaže: Pogledaj post
i ti bi pazio na privatnost da imaš random broj nick i 34 posta : kava:
Hahahahahahahaha Čuj, teško je. 34 posta nije malo..
Quote:
ja-cu-poludit kaže: Pogledaj post
Ne bih htjela biti pesimistična, ali rijetko tko će ti uopće odgovoriti, a još manje reći DA za nešto za što nije određeno ni vrijeme ni mjesto. Tako da bi vi morali odrediti vrijeme i mjesto, jer ako ćete se ići prilagođavati svakome, organizirati nećete nikad ništa : ne zna:
A prije svega bih kontaktirala Spunk i Ribnjak da vidiš što oni kažu prvo o tome da to organiziraš kod njih. : )
Hvala ti na komentaru Budemo još razradili detalje, čekamo Duha da se javi. If you want to lend a helping hand you are welcome
davidj00tube is offline  
Old 04.01.2016., 15:03   #30
Quote:
ja-cu-poludit kaže: Pogledaj post
A prije svega bih kontaktirala Spunk i Ribnjak da vidiš što oni kažu prvo o tome da to organiziraš kod njih.
Svakako planiram svratiti do njih, to jedan dan kad nađem vremena, jer mi je trenutno sve zauzeto iduča 2 tjedna.
__________________
"No, you've already made the choice. Now you have to understand it."
Ghost Disaster is offline  
Old 04.01.2016., 15:05   #31
U Purgeraju je bilo ok prošle godine :klap:

Treba tako nastavit , bez cajki

Možda da pozovete recimo , s LJES,a : savršenu , veneru , čipkastu , kompliciranu :klap: te lepri i ostale gutačice s kutka :klap: i sve druge
martin007 is offline  
Old 04.01.2016., 15:08   #32
Ako tulum pada u subotu vjerojatno bi se i ja taj vikend zaletio do ZG-a i svratio na tulum kad sam već ovdje.
sicky is offline  
Old 04.01.2016., 15:09   #33
Quote:
Ghost Disaster kaže: Pogledaj post
100% smo sigurni da će tulum biti kad zatopli, da se neke grupice mogu odvojiti i piti po parku, ako im se ne ostaje unutra. Ugl. more is yet to come. Stay tuned! : D
Nadovezujem se. Čekamo naravno da zatopli, i meni se sviđa ovo da možemo izaći van sjest na klupe / stajat, cugat (može se ponijeti i gitara ako dosta ljudi bude za. Može se naučiti i pjesama za svirati po želji pa da svatko dobije svoju "želju", da svima bude veselo i da svi pjevamo skupa
Quote:
martin007 kaže: Pogledaj post
U Purgeraju je bilo ok prošle godine : klap:
Treba tako nastavit , bez cajki : D
Možda da pozovete : misli: recimo , s LJES,a : savršenu , veneru , čipkastu , kompliciranu : klap: te lepri i ostale gutačice s kutka : klap: i sve druge : kokice:
Može, one koje ne pozove Duh, bum pozvao ja. Šikni mi slobodno još imena tu i pa ću im poslati poruku na pm
Quote:
sicky kaže: Pogledaj post
Ako tulum pada u subotu vjerojatno bi se i ja taj vikend zaletio do ZG-a i svratio na tulum kad sam već ovdje. : )
Jeeeeeej

Zadnje uređivanje davidj00tube : 04.01.2016. at 15:31.
davidj00tube is offline  
Old 04.01.2016., 15:10   #34
Quote:
martin007 kaže: Pogledaj post
...
Popisali smo sve ljude koji su bili na zadnja 4 tuluma i njima smo poslali pozivnice. Ostali će vidjeti najavu na forumu kad bude vrijeme.
__________________
"No, you've already made the choice. Now you have to understand it."
Ghost Disaster is offline  
Old 04.01.2016., 15:22   #35
Ako mi vrijeme bude odgovaralo, dolazim! Volim tulume forumaša, uvijek budu puni spoznaje.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Old 04.01.2016., 15:30   #36
Quote:
ja-cu-poludit kaže: Pogledaj post
...
Hvala ti na svim savjetima, D. i ja nismo baš iskusni u organiziranju tuluma pa ... Hvala još jednom.
__________________
"No, you've already made the choice. Now you have to understand it."
Ghost Disaster is offline  
Old 04.01.2016., 15:38   #37
Ribnjak ne radi, tako da je to riješeno
__________________
"Čuda se ne događaju u suprotnosti s prirodnim nego u suprotnosti s onim što mi podrazumijevamo prirodnim" (Sv. Augustin)
Gary-lee is offline  
Old 04.01.2016., 16:06   #38
Quote:
Gary-lee kaže: Pogledaj post
Ribnjak ne radi, tako da je to riješeno
Jbt, oni svaka 2 tjedna nešt otvaraju i zatvaraju.

Quote:
martin007 kaže: Pogledaj post
U Purgeraju je bilo ok prošle godine :klap:

Treba tako nastavit , bez cajki

Možda da pozovete recimo , s LJES,a : savršenu , veneru , čipkastu , kompliciranu :klap: te lepri i ostale gutačice s kutka :klap: i sve druge
On ti je novi, ne zna te tvoje.
__________________
"No, you've already made the choice. Now you have to understand it."
Ghost Disaster is offline  
Old 04.01.2016., 16:10   #39
Quote:
deveti- kaže: Pogledaj post
Sama ideja ne zvuci lose, ali ako jednom odes na taj tulum, gubis anonimnost na forumu, treba odvagnuti sto se vise isplati
Heh, možda te netko na tulumu očara - a netko pak - razočara.

Što se anonimnosti tiče - izabereš kodno ime, maska na lice (ko Batman) i anonimnost zagarantirana.
__________________
Nije bitno ciljati u metu. Bitno je metati u cilj...
FeetF1 is offline  
Old 04.01.2016., 16:28   #40
Quote:
Ghost Disaster kaže: Pogledaj post
On ti je novi, ne zna te tvoje. :zubo
Čak sam ih i uspio pronaći. Trebalo mi je dosta vremena, ali mission accomplished
davidj00tube is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:46.