Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca > Druženje forumaša

Druženje forumaša Virtualna i real life druženja. Ex Tulumara.

Pogledaj rezultate ankete: Želite li proljetni tulum forumaša?
Da 58 86.57%
Ne 9 13.43%
Glasovatelji: 67. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.01.2016., 06:28   #81
zahvaljujem na pozivnici.
Selectra is offline  
Old 06.01.2016., 16:22   #82
Hvala na pozivu. Definirajte mjesto i vrijeme. Ako budem mogla, svakako dođem. Vidimo se!
ANUŠKA is offline  
Old 06.01.2016., 17:25   #83
Kad bude i di bude
Akujiki is offline  
Old 06.01.2016., 17:29   #84
Quote:
ANUŠKA kaže: Pogledaj post
Hvala na pozivu. Definirajte mjesto i vrijeme. Ako budem mogla, svakako dođem. Vidimo se!
Quote:
Akujiki kaže: Pogledaj post
Kad bude i di bude
U proljeće, ne znamo datum niti mjesto još. Ali će svakako biti.
__________________
"No, you've already made the choice. Now you have to understand it."
Ghost Disaster is offline  
Old 07.01.2016., 00:23   #85
Zakej nebi napravili i neki zimski tulum sad u prvom mjesecu
Akujiki is offline  
Old 07.01.2016., 01:28   #86
Quote:
Akujiki kaže: Pogledaj post
Zakej nebi napravili i neki zimski tulum sad u prvom mjesecu
Napravi
davidj00tube is offline  
Old 07.01.2016., 02:06   #87
Vidim neki me ismijavaju zato sto sam pitao da li postoji mogucnost anonimnosti, mozda sam nov i nisam skupio 1000 postova na forumu pa neki smatraju da nemam sto skrivati, ali meni forum sluzi ( ja ga vidim na taj nacin ) da postavljam neke teme o kojima bas i ne bi raspravljao s ljudima koje znam, nekada bi htio istresti sto mi je na dusi, a eto i dalje zelim ostati anoniman pa to ne radim pred svojima, ako gubim tu anonimnost, sto ce mi onda forum.

I nije mi bas cilj da se pojavim i kazem ja sam deveti, i onda me netko poveze, a gle to je onaj sto bas nije sav svoj, muci ga ovo i ono, ima komplekse radi ovoga i u ispadu bijesa na psiho kaucu je napisao to i to, sto je to samo jedan dio meni, o onim neki pozitivnim stvarima ne pisem, to nitko nece znati, sto sam s tim dobio, netko me totalno krivo procijenio, posto je vidio samo jednu stranu, ja gubim anonimnost. Da unaprijed odgovorim nekom pametnom koji jedva ceka da nekom spusti , nisam ja toliko bitan da netko prati sto pisem, ali postoji realna mogucnost da netko to bas vidi i zapamti, ljudi pamte vecinom pizdarije ne stvari koje trebaju, jednostavno ne zelim riskirati, zato bi htio ostati anoniman.

Tek toliko od mene, zelim svima dobru zabavu
deveti- is offline  
Old 07.01.2016., 02:32   #88
Quote:
deveti- kaže: Pogledaj post
Vidim neki me ismijavaju zato sto sam pitao da li postoji mogucnost anonimnosti, mozda sam nov i nisam skupio 1000 postova na forumu pa neki smatraju da nemam sto skrivati, ali meni forum sluzi ( ja ga vidim na taj nacin ) da postavljam neke teme o kojima bas i ne bi raspravljao s ljudima koje znam, nekada bi htio istresti sto mi je na dusi, a eto i dalje zelim ostati anoniman pa to ne radim pred svojima, ako gubim tu anonimnost, sto ce mi onda forum.

I nije mi bas cilj da se pojavim i kazem ja sam deveti, i onda me netko poveze, a gle to je onaj sto bas nije sav svoj, muci ga ovo i ono, ima komplekse radi ovoga i u ispadu bijesa na psiho kaucu je napisao to i to, sto je to samo jedan dio meni, o onim neki pozitivnim stvarima ne pisem, to nitko nece znati, sto sam s tim dobio, netko me totalno krivo procijenio, posto je vidio samo jednu stranu, ja gubim anonimnost. Da unaprijed odgovorim nekom pametnom koji jedva ceka da nekom spusti , nisam ja toliko bitan da netko prati sto pisem, ali postoji realna mogucnost da netko to bas vidi i zapamti, ljudi pamte vecinom pizdarije ne stvari koje trebaju, jednostavno ne zelim riskirati, zato bi htio ostati anoniman.

Tek toliko od mene, zelim svima dobru zabavu
Nemoj zamjeriti što smo se malo našalili. Mogu razumjeti tvoj problem, ali nemam iste probleme kao ti tako da vjerojatno ne mogu stvari doživjeti 100% posto iz tvoje perspektive. Možda bi ti Duh mogao pružiti potporu i neku riječ utjehe. Ja sam samo htio reći da ne brineš toliko o tome što drugi misle o tebi. Da ja brinem o onome što samo moja uža obitelj misli o meni bio bi u teškoj depresiji, i bio jesam prije. Ali više nisam, jer me za njihovo mišljenje više ne zaboli ni 5% džona od cipele
Nadam se da budeš došao svejedno. Ne moraš nikome reći svoj nick
davidj00tube is offline  
Old 07.01.2016., 10:35   #89
Quote:
Akujiki kaže: Pogledaj post
Zakej nebi napravili i neki zimski tulum sad u prvom mjesecu
Tko želi - neka si napravi. Nama će biti previše, jer smo imali nešto drugo u planu. A i prvi put organiziramo pa zato.
__________________
"No, you've already made the choice. Now you have to understand it."
Ghost Disaster is offline  
Old 07.01.2016., 12:41   #90
Quote:
Ghost Disaster kaže: Pogledaj post
Tko želi - neka si napravi. Nama će biti previše, jer smo imali nešto drugo u planu. A i prvi put organiziramo pa zato.
Tako treba, momci, samo polako.Prvo druženje koje ste najavili a onda Proljetni tulum forumaša.A i Loodica vam je rekla da se ne morate svakom dodvoravat
Ingvar25 is offline  
Old 07.01.2016., 12:51   #91
Ludica i Dipeš su zakon cure, puno su pomogle. Imaju pivo ako dođu.
__________________
"No, you've already made the choice. Now you have to understand it."
Ghost Disaster is offline  
Old 07.01.2016., 18:50   #92
Svakako bi trebalo bit proljetnog tuluma forumaša, tako da samo naprijed momci
__________________
Wanna go halfsies on a bastard child?
bumbar_zzz is offline  
Old 07.01.2016., 23:00   #93
Quote:
deveti- kaže: Pogledaj post
Vidim neki me ismijavaju zato sto sam pitao da li postoji mogucnost anonimnosti, mozda sam nov i nisam skupio 1000 postova na forumu pa neki smatraju da nemam sto skrivati, ali meni forum sluzi ( ja ga vidim na taj nacin ) da postavljam neke teme o kojima bas i ne bi raspravljao s ljudima koje znam, nekada bi htio istresti sto mi je na dusi, a eto i dalje zelim ostati anoniman pa to ne radim pred svojima, ako gubim tu anonimnost, sto ce mi onda forum.

I nije mi bas cilj da se pojavim i kazem ja sam deveti, i onda me netko poveze, a gle to je onaj sto bas nije sav svoj, muci ga ovo i ono, ima komplekse radi ovoga i u ispadu bijesa na psiho kaucu je napisao to i to, sto je to samo jedan dio meni, o onim neki pozitivnim stvarima ne pisem, to nitko nece znati, sto sam s tim dobio, netko me totalno krivo procijenio, posto je vidio samo jednu stranu, ja gubim anonimnost. Da unaprijed odgovorim nekom pametnom koji jedva ceka da nekom spusti , nisam ja toliko bitan da netko prati sto pisem, ali postoji realna mogucnost da netko to bas vidi i zapamti, ljudi pamte vecinom pizdarije ne stvari koje trebaju, jednostavno ne zelim riskirati, zato bi htio ostati anoniman.

Tek toliko od mene, zelim svima dobru zabavu
prijo, onda kažeš-fala ljudi nisam zainteresiran jer želim i dalje živjeti u iluziji da sam anoniman

jbt imam sto godina i nikad nisam mogao shvatiti (i prihvatiti) likove koji dođu u anonimnosti i ne otkrivajući se narušavaju tuđu "privatnost" ... u najmanju ruku nepristojno i zlonamjerno ...

Mda ... valjda bi bilo vrijeme da ponovno posjetim forumaše davno nisam ... ima li koga od starijih forumaša koji će doći ?
__________________
svaka ljubav ovoga svijeta kroz dobro i loše prošla je
naša ljubav samo je prošla ... Čovjek koji nije pripadao nigdje
Mrežni is offline  
Old 07.01.2016., 23:46   #94
Mrezni, ja ako dođem sigurno nikoga necu pitati koji ti je nadimak niti me je briga za to, tako da ne bi ugrozavao niciju privatnost, sumanjam da ce ekipa nositi papirice s gdje ce biti nazivi s foruma
deveti- is offline  
Old 07.01.2016., 23:58   #95
Quote:
bumbar_zzz kaže: Pogledaj post
Svakako bi trebalo bit proljetnog tuluma forumaša, tako da samo naprijed momci

Quote:
deveti- kaže: Pogledaj post
Mrezni, ja ako dođem sigurno nikoga necu pitati koji ti je nadimak niti me je briga za to, tako da ne bi ugrozavao niciju privatnost, sumanjam da ce ekipa nositi papirice s gdje ce biti nazivi s foruma
Mogli bi onako. Kao u prvom razredu osobne. Svatko papir na prsa. Samo umjesto imena i prezimena nick sa foruma. Kul ideja
davidj00tube is offline  
Old 08.01.2016., 00:02   #96
Quote:
davidj00tube kaže: Pogledaj post
Mogli bi onako. Kao u prvom razredu osobne. Svatko papir na prsa. Samo umjesto imena i prezimena nick sa foruma. Kul ideja
ja nisam išao u razrede osobne
ma daj si mira.
__________________
Valar Morghulis
(All man must die.)
1d3nt1ty is offline  
Old 08.01.2016., 00:12   #97
Samo ne onaj Ribnjak. Ono mi baš nije sjelo previše.
__________________
Živio Predrag Raos!
MilkyWay is offline  
Old 08.01.2016., 00:22   #98
Quote:
1d3nt1ty kaže: Pogledaj post
ja nisam išao u razrede osobne
ma daj si mira.
Đizs toliko o mom dobrom pravopisu..
Ma kakvog mira. Nemir je zakon
Quote:
MilkyWay kaže: Pogledaj post
Samo ne onaj Ribnjak. Ono mi baš nije sjelo previše.
A možda ti je leglo
davidj00tube is offline  
Old 08.01.2016., 13:32   #99
Quote:
deveti- kaže: Pogledaj post
Mrezni, ja ako dođem sigurno nikoga necu pitati koji ti je nadimak niti me je briga za to, tako da ne bi ugrozavao niciju privatnost, sumanjam da ce ekipa nositi papirice s gdje ce biti nazivi s foruma
Tak je bilo na proslom. Meni nis cudno u tome, sam ce tebi biti kad ces biti jedini bez papirica i svi ce znati da si deveti jer jedini tu pilas po privatnosti.
Nis, radi si klona za tulume!

(ideja za nick: deseti )
__________________
Pijem suze hadezenjara! :D
Srrrrrrk!
Leman_Russ is offline  
Old 08.01.2016., 15:28   #100
Quote:
Leman_Russ kaže: Pogledaj post
Tak je bilo na proslom. Meni nis cudno u tome, sam ce tebi biti kad ces biti jedini bez papirica i svi ce znati da si deveti jer jedini tu pilas po privatnosti.
Nis, radi si klona za tulume!

(ideja za nick: deseti )
Na kraju ce ispasti da ce doci netko tko ima isti stav kao i ja, ja cu ostati doma, i svi ce misliti gle onog devetog, a ono covjek nikada cuo za mene
deveti- is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:47.