Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.04.2016., 13:12   #21
Idealna prilika da Hrvati zauzmu poziciju.

Idemo!
ruka-slave is offline  
Old 26.04.2016., 13:22   #22
Uravo na HTV4 Klemm izjavio kako ce se sator razmontirati (inace u vlasnistvu CK grada Zagreba) te premjestiti u memorijalni centar u Vukovaru.
AndrejX is offline  
Old 26.04.2016., 13:32   #23
Quote:
AndrejX kaže: Pogledaj post
Uravo na HTV4 Klemm izjavio kako ce se sator razmontirati (inace u vlasnistvu CK grada Zagreba) te premjestiti u memorijalni centar u Vukovaru.
pa njima kradja nije stran pojam pa nista cudno

mislim da je sramotno da ce taj sator premjestit u vukovar i tako zagadit taj centar simbolom politikanstva i hdz dupelizanja, jadno je na sto smo spali i sto moramo gledati
random101 is offline  
Old 26.04.2016., 13:36   #24
Jel mogu ja podici sator na Savskoj 66 i organizirati rostilj gdje inspekcija nema pristupa?
ruka-slave is offline  
Old 26.04.2016., 13:38   #25
Konačno...
Zanima me hoće li morat platit boravišnu taksu.
__________________
drogom protiv sporta
Biljka is online now  
Old 26.04.2016., 13:46   #26
Quote:
ruka-slave kaže: Pogledaj post
Jel mogu ja podici sator na Savskoj 66 i organizirati rostilj gdje inspekcija nema pristupa?
kad budeš dao dio tijela ili komad zdravlja za hrvatsku državu onda možeš
juanpablom is offline  
Old 26.04.2016., 13:48   #27


#casio
__________________
Ubočeni svijet
ari peka nikkola is offline  
Old 26.04.2016., 13:50   #28
555 dana - 0 ostvarenih ciljeva , 1 preminula osoba, potpuno poljuljan kredibilitet branitelja, dodatno razjedinjavanje

__________________
danas sam ,
uostalom kao i svakoga dana
ostavio malo vremena nizašto
untitled is offline  
Old 26.04.2016., 13:52   #29
Quote:
untitled kaže: Pogledaj post
555 dana - 0 ostvarenih ciljeva , 1 preminula osoba, potpuno poljuljan kredibilitet branitelja, dodatno razjedinjavanje

poljuljan od koga? od "ja ne mrzim, alo Busovača" i ex ministra "Ništa Lažnog"?
juanpablom is offline  
Old 26.04.2016., 13:53   #30
od jedinog koga se pita.. naroda
__________________
danas sam ,
uostalom kao i svakoga dana
ostavio malo vremena nizašto
untitled is offline  
Old 26.04.2016., 14:05   #31
Quote:
untitled kaže: Pogledaj post
od jedinog koga se pita.. naroda
Upravo tako. Kome dosad nije bilo jasno sto su branitelji, sad mu je jasno. Kome nije, iovako je samo interesno povezan.
lukarak is offline  
Old 26.04.2016., 14:05   #32
Quote:
juanpablom kaže: Pogledaj post
poljuljan od koga? od "ja ne mrzim, alo Busovača" i ex ministra "Ništa Lažnog"?
dovoljno ti je vidit komentare na svakom portalu, 99% njih je blagoreceno neslaganje sa satorasima, vecini ljudi je pun kufer tih kvazibranitelja koji u redovima imaju lopove, utajivace poreza i lazljivce

ovaj odlazak nakon posjete karamarka i ekipe je samo dokaz da su oni stranacka vojska hdza i nista drugo, pravi "domoljubi"
random101 is offline  
Old 26.04.2016., 14:13   #33
Quote:
untitled kaže: Pogledaj post
od jedinog koga se pita.. naroda
tako je,šator je poslužio da narod progleda a od kad je Božja providnost poslala Crnoju narod više ne može i ne želi zatvarati oči

__________________
viva el joint
mali febo is offline  
Old 26.04.2016., 14:16   #34
Quote:
random101 kaže: Pogledaj post
dovoljno ti je vidit komentare na svakom portalu, 99% njih je blagoreceno neslaganje sa satorasima, vecini ljudi je pun kufer tih kvazibranitelja koji u redovima imaju lopove, utajivace poreza i lazljivce

ovaj odlazak nakon posjete karamarka i ekipe je samo dokaz da su oni stranacka vojska hdza i nista drugo, pravi "domoljubi"
aha, tamo gdje vlada cenzura. di su ti protivnici kad su išli u prosvjed protiv branitelja?
juanpablom is offline  
Old 26.04.2016., 14:22   #35
Quote:
juanpablom kaže: Pogledaj post
aha, tamo gdje vlada cenzura. di su ti protivnici kad su išli u prosvjed protiv branitelja?
bili na poslu, brinuli o svojim obiteljima i tak dalje, uglavnom ljudi nemaju bas vremena ko kvazidomoljubi koji zive na drzavnoj sisi visit okolo i prosvjedovat, ljudi imaju svojih problema, a ti kvazidomoljubi su vise puta blokirali promet i pola grada zbog svojih bijednih guzica

znam tocno sto gradjani misle, bio sam jako blizu kad su zatvarali savsku i radili onaj fasisticki mars gdje je glavna uzrecica bila "ZDS"
random101 is offline  
Old 26.04.2016., 14:24   #36
a zašto bi išli u prosvjed.. šta ako se ne slažeš odmah prosvjed i to prosvjed protiv prosvjeda.. ne slažem se ni s RTV pristojbom kao i 99 % ljudi.. pa nema plinskih boca.. ne bulazni..
__________________
danas sam ,
uostalom kao i svakoga dana
ostavio malo vremena nizašto
untitled is offline  
Old 26.04.2016., 14:26   #37
Mora da su im obećali veće mirovine, ali ne vjerujem.

Ugostit će ih Crnoja u svojoj kućici na broju 85 G.

Btw, hoće li im se priredit kakav ispraćaj?
Orlov77 is offline  
Old 26.04.2016., 14:50   #38
Quote:
juanpablom kaže: Pogledaj post
aha, tamo gdje vlada cenzura. di su ti protivnici kad su išli u prosvjed protiv branitelja?
Radili su da Glogoski moze brati svaki mjesec 5 prosjecnih placa u drzavi.
lukarak is offline  
Old 26.04.2016., 14:55   #39
Quote:
lukarak kaže: Pogledaj post
Radili su da Glogoski moze brati svaki mjesec 5 prosjecnih placa u drzavi.
da im nije bilo Glogoškog ne bi uopće radili, bili bi srpsko roblje. a ovo o pet plaća je naravno laž. zna se na što se odnosi 25 000 kuna njegovih primanja. a jel bi se ti htio mjenjati s time?znam već odgovor ali ipak pitam
juanpablom is offline  
Old 26.04.2016., 14:56   #40
Quote:
juanpablom kaže: Pogledaj post
da im nije bilo Glogoškog ne bi uopće radili, bili bi srpsko roblje. a ovo o pet plaća je naravno laž. zna se na što se odnosi 25 000 kuna njegovih primanja. a jel bi se ti htio mjenjati s time?znam već odgovor ali ipak pitam
daj ratni put glogoskog to sve zanima, a nikako da to saznamo jebemu
random101 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:35.