Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.07.2016., 11:20   #101
Quote:
u prolazu kaže: Pogledaj post
U centru grada imas garazu ili u Petrinjskoj ili na Langicu u kojima je sat parkiranja 4 kune po satu do 21 a poslije kunu po satu i stojis koliko te volja. I uvijek ima mjesta a to znam jer ja tamo uvijek parkiram.
Ima ljudi koji ne žele ići u podzemne garaže zbog ugljičnog monoksida i ostalih otrovnih plinova koji se tamo skupljaju, a nema ni potrebe za izgradnjom podzemnih objekata jer Zagreb ima prostora na bacanje i stagnantnu populaciju.
zgubydan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2016., 13:03   #102
Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post
KavaTava daje štih trgu. Nije sva sterilna, od rostfraja i stakla. Takve male objekte stranci u svojim gradovima čuvaju kao dio tradicije, a mi...
nama takvi objekti nisu dio tradicije.
drugačije to izgleda na malim, neprometnim varaždinskim trgovima nego na britancu koji je vrlo prometan (tramvaj, automobili, dostave, taxi, parking, pješaci, biciklisti, dječja kolica, pošta, autobus...).
ali velim, kafići oko britanca nemaju mjesta za terase pa je ovo jedini način.

banos je simpatično no ja zagrebački glavni trg ipak još uvijek rado zovem trg republike.
SundayMorning is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2016., 13:09   #103
Quote:
SundayMorning kaže: Pogledaj post
nama takvi objekti nisu dio tradicije.
drugačije to izgleda na malim, neprometnim varaždinskim trgovima nego na britancu koji je vrlo prometan (tramvaj, automobili, dostave, taxi, parking, pješaci, biciklisti, dječja kolica, pošta, autobus...).
ali velim, kafići oko britanca nemaju mjesta za terase pa je ovo jedini način.

banos je simpatično no ja zagrebački glavni trg ipak još uvijek rado zovem trg republike.
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2016., 17:00   #104
neko nekog eybe...
radila se radičeva.
pa su cvječari deložirani kod kerempuha.
http://zg-magazin.com.hr/splavnica-bez-cvijeca/
pa se napravila radičeva.
pa su još deložirani.
klupica još* nema - prodaju po podu.

*niti če ih biti. osim u slučaju moždanog.
__________________
ignore lista: bat kol, Biljka112, 7nationarmy, Adama, CelMar, mukotrpak, manchild, miki1988, zecopas, antet, Bjesomar_,danijel0
organiceko258 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:23.