Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.04.2015., 22:00   #61
Ako sam druga godina na studiju,mogu li raditi rad koji se tiče katedre iz prve godine i time do rektorove? Ili se rad mora napraviti u tekućoj godini,s trenutnim profesorima i trenutnim predmetima ?
Ja se ispričavam ako je pitanje glupo,ali sam u cijelu priču slabo/nikako upućena.
Tko pita,ne skita!
matiška is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2015., 07:34   #62
Quote:
matiška kaže: Pogledaj post
Ako sam druga godina na studiju,mogu li raditi rad koji se tiče katedre iz prve godine i time do rektorove? Ili se rad mora napraviti u tekućoj godini,s trenutnim profesorima i trenutnim predmetima ?
Ja se ispričavam ako je pitanje glupo,ali sam u cijelu priču slabo/nikako upućena.
Tko pita,ne skita!
Možeš (možeš i koji se tiče zadnje godine ako si u stanju...), osim ako tvoj faks ima neko idiotsko pravilo da ne možeš.
__________________
streberica.gimnazijalkaATyahoo.com Za državnu maturu I ovdje
Štreberica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2015., 11:16   #63
Zna li netko u kojem vremenskom roku od dodjele sjednu novci od rektorove?
Pikachuuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2015., 23:30   #64
Pozdrav... Bas me ova tema zainteresirala pa ako mi netko moze odgovorit na ova pitanja bio bih zahvalan ... Jel se na rektorovu nagradu koja se dodjeljuje na temelju znanstvenog rada koji student napravi, mogu prijaviti svi studenti bez obzira na prosjek ocjena ili ima kriterij za prosjek? Kako da odaberem temu, da jednostavno odem do one katedre koja me najvise zanima, nadem profesora i pitam ga moze li mi bit mentor i ujedno predlozit temu? I kad se to otprilike treba napraviti? Hvala
DonQuiote is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2016., 17:29   #65
Quote:
DonQuiote kaže: Pogledaj post
Pozdrav... Bas me ova tema zainteresirala pa ako mi netko moze odgovorit na ova pitanja bio bih zahvalan ... Jel se na rektorovu nagradu koja se dodjeljuje na temelju znanstvenog rada koji student napravi, mogu prijaviti svi studenti bez obzira na prosjek ocjena ili ima kriterij za prosjek? Kako da odaberem temu, da jednostavno odem do one katedre koja me najvise zanima, nadem profesora i pitam ga moze li mi bit mentor i ujedno predlozit temu? I kad se to otprilike treba napraviti? Hvala
nema više nikakvih ograničenja, odes profesoru i predlozis mu temu, rad treba bit gotov do 30.4. i prijavljuje ga mentor koliko ja znam....
__________________
Možemo je Pametno i Fokusirano, 2 u 1.
VitaliK is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2016., 16:55   #66
Quote:
vitality kaže: Pogledaj post
nema više nikakvih ograničenja, odes profesoru i predlozis mu temu, rad treba bit gotov do 30.4. i prijavljuje ga mentor koliko ja znam....
Da li to vrijedi i za Sveuciliste u Splitu... jer, koliko sam ja vidio u njihovom pravilniku o dodjeli rektorove nagrade nema nikakvih uputstava kako i sto treba za rad kao kod Sveucilista u Zagrebu... kod njih samo pise da rad mora bit objavljen u znanstvenom casopisu i nista vise...
DonQuiote is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:59.