Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2014., 00:11   #761
Quote:
capttawish kaže: Pogledaj post
Ponedjeljkom rade samo za večeru, a ostalim danima rade za doručak, ručak i večeru (doduše ne uvijek obje).
Aha tako znaci,mislio sam da cijeli tjedan samo vecera

Sent from my Coolpad 8297W using Tapatalk
emissary is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2014., 00:29   #762
Zatvaraju li se menze sad preko zimskih praznika, i ako da, kad?
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2015., 22:48   #763
Mogu li 2 osobe jesti na istu x-icu, rade li oko toga probleme? Konkretno, zanima me menza na FER-u
Komedija is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2015., 00:11   #764
Mogu, ja nikad nisam imao oko toga probleme.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 19:32   #765
jel mi može netko objasniti gdje se točno nalazi menza u cvjetnom naselju? tj.gdje se treba ući?
slika kojom stranom dolazim

također me zanima, ima li u ponudi jogurta u večernjim satima?
pas-garo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2015., 13:22   #766
Ljudi preporucujen vam aplikaciju MENZER, možete je besplatno skinuti sa Google Play Store
Tamo imate lokacije svih menzi, ponuda, radno vrijeme, dnevni meniji, stanje subvencije itd itd.
a4c is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2015., 16:44   #767
super ali samo za Zg.
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2015., 13:19   #768
Kad zatvaraju menze ove godine? Čini mi se da je prošle bilo 15. 7., no sad gledam po netu i nema nikakvih podataka za ovu godinu.
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2015., 14:50   #769
ja msm 15.7. uvijek
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2016., 13:48   #770
kada će se otvoriti menza u cvjetnom?
pas-garo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2016., 21:19   #771
Trebala bi sad za koji dan, tjedan. Rekle su mi kolegice u srijedu mislim da bi se za nekih tjedan-tjedan i pol trebala otvoriti.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2016., 14:06   #772
Hoće li se skraćivati radno vrijeme menzi sad kad ljude tjeraju iz domova zbog Univerzijade?
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 21:05   #773
...I jel počinju menze u domovima s radom ranije ove godine, s obzirom da je zbog Sveučilišnih igara dio ljetnog ispitnog roka prebačen za kraj kolovoza? Na stranicama SC-a piše samo da Lašćina s radom kreće 1.9. a menze na fakultetima 5.9... Ništa o menzama u SD Stjepan Radić i SD Cvijetno...
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 11:46   #774
u domovima sigurno kreću ranije s radom, stvarno glupo da nisu stavili nikakvu obavijest...
markom1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2020., 01:00   #775
...Nego, zna tko kakva je situacija s menzama sad u vrijeme virusa? Hoće raditi ove po domovima i kad nema studenata?
Rekla mi je nekidan blagajnica u jednoj da još ništa ne znaju, samo da bi po njoj bilo pravedno da ostane jedna dežurati...
I ako bi se uvela karantena po uzoru na Italiju, bi li bilo dopušteno studentima van domova koji su u gradu da putuju od kuće do menze?
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2020., 13:25   #776
Quote:
The Great Duck kaže: Pogledaj post
...Nego, zna tko kakva je situacija s menzama sad u vrijeme virusa? Hoće raditi ove po domovima i kad nema studenata?
Rekla mi je nekidan blagajnica u jednoj da još ništa ne znaju, samo da bi po njoj bilo pravedno da ostane jedna dežurati...
I ako bi se uvela karantena po uzoru na Italiju, bi li bilo dopušteno studentima van domova koji su u gradu da putuju od kuće do menze?
Kako mislis kad nema studenata? Koliko ja znam, samo jedan dom u RH se bas ispraznio.
Za ostalo tesko je reci. Vlada svaki dan donosi nove odluke, tako da se kod mene radno vrijeme u zadnja 3 dana promjenilo 4 puta, sad rade samo domske. Plan je da tako ostane, no nitko ne moze predvidjeti sto ce vlada/stozeri jos odlucivati. Ako stvari budu bas kao u Italiji tesko da ces moci, jer koliko ja znam ukinut im je javni prijevoz, a moras imati posebnu dozvolu da smijes voziti auto.
Amybroj9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2020., 16:40   #777
U Rijeci zasad rade obje menze, čak i nakon novog režima od danas
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2020., 18:10   #778
Quote:
jobbrecht kaže: Pogledaj post
U Rijeci zasad rade obje menze, čak i nakon novog režima od danas
Ministarstvo unutarnjih poslova je upravo odlucilo da ce jedan dom postati karantena, tako da ce ocito raditi samo jedna menza (zasad )
Amybroj9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2020., 12:39   #779
Jebemu, sad nemrem do menze više.
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2020., 20:37   #780
Ok, ima još koji od nas patnika što nismo iz Zagreba, a još smo u gradu i inače se hranimo po menzama? Mislio sam se jedan dan prošetati do menze, makar mi trebalo sat vremena do tamo pješke (i još sat do doma), a vidim da se sad više ne jede u menzi, nego daju zapakiranu hranu za jesti u sobama, pa me zanima jel to već skroz spakirano, ili da računam da trebam donijeti svoje posude da si to nosim doma?
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:44.