Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2015., 21:12   #981
Quote:
fuj kaže: Pogledaj post
kako si naivan

i provjeri još jednom s njom gdje je upala jer sam sad pogledala na postani student i u osijeku ima ili kemija ili biologija, nema dvopredmetno?!?
ma nisam naivan...kak to misliš...

kemija je bila na popisu...na biologiju je upala sigurno..al kemiju neće..

kažem ..ne sekiraj se stvar je rješena..

Bio je samo šok, jer od 7-8 faksova u zg i stalno u kvoti ..odjedno svi ispod crte..i to za 1, 2 3 mjesta....malo nezgodna situacija...

Pozdrav.
__________________
__________________
20 god vojske
maystor1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2015., 21:20   #982
pa nema ona sad tu kaj htjeti ili ne htjeti. upala je na samo jedan.
ne sekiram se, nego ti dobronamjerno govorim da provjeriš sve sam jer ona očito nema pojma pa da još ne ode na krivi faks na upis.
fuj is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2015., 21:28   #983
Ma stresno je sve to ..i za djecu i za roditelje....organizirati..platiti...provesti..

Kojim će putem jedan mladi život krenuti..kojom skretnicom...

Zato i dodje do ovakvih gubljenja...

faks je u bivšoj vojarni u os..

I nije znala gdje je to..

Obavit će ona to..ima kapacitet...umalo je imala bodova za 8 faksova u zg...
__________________
20 god vojske
maystor1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2015., 21:33   #984
a kaj joj je bio prvi izbor?
ak vam fakat nisu toliko bitni ti novci, neka proba iduću godinu opet napisati bolje maturu jer ak ju ne zanima biologija, samo će se mučiti.
bilo bi svima 10 puta manje stresno da se informirate.
sam kažeš da je velika stvar.

ovo za 8 fakulteta u zagrebu ti je svakom drugom učeniku tak
ovisi koje fakultete staviš na popis. nema smisla staviti na listu one za koje znaš da nećeš upasti.
pogledaj joj rezultate mature pa po tome uspoređuj s drugima i vidi njezine kapacitete.

edit: joj, nisam te pitala za adresu faksa haha
nego govoriš da je upala i na kemiju i na biologiju, ali da kemiju neće. nije upala na oboje. upala je na samo jedan smjer/faks/ne znam kaj je to u osijeku..
zato ti kažem da provjerite na koji točno je upala da ne ode na upis na krivi.
fuj is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2015., 21:47   #985
Je svakom učeniku tako..al baš da se desi situacija da si iznad crte..a onda na svim nisi i to za 2-3 mjesta... a ne za 100-200 ..nije.

ma neće ništ pokušavat s maturom.

to oduzme 3 godine života...

Šta je tu je

nove situacije, nove prilike novi ljudi..

Bolje menjat faks ako je već do toga došlo, jer predmeti su joj isti na 80 % faksova koje je htjela upisat

A vidjet će...vjerujem da će joj ići...nije joj to bio problem učiti u općoj gimnaziji.

Ima zanimljivih smjerova i kolegija na tom faksu..

A najzaninljivije je što je jako kompatibilno s medicinom, kemijom, inženjerskom kemijom, kemijskim inženjerstvom..itd..

ugl vuk sit koze na broju..

Sad mi je stvarno dost za danas..još jednom pozdrav i hvala na informacijma..
__________________
20 god vojske
maystor1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2015., 21:57   #986
rijetko tko se predomišlja oko prioriteta tak da razlika za par mjesta je realnije, nego da se odjednom njih 200 predomisli.
iako, da, priča da je baš na svakom bila iznad crte i sad niti na jednom nije i to za par mjesta je neobična.

ne znam o kakvim smjerovima govoriš jer ako je upisala ovo, ima samo jedan smjer: biologiju?
http://biologija.unios.hr/webbio/studiji

ako govoriš o diplomskom studiju na drugim fakultetima, moraš znati da za to treba visoki prosjek i često u kvotu ''pridošlice'' ulaze ako ostane mjesta nakon upisa ovih s matičnih fakulteta.

pišem ti sve ovo jer nisi jedini pa možda netko pročita i izbjegne kaos.
fuj is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2015., 08:26   #987
Quote:
fuj kaže: Pogledaj post
rijetko tko se predomišlja oko prioriteta tak da razlika za par mjesta je realnije, nego da se odjednom njih 200 predomisli.
iako, da, priča da je baš na svakom bila iznad crte i sad niti na jednom nije i to za par mjesta je neobična.

ne znam o kakvim smjerovima govoriš jer ako je upisala ovo, ima samo jedan smjer: biologiju?
http://biologija.unios.hr/webbio/studiji

ako govoriš o diplomskom studiju na drugim fakultetima, moraš znati da za to treba visoki prosjek i često u kvotu ''pridošlice'' ulaze ako ostane mjesta nakon upisa ovih s matičnih fakulteta.

pišem ti sve ovo jer nisi jedini pa možda netko pročita i izbjegne kaos.
zato sam ja stalno spominjala biologiju, a ne kemiju jer znam da nema dvopredmetni, ali rekoh neću se miješati, možda su uveli nešto novo.

eh, kako su mene u vrijeme prijamnih otpilili s tog faksa jer sam alergična na korove. nikada zaboraviti. na dan prijamnih- izravan upad zbog državnog- predam papire i paf. 'zao nam je,nama treba 'čista' potvrda. i drž-nedaj pripremam se nabrzinu i upišem med os. koja katastrofalna greska.
65432 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2015., 16:19   #988
Trebam pomoc, ja sam sada drugi put(ponavljac) druga godina i trebao sam ove godine platiti skolarinu, no nisam jer sam odlucio upisat se na skroz drugi faks jer mi je vise dosta medicine, moje pitanje je, hocu li se moc ispisat bez placanja skolarine ove godine i onda upisat drugi put u prvu na novom faksu uz placanje. Znaci sam me zanima dal se mogu ispisat sa faksa bez da platim skolarinu
beli-ka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:50.