Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.09.2003., 01:08   #81
Ove god sam završio 8. razred, i predzadnji tjedan škole smo bili na maturalcu. Krenuli u utorak, vratili se u subotu.
Bili na Lopudu, malom otoku blizu Dubrovnika. Na put smo potrošili ukupno 25-30 sati. Imali smo 1 dan potpuno slobodan za sajebanciju, i to onaj prvi. Nalio sam se taj dan i još jedan. Jednom sam uzeo cigaretu, pušio 2-5 minuta, nakon čega sam skužio da pušim i hitio cigaretu kroz prozor.
Ocjena 3 i pol/5 iliti bilo je dobro.
Obišli Dubrovnik, vidjeli polupijane profesore , svako malo se vozili brodom, a ja obožavam vožnje brodom.
Jedan tip je bio tako naliven da je počeo hvatati leptire, jedan zaboravio tenisice i obišao pola otoka bos, dok nije došao do "diska", gdje smo mu se cerekali, a raska mu je održala bukvicu.
Moj razrednik je prvu noć došao do naše sobe (moj najbolji prijatelj i ja), i rekao da ne moramo spavati, da on nama vjeruje... tako da je okupljanje bilo u našoj sobi.
Moglo je biti bolje da mi ekipa iz škole ima bolji ukus, al` ne, oni su u busu pjevali Thompsona, a iz radija je treštala Severina...
Ne da mi se više opisivati..
__________________
I think everything counts a little more than we think
finalnifantazista is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2003., 15:12   #82
evo napokon neceg novoga od mene - ´99. bili u amsterdamu.
doslo nas je nekih 50 maraka skuplje nego da smo isli u jebeni lorett, pa nije bilo tesko da se razred slozi. a raska faca i po, prihvatila ideju bez bad-a i jos nagovorila neodlucne starce da puste djecu.

droga? nema tamo droge - to je legalno sredstvo za opustanje. brw, pola razreda je na placi kupilo sjemenke za onu dodrotvornu travicu sto u proljece lijepo cvate, a zatim se jos ljepse duva. glavno pitanje na placi: "would it be the same grass as in the shop next side?" E da, i granica nas je mucila...

par ljudi je imalo blagih problema sa opskrbom krvi, ipak je to nekak utjecalo na vegetativne mozdane funkcije - al kao da je to bitno.

inace razgledavanja pun k***, u toj maloj holandiji imas za vidjet miljon i jedan spomenik, grad, gradic, graht, deltu, shelf ... - a najgori nam je bio nadrkani, nesposobni, neuljudni i prastari vodic. i rekao nam je u facu da nas nece voditi u novi ajaxov stadion jel mu se ne da.

a festa ko festa - imaju odlicnu cugu od svakuda, disco-clubovi prva liga, personal otporan na nase svinjarije ...

sutra da mi je opet ici, isao bih!
__________________
the life is short-
but we don´t use it enough ...
tulipan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2003., 17:44   #83
High King of Noldor

Mi smo bili u Pragu i bilo je fenomenalno
apsintha smo pili na litre, nasli smo ga u nekom kaficu pored hotela.. kupis jedan i cijela se ekipa ubije od njega mislim da je to nezaboravno, grad je stvarno preljep i vidi se zasto spada u turisticku elitu..
__________________
"My spirite is fire that consumes me.."
Feanor2003 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2003., 05:20   #84
Mi smo bili u grckoj prosle godine, uznemiri smo sve brodove u krugu 50km jer navodno onaj sareni kolut ima neku elektroniku na sebi , zatim napravili incidente u sloveniji i skoro zavrsili u zatvoru (piravski zaljev) a kasnije u novinama... vrhunska zajebancija ali to je i tako vise stvar ekipe nego mjesta.
anegdote...hmm...ima svasta...od zabijanja u bus, mastovitih i manje mastovitih rigoleta...ma ima svasta vec sam to zaboravio...
Pugsley Adams is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2003., 10:01   #85
wow, pa kaj ste to sve radili da ste u novinama završili? pričaj, pričaj
misery- is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2003., 04:44   #86
napisali smo na veliko platno "piranski zaljev je nas" i stavili to na bus...i vozili se kroz sloveniju...pa nas murja ganjala i tak..veselo...
Pugsley Adams is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2003., 22:25   #87
Bio sam u Grckoj, ne da mi se pisati, bilo je toliko stvari kojih se ljepo sjetiti... Ukratko islo se brodom, bilo je nekoliko skola, bili smo pijani, ludi, i zivi se vratili, u istom broju (navodno)!!
sokre is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2003., 22:33   #88
Quote:
Daklem, ko je ovog ljeta bio na maturalcu...
ja
dojmove budem napisal drugom prilikom. sad idem gledat cro copa.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2003., 23:11   #89
Quote:
*_spike kaže:
grcka takodjar
koji si grad/skola/datum polaska?
zagreb/koncar/02.09
sokre is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2003., 16:24   #90
njet, bili smo u Tolu! (gradic na obali) i bilo je puno bolje nego svima u Ateni! (bar koliko smo culi od drugih)
sokre is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2003., 16:26   #91
koja si ti skola ....
sokre is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2003., 22:16   #92
e ubi me al ja se ne sjecam kak mi se hotel zvao!!
Znam da je bio full uz obalu (imao sam od sobe do mora 3m)
i da je bio na kraju tola!
sokre is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2003., 22:23   #93
e mislim da znam ...
ali vidis moj je na drugom kraju tola...
(ako je tvoj onaj kojem se bazen vidio sa ceste)
sokre is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2003., 22:35   #94
nisam bil prosle godine, ali kag god je da je, preporucam prag!!!!!!!! ja sam alkos i to mi pase jer je tam jako jeftina pijaca!! ali i narkomani su sretni bili jer dok smo se setali po ulici na svakih 5 metri je neki idiot vikal " hasis, marihuana!! .." ali se i ima puno za videti, hoteli su dobri, metro je udoban za spavati u njemu ( prozivel sam pa govorim iz iskustva )... prag iz da best!!!
ruda mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2003., 23:55   #95
Ove godine su maturanti išli u Italiju i to na 4 dana Putovali 2 dana, a u ostatku vidjeli Napulj i Rim. Ustvari jako su se posvađali oko toga gdje ći ići pa su na kraju profesori odlučili. Bezveze. Čujem da je Prag super za provod, ono jeftin i sve ali ja bih voljela ići u Španjolsku iduće godine.
Ma ustvari nije mi ni važno gdje idemo, samo da ne bude na 4 dana, za zabavu će se pobrinuti dobra ekipa.
Eidia is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2003., 09:19   #96
sapnjolska je ok, ali je skupa.. frend mi je isel tam i rekel je da je sve skupo osim sladoleda pa su toga pojeli na tone.. ali su tam bili 11 dana!!!! to je vec nekaj! ali su svi do jednog bankrotirali.. na povratku su zicali pare okolo od nepoznazih ljudi da si mogu kupiti nekaj za jesti
ruda mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2003., 11:00   #97
Joj, super mi bilo! Išlo nas je 17 iz razreda s jednim velkim busom, znači da smo svi bili odostraga, a mjesta ko u priči. Išli smo u Orebič, pa smo radili izlete na Korčulu, Mljet, Dubrovnik i Split. Ma super. Profač iz tzk i tehničkog su zakon! Ni mrvicu nisu bili dosadni il gnjavatori, ma super, super.
ninocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2003., 18:20   #98
Quote:
ruda mraz kaže:
nisam bil prosle godine, ali kag god je da je, preporucam prag!!!!!!!! ja sam alkos i to mi pase jer je tam jako jeftina pijaca!! ali i narkomani su sretni bili jer dok smo se setali po ulici na svakih 5 metri je neki idiot vikal " hasis, marihuana!! .." ali se i ima puno za videti, hoteli su dobri, metro je udoban za spavati u njemu ( prozivel sam pa govorim iz iskustva )... prag iz da best!!!
ja sam bil u pragu. piva je (bila je na akciji) 1.25kn., a inace je (ona koju sam ja pil) 4 kn.
a i trava se mogla kupiti usred bijela dana, ali ja naravno nisam
bilo je puno avantura (bum poslje napisal).

P.S. Krušovice rulzzzz
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2004., 22:20   #99
Maturalac!!!

U našoj školi već tjedan dana vodi se 3. svjetski rat oko odredišta. Jednostavno se ne možemo odlučiti. Jedni su za Španjolsku, jedni za Grčku, jedni za Češku, onda se nađe pokoji izopćenik koji želi u Francusku, o Amsterdamu nitko i ne razmišlja (jedina ja na početku pokušavala ljude nagovoriti, ali većinu to ne zanima pa ništa od toga. Ne bi ti njih uvjerio...još su me prozvali narkomankom).
Pošto nema ništa od Amsterdama, ja pojma nemam kamo bi. Već sam se 15 puta predomislila. Raska je rekla da ćemo odlučivati tijekom ovog tjedna.
U Španjolsku bih išla jer je provod samo takav, nema previše razgledavanja (slobodnog vremena pun #%&"#), a ovi koji su bili prošle godine kažu da im je bilo strava. Nekidan sam pričala s nekima i uvjerili su me da tamo trebamo ići, dakle to je sada moje trenutačno stajalište...
Što se tiče Češke...to je najjeftinija varijanta, a ima puno razgledavanja. Danas nam je jedna profa rekla da bi ona sada kad je starija išla tamo, a da je naših godina, definitivno bi u Španjolsku. Dakle, vjerujem da je velikom dijelu razreda dala argument protiv Češke.
A Grčka....osobno sam protiv jer se 4 dana provodi na brodu (2 tamo - 2 nazad), a nema baš nekih sadržaja za kojima sam luda. Isto je i za državu. Sama razgledavanja od jutra do mraka, tako da navečer nemaš snage za ono po što si i došao - zabavu.

Jeste se vi koji ćete ove godine ići već dogovorili kamo ćete?

BTW čitala sam ovdje na KZŠiS-u one lude doživljaje s prošlogodišnjih maturalaca, stvarno je svugdje bilo dobro
meMYSELFandI is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2004., 22:59   #100
Mi još ne spominjemo odredišta..... hoću reći, ništa konkretno, pa ima još ihaha do ekskurzije.... .. ali, začudo, svi kažu : gdje god otišli bit će nam super , tako da ne predviđam neke velike svađe

BTW što fali ići brodom u Grčku........ boljena brodu nego u busu
__________________
daskjgsfkgj .soshgs...... jebo potpis
Eidia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:36.