Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.07.2015., 16:35   #3381
Znači i ja tražim cimericu/cimera tj. osobu za zajedničko traženje stana. Otvorena sam, druželjubiva i komunikativna. Ne pušim, nemam ništa protiv, no definitivno NE u stanu. Također bilo bi poželjno da ne učite na glas, to mi smeta. Tražim osobu s kojom mogu normalno popričati, otići na kavu ili možda i van koji put, a ne nekog s kim ću se jedva pogledati u prolazu. Jednostavno ne želim takav suživot. Bilo bi poželjno da osobi ne smeta povremeno dovođenje prijatelja da prespavaju, ali naglasak na POVRREMENO jer trebamo i učiti. Oko toga se sve da dogovoriti, možda će svaki vikend druga osoba imati stan za sebe i slično, ali opet ne nužno. Ne treba mi osoba koja će se opijat i divljat po stanu sa društvom, za to ima kafića, parkova itd. Ako vam išta znači studiram na PBF-u, zapravo 1. sam godina. Nadam se da će se naći netko sličnog profila. O ostalim detaljima možemo na PM
Feb123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 19:04   #3382
Tražim cimericu za zajedničko traženje stana u Zagrebu na području Maksimira, Dubrave i slično. Imam 22 godine, studiram ekonomiju, društvena sam i tolerantna osoba pa bi bilo poželjno da se jave cure koje nisu sramežljive i/ili osjetljive. Nisam teški partijaner, ali tu i tamo ima razloga za slavlje pa mi ne treba netko tko će o tome prigovarat danima. Ta bi osoba također trebala biti razumna ako se dogodi da koji put frendica ili sestra treba prespavat kod mene. Naravno, u vrijeme kolokvija i ispitnih rokova podrazumijeva se red, rad i disciplina. Tražim nepušače, jer dim ionako udišem na poslu pa ne trebam i kod kuće. S traženjem stana trebale bi početi odmah, jer radim preko ljeta pa mi smještaj treba već od 1.8. Pa eto, ukoliko se netko pronađe u opisu nek se javi u pp. Hvala!
*b_r_i_n_e_t_a* is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2015., 16:13   #3383
Tražim cimera za stan u Zagrebu. Stan se nalazi na Trešnjevci, blizina PBF-a, FER-a,. Stanarina 1000 kn + režije. Tko je zainteresiran neka se javi na PM.
p.s. Student sam, 1. godina na FER-u.
fiorito57 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2015., 16:19   #3384
Rijeka- hitno; Tražimo dvije ili jednu cimericu za stan koji se nalazi u ulici Braće Branchetta kod Medicinskog fakulteta te je u blizini Tehničkog i Veleučilišta ( oko 5 min hoda ). Ima 3 sobe, dvije jednokrevetne i jedna dvokrevetna koja je prostrana pa ako imaš frendicu sa kojom želiš dijeliti sobu evo ti prilike kupaonica je nova, kao i kuhinja, imamo klimu te nove ormare u sobama. Brojilo za grijanje se nalazi u svakoj sobi pa ako želiš plaćati samo svoj dio slobodno, ako ne, plaćamo zajedno sve koliko potrošimo. Režije su male, tako da oko toga ne bi trebalo biti nikakvih problema. U stan ulazimo početkom 10. Mjeseca ili ako trebaš ranije sa gazdom se sve da dogovorit. Za bilo koje informacije možete mi se tu javiti pa ćemo dalje izmijeniti kontakte
Uglavnom nas smo dvije u stanu, komunikativne smo, volimo druženje, ponekad izlaske, nismo ukočene i slično, ja studiram na tehničkom a cimerica je na medicinskom fakultetu. Ne pušimo, uvijek smo za pojest, popit i da obadvije smo iz Slavonije
Helenang is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2015., 12:30   #3385
Tražim cimera za stan u centru Osijeka, cijena je 1100 kuna s uključenim režijama. Očekujem urednu osobu i nepušača. Stan ima dvije sobe, opremljenu kuhinju i kupaonu.
driopa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2015., 13:32   #3386
Ej tražim cimericu u Splitu. Studentica sam 1.godine farmacije te tražim urednu osobu,po mogućnosti nepušačicu ili bar da NE puši u stanu.Stan se nalazi na Zenti 200 m od Medicinskog fakulteta.Cijena je 150 eura po osobi,a od režija se plaća SAMO struja koja je 100-150 kn po osobi.Stan je u novogradnji,prostran,oko 40 kvadrata.Flat internet je besplatan te je opremljen svim kuhinjskim aparatima.Za sve informacije PM.

Zadnje uređivanje Rakkatakka : 27.07.2015. at 01:47. Reason: brojevi mobitela nisu dozvoljeni
KateAusten is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2015., 01:20   #3387
Od 1.9. iznajmljujem manji dvosoban stan 42m2 u Osijeku koji se sastoji od male spavaće sobe, velikog dnevnog boravka, kuhinje, wc-a, hodnika i lođe. Stan se nalazi u Trpanjskoj ulici kod Kauflanda na drugom katu, ima male režije i autobusna stanica je pred zgradom. Grijanje je gradsko, klimatiziran je i ima pristup internetu (b net). Eto ako je netko u potrazi nek se javi
http://i62.tinypic.com/wsp4r4.jpg

Zadnje uređivanje Rakkatakka : 27.07.2015. at 01:48. Reason: slika u link
heyhey is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2015., 12:58   #3388
Brucošica sam medicinskog fakulteta u Rijeci i tražim cimericu sa stanom u blizini medicinskog fakulteta ili studentskog doma. Uvjet da svaka ima svoju sobu.
lily56 is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2015., 20:35   #3389
Bok.
Tražim cimericu za zajedničko traženje stana u Rijeci. Upisala sam se na Ekonomski fakultet pa bi htjela naći stan u njegovoj okolici.
Ako je neko zainteresiran neka se javi.
gsincek is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2015., 00:15   #3390
Heya! Tražim cimericu koja bi sa mnom tražila stan u PULI. Zainteresirane neka mi pošalju poruku
Ann0202 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2015., 11:22   #3391
Tražim cimericu sa stanom u Zagrebu

Bok, tražim cimericu sa stanom u Zagrebu. Kaj se tiče stana glavno da nije preskupi i predaleko te da imam svoju sobu u stanu. Inače sam brucošica Filozofskog fakulteta u Zagrebu, dosta učim, malo bučim, uredna, mirna, optimistična, prijateljski raspoložena. Nemam ništa protiv dovođenja društva tu i tamo sve dok nije buka. Od cimerice tražim da ne puši, prijateljski je raspoložena, fer i spremna na kompromise i dogovore. Uglavnom, stalo mi je da se dobro slažemo i da nam stan nije neuredan.
thelarch is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2015., 12:57   #3392
Obnavljam oglas...

Quote:
Ružavjetrova kaže: Pogledaj post
Tražim cimera ili cimere (m) za sljedeću akademsku godinu da skupa tražimo stan, Zadar. Ja sam druga godina, tako da već znam koji su kvartovi dobri u slučaju da mi se javi neki brucoš
Ružavjetrova is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2015., 13:21   #3393
Prijateljica traži cimericu za živjeti u nekom stanu u Osijeku. Htjela bi osobu koja je društvena, komunikativna i sa kojom neće biti stranac s kojim dijeli stan. Prijateljica je brucošica Poljoprivrednog fakulteta. Našla je stan odmah preko puta kampusa, ali ako ste vi našli neki bolji stan slobodno to predložite pa ćete se dogovoriti. Javite se svi u PM ako ste zainteresirani
KateM is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2015., 14:00   #3394
Trazim cimericu/cimerice za zajednicko trazenje stana u Osijeku. Iskljucivo osobe kojima je na prvom mjestu knjiga,a onda zabava i sve ostalo.. Brucosica sam Filozofskog fakulteta, komunikativna, redovito izlazim (ako su obaveze rijesene ), pusacica, i idealno bi bilo kad bi se javio netko slicnog profila
Ako je brucosica :klap: , ako ne, opet dobro.. pm
AvonF is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2015., 17:20   #3395
cimer/cimerica

Quote:
spring larnia kaže: Pogledaj post
tražim cimericu u Rijeci koja po mogućnosti koja već ima stan (svatko zasebna soba) u blizini filozofskog fakulteta. Ja sada završavam 1. god faksa, ali želim se preseliti jer živim kod nemogućih gazdi kojima sve smeta. Maximalni iznos do 150E + režije. Stan bi mi trebao od 9 mj, ali može i prije ako treba....

sve upite i ponude molim u PP
Hej,
ja sam Petra također završava 1.god na Filozofskom fakultetu i mislim da smo se našli u sličnoj situaciji samo što sam se ja odmah izselila iz stana. Moje su cimerice bile noćna mora i neuredne i smrdjele. Nemam stan ali možemo se naći pa skupa pronaći stan

Javi se
Petra230 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2015., 17:05   #3396
Brucoš filozofskog, tražim cimera/cimere/cimericu/cimerice sa stanom u Rijeci, u blizini kampusa.
Kvothe is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2015., 20:55   #3397
Tražim cimera/cimericu za stan u Zagrebu.
Cijena stana je 800kn (rezije ukljucene u cijenu)
Inace dosta ucim, zivim aktivnim zivotom, ali volim imati mir neki. Tako da bih voljela da i ti si mirna osoba koja zna sto su obaveze i sto znaci imati tisinu dok se uci
Ali to ne znaci da zelim mrtvo puhalo za cimera, voljela bih da si mozemo i otic na kavu, podruzit se, pricat o svemu i svacemo i skupa se gubit po Zagrebu
Brucosica sam, ako je bitno.
__________________
The truth is you don't know what's going to happen tomorrow. Life is a crazy ride, and nothing is guaranteed.
lexi3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2015., 11:54   #3398
Prijateljica i ja tražimo cimericu (F) za zajedničko traženje stana u Zagrebu za prvu godinu faksa, područje sjeverne Trešnjevke
Ona ide na psihologiju, ja na FER, tražili bi da cijena bude ~1000kn uključujući režije
marvin28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2015., 17:53   #3399
Trazim cimericu za zajednicko trazenje stana u Splitu
anci1996 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2015., 17:31   #3400
Hej Tražim cimericu/e sa stanom u Zagrebu. Nisam za zajedničko traženje stana jer sam u stisci sa vremenom
Bilo bi poželjno da je stan u centru/črnomercu/sj.trešnj i da imam vlastitu sobu.
Poštujem dogovore i privatnost a to isto tražim i od cimerice.
Bitno mi je da si društvena osoba,da ti ne smetaju POVREMENI posjeti frendova i da je u stanu mir uoči ispitnih rokova
Ponekad se zna dogoditi poneki tulum, naravno u dogovoru sa cimericom a možeš se i pridružiti sa svojom ekipom
Studentica sam prava.
P.S.sa mnom dolazi i maleni maltezer (naučen na kućni red, ne laje)
Za sve ostalo PM
ivanafyoung is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:39.