Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.07.2015., 18:51   #10161
Quote:
KateM kaže: Pogledaj post
Jesam, da
Ja sam isto,meni nisu tražili..ne znam zašto bi
dno-dna is offline  
Old 24.07.2015., 18:58   #10162
Quote:
dno-dna kaže: Pogledaj post
Ja sam isto,meni nisu tražili..ne znam zašto bi
Ne piše ni nikakva potvrda od faksa da treba i kada sam predavala papire gospođa je sve lijepo pregledala i posložila i nije mi ništa rekla da mi fali.
Tako da valjda je onda sve u redu...
KateM is offline  
Old 24.07.2015., 19:37   #10163
Meni isto nisu rekli, ali kad sam se upisao na faksu sam to trazio. Zatim sam nazvao studentski centar i rekli su naravno da treba. To ne pise ali se podrazumijeva Eto ja sam otisao tamo i predao to kao dopunu. Samo da znate
kukolj95 is offline  
Old 24.07.2015., 20:47   #10164
Quote:
kukolj95 kaže: Pogledaj post
Meni isto nisu rekli, ali kad sam se upisao na faksu sam to trazio. Zatim sam nazvao studentski centar i rekli su naravno da treba. To ne pise ali se podrazumijeva Eto ja sam otisao tamo i predao to kao dopunu. Samo da znate
Sta si predao kao dopunu? Indeks se ne predaje njima nego samo daje na uvid?
dno-dna is offline  
Old 27.07.2015., 12:19   #10165
Brucoš sam i šaljem dokumente za prijavu u studentski dom poštom. Imam ispunjeni obrazac B, ovjerene svjedodžbe iz srednje škole, ispunjenu privolu koju sam također dala ovjeriti u školi, uplatnicu i potvrdu o prebivalištu. No, zanima me što s tiskanicom prijave. Pročitala sam da mi koji šaljemo poštom samo na jedan papir napišemo podatke za kontakt, OIB i JMBG, ali gdje mogu napisati u koji bih dom željela biti smještena?
Leviosa7 is offline  
Old 27.07.2015., 13:17   #10166
Quote:
Leviosa7 kaže: Pogledaj post
Brucoš sam i šaljem dokumente za prijavu u studentski dom poštom. Imam ispunjeni obrazac B, ovjerene svjedodžbe iz srednje škole, ispunjenu privolu koju sam također dala ovjeriti u školi, uplatnicu i potvrdu o prebivalištu. No, zanima me što s tiskanicom prijave. Pročitala sam da mi koji šaljemo poštom samo na jedan papir napišemo podatke za kontakt, OIB i JMBG, ali gdje mogu napisati u koji bih dom željela biti smještena?
Super mi je što si ovjerila privolu haha.
No kako god, pitali su već ljudi za to gdje brucoši koji šalju poštom mogu napisati koji dom žele. Mislim da možeš jednostavno negdje na papir gdje si napisala ove ostale podatke (broj mobitela, oib, jmgb itd.)
Pr. studentski dom u koji želim biti smještena: SD Cvjetno Naselje ili kako god, ali ako ga ne dobiješ odmah, morat ćeš ionako čekati i biti u stanu.
__________________
I can art.
Blue Marine is offline  
Old 27.07.2015., 17:30   #10167
Quote:
Leviosa7 kaže: Pogledaj post
Brucoš sam i šaljem dokumente za prijavu u studentski dom poštom. Imam ispunjeni obrazac B, ovjerene svjedodžbe iz srednje škole, ispunjenu privolu koju sam također dala ovjeriti u školi, uplatnicu i potvrdu o prebivalištu. No, zanima me što s tiskanicom prijave. Pročitala sam da mi koji šaljemo poštom samo na jedan papir napišemo podatke za kontakt, OIB i JMBG, ali gdje mogu napisati u koji bih dom željela biti smještena?
Ja sam napravila kao što ti je Blue Marine napisala.
__________________
The truth is you don't know what's going to happen tomorrow. Life is a crazy ride, and nothing is guaranteed.
lexi3 is offline  
Old 27.07.2015., 17:33   #10168
Pozdrav! Moze mala pomoc,koj dom da odaberem šaru,cvjetno ili savu? Upisao sam Fer i neznam koj izbor mi je najbolji .Hvala
spookymolder is offline  
Old 27.07.2015., 17:56   #10169
Quote:
spookymolder kaže: Pogledaj post
Pozdrav! Moze mala pomoc,koj dom da odaberem šaru,cvjetno ili savu? Upisao sam Fer i neznam koj izbor mi je najbolji .Hvala
Ovaj topic ima tražilicu, prelistaj ga. Guglaj još malo, odgovoreno je ovakvo pitanje već nekoliko puta.
Što se blizine tiče, sva ta tri su ti relativno blizu, s time da bi sa Šare i Cvjetnog pješačio kojih 15-20min, a sa Save bi vjerojatno išao tramvajem.
Ako si mislio na kvalitetu, Šara je renovirana u prošlom desetljeću, a Sava i Cvjetno se renoviraju ove godine tako da će sve biti otprilike jednako kvalitetno.
__________________
I can art.
Blue Marine is offline  
Old 27.07.2015., 22:12   #10170
el zaokružujem na izjavi o zajedničkom sastavu kućanstvu da nemam prihoda ili ostalo s obzirom da na poreznoj piše da primam stipendiju , ali stipendija se ne uzima u obzir kod izračuna ukupnog dohotka ?
vinadelmar is offline  
Old 28.07.2015., 07:54   #10171
Quote:
vinadelmar kaže: Pogledaj post
el zaokružujem na izjavi o zajedničkom sastavu kućanstvu da nemam prihoda ili ostalo s obzirom da na poreznoj piše da primam stipendiju , ali stipendija se ne uzima u obzir kod izračuna ukupnog dohotka ?
Ja zaokružih da nemam prihoda.
__________________
I can art.
Blue Marine is offline  
Old 28.07.2015., 08:59   #10172
Unhappy LJUDI POMOC :(

Druga sam godina i nisam još predala papire za dom, a sad sam saznala da mi referada navodno ne radi i ne znam što da radim, sve papire imam što treba, samo nemam njihov štambilj... Hoće mi uzeti papire bez toga?
mmatejad is offline  
Old 28.07.2015., 18:47   #10173
Kad ponovo trebamo ic u studenski centar?
Horvan is online now  
Old 28.07.2015., 22:40   #10174
Zna netko koliko bodova je imala zadnja osoba koja je upala prošle godine? Zanima me i za brucoše i za starije studente.
yolo123 is offline  
Old 29.07.2015., 00:06   #10175
Quote:
yolo123 kaže: Pogledaj post
Zna netko koliko bodova je imala zadnja osoba koja je upala prošle godine? Zanima me i za brucoše i za starije studente.
https://www.dropbox.com/s/okktjl8r0x...%202014-15.pdf
JosephJohn is offline  
Old 29.07.2015., 10:26   #10176
Pozdrav, imam jedno pitanje u vezi sistema bodovanja, zapravo treba mi potvrda da sam dobro shvatio. Iz pravilnika, članak 13: ''djeca HRVI iz Domovinskog rata, te studenti, djeca hrvatskih branitelja - 200 bodova''.
Znači to je 200 bodova fiksno, bez obzira na stupanj RVI-a, odnosno postotak invalidnosti?
jazzeni is offline  
Old 29.07.2015., 13:07   #10177
Quote:
jazzeni kaže: Pogledaj post
Pozdrav, imam jedno pitanje u vezi sistema bodovanja, zapravo treba mi potvrda da sam dobro shvatio. Iz pravilnika, članak 13: ''djeca HRVI iz Domovinskog rata, te studenti, djeca hrvatskih branitelja - 200 bodova''.
Znači to je 200 bodova fiksno, bez obzira na stupanj RVI-a, odnosno postotak invalidnosti?
Da
Kokice Euunija is offline  
Old 29.07.2015., 14:12   #10178
Quote:
mmatejad kaže: Pogledaj post
Druga sam godina i nisam još predala papire za dom, a sad sam saznala da mi referada navodno ne radi i ne znam što da radim, sve papire imam što treba, samo nemam njihov štambilj... Hoće mi uzeti papire bez toga?
Negdje sam čitao da će uzeti, ali nećeš dobiti mjesto nego tek kada za vrijeme žalbi predaš ovjereni obrazac.
discofreak is offline  
Old 30.07.2015., 17:05   #10179
Je li sutra zadnji dan za predaju papira?

Poslano sa mog GT-I9060I koristeći Tapatalk
yolo123 is offline  
Old 30.07.2015., 19:59   #10180
Popunio sam obrazac A ali mi stalno govori da ima neko nepopunjeno polje iako sam popunio sve, u čemu je stvar?
Spizike339 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:57.