Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo

Pravo Pravna pitanja. Podforumi: Nasljeđivanje, Prekršajno i kazneno pravo, Radno, socijalno i obiteljsko pravo, Nekretnine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.07.2015., 20:15   #21
Quote:
OvcaSam kaže: Pogledaj post
Poslan im je dopis u kojem je odvjetnik naveo sve. I napisao sve vec sto treba. I sad cekam na njih...

Zna netko koliko se to ceka? Da se ocituju?
pa sve ovisi o ažurnosti i pritisku tvog odvjetnika. to je stvar korespondencije, dakle, ubuduće sve možeš pitati svog odvjetnika, on će ti više znati kazati negoli ekipa s foruma. keep updating !
Ivana335 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2015., 22:23   #22
Poslali su odgovor da smo se obratili na krivu adresu. Sto nije tocno. Pa smo im poslali novi dopis. Kako dalje.. Sve mislim da nista od toga.

Uz to, cekali su tocno zadnji dan da posalju odgovor. Ucrvat cu se cekajuc.
OvcaSam is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2015., 16:18   #23
Quote:
OvcaSam kaže: Pogledaj post
Poslali su odgovor da smo se obratili na krivu adresu. Sto nije tocno. Pa smo im poslali novi dopis. Kako dalje.. Sve mislim da nista od toga.

Uz to, cekali su tocno zadnji dan da posalju odgovor. Ucrvat cu se cekajuc.
Kao prvo, čestitke što si razvila očito uspješan proizvod.
Drugo, žao mi je što su te okrali.

Nazovi malo Hrvatski zavod za intelektualno vlasništvo i probaj se kod njih raspitati što ti savjetuju i kako.

Svakako neka ih odvjetnik stišće i šarafi, neka traje i godinama, ali na kraju bi sud trebao dosuditi pravedno. Kod nas su takvi slučajevi rijetki ali se prava intelektualnog vlasništva štite kad autor potegne artiljeriju.
zaphod is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2015., 18:25   #24
Molim te, ako možeš, kad tvoja prepiska preko odvjetnika bude gotova i ako ne urodi plodom, da lijepo javno objaviš ime tvrtke i proizvoda. Ako ništa drugo, da slučajno ne bih platio nekom ukraden proizvod.

Ja sam spreman bojkotirati takvu tvrtku, a vjerujem da većina već kad bi se preko društvenih mreža organizirali mogli napraviti neki "okrzanac".
Uvjeren sam da nije neki direktor ili odbor ukrao tvoju ideju, već je neki "podšef" tvoj mail promovirao kao svoju ideju i za to dobio bonus. Sretno.
TheSuper is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2015., 23:06   #25
Da svakako objavi i ja ću bojkotirati
blue-bell is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2015., 16:37   #26
Thumbs up

Javila se gospoda napokon!
Kazu da nije u potpunosti isto kako sam ja htjela da bude. I da nisu od mene nista ukrali jer su i sami na tome radili od prije nego sam im se ja javila. Jedino se namece onda pitanje meni, zasto nisu rekli "Hvala, ali radimo na tome vec", a ne "proslijediti cemo nasoj sluzbi razvoja koja ce Vas kontaktirati". Nekako mi se cini da muljaju. Al opet.. Lako njima i da nisu otprije radili na tome lazirati da jesu.. Tako da... Propala sam ko Grcka. A njima fino. Iako odvjetnik i dalje ne odustaje, kaze da ce im poslati novi dopis, a ja sam nekako uvenula. Ne nadam se nicem.
OvcaSam is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2015., 20:50   #27
Mora da si smislila lijek za čukljeve .
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:12.