Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.05.2005., 13:45   #61
Quote:
mon kaže:

Nuspojave kod uzimanja Levotiroksina (L-Thyroxine): ispadanje kose (privremeno), osteporoza, nepravilni rad srca.
I kao sto su neki spomenuli tu na forumu problemi s ocima i tjelesnom tezinom.

Naravno da i prirodni lijekovi mogu biti stetni, ali nadam se da je to ipak u manjoj mjeri. I ionako bi ih uzimala na vlastitu odgovornost.
mon, ono o čemu ja pričam ovdje ko papagaj je "stanična ishrana" koja omogućuje tijelu da napravi najmogući balans koji mu je potreban jer je naš orhanizam savršeni stroj i ako mu damo sve ono što mu treba ono će iz toga izvući maksimum koji se manifestira kroz zdravstveno poboljšanje, taj "cellular nutrition" je HRANA a to znači da nema nikakve veze sa lijekovima (prirodnim ili ne prirodnim) ..

"To je potpuno novi, drugačiji koncept ishrane, novi koncept zdravlja. To nije proizvod, to nije sastojak, to je tehnologija koja dovodi hranjive tvari do stanica.

Odavno je poznato da je dobra, prirodna i zdrava hrana potrebna organizmu da bi se održala vitalnost i zdravlje. Odavno je poznato da tijelu trebaju bjelančevine, ugljikohidrati, masti, esencijalne kiseline, vitamini i minerali. Ono što je novo, to je otkriće da je hrana samo jedan aspekt ishrane. Velika je razlika između prehrane i Stanične ishrane. Hrana je ono što jedemo, a Stanična ishrana je ono što je došlo do stanica vašeg organizma.

Ono što zbunjuje mnoge je činjenica da ne možete biti sigurni da je hrana koju jedete došla do vaših stanica i ishranila ih. Ako vam je organizam izložen stresu, bolesti, iscpljenosti, kemijskim supstancama, lijekovima ili ako rabite alkohol, kavu ili nikotin, vaše stanice vjerojatno ostaju gladne. Nevjerojatno je da se možete obilno hraniti, dobivati na težini, a da vaše stanice ostaju gladne. Nevjerojatno je da danas, usprkos dovoljno i previše hrane, imamo više bolesti nego ikada prije u povijesti. Zašto? Jer je razlika u hranjenju usta i želuca i ishrani stanica.

Sve dok vaše stanice ne budu zdrave ni vi nećete biti zdravi! Tajna zdravlja i dobre ishrane je u tome da budemo sigurni da su stanice tijela (stanice mišića, stanice mozga, srca …) pravilno i potpuno nahranjene.

Nije važno samo što jedete, nego da tijelo tu hranu može probaviti, apsorbirati i, najvažnije da može biti asimilirana na razini stanica! Tajna ovoga "čuda" je u tome da je to hrana dizajnirana, formulirana i pripravljena tako da HRANI VAŠE STANICE! A kada vaše stanice dobivaju pravu hranu – osjetit ćete zadivljujuće promjene u vašem zdravlju. ..... "

ps: javi mi se na pvt, poslat ću ti kompletan tekst ...
__________________
Alba Gu Brath !!!
MacGregor is offline  
Old 06.05.2005., 13:45   #62
Imam ja jedan prijedlog.

Kako me mući dio boleština koje liječi herbalife; alergije kožne povremeno, astma, artritis, kronični sinusitis i bronhitis, a imam i ja tog Hashimotoa, ti meni lijepo MacGregor daš terapiju.
Upotrebu i rezultate prati tim sastavljen od vf9, kemik, kem i Riječanke.
Ja ću u kratkom vremenu biti izliječena, a dame će ti se ponizno poklonit.
Valjda me ne bu ubilo.
Naravno da cijenjeni pripravak u periodu testiranja očekujem zabadaf. Ipak je ovo medicinsko istraživanje.
Poslije bum vjerni kupac do groba.
polly is offline  
Old 06.05.2005., 13:48   #63
Quote:
polly kaže:
Poslije bum vjerni kupac do groba.
ali macgregor zna da nema poslije...

u svakom slucaju, hrabro!!!


pristajem na clanstvo u komisiji!
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Old 06.05.2005., 13:55   #64
Quote:
MacGregor kaže:
ovo malo iskustva koliko sam uspio steći upoznavajući "cellular nutrition" i svjedočanstva ljudi o kojima pričam totalno mi je dalo volju da naučim što više o zdravlju općenito pa i o svim bolestima i problemima koje dolaze zbog neuravnotežene prehrane .. i možda ćete me za 4-5 god. svi ovdje i zvati "doktore" (ipak faks traje 4-5 god. ?)..
a ti si upisao medicinu ili se usavršavaš na bagerima?

Quote:
MacGregor kaže:
pronašao sam neka svjedočanstva na netu o menopauzi (sličnost i povezanost su vam valjda jasna ? ) ..
(pogledajte pažljivo, ima i svjedočanstava za druge zdravstvene probleme)
koja je sličnost i povezanost između menopauze i problema sa štitnjačom? recimo kod tinejđerki?
magriz is offline  
Old 06.05.2005., 13:58   #65
Quote:
polly kaže:
Imam ja jedan prijedlog.

Kako me mući dio boleština koje liječi herbalife; alergije kožne povremeno, astma, artritis, kronični sinusitis i bronhitis, a imam i ja tog Hashimotoa, ti meni lijepo MacGregor daš terapiju.
Upotrebu i rezultate prati tim sastavljen od vf9, kemik, kem i Riječanke.
Ja ću u kratkom vremenu biti izliječena, a dame će ti se ponizno poklonit.
Valjda me ne bu ubilo.
prvo nauči abecedu i počni razlikovat što znači riječ "hrana" a što znači riječ "lijek" ..

prije 2500 god. otac moderne medicine HIPOKRAT je rekao:
"neka hrana bude vaš lijek, a ne lijekovi vaša hrana"

dakle, herbalife nije lijek i on ne liječi, herbalife je hrana i organizam na osnovu hrane (hranjivih sastojaka) obnavlja svoje stanice i na taj način ispravlja određene nedostatke koji su i došli zbog tog istog, i nije toliko bitno što jedeš nego što NE jedeš, probaj to nekako zaokružit u cjelinu ..

Quote:
polly kaže:
.
Naravno da cijenjeni pripravak u periodu testiranja očekujem zabadaf. Ipak je ovo medicinsko istraživanje.
Poslije bum vjerni kupac do groba.
ti ćeš biti kad-tad kupac do groba, shvatit ćeš to prije ili kasnije, za 1,3,5 ili 10 god. ..
a za ovo "zabadaf" da se radi o medicinskom istraživanju možda bih i pristao, ali budući da se radi o hrani znaš kak se veli:
"koga ja hranim, ja ga i " ...
__________________
Alba Gu Brath !!!
MacGregor is offline  
Old 06.05.2005., 14:03   #66
Quote:
kemik kaže:
ali macgregor zna da nema poslije...

u svakom slucaju, hrabro!!!


pristajem na clanstvo u komisiji!
I ja, pod uvjetom da nam se Mc skine s vrata ZAUVIJEK, nakon sto "terapija" zavrsi.
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Old 06.05.2005., 14:16   #67
Quote:
magriz kaže:

koja je sličnost i povezanost između menopauze i problema sa štitnjačom? recimo kod tinejđerki?
E to i mene živo zanima.
polly is offline  
Old 06.05.2005., 14:23   #68
Quote:
MacGregor kaže:
prvo nauči abecedu i počni razlikovat što znači riječ "hrana" a što znači riječ "lijek" ..

prije 2500 god. otac moderne medicine HIPOKRAT je rekao:
"neka hrana bude vaš lijek, a ne lijekovi vaša hrana"

dakle, herbalife nije lijek i on ne liječi, herbalife je hrana i organizam na osnovu hrane (hranjivih sastojaka) obnavlja svoje stanice i na taj način ispravlja određene nedostatke koji su i došli zbog tog istog, i nije toliko bitno što jedeš nego što NE jedeš, probaj to nekako zaokružit u cjelinu ..



ti ćeš biti kad-tad kupac do groba, shvatit ćeš to prije ili kasnije, za 1,3,5 ili 10 god. ..
a za ovo "zabadaf" da se radi o medicinskom istraživanju možda bih i pristao, ali budući da se radi o hrani znaš kak se veli:
"koga ja hranim, ja ga i " ...
Ček, ček, pa napisao si da je to dodatak prehrani, a ne hrana. Pa nigde ne raste herbalife na livadi, a nemreš ga nać ni u štali.

O Hipokratu ne bi. O Benediktu Koturljeviću možemo, to mi je struka.

U krajnjoj liniji krajnjem potrošaću je svejedno zoveš li ti to lijek ili hrana ako mu pomaže. Po svojstvima koja si nabrojao Herbalife je definitivno lijek.

Pa tim mi je tak pažljivo sastavljen i to od stručnih osoba tako da to definitivno možemo proglasit medicinskim istraživanjem. Kaj sam u tim trebala stavit montere, strujiće i zidare?

A kaj se tiče ove zadnje ponude,... Pa ćuj za mene zmučkani prašak nije hrana. Nikako.
Al' nahrani me čevapima i vopi uz to, mali ne bi znal kak se zoveš posle.
polly is offline  
Old 06.05.2005., 14:24   #69
Quote:
kem kaže:
I ja, pod uvjetom da nam se Mc skine s vrata ZAUVIJEK, nakon sto "terapija" zavrsi.
Kad se terapija završi, ti buš MacGregora proganjala i herbalife suhim zlatom plaćala.
polly is offline  
Old 06.05.2005., 14:36   #70
Quote:
magriz kaže:

koja je sličnost i povezanost između menopauze i problema sa štitnjačom? recimo kod tinejđerki?
bravo, sjedni 5, ...

eh, uvijek se uhvatiš neke krajnosti kako bi ispala što pametnija ?
za babe je kasno razmišljati kako je sada u koži tinejđerki ...
__________________
Alba Gu Brath !!!
MacGregor is offline  
Old 06.05.2005., 14:38   #71
Quote:
kem kaže:
I ja, pod uvjetom da nam se Mc skine s vrata ZAUVIJEK, nakon sto "terapija" zavrsi.
da ti se skinem s vrata i premjestim nešto niže ? ..
__________________
Alba Gu Brath !!!
MacGregor is offline  
Old 06.05.2005., 14:40   #72
MacEinstein opet ima problema sa zenama

primjedbe su ti na jako niskoj razini. ono, ful smrde po toilet-humoru
violent_femmes9 is offline  
Old 06.05.2005., 14:49   #73
Quote:
violent_femmes9 kaže:
MacEinstein opet ima problema sa zenama

Ja ne bi rekla da ima problema sa ženama. Prije sa nekim fiziološkim procesima.
Bit će da je taj herbalife loš za cirkulaciju.
polly is offline  
Old 06.05.2005., 14:52   #74
Ajde daj MacGregor objasni kakve veze imaju problemi sa štitnjačom sa problemima u menopauzi.
Ni važno jel kod tinejđerki, jel kod penzionerki.
polly is offline  
Old 06.05.2005., 14:52   #75
[QUOTE]kemik kaže:


pristajem na clanstvo u komisiji!
[/QUOTE


I ja!!!!]

Please, please..mogu biti blagajnik komisije ? Please
__________________
I am what I am... svidjelo se to nekome ili ne.
Riječanka is offline  
Old 06.05.2005., 14:56   #76
[QUOTE]Riječanka kaže:
Quote:
kemik kaže:


pristajem na clanstvo u komisiji!
[/QUOTE


I ja!!!!]

Please, please..mogu biti blagajnik komisije ? Please
E to ne.
Ipak sam ja financijsko računovodstveni djelatnik pa sam s te osnove najstručnija za baratanje s novcima.

Ali možeš biti precjednica kao medicinski djelatnik.
Možda bu mi nakon terapije zatrebala hitna medicinska skrb.
polly is offline  
Old 06.05.2005., 14:56   #77
Quote:
Riječanka kaže:

Please, please..mogu biti blagajnik komisije ? Please
a ja cu biti izvrsiteljica kazne, nakon sto sve zavrsi: nadgledat cu kako uci OSNOVE kemije i fiziologije IZ UDZBENIKA, poglavlje po poglavlje
violent_femmes9 is offline  
Old 06.05.2005., 15:00   #78
"Doktore" Mac Gregor, smijem jedno pitanje ?

Ima li herbalife veze sa Herba bombonima?
A da li je točno da produljuje život biljkama (herba = trava, life = život) ili je to samo vrlo živahna trava?
__________________
I am what I am... svidjelo se to nekome ili ne.
Riječanka is offline  
Old 06.05.2005., 15:01   #79
Quote:
polly kaže:
Ja ne bi rekla da ima problema sa ženama. Prije sa nekim fiziološkim procesima.
Bit će da je taj herbalife loš za cirkulaciju.
već sam rekla da izaziva nepovratnu degeneraciju sive mase
magriz is offline  
Old 06.05.2005., 15:02   #80
Quote:
polly kaže:


1)....Ček, ček, pa napisao si da je to dodatak prehrani, a ne hrana.
2)...Pa nigde ne raste herbalife na livadi, a nemreš ga nać ni u štali.
3) ... U krajnjoj liniji krajnjem potrošaću je svejedno zoveš li ti to lijek ili hrana ako mu pomaže. Po svojstvima koja si nabrojao Herbalife je definitivno lijek.
4)...Pa tim mi je tak pažljivo sastavljen i to od stručnih osoba tako da to definitivno možemo proglasit medicinskim istraživanjem. Kaj sam u tim trebala stavit montere, strujiće i zidare?
5)...A kaj se tiče ove zadnje ponude,... Pa ćuj za mene zmučkani prašak nije hrana. Nikako.
6...Al' nahrani me čevapima i vopi uz to, mali ne bi znal kak se zoveš posle.
1 - postoji i zamjenski obrok (proteinski šejk) pomoću kojeg uspijemo nahraniti stanice (a samo ne želudac) i preporuča se barem 1x dnevno (žurba i nedostatak vremena je danas najveći neprijatelj uravnotežene prehrane tj. redovitosti obroka)



https://www.herbalife.com/files/HL//...41US-45-06.pdf

2 - viš, viš, da raste na livadi onda bi ljudi više vjerovali da je to hrana ? ..

3 - vitamin c nije lijek pa pomaže kod prehlada ? .. kamilica nije lijek pa ipak pomaže ? ... itd. .. radi se o ISCJELJENJU a ne o izliječenju ...

4 - misliš, kemičarskim ??? ..

5 - to je tvoje mišljenje, baš bih te volio vidjet nakon što popiješ taj "zmučkani prašak" da li bi bila sita ili gladna, i kako bi se nakon toga osjećala ..

6 - hehe, no problem, al osjetila bi i ti razliku između onoga koji jede samo ćevape i onoga koji koristi herbalife ..
__________________
Alba Gu Brath !!!
MacGregor is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:06.