Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.11.2007., 11:33   #1
Second Life [*]

Pozdrav! Nedavno sam počeo igrati 2nd life i još sam neupućen. Već imam oko L$80 te nek jahte i odjeću. zanima me kako zarađivati, na čemu, kako uložiti, što je najisplativije... zanimaju me i ostale upute te svi komentari su dobrodošli!
Pozdrav!
__________________
A gde je pečat?
mekerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 21:15   #2
nije valjda da nitko ne igra 2nd life?
__________________
A gde je pečat?
mekerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 17:33   #3
ajde ljudi! ostavite koji post!
__________________
A gde je pečat?
mekerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 18:50   #4
second life je gay.

si sretan?
__________________
I feel like I spend my weeks apologizing for my weekends.
nedafeus is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 19:02   #5
Quote:
nedafeus kaže: Pogledaj post
second life je gay.

si sretan?

(Mislim da je žensko(po imenu))
dinko93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 19:15   #6
Quote:
mekerica kaže: Pogledaj post
Pozdrav! Nedavno sam počeo igrati 2nd life i još sam neupućen. Već imam oko L$80 te nek jahte i odjeću. zanima me kako zarađivati, na čemu, kako uložiti, što je najisplativije... zanimaju me i ostale upute te svi komentari su dobrodošli!
Pozdrav!
__________________
I feel like I spend my weeks apologizing for my weekends.
nedafeus is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 19:16   #7
nisam sretan i nisam žensko!

možda je glupa igra, ali igram je više zbog zarade ( kao i desetine affiliate programa u koje sam uključen )!

mislio sam da ostavite komentar na pitanja koja sam postavio a ne da blebečete gluposti!
__________________
A gde je pečat?
mekerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 19:32   #8
Quote:
mekerica kaže: Pogledaj post
nisam sretan i nisam žensko!

možda je glupa igra, ali igram je više zbog zarade ( kao i desetine affiliate programa u koje sam uključen )!

mislio sam da ostavite komentar na pitanja koja sam postavio a ne da blebečete gluposti!
Ok, sry.
dinko93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 20:16   #9
Ja nekuzim tu igru....
Skinia sam j i sto dalj,tamo na nekom glupom otoku di tribas gaziti miseve po gradu...
Stipe16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 20:17   #10
ja mislio da je 2nd zapravo second???

__________________
Kako oblikovati potpise
mobitelash is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 21:41   #11
da, second. sorry ako sam malo poludio, ali već sam upao u loše društvo na Audiofil forumu, pa sam ih sve skupa poslao u pm i napustio forum jer se moj post pretvorio u mjesto za viceve. nadam se da niste i vi takvi.

igru sam počeo kužiti i našao neke stvari gdje se može zaraditi, ali pošto nemam Flat, puno neta potrošim, a malo zaradim pa mi treba koji savjet za zaradu pomoću onih rizičnih web stranica koje nude i do 600$ ( u igri ). inace, 250$ u igri je 1$ u stvarno "1st" životu. našao sam neku odjeću, lik mi je poklonio jahte i zaradio ssam 80$ u igri, i sada, dali da uložim u nešto ili kako?
znate da je jedna Japanka na 2nd life-u zaradila 1 000 000 $ u pravom životu??????????

s tim sam ciljem počeo igrati 2nd life.

Pozdrav!
__________________
A gde je pečat?
mekerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 22:20   #12
mda, vec te vidim sa 50 kurvi pokraj bazena i nive spolovina te intervjuira o 2nd lifeu...
__________________
I feel like I spend my weeks apologizing for my weekends.
nedafeus is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 23:44   #13
ma da! nisam ja rekao da ću zaraditi milijun! koja desetka ili stotka bi dobro došla kad bih skužio kako!

tko kaže da bih imao kurve i bazen? nisam ja takav tip! ili bi napravio novi Microsoft ili bi napravio svoj vlastiti disko sa studiom! šalim se!

Pozdrav!
__________________
A gde je pečat?
mekerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 23:48   #14
Ja neznam kako se to igra , sad sam na nekom otoku i gazit miševe s autom koji neznam da ima i 20 konja.
__________________
LMAO
Skac01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 23:51   #15
imaš auto?????

moraš poletiti i izaći sa tog otoka. naći ćeš razne načine za zaradu čekajući i "kampirajući". možeš se i teleportirati ( na mapi ). najbolje ti je kontaktirat druge koji dugo igraju pa ti oni objasne. ako nisi znao, ima i glasovni chat ( sa mikrofonom ), pa sam ja jednom morao trpiti likicu koja je stalno kašljala, smijala se i blebetala ( stara baba )!

Pozdrav!
__________________
A gde je pečat?
mekerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 08:56   #16
Quote:
mekerica kaže: Pogledaj post
znate da je jedna Japanka na 2nd life-u zaradila 1 000 000 $ u pravom životu??????????

s tim sam ciljem počeo igrati 2nd life.

Pozdrav!
budi sretan ak dobiješ koji dinar





u igri naravno
__________________
Kako oblikovati potpise
mobitelash is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 14:28   #17
Quote:
mekerica kaže: Pogledaj post
ma da! nisam ja rekao da ću zaraditi milijun! koja desetka ili stotka bi dobro došla kad bih skužio kako!

tko kaže da bih imao kurve i bazen? nisam ja takav tip! ili bi napravio novi Microsoft ili bi napravio svoj vlastiti disko sa studiom! šalim se!

Pozdrav!
mda, šališ se.

jebote višnu.
__________________
I feel like I spend my weeks apologizing for my weekends.
nedafeus is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 15:01   #18
već imam 80$ u igri i zato sam se vama na forumu obratio za veću zaradu. ako se budem pretplatio na Flat, puštat ću komp preko noći na "kampiranju" di dobiješ otprilike 8$ u igri po 25min ( one bolje kao npr. 24$ u 25min uvijek budu zaauzete ) i sakupiti nešto te otvoriti nekakav hotel ili apartman ili shop.

što ti znači "jebote višnu"???
__________________
A gde je pečat?
mekerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 16:07   #19
E a kad pocnes igru,di triba ici,ti si na nekom otoku,jel???
Stipe16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 17:14   #20
možeš izaći sa tog otoka. imaš teleport na mapi ili možeš poletjeti. razgovaraj sa drugima ( barem su mani za početak pomogli ) te traži mjesta za zaradu. tako sam ja počeo. Pozdrav!
__________________
A gde je pečat?
mekerica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:21.