Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.10.2003., 13:50   #21
Kupi si radeon 9800pro, s njim dobiješ half life 2.
ushirlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2003., 15:46   #22
Copy/paste cs gamer

Gabe Newell potvrdio je glasine koje su se čule ovih dana, a koje govore o tome da je netko uspio doći do source koda Half Life 2. Naime, na netu se, prije nekoliko dana, pojavio kod, koji je predstavljen kao HL2 source kod. Bilo je mnogo špekulacija, da li je to točno ili je riječ o patki. Međutim, jučer se javio i Gabe Newell na službenom HL2 forumu i potvrdio da mu je netko instalirao trojanca, te neko vrijeme kopao po disku te downloadirao HL2 source kod. Svi oni koje zanima Gabeovo objašnjenje i priznanje trk na link malo niže.

http://www.halflife2.net/forums/show...threadid=10692
__________________
Blast the Speakers!!!
lo,z is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2003., 20:17   #23
ne zna se tocno kada dolazi, vjerojatno za blagdane, krajem godine.

min. konf. je nesto oko 700-800 mhz, a valveovci se hvale kako je engine prilicno "rastezljiv" tako da bi igra trebala sljakati i na slabijim strojevima, uz srezane detalje fkors.

eh da, buduci je source vani ocekujte poplavu cheaterskih alata za igru jer ih je sada lakse raditi nego ikad. tko zna, mozda zbog toga i jos odgode igru.
__________________
ISMELLURINE
It's just a ride...
kF is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2003., 21:31   #24
Kad steam sranje proradi naravno. Dok imaju 300 000 usera koji im psuju mater a i blizu rodbinu nesto sumnjam da se ispalti.

Inace me jako prosla volja za HL2

Ako se proba na netu onda nemozes ni igrati single player ako nisi skopcan na net. E sad meni to nesmeta jer sam stalno online ali jebo ih ja ipak je krajnje bezobrazno. (isto tako se nemoze igrati u LAN:u bez da svaki komp ima pristup netu).

Drugim rijecima Valve (MS wannabe) je nakupina gamadi a HL2 nije toliko dobar da se trpi sav taj shit.
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2003., 23:00   #25
Da se mene pita ja bi reko da će Half-Life 2 biti totalna nakupina tri tjedna starih konjskih govana.

Ali mene se ne pita.



Inače, to su govorili i za Half-Life jedan, tako da čist lako da moje prognoze opadnu u kanalizaciju. Živi bili i vidjeli.
__________________
Blog koji sakriva mnoga čuda, među njima i Jazavce.
Nighthawk is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2003., 18:30   #26
Half-Life 2 izlazi najranije u April (Travanj) 2004. Razlog? Razlog je taj da su prekjucer Crackeri provalili u PC od jednog od programera Half-Life 2 (Gabe Nivell) i ukrali "sourcecode" koji vrijedi par milijuna $. Taj sourcecode moze sad svatko downloadirati preko interneta (~30MB velik) i moze ako se razumije u C++ igrat vec danas Half-Life 2. To se i dogodilo, tako da je Half-Life 2 Beta vec par sati u internetu. Neznam gdje se moze downloadirati, ali prvi screen-ovi su vec vani (citiram se iz jednog foruma): "Covjece, H-L 2 Beta hara vec par sati internetom (znam da nije novo, ali tek sam sad skuzio). Evo prve fotke iz Beta verzije:

http://www.neowin.net/staff/creamhackered/halflife2/ , http://www.windowsbeta.de/php/image/bild.php?id=332 , http://www.windowsbeta.de/php/image/bild.php?id=334 , http://www.auspantheon.com/hl2screens/hl2-5.jpg , http://www.auspantheon.com/hl2screens/tagged7.JPG ,
I da, H-L 2 Betu se moze napravit preko "Visual Studio (C++)", nepitajte me kako, jer nemam pojma oko toga a ni oko C++. Ali ovaj screen pokazuje da se moze: http://www.windowsbeta.de/php/image/bild.php?id=331"

cya
melt is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2003., 18:51   #27
Ma seru kurve. Kakve veze ima ako je source kopiran?? Imaju to i mogu pustit a sad bi tu nesto pomoc trazili od korisnika. A onaj steam i dalje sere. Ustvari mi je bas drago. Dobili su sta su trazili pohlepni gadovi.
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2003., 19:59   #28
Quote:
AxMi-24 kaže:
Ma seru kurve. Kakve veze ima ako je source kopiran?? Imaju to i mogu pustit a sad bi tu nesto pomoc trazili od korisnika. A onaj steam i dalje sere. Ustvari mi je bas drago. Dobili su sta su trazili pohlepni gadovi.
steam je najvece sranje u povijesti online gaming-a. Igram CS od verzije 1.1. Sad do 1.5 verzije je CS bio super, ali od ove nove 1.6 verzije, koja radi SAMO sa steam-om, nist nevalja vise. Steam je pun bug-ova, stalno se rusi. A CS 1.6 nije vise "CS" kako je bio prije par godina. Taj glupi Shield (sa debelim bug-om), onda FAMAS koji je vise sminka i uz m4a1 je bezpotreban. Bolje onda kupit SteyrAug kao dosad. Sto se tice Half-Life 2, to je super igra, ali ovi Cracker-i su dosta stete nanjeli Valve-u....neznam kako ce to proci, ali posljedice osjecaji gamer-i, jer H-L 2 ce izac zbog ovog svega tek iduce godine u proljece/ljeto.
melt is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2003., 20:50   #29
Ko ih jebe kad su zinuli za parama. Nemozes vise nis igrat ni single player ni LAN bez veze na net. To je tako sranje da se neda opisat.

I jos sad se rasplakali sto je neko kopiro source. Pa sta da nisu tako prokleti nebi im se desilo. Ali ne gospoda (porijeklom iz MS:a cudom bozijim) bi uzimala para ko u prici. Evo igram TFC a kad se logiram na steam odjedanput reklame stizu. Iako sam platio HL i nigdje nije pisalo da se mora trpit reklame. Ali sto ne izvuc jos par dolarcica ako se moze.

Da sutra odu u tecaj niko sretniji od mene.
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2003., 09:52   #30
Kad dođe da dođe, to će biti pravi "killer app" koji će ljude tjerati na kupovinu jačih makina!
Mene prvog!
lappino is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2003., 17:02   #31
Evo dosao je sad samo da skupim snage da stvar instaliram i to je to
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2003., 17:52   #32
Quote:
| To all those saying HL2 was delayed because of the hacking |
| action, ill just remind you that what was leaked is what Valve |
| has, nothing more and nothing less, so its pretty good to |
| understand it wasnt finished yet. |
| |
| Also I'd like to point out the E3 was one big fake by Valve. |
| Ever tried to kill that soldier in physicstown ? Notice the |
| door will still get kicked ? No scripted sequences ? |
| |
| To everyone saying this is no Beta: I'd like to point out that |
| THIS is what you wanted Valve to release on 9/30/03, theres no |
| such thing as a much better release in Valves network! |
| |
| To Valve: I suggest you stop lying to your customers about how |
| much was stolen/compromised, or I'll have to release everything |
| just to prove my point. And you know what you got, as I do. |
| |
| - Anonymous leaker |
| |
Yepp ko sto rekoh. Valve je smece kakvog nema
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2003., 12:39   #33
ja sam sinoc s par prijatelja, redom ovisnicima o tim sranjima gledao vob trailer od half life2 i brijem da je to jebena revolucija.....ko vidio?
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2003., 12:41   #34
half life 2 nikad neće izaći
SETRA Samoborček is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2003., 12:47   #35
Quote:
SETRA Samoborček kaže:
half life 2 nikad neće izaći
ne seri jebote, znam da su im maznuli kod ali jebemu mater si ti vidio trailer?
si vidio ti kak to izgleda??!!
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2003., 12:58   #36
Quote:
Drito Konj kaže:
ne seri jebote, znam da su im maznuli kod ali jebemu mater si ti vidio trailer?
si vidio ti kak to izgleda??!!
zgleda, ali su im maznuli
SETRA Samoborček is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2003., 13:01   #37
Quote:
SETRA Samoborček kaže:
zgleda, ali su im maznuli
i di ce to moc komercijalno upotrijebit, a?

mislim, ono JE fakin revolucija
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2003., 13:07   #38
Quote:
Drito Konj kaže:
i di ce to moc komercijalno upotrijebit, a?

mislim, ono JE fakin revolucija
pa gledaj, da i izađe, i ako nadživi prvi half life, mrežno igranje u hrvatskoj sljedeće ljeto neće biti puno bolje nego sada, sa ISDN-oms e ovo sigurno neće moć igrat, kolko hrvata ima aDSL, a i onaj "socijalni" dsl od 1 GB će biti za par dana igranja HL-a , a ne za par godina, dok ne dođe flatrate u hrv. možemo zaboravit ikakve revolucije u mrežnom igranju, nažalost, a slovenci nam se samo0 ljepo smiju

:2up: HT
SETRA Samoborček is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2003., 16:58   #39
wtf??? Zadnji post je bio 04.08.! Cemu iskopavat tako star Topic? Btw, novi termin izlaska H-L 2 je April 2004.

-EoD-
melt is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2003., 01:58   #40
Famozni slučaj "Half Life"

Ako neko zna molio bih ga da kaže to što zna, ja sam načuo da je ukraden source code same igre... hvala
__________________
MILE
theCro is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:49.