Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2006., 10:15   #1
the godfather pc

igra danas izašla...

Već ima na torrentu i skidam(skinuto oko 50 MB) ali skida malom brzinom(ne više od 10KB/s).Ostali koji skidaju sumnjaju da je to prava igrica, misle da je fake...a ima puno seedera i leechera...

Kaj vi mislite o tome, je fake ili nije?Da ne skidam bezveze...

Skidam verziju od 3.16GB, a ima još od 3.08GB. ako je možda neko probo skidati oba dvije verzije koja ide brže???
matek2h is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2006., 15:51   #2
kolko sam čuo i nije baš nešto
hordak is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2006., 16:27   #3
imaš kod pirata
amerix is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2006., 19:41   #4
nemam vise flat rate pa me ne zanimaju torrenti. nego, dal je igra vec crackirana kod pirata? koju ima zastitu, starforce? jel napravljena već p***ira*t**s**ka verzija igre?
-splinter101- is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2006., 21:31   #5
sranje od igre nemojte tosit megabajte..nije vrijedna igranja....
Lacha is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2006., 17:46   #6
Quote:
Lacha kaže:
sranje od igre nemojte tosit megabajte..nije vrijedna igranja....
Nego daj reci sto ne valja jel grafika losa,prica ili nes drugo ?
__________________
Old skul Art
Gestapo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2006., 21:27   #7
Ako bi netko mogao pojasniti jeli dobra igrica ili nije... poceo sam skidati, pa da mi kazete jeli mi se isplati skinuti je do kraja...
__________________
"When you dream there are no rules - people can fly, anything can happen. Sometimes there's a moment as you're waking, when you become aware of the real world around you, but you're still dreaming... you may think you can fly - but you better not try..."

Astral Projection - People Can Fly


Plz click me
aKa Spitfire is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2006., 21:35   #8
skinuo sam...
igrica ti je kak i mafia, možda malo bolja grafika (ne sjećam se kak je mafia izgledala)...
sviđa mi se, mješavina san andreasa i mafie- tak nekak...
matek2h is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2006., 12:39   #9
l.ooooool igra ima bugova ko kise...stalno se rusi...npr.kod mene nece da izađe iz auta...uđem u auto a ono neće da izađe neoprostivo..a kaj ti pričaš da je grafika bolja nego u mafie.....kakva greska......Mafia ima 1452534534543 bolju grafiku neg Kum...Smeće od igre..no takav je EA...save igrice su unistili osim Simsa i Battlefielda....ostalo karina,govno,nista ne valja.... likovi stalno nesto zapinju,auti nekakvi kockasti,nema izbor auta(velik)....uostalom pogledajte ocjene

Gamespot 81% sto znaci da je sranje i ostale neke stranice popu t ign-a itd..




OVA IGRA SAMO TREBA DOBITI PLJUVANJE I NISTA VISE...PONAVLJAM NE ISPLATI SE SKIDAT
Lacha is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2006., 21:31   #10
gogo

a jel mi može neko reći kako se izlazi iz auta,jel postoji način il je to neka greška?
 
Odgovori s citatom
Old 28.03.2006., 16:32   #11
Evo igram vec 2 dana, sto se bugova tice kod mene jos nista nije zapelo, cak i kad prebacujem s jednog aktivnog prozora na drugi za vrijeme igranja sve se normalno nastavi. Sto se tice grafike likovi su dobro uradjeni, auta i sama voznja mi je u odnosu na mafiju karina, prica je dobra i ima poprilicno dosta misija. Sve u svemu isplati se prekucati, al nista posebno.
Il Bestione is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2006., 16:46   #12
ima jedan bug na koji sam ja naisao...
to je kad pratis ubojice sony-a autom trebas se voziti tak da imas pogled unatrag i onda se oni ne stvore, koji te naganjaju( teško za objasnit)
budes skuzil dok dodes do te misije, drugačije nisam mogao proć tu misiju...
a ima još nekih sitnih greški...

iz auta se izlazi sa tipkom action ja mislim...
matek2h is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2006., 16:49   #13
Instalirao igru...isprobao...dosadno. Ti ljudi stvarno trebaju prestat radit igrice od filmova.
Kex Doomlich is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2006., 11:30   #14
space bar
Il Bestione is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2006., 18:45   #15
ma i meni nece izaci, to je neki bug ocito

grafika naravno da je bolja od mafie

i nekako mi je sjebano okretanje na misu, ko da mi je invertana desna i lijeva strana. a za pricu neznam, tek sam poceo ali cisto sumnjam da je bolja od mafie...

EDIT: al ovdje je ipak marlon brando
__________________
imam novi nick
no idea is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2006., 19:58   #16
evo sredio sam, umjesto cracka sam stavio virtualni image i sad radi bolje, moze se izaci iz auta a i nije vise invertan mis

okej je igra, mafia ipak bolja, ovo mi malo prekonzolaski djeluje...
__________________
imam novi nick
no idea is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2006., 10:52   #17
Quote:
no idea kaže:
evo sredio sam, umjesto cracka sam stavio virtualni image i sad radi bolje, moze se izaci iz auta a i nije vise invertan mis

okej je igra, mafia ipak bolja, ovo mi malo prekonzolaski djeluje...
je... ziva konzola! Jebale ih konzole, na njima se mogu gustati jedino retardirani pacijenti tipa dino dvornik koji imaju mozak velicine i izgleda grozdjice
__________________
"You have to be happy with what you have to be happy with", KC
Ilium is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2006., 13:38   #18
jel iko prekucao?

meni ostalo da opalim reket svima u jos 2 cetvrti al kontam da necu moci stici do 50 rank-a jostalo mi je jos 4 al malo biznisa ima da pucam reket
Il Bestione is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2006., 14:47   #19
to vam nejde van iz auta jer ste si stavili crack.Sa crackom ima puno bugova i ostalih sranja, igrajte sa mountanom slikom bez cracka i sve radi super.
matek2h is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2006., 17:40   #20
Quote:
matek2h kaže:
to vam nejde van iz auta jer ste si stavili crack.Sa crackom ima puno bugova i ostalih sranja, igrajte sa mountanom slikom bez cracka i sve radi super.
nista bez slicke

nego jel neko vec prekucao?
Il Bestione is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:12.