Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.12.2007., 11:31   #41
možeš besplatno a možeš i plaćat. kako ti hoćeš. ja ne plaćam.
dejo6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2007., 12:55   #42
Quote:
dejo6 kaže: Pogledaj post
možeš besplatno a možeš i plaćat. kako ti hoćeš. ja ne plaćam.
ne kuzim,koja korist od te igre ako ja ne placam?
ako ne placam dali nekako mogu dobiti stvarnu lovu?
ne kuzim kakvu korist ima ta tvrtka ako nista ne placam...
ukratko,di je razlika izmedu placanja i neplacanja?
G_r_G_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2007., 16:08   #43
a nije ti to igra. to ti je svjet kojeg korisnici sami kreiraju. ako plaćaš onda imaš neke pogodnosti, npr. možeš kupovat zemlju. imaš ovdje sve što te zanima.
dejo6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2007., 16:40   #44
Quote:
dejo6 kaže: Pogledaj post
a nije ti to igra. to ti je svjet kojeg korisnici sami kreiraju. ako plaćaš onda imaš neke pogodnosti, npr. možeš kupovat zemlju. imaš ovdje sve što te zanima.
znaci ako ne placam nista ne mogu u tom "svijetu" radit?
G_r_G_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2007., 09:35   #45
ja zarađujem kampiranjem i ostalim načinima. ako budem puno zaradio, morat ću početi plačati pa ulagati te pare i graditi neke shopove i ostalo di se može zaradit.
__________________
A gde je pečat?
mekerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2007., 22:52   #46
Quote:
G_r_G_a kaže: Pogledaj post
znaci ako ne placam nista ne mogu u tom "svijetu" radit?
kako nebi mogao? možeš svašta radit. možda bi bilo najbolje da probaš.
dejo6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 01:20   #47
Evo ovako: o kakvom ti kampiranju govoris? Ostavio bi ga ja nek kampira mjesec dana (ionako ne gasim komp a i imam flat). Vec imam lika napravljenog i proba sam igrat al mi je nidje veze nesto tu ko supermen letis na mapi 2x2 metra. Tu neki debili stoje i ja im dodjem i pitam ih nesto oni nista. WTF? Ko je ovdi lud? Proba sam se i teleportirat al sam zavrsio u tri PM (ne private messages). To mi je diglo zivce i izbrisa sam igru (al skinem je opet, ZIVIO FLAT!!). E sad ono prvo: kakvo kampiranje u kanti za smece?
__________________
AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 3600+, MMX, 3DNow (2 CPUs), 1.5 GB DDR2, NVIDIA GeForce 7300 GT, 80 GB + 250 GB HD
T@unus is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 08:48   #48
ej a kako uopce plesati???bio sam u nekom klubu gdje je bila trance glazba ali nemam pojma sta da radim.jel se tamo moze zaraditi???i kako da nadjem mjesto za kampiranje,mislim kako to ide??aj nek pojasni netko tko zna.tek sam se registrirao
Alex84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 16:56   #49
Quote:
alex21 kaže: Pogledaj post
ej a kako uopce plesati???bio sam u nekom klubu gdje je bila trance glazba ali nemam pojma sta da radim.jel se tamo moze zaraditi???i kako da nadjem mjesto za kampiranje,mislim kako to ide??aj nek pojasni netko tko zna.tek sam se registrirao

za plesat klikni na plesni podij pa kad te pita animate your avatar? odabereš ok. možeš zaradit ako se zaposliš u tom klubu. kao izbacivač recimo. a za mjesta za kampiranje koristi search.
dejo6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 17:21   #50
second life je glup
Antonello is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2007., 01:42   #51
SECOND LIFE - KAKO ZARADJIVATI

Ako želite "campirati" i uz to još zaradjivati više stotina Lindena na dan - ovo je prava stvar:

http://www.earn2life.com/process/join.html?kinozaver
Iwish is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2007., 20:47   #52
ma aktiviran sam u taj earn2life ali ga ne kužim. kako funkcionira to? mi pojasniš malo? ako ćeš, možeš mi pojasniti ovdje ili dolje na linku:
http://svijetigra.com/for/index.php?topic=10.0

pozzzz
__________________
A gde je pečat?
mekerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2007., 21:06   #53
ma aktiviran sam u taj earn2life ali ga ne kužim. kako funkcionira to? mi pojasniš malo? ako ćeš, možeš mi pojasniti ovdje ili dolje na linku:
http://svijetigra.com/for/index.php?topic=10.0

pozzzz
__________________
A gde je pečat?
mekerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2008., 20:42   #54
e ljudi ja sam instalirao second life i registrirao se. ali kad pokušavam uključiti secon life piše mi da trebam najnoviu verziju video card driversa, skinuo sam ATI video card drivers ali neće svejedno iako je to najnovia verzija pa me zanima kako moram postaviti postavke u ATI postavkama.... please pomozite mi.... da i ja probam to igrati. baš gledam CSI New York o tom secon life-u pa mi se svidio.
Jeb@ch is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2008., 21:38   #55
pomoć oko second life

ovo sam negdje napisao...."e ljudi ja sam instalirao second life i registrirao se. ali kad pokušavam uključiti secon life piše mi da trebam najnoviu verziju video card driversa, skinuo sam ATI video card drivers ali neće svejedno iako je to najnovia verzija pa me zanima kako moram postaviti postavke u ATI postavkama.... please pomozite mi.... da i ja probam to igrati. baš gledam CSI New York o tom secon life-u pa mi se svidio."

a još se nitko nije javio... please pomozite miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iii
koji je vrag mom second life-u!
Jeb@ch is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2008., 21:52   #56
di to skinit,i ja gledao CSI NY
jaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2008., 21:56   #57
napiši u google second life i odi na prvi link idi na register odaberi tko hoćeš bit nick i to, i onda kad središ te stvari dođeš do download to downloadiraš i možeš igrat ali već sam svoj problem postavio u prvom postu... please pomozite
Jeb@ch is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2008., 22:04   #58
jaa jesi uspio downloadirati second life?
Jeb@ch is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2008., 22:05   #59
evo upa san,sad cekam dok ga downloadira.

-EDIT-
jel ovo igranje besplatno ili se mora placati?
jaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2008., 22:22   #60
besplatno je ako si samo prešao (bez da si išta pritisnuo) onaj dio za plaćanje odnosno onda si basic membership, onaj koji ne plaća nema sve pogodnosti, ali ono što je važnije ima.
Jeb@ch is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:55.