Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2008., 22:22   #61
a ja još odgovor nisam dobio..... pa šta nitko nema blage o tome????
Jeb@ch is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2008., 22:31   #62
Quote:
Jeb@ch kaže: Pogledaj post
e ljudi ja sam instalirao second life i registrirao se. ali kad pokušavam uključiti secon life piše mi da trebam najnoviu verziju video card driversa, skinuo sam ATI video card drivers ali neće svejedno iako je to najnovia verzija pa me zanima kako moram postaviti postavke u ATI postavkama.... please pomozite mi.... da i ja probam to igrati. baš gledam CSI New York o tom secon life-u pa mi se svidio.
Daj molim te,objasni mi o cemu se radilo o seriji....
r_i_j_e_k_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2008., 22:47   #63
joj pardon promaklo mi je to kako je ovaj moj post smiješan..... pa onda hahahahaha
Jeb@ch is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2008., 22:54   #64
Quote:
Jeb@ch kaže: Pogledaj post
joj pardon promaklo mi je to kako je ovaj moj post smiješan..... pa onda hahahahaha
krivo si me shvatio,ja zaozbiljno pitam sta je bilo u seriji
nisam htio ispast bahat
r_i_j_e_k_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2008., 23:05   #65
ok onda. seriju nisam gledao cijelu jer sam bio na internetu (cura me ostavila pa sam utapao tugu ) kad sam čuo za taj second life odmah sam napisao u google i to našao. al jbg. kad mi se stvorio taj problem. ak znaš nešt u vezi toga javi, kao i ostali. e sad ja odoh van, ajte adio
Jeb@ch is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2008., 07:13   #66
ja se sad tek vratio iz jednog noćnog kluba.... a ovdje nema nitko blage veze o tome.... hmmmm
Jeb@ch is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2008., 13:48   #67
i dalje nema odgovora... pa dajte se javite još će admini misliti da pokušavam spammat
Jeb@ch is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2008., 18:48   #68
Second life

bok ljudi evo gleda u sridu csi new york i ka onaj oni su trazili nekog ubojicu preko igre na internetu koja se zove second life iden ja na google da vidin da li ta igra zapravo postoji kad vidi vraga jos besplatna registracija probajte 3d je igra svidjet ce vam se malo se krecu ljudi sporije ali ok mozete sve kao i u normalnom zivotu osim keksa hehehe i nekih takvih stvari
stikadent is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2008., 18:54   #69
Nije zapravo igra. Vise nesto kao Cyberspace, virtualni svijet. Iako unutra mozes i igrati igre, ali sve su to napravili korisnici koristeci skriptni jezik Second Life-a (najvise jedan haker).
__________________
Our imagination is stretched to the utmost, not, as in fiction, to imagine things which are not really there, but just to comprehend those things which are there.
--Richard P. Feynman
UrchinStar47 is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2008., 18:55   #70
Sve mozete kao i u stvarnom zivotu, pod uvjetom da u stvarnom zivotu imate love na bacanje.
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2008., 18:55   #71
https://www.forum.hr/showthread.php?t=276955
jaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2008., 18:58   #72
Quote:
zekoslav095 kaže: Pogledaj post
Sve mozete kao i u stvarnom zivotu, pod uvjetom da u stvarnom zivotu imate love na bacanje.
Ne. Zapravo neki ljudi su se obogatili u SL-u. Dosta ljudi je odustalo od posla IRL jer su skuzili da u SL-u bolje zaradjuju.

Novac je moguce zamjenit za dolare na burzi koju vode tvorci igre.
__________________
Our imagination is stretched to the utmost, not, as in fiction, to imagine things which are not really there, but just to comprehend those things which are there.
--Richard P. Feynman
UrchinStar47 is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2008., 19:25   #73
vece ja igran od danas second life zove se csi new york i onda istrazujem ali ne znan di da idem recimo pokaze mi strelica da mi je destinacija nasrid mora ali ne mogu u more i sta sad
stikadent is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2008., 19:43   #74
Dali je moguce ovo napravit:
npr,neki freak ima svoj hotel/restoran i ja se zaposlim u njemu i mjesecno dobivam 100$(pravih)
r_i_j_e_k_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 21:51   #75
Quote:
stikadent kaže: Pogledaj post
bok ljudi evo gleda u sridu csi new york i ka onaj oni su trazili nekog ubojicu preko igre na internetu koja se zove second life iden ja na google da vidin da li ta igra zapravo postoji kad vidi vraga jos besplatna registracija probajte 3d je igra svidjet ce vam se malo se krecu ljudi sporije ali ok mozete sve kao i u normalnom zivotu osim keksa hehehe i nekih takvih stvari

Nije istina,mozes se i keksat,ja sam se registrirao i igra mi se dosta svida,cak bi se i registrirao na ono osnovno,nisu neke velike pare ali me jebe kako,ako je netko od vas registriran neka mi se javi,molim vas,jebes ovu igru ako neces trosit/zaradivat
G_r_G_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2008., 00:03   #76
jel se moguce kako registirat preko paypala ako nemam karticu pa da kasnije kad mi bude trebala nabavim tj ako mi bude uopce trebala ...

jer sad kad se idem registirat pita dali pomocu mobitela ili paypala ja odaberem paypall i onda upisem svoj i tamo trebam dodat broj kartice i tak nes..

help pls
evil hunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2008., 13:47   #77
Quote:
evil hunter kaže: Pogledaj post
jel se moguce kako registirat preko paypala ako nemam karticu pa da kasnije kad mi bude trebala nabavim tj ako mi bude uopce trebala ...

jer sad kad se idem registirat pita dali pomocu mobitela ili paypala ja odaberem paypall i onda upisem svoj i tamo trebam dodat broj kartice i tak nes..

help pls
Mene se nigdje nije pitalo za paypal,decko,u tebi je problem
G_r_G_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2008., 11:50   #78
mozda si ti uzeo preko mobitela tj nisi uopce gledao sta uzimas ...ali bit ce tebi problem kad budes htjeo lovu koju skupis negdje prebacit ili kupit nesto preko neta...dečko
evil hunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2008., 12:38   #79
Quote:
evil hunter kaže: Pogledaj post
mozda si ti uzeo preko mobitela tj nisi uopce gledao sta uzimas ...ali bit ce tebi problem kad budes htjeo lovu koju skupis negdje prebacit ili kupit nesto preko neta...dečko
Da,preko mobitela sam se registrirao...ti si genije
G_r_G_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2008., 13:26   #80
neznam tko je tu genije ti ocito nisi kad neznas niti kako si se registirao


EDIT:

skuzio sam problem ako stavite da imate manje od 18 god onda vas pita za to jer je to neka posebna funkcija sta ja znam ,a ako stavite za vise onda to netreba
evil hunter is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:43.