Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Ex-YU

Ex-YU Teme o bivšoj nam državi

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.02.2007., 14:31   #61
Quote:
rsbl kaže: Pogledaj post
A Karadžić je učestvovao u ubijanju bošnjačke vojske u Srebrenici ?
Ne znam, neka se javi sudu pa neka se to ustanovi

Quote:
rsbl kaže: Pogledaj post
Zar ti nisi nedavno napisao da ne postoje bošnjački zločini u BiH ?
Da i stojim iza toga. Nije bilo Bosnjackih zlocina ali jeste bilo induvidualnih zlocina koji su Bosnjaci cinili, to mi je pozicija sada i to ce mi biti pozicija ako Dudakovica puste ili daju neku bezveznu kaznu kao Oricu, ako ga osude mjenjam misljenje.
BOSHNJAK is offline  
Old 09.02.2007., 14:35   #62
Atife lafe... Bosna je uz tebe
__________________
...klon jednog poznatog forumaša...
...u potrazi za žirantima...
Nemojte gledati crkve i dzamije, vjera Bosanaca je bosanstvo
Zgembo_Adislic is offline  
Old 09.02.2007., 14:37   #63
Quote:
Zgembo_Adislic kaže: Pogledaj post
Atife lafe... Bosna je uz tebe
40tak %... ne vise.
__________________
Mjesto za potpis.
balkanac is offline  
Old 09.02.2007., 14:39   #64
Quote:
Prebo kaže: Pogledaj post
Da, iako je zlocin zlocin ipak postoji razlika izmedju zlocina motiviranog genocidom (i slicnim stvarima - silovanjima, eliminacijom elite...) i osvete. Vjerojatno se slazemo da su i jedni i drugi doduse zasluzili mjesto u zatvoru, ali Karadjic i recimo Norac definitivno nisu zlocinci iste kategorije.
U tom slucaju im je visina kazne razlicita.

Ovo sto cine Atifovi vojnici nije nikakva osveta vec izivljavanje nad zarobljenicima. A ovo je i pjesma, prema onome sto su inace radili Atifovi vojnici. Na Atifovu zalost, za sve postoje dokazi koje su sami za sobom posijali.
Vanjushka is offline  
Old 09.02.2007., 15:05   #65
ARMIJA BiH je napravila najveće zločine na europskom tlu od drugog svjetskog rata
__________________
a bože moj
Shipyard is offline  
Old 09.02.2007., 15:13   #66
Sta mozes, pojedoste se od muke, da podjelite Bosnu, a Srbija gubi Kosovo, na zapadu niko nije cuo za Hrvatsku, a plan Hrvatske ako nastavi moze da bude Eu, ili ce oni i iduce decenije crtati karte podjele

Pa, kada vas Bugari i Rumuni jebu

Tih 40% Bosne i nek je 33%

Su urbana mjesta tipa Sarajevo,Tuzla i Zenica sa preko 100 000 stanovnika.Uglavnom, tih 33% Moze brzo i efikasno da uzme 2/3 vukojebina

Srbi sem Bl nemaju grada.Prije sam racunao Brcko 2001 kao Srpski grad, ali ne vise.Doboj je velik, ali na kilometar, a ima par zgradica.

Bijeljina je vise cirkus Kolorado nego grad.

A Jajce i Sarajevu su u Bosni i Bosnjacka su mjesta.Nije vazno na kraju, ako Srbi privremeno drze Bl

Drzali su i Prishtinu 87 godina, pa im i ona ide ove godine.A to je malo vise od 12 godina vlasti na podrucju Bosne.

rackoza is offline  
Old 09.02.2007., 15:16   #67
Quote:
Vanjushka kaže: Pogledaj post
U tom slucaju im je visina kazne razlicita.

Ovo sto cine Atifovi vojnici nije nikakva osveta vec izivljavanje nad zarobljenicima. A ovo je i pjesma, prema onome sto su inace radili Atifovi vojnici. Na Atifovu zalost, za sve postoje dokazi koje su sami za sobom posijali.
slušaj.. svako ko je kriv, pa i "brat mi rođeni", štose kaže, MORA da odgovara i da ako je kriv, da bude kažnjen, da bude izveden pred streljački vod... ali sa atifom dudakovičem, iako ga i izvedu pred sud, biče ko i s Naserom Oričem... izvinuče mu se i pustit ga na slobodu, jer NEMA argumentovanih dokaza nego samo želje pojedinih budala i idiota koji mjesto da traže prave krivce, optužuju nevine ljude...
__________________
...klon jednog poznatog forumaša...
...u potrazi za žirantima...
Nemojte gledati crkve i dzamije, vjera Bosanaca je bosanstvo
Zgembo_Adislic is offline  
Old 09.02.2007., 15:23   #68
Quote:
Vanjushka kaže: Pogledaj post
U tom slucaju im je visina kazne razlicita.

Ovo sto cine Atifovi vojnici nije nikakva osveta vec izivljavanje nad zarobljenicima.
Govorim o motivima a ne o metodama. Izivljavanje je metoda a osveta je motiv, jedno ne iskljucuje drugo - kapis?
Zlocin u Srebrenici nije nista manji ukoliko kulturno egzekutiras civile.
Prebo is offline  
Old 09.02.2007., 17:30   #69
O kakvoj osveti ti govoris, ovi manijaci zlostavljaju svoje sunarodnjake Bosnjake. Sta su i oni genocid napravili.

Jedino nad kokoskama u Agrokomercu.
Vanjushka is offline  
Old 09.02.2007., 17:47   #70
Quote:
Vanjushka kaže: Pogledaj post
O kakvoj osveti ti govoris, ovi manijaci zlostavljaju svoje sunarodnjake Bosnjake. Sta su i oni genocid napravili.
Mislis da se kod nas nije osvecivalo onima koji su suradjivali sa cetnicima? Nema ti tu narodnost i nacionalnost neke veze.
Prebo is offline  
Old 09.02.2007., 20:31   #71
Dudaković i 5.Korpus su obranili Bihać s lovačkim puškama,dok su im vaši dolazili s tenkovima na sto metara od bolnice i iživljavali se granatirajući bolnicu,stambene zgrade,civile. Da nije bilo 5.Korpusa nikad se ne bi rješili terorističke i odmetničke sao krajine,zato palac gore svim poštenim borcima petog Korpusa
Constatinopol is offline  
Old 09.02.2007., 21:05   #72
Quote:
Constatinopol kaže: Pogledaj post
Dudaković i 5.Korpus su obranili Bihać s lovačkim puškama,dok su im vaši dolazili s tenkovima na sto metara od bolnice i iživljavali se granatirajući bolnicu,stambene zgrade,civile. Da nije bilo 5.Korpusa nikad se ne bi rješili terorističke i odmetničke sao krajine,zato palac gore svim poštenim borcima petog Korpusa

TO CARE SVAKA ĆAST
Dal3 is offline  
Old 09.02.2007., 21:13   #73
Haj ti reci nepostojecem koncenzusu da 99,99% Hrvata ovdje zeli da podjeli Bosnu

Mislim, kakve su im to price, ali haj eto

Imas 5 tema Dudak ratni zlocinac
4 teme kako podjeliti Bosnu
Jos dvije teme zasto su Muslimani kriv za rat

Ma, sjajno

Ovaj forum odavno nije vise hr

Neka ga neko preimenuje u Bosanski forum
rackoza is offline  
Old 09.02.2007., 21:15   #74
Ja ovi genocidnih mainjaka kakav zločin o čemu vi pričate;

1 PALJENJE SELA. Kad bih tako gledali sve i jedan srpski general i oficir bih zavrsio u zatvoru.
2 Za 505 buzimsku Duče sigurno neće odgovarati je nije imao nikakvu kontrolu nad njima.Oni su bili pod komandom najvećeg borca i heroja IZETA NANIĆA i nisu ratovali ni za Dudaka ni za Tigra...nego za Nanića i Buzim i nikad nisu poslušali nikakvo Dudakovo naredenje(nešto slično kao mudzehedini van kontrole 5 korpusa)
3 Ovo za Autonomaše majku im(poginuo mi tečić) srbići to nije vaš problem mi će mo to riješit sami i bez vas

Još da dodam da je 5 korpus ratovao po Ženevskim konvencijama i to Dudak često napominje.

A vi srbi molite boga da ne dođe do rat jer mi smo svi;

ATIF DUDAKOVIĆ
Dal3 is offline  
Old 09.02.2007., 21:19   #75
Talking

Quote:
rackoza kaže: Pogledaj post
Haj ti reci nepostojecem koncenzusu da 99,99% Hrvata ovdje zeli da podjeli Bosnu

Mislim, kakve su im to price, ali haj eto

Imas 5 tema Dudak ratni zlocinac
4 teme kako podjeliti Bosnu
Jos dvije teme zasto su Muslimani kriv za rat

Ma, sjajno

Ovaj forum odavno nije vise hr

Neka ga neko preimenuje u Bosanski forum
Bas naprotiv ovo je izazito antibosanski forum. Blize bi ga bilo okarakterizirati kao cetnicko-velikosrpski forum.

Sto se tice Dudaka, mi svi jesmo

ATIF DUDAKOVIĆ
RKL is offline  
Old 09.02.2007., 21:23   #76
Quote:
Dal3 kaže: Pogledaj post
Ja ovi genocidnih mainjaka kakav zločin o čemu vi pričate;

1 PALJENJE SELA. Kad bih tako gledali sve i jedan srpski general i oficir bih zavrsio u zatvoru.
2 Za 505 buzimsku Duče sigurno neće odgovarati je nije imao nikakvu kontrolu nad njima.Oni su bili pod komandom najvećeg borca i heroja IZETA NANIĆA i nisu ratovali ni za Dudaka ni za Tigra...nego za Nanića i Buzim i nikad nisu poslušali nikakvo Dudakovo naredenje(nešto slično kao mudzehedini van kontrole 5 korpusa)
3 Ovo za Autonomaše majku im(poginuo mi tečić) srbići to nije vaš problem mi će mo to riješit sami i bez vas

Još da dodam da je 5 korpus ratovao po Ženevskim konvencijama i to Dudak često napominje.

A vi srbi molite boga da ne dođe do rat jer mi smo svi;

ATIF DUDAKOVIĆ



Sjecam se kada su Otocani skopcali da dio naselja im ode u Rs u Daytonu

Rekli su vi mozete crtati a bog odlucuje, i rekli su jos ako u roku od 2 dana ne zamjene nesto da Otoka u cijelosti pripadne Usk, bit ce mrtvih

Srbi se sasrali u gace, i dali nam nesto zemlje, mi im morali dati one Hasana Branka Copica, i tako to.Mislim da bi buknuo rat u Krajini, a Sarajevo bi izdalo Bosnjake tamo, ili se pridruzilo.Srbi ne kopcaju da u Krajini zive drugi ljudi, razlicitog mentaliteta, i mnogi su veoma agresivni.A sad ako Bl vlaste, pokusaju da rate po zeljama svojih cetnika, mislim stvarno


Na mene je noz potegnut puno puta ka i pistolj pa sam zivcan

Zato banove dobijam, marke Ban Jelacic
rackoza is offline  
Old 09.02.2007., 21:27   #77
Quote:
BOSHNJAK kaže: Pogledaj post
Ne znam, neka se javi sudu pa neka se to ustanovi

Da i stojim iza toga. Nije bilo Bosnjackih zlocina ali jeste bilo induvidualnih zlocina koji su Bosnjaci cinili, to mi je pozicija sada i to ce mi biti pozicija ako Dudakovica puste ili daju neku bezveznu kaznu kao Oricu, ako ga osude mjenjam misljenje.
ma nije bilo, kao sto nije niti bilo muhadzedina niti paljenja preko 500 katolickih crkava... i svega ostalog...
ajde ne seri...

Quote:
Constatinopol kaže: Pogledaj post
Dudaković i 5.Korpus su obranili Bihać s lovačkim puškama,dok su im vaši dolazili s tenkovima na sto metara od bolnice i iživljavali se granatirajući bolnicu,stambene zgrade,civile. Da nije bilo 5.Korpusa nikad se ne bi rješili terorističke i odmetničke sao krajine,zato palac gore svim poštenim borcima petog Korpusa
da nije bilo oluje i HV-a koji je slomio okupaciju bihaca on bi pao, to pitaj koga hoces, to je sam dudakovic prizno...

a sto se tice dudakovica on je gnjida koja je palila zadar i zadarsko zalede, te ga zbog toga treba tuzit u hrvatskog zbog ratnog zlocina...
horus is offline  
Old 09.02.2007., 21:31   #78
Quote:
horus kaže: Pogledaj post
ma nije bilo, kao sto nije niti bilo muhadzedina niti paljenja preko 500 katolickih crkava... i svega ostalog...
ajde ne seri...



da nije bilo oluje i HV-a koji je slomio okupaciju bihaca on bi pao, to pitaj koga hoces, to je sam dudakovic prizno...

a sto se tice dudakovica on je gnjida koja je palila zadar i zadarsko zalede, te ga zbog toga treba tuzit u hrvatskog zbog ratnog zlocina...

A znas sta je jedan srpski general izjavio: "da osvojim Bihać izgubit cu 5-10 hiljada ljudi i to će bit Vukovar na kvadrat"
Dal3 is offline  
Old 09.02.2007., 21:44   #79
Da nema medjed dlake, mislio bih da je jez

Ostavite se sta bi bilo

Bihac ne bi pao.Hrvatska je mogla reci makar diplomatski da nece TOLERISATI Napada iz UNPA ZONE HRVATSKE na Bihac 1993 i 1994, sto nije nijednom uradila

1995 je samo Americki pritisak i zeleno svijetlo da oslobadjaju svoju zemlju
rackoza is offline  
Old 09.02.2007., 22:00   #80
Prvo vojnici nisu zaklani, nego ubijeni u ratnim operacijama pa su ih njihovi sabrci pokazali koliko su im vazni pa ih ostavili. A to nije ratni zlocin.

Posto znam o snimku o kojem pricas onda ti mogu reci radi se u akciji 5. korpusa u kojoj je Hamdija Abdic odglumio da se prelazi na stranu snaga Autonomasa i da neće da se bori za 5 korpus, i da će on s svojim borcima osloboditi Bihać. I onda se to sve izrežiralo tako da je pilićar Abdić njemu dao masu oružja koje je naravno dobio od svoje braće srba pošto je sve bilo izrežirano tako su i oni vrčo laku ušli u djelove Bihaća, Fikre je ohrabreni tim uspjesima slao oriužje, hranu uniforme, a onda kad se toga nakupilo onda se akcija prekinula, u kojoj su život izgubili ti vojnici o kojima ti pričaš, a Dudaković rekao nakon akcije kto o glumcima, ne dami se sad gledati ponovo snimak ,ali glumci su bili Hamdija Abdic on i drugi. Pa čak je TV banjaluka tad dolazila i izvještavala kako je Bihać pao Very Happy Very Happy Very Happy
Dal3 is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:57.