Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2008., 03:53   #81
izlazi, druži se...i ne laži budućoj curi o sebi.
zašto bi ti se netko smijao, vidiš da ima cura kojima je tvoje djevičanstvo uzvišeno.
đelata is offline  
Old 21.09.2008., 03:53   #82
Quote:
fandango kaže: Pogledaj post
Ne znam po čemu si izveo taj zaključak o meni....
eto,samo me podsjetilo,ne mislim o tebi nista jer te niti ne poznajem a ne izvodim analize za nekoga tko mi se prvi put obrati...
sad vas narode pozdravljam jer odlazim s dragog nam LJES-a...
zelim vam ugodne snove...

a tebi decko porucujem da nemas brige.nadi neku malu zafrkanticu kojoj ces se svidat i koja ce se svidat tebi i doci ce seks sam po sebi...
__________________
...Now, the only thing a rambler needs, is a suitcase and a gun. The only time he's satisfied, is when he's on the run...
Leonida is offline  
Old 21.09.2008., 03:55   #83
Quote:
Leonida kaže: Pogledaj post
pusti pastetu,nije ti pasteta nista kriva.
neuvjerena Tomislava...
zasto bi zena lagala o svojoj nevinosti kada je apsolutno jasno da cure u svom drustvu ismijavaju takve zenske.da si musko znala bi koliko njih ne zeli da su bile nevine nego to skrivaju ko zmija noge pa ostavljaju lazni dojam kvazi jebacica.nesto slicno forumasicama.
možda da bude drugačija, da nekoga impresionira.

i ne diraj mi u paštetu. čajnu.
đelata is offline  
Old 21.09.2008., 13:40   #84
Quote:
Leonida kaže: Pogledaj post
netko drzi svijece,netko nesto drugo...primi se ti svijeca da ne ostanes u mraku.
imam žarulju u sobi. ne treba mi svijeća.
oblak is offline  
Old 21.09.2008., 13:44   #85
Quote:
Decko'87 kaže: Pogledaj post
pitanje je za djevojke, što mislite o nevinim muškarcima. pritom ne mislim na neke balavce, već dečke koji imaju 20 god naviše...
dali bi to predstavljao problem za vas? ono tipa vi ste recimo iskusna cura (koja je recimo izgubila nevinost sa 16 g a to je otprilike i prosjek ako se nevaram, i pritom imate dobrih 4-5 godina ''staža'') a on nevin i kakvo bi mišljenje imale o njemu da vam nakon sex-a prizna da ste mu prva? ali da to pritom neskužite zato jer je sve izveo kako treba... (recimo da se dugo pripremao)
biste li ga smatrale jadnim? ili bi ta činjenica u vama upalila neku lampicu u glavi:
ono tipa ja žensko, a prašim se od svoje 15-e a on momak i po, a nevin...? hm... pa mogla sam i ja tako ko on?

naime šaljite komentare i slobodno iznesite mišljenje o ovome

P.S. nisam našao na forumu sličnu temu...
sve najbolje..sa 16 prosjek katastrofa!!!..toga nije bilo u moje vrijeme, uglavnom...bolje da je nevin , nego da je poje..vec cijeli harem..svaka cast nevinim deckima
__________________
I don't hate pople...I just feel better when they're not around." — Charles Bukowski (The Movie: Barfly)
yaya is offline  
Old 21.09.2008., 23:58   #86
pa nebi decka smatrala jadnim, dapace cak bi vidjela priliku nauciti ga svim silnim stvarima koje znam pa bi se obadvoje jako dobro zabavljali. jedino sto bi se mozda zapitala ako je ozbiljnija veza je pitanje vijernosti, ne vjerujem da osoba tj musko moze ostati samo na jednoj curi cijeli zivot. Eto samo bi me to kocilo biti u vezi s njim, inace...za sex nema frke
candy4444 is offline  
Old 22.09.2008., 00:21   #87
Quote:
Leonida kaže: Pogledaj post
sto se tu ima cijenit?
da, što se tu ima cijenit. ne vidim odgovor na to pitanje u tvome postu.

neki ljudi su imali velik broj seksualnih partnera jer nemaju samopouzdanja, neki jer ne znaju reć ne, neki jer se vole seksat a nisu našli osobu s kojom bi željeli biti u vezi, neki ljudi su djevci jer su socijalno totalno nesposobni, neki jer se čuvaju za pravog/pravu, neki jer se boje da bi im roditelji mogli saznat, neki jer im se nije digo kad je trebalo, neki jer mrze suprotan spol, neki jer su aseksualni, neki jer su se kasnije zainteresirali za seks, neki su bili s dvoje ljudi odjednom dvije godine, pa imaju samo dvije "recke", neki su imali fazu promiskuiteta u srednjoj, pa nakon toga vezu od par godina..

meni nečiji broj seksualnih partnera o tom nekome baš ništa ne govori.
Quote:
hm...postavi anketno pitanje sto bi muskarci i zene vise voljeli da im se partneri cuvaju ili da su vec potroseni ko stare deve
dal se ljudi troše izmjenom partnera il seksom općenito?
ne znam jel ti jasno da se netko može trošit s jednom osobom godinama, a netko se s 15 partnera ševit sve skupa pol sata. jest žalosno al dešava se

Quote:
no,kad se sagleda u cjelini,moze se skuzit da se cijeni nevinost...
imam dvajsdvije godine. na stranu sad to što imam dečka (nadam se da neće pročitat )
i recimo da si tražim jebača, sigurno ga ne bih tražila među petnaestogodišnjacima (da citiram jednu djevojku, bilo bi neprikladno i društvu a i meni i u krajnju ruku pedofilno), a što bih posebnog imala cijenit u tome da je netko tko mi je otprilike vršnjak ili stariji nevin, nekako ne uspijevam shvatit. mislim da sam već napisala, ne da mi se provjeravat,

cijenit bih mogla to da dobro jebe.
broj žena kojima je to radio prije, bio malen il velik, definitivno mi nije neki faktor.
Quote:
ok,ok,mozda ti ne ali ko da si ti mjerilo prave zene...
svaka prava žena želi tridesetogodišnjaka koji je tek s njom otkrio svoju seksualnost.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Old 22.09.2008., 00:54   #88
Quote:
alexxx kaže: Pogledaj post
da, što se tu ima cijenit. ne vidim odgovor na to pitanje u tvome postu.

neki ljudi su imali velik broj seksualnih partnera jer nemaju samopouzdanja...

pa recimo,mozda,to sto decko zna da mu se cura nije prasnula sa cijelim kvartom?gradom?nogometnim klubom ili drzavom mozda?i obratno naravno...
decko je govorio o vezi a ne o tvojim seks izletima...
kad trazis jebaca,trazis ga po nekim drugim osobinama ali za vezu je nebitno da li je netko nevin ili nije mada se vise cijeni nevinost u vezi.to je jednostavno tako.naravno da ti to nitko nije rekao,ali pitaj muskarce s kojima spavas nakon seksa ili nakon sto te odjebu,sto zapravo misle o nevinosti...mislim da ces se sokirati odgovorom...
nemoj me krivo shvatiti,nije mi cilj ovdje se pravdati s tobom niti rusiti tvoj mali svijet iluzije...
__________________
...Now, the only thing a rambler needs, is a suitcase and a gun. The only time he's satisfied, is when he's on the run...
Leonida is offline  
Old 22.09.2008., 01:11   #89
Quote:
Decko'87 kaže: Pogledaj post
pitanje je za djevojke, što mislite o nevinim muškarcima. pritom ne mislim na neke balavce, već dečke koji imaju 20 god naviše...
dali bi to predstavljao problem za vas? ono tipa vi ste recimo iskusna cura (koja je recimo izgubila nevinost sa 16 g a to je otprilike i prosjek ako se nevaram, i pritom imate dobrih 4-5 godina ''staža'') a on nevin i kakvo bi mišljenje imale o njemu da vam nakon sex-a prizna da ste mu prva? ali da to pritom neskužite zato jer je sve izveo kako treba... (recimo da se dugo pripremao)
biste li ga smatrale jadnim? ili bi ta činjenica u vama upalila neku lampicu u glavi:
ono tipa ja žensko, a prašim se od svoje 15-e a on momak i po, a nevin...? hm... pa mogla sam i ja tako ko on?

naime šaljite komentare i slobodno iznesite mišljenje o ovome

P.S. nisam našao na forumu sličnu temu...
Prijatelju, i ja sam nevin, a 22 godine i takav ću najvjerojatnije ostat. Tako da samo znaš da nisi sam, ima nas još....hehe, i da, welcome to the club!
lupus_est is offline  
Old 22.09.2008., 01:15   #90
Quote:
Leonida kaže: Pogledaj post
pa recimo,mozda,to sto decko zna da mu se cura nije prasnula sa cijelim kvartom?gradom?nogometnim klubom ili drzavom mozda?i obratno naravno...

il je djevica, il se jebala u prosjeku s trojicom dnevno.. jaka ti je logika

Quote:
za vezu je nebitno da li je netko nevin ili nije mada se vise cijeni nevinost u vezi.
do koje dobi?

vidiš kako sam ja glupa, ja sam uvijek mislila da je u vezi bitno da se volimo, da smo emocionalno kompatibilni, da smo podrška jedno drugome, da se možemo skupa smijati, da se poštujemo, da nam je lijepo dok smo zajedno, da smo emocionalno manjeviše zreli, da imamo oboje prostora za disanje, da možemo pričati satima i šutjeti pod dekicom,

a ne s koliko smo se ljudi prije jebali.

svom sadašnjem dečku sam bolja partnerica nego što sam bila bivšem. a s bivšim sam neko vrijeme bila nevina. jednostavno sazriješ s vremenom i kroz razna iskustva, ne vidim kako bi me himen činio boljom osobom i partnericom.

Quote:
...mislim da ces se sokirati odgovorom...
mislim da bi se ti šokirala njihovim odgovorima više nego ja

ipak sam nastojala u životu ne pripuštat kretene u svoju utrobu.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Old 22.09.2008., 01:16   #91
Quote:
Decko'87 kaže: Pogledaj post
pitanje je za djevojke, što mislite o nevinim muškarcima. pritom ne mislim na neke balavce, već dečke koji imaju 20 god naviše...
dali bi to predstavljao problem za vas? ono tipa vi ste recimo iskusna cura (koja je recimo izgubila nevinost sa 16 g a to je otprilike i prosjek ako se nevaram, i pritom imate dobrih 4-5 godina ''staža'') a on nevin i kakvo bi mišljenje imale o njemu da vam nakon sex-a prizna da ste mu prva? ali da to pritom neskužite zato jer je sve izveo kako treba... (recimo da se dugo pripremao)
biste li ga smatrale jadnim? ili bi ta činjenica u vama upalila neku lampicu u glavi:
ono tipa ja žensko, a prašim se od svoje 15-e a on momak i po, a nevin...? hm... pa mogla sam i ja tako ko on?

naime šaljite komentare i slobodno iznesite mišljenje o ovome

P.S. nisam našao na forumu sličnu temu...
Ne bih ga smatrala jadnim niti bih sebe smatrala fufastom.
Zapravo bi mi bilo drago što je izgubio nevinost baš sa mnom.
Vjerojatno bi mi ostao vjeran i dobar i nikad me ne bi ostavio
Jenny Lewis is offline  
Old 22.09.2008., 01:24   #92
Quote:
alexxx kaže: Pogledaj post

il je djevica, il se jebala u prosjeku s trojicom dnevno.. jaka ti je logika

do koje dobi?

vidiš kako sam ja glupa, ja sam uvijek mislila da je u vezi bitno da se volimo, da smo emocionalno kompatibilni, da smo podrška jedno drugome, da se možemo skupa smijati, da se poštujemo, da nam je lijepo dok smo zajedno, da smo emocionalno manjeviše zreli, da imamo oboje prostora za disanje, da možemo pričati satima i šutjeti pod dekicom,

a ne s koliko smo se ljudi prije jebali.

svom sadašnjem dečku sam bolja partnerica nego što sam bila bivšem. a s bivšim sam neko vrijeme bila nevina. jednostavno sazriješ s vremenom i kroz razna iskustva, ne vidim kako bi me himen činio boljom osobom i partnericom.

mislim da bi se ti šokirala njihovim odgovorima više nego ja

ipak sam nastojala u životu ne pripuštat kretene u svoju utrobu.


imas lsabo razmijevanje procitanog teksta.poradi na tome jer sam VIDIO(Leonida je bio muskarac) cure koje nakon nekog vremena pocinje zbunjivati deklaracija prehrambenih proizvoda.


ne kazem da je to bitno,to si ti tako shvatila.ja kazem da se vise cijeni takva cura od fufice i bas se o tome radi,da je nebitan broj partnera...
a cure koje imaju vec zapocet seksualni zivot nisu nista manje vrijedne od cure koja je nevina.ali su manje vrijedne one koje to rade sa svima,svuda i jos se na forum dodu hvalit sa tim.


a to koga si ti pustala u svoju utrobu to ostavljam tebi na savjesti.i mislim da si poprilicno "sretna" zenska s obzirom da tvrdis da nisi "pustala" kretene jer se svaka u svome zivotu barem jednom okaci na kretena.
dakle,ili prestani lagati(na forumu te nitko zbog toga nece dozivljavati boljom) ili otvori oci djevojko...
__________________
...Now, the only thing a rambler needs, is a suitcase and a gun. The only time he's satisfied, is when he's on the run...
Leonida is offline  
Old 22.09.2008., 01:34   #93
Quote:
Leonida kaže: Pogledaj post
ne kazem da je to bitno,to si ti tako shvatila.ja kazem da se vise cijeni takva cura od fufice i bas se o tome radi,da je nebitan broj partnera...
ako je nebitan, zašto se više cijeni "takva cura" od "fufice"?

Quote:
a cure koje imaju vec zapocet seksualni zivot nisu nista manje vrijedne od cure koja je nevina.
zbog čega se onda nevinost u vezi više cijeni? ne govori ništa o moralu, časti i drugim lijepim riječima , može bit posljedica seksualne totalne inhibiranosti, doživljavanja seksa prljavim, sramežljivosti, koječega. i ne mora, ali sama po sebi ništa ne znači - pa što se onda cijeni?

Quote:
ali su manje vrijedne one koje to rade sa svima,svuda i jos se na forum dodu hvalit sa tim.
zašto?

Quote:
a to koga si ti pustala u svoju utrobu to ostavljam tebi na savjesti.i mislim da si poprilicno "sretna" zenska s obzirom da tvrdis da nisi "pustala" kretene jer se svaka u svome zivotu barem jednom okaci na kretena.
nastojala sam, nije da se nijednom nije zalomilo
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Old 22.09.2008., 01:42   #94
Quote:
alexxx kaže: Pogledaj post
ako je nebitan, zašto se više cijeni "takva cura" od "fufice"?

zbog čega se onda nevinost u vezi više cijeni? ne govori ništa o moralu, časti i drugim lijepim riječima , može bit posljedica seksualne totalne inhibiranosti, doživljavanja seksa prljavim, sramežljivosti, koječega. i ne mora, ali sama po sebi ništa ne znači - pa što se onda cijeni?

zašto?

nastojala sam, nije da se nijednom nije zalomilo
neces to shvatit...
zato jer svatko tko drzi do sebe nece biti sa takvom zenskom koja ne drzi do sebe.vidim da je tebi sasvim obratna situacija u kojoj zena mora dokazivati vrijednost brojem partnera sto je apsurd.jednostavno je slatko i privlacno kad zena cijeni sebe...
kazem,necu ulazit u tvoje privatne probleme i moguci poremecaj seksualnosti pa nemoj ovo shvatiti kao poruku upucenu tebi,ali mnoge zene bas zbog frustracija i spolne nemoci mijenjaju partnere ko carape ne bi li podigle samopouzdanje buduci da znaju da su seksualno nemocne ili se smatraju manje lijepima.
cisto stvar principa i stavova.meni bi se osobno gadila zena koja bi mi rekla da je izmjenjala partnera kao po pokretnoj traci.seks je predivan cin koji proizlazi iz privlacnosti,jedino sto muskarci eto stancaju sve sto im naide...
zato ti kazem,raspitaj se malo ili postavi pravo anketno pitanje jer je bespšredmetno da ti o tome ja pricam.mogu se sukobit samo nasa privatna misljenja u kojima ces ti trazit opravdanje za ono sto radis...
jer inace ne vidim svrhu rasprave oko mog ukusa koji jasno kaze da vise cijenim zene sa karakterom....
__________________
...Now, the only thing a rambler needs, is a suitcase and a gun. The only time he's satisfied, is when he's on the run...
Leonida is offline  
Old 22.09.2008., 01:48   #95
kako ti znaš kako izgleda moj seksualni život?
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Old 22.09.2008., 02:05   #96
Quote:
alexxx kaže: Pogledaj post
kako ti znaš kako izgleda moj seksualni život?
ne sex-life tvoj,vec tvoje misljenje.to je bitna razlika.izmedu misli,rijeci i djela kod vecine ljudi,na zalost,postoji debela granica koja to troje razdvaja...
i ne zanima me kako tvoj sex zivot izgleda pa se nemoj probat sad ovdje hvalit.
__________________
...Now, the only thing a rambler needs, is a suitcase and a gun. The only time he's satisfied, is when he's on the run...
Leonida is offline  
Old 22.09.2008., 02:12   #97
ne bih rekla da si iskren ipak si mi maloprije dijagnosticirao moguć poremećaj seksualnosti
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Old 22.09.2008., 02:14   #98
Quote:
lupus_est kaže: Pogledaj post
Prijatelju, i ja sam nevin, a 22 godine i takav ću najvjerojatnije ostat. Tako da samo znaš da nisi sam, ima nas još....hehe, i da, welcome to the club!
jel ovo Tuzni_djecak sindrom



ontopic:
koliko znam, sex-gradivo je najlakse gradivo za ucit i ucimo ga sa najvise volje i zelje Tako da po tom pitanju, mislim da stvarno nema razloga za neko bediranje ako si nevin a djevojka ima iskustva.. ako joj je stalo do tebe, to apsolutno ne bi trebao biti problem..

barem je to moje misljenje
Good evil is offline  
Old 22.09.2008., 02:21   #99
Quote:
alexxx kaže: Pogledaj post
ne bih rekla da si iskren ipak si mi maloprije dijagnosticirao moguć poremećaj seksualnosti
svi poremecaji dolaze iz glave...
__________________
...Now, the only thing a rambler needs, is a suitcase and a gun. The only time he's satisfied, is when he's on the run...
Leonida is offline  
Old 22.09.2008., 04:04   #100
Imam 20 godina i nevin sam..... ima neka cura koja me zeli razdjevicit???
nobie is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:00.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger