Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.04.2017., 12:00   #181
Dvoumim se između posjete Movieland i safari parku? Molim preporuke
nana1981 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 09:07   #182
Quote:
nana1981 kaže: Pogledaj post
Dvoumim se između posjete Movieland i safari parku? Molim preporuke
Mi nismo bili u Movielandu, al Safari park nas je oduševio. I to ne dio gdje se voziš među životinjama (iako je i to jako fora), nego ostatak parka gdje se ide pješke.

Površina parka je velika (mislim da je oko 50-60 ha), park je podijeljen na zone prema kontinentima (Afrika, Azija..). Super je sve sređeno, životinje imaju baš dobre uvjete.
Mi smo bili u travnju, bilo je ljudi, ali nije bila gužva (isto nam je i u Gardalandu bilo, odlično vrijeme za posjet, naravno ako je vrijeme ok).
Svaka zona ima i svoj dio za posjetitelje, mislim na nekakav restorančić, wc-e, ima i dio gdje su sprave za djecu i sl.
Svašta se može vidjeti, mali nam je bio oduševljen. Imamo i selfie sa žirafom

E sad, ovisno o ukusima, pretpostavljam da je Movieland više onako lunaparkast za zabavu, a ovo je u stvari zoološki na ogromnoj površini, više to dođe kao neka šetnja prirodom gdje gledaš životinje iz raznih krajeva.



Što se Garalanda tiče, bilo nam je super, jedino što smo pogriješili je što smo uzeli zajedničku ulaznicu za SeaLife akvarij, to se uopće ne isplati. Akvarij uopće nije velik, a bude gomila ljudi (i to u periodu kad ni nisu neke gužve!), tako da se samo gledjau leđa i guzice drugima.
Jedino fora što smo unutra vidjeli je bio akvarij s meduzama.


Čitava ta Lago di Garda zona je fora za razgledavat, mi smo bili 3 dana, prošli Gardaland i Safari park + 2 neka gradića uz jezero. Bilo bi fora jednom napraviti čitav krug oko jezera

Najveći minus ide naravno na autoceste, potez Padova-Venecija-Verona je horor za voziti, stalno su gužve i zastoji. Ja nisam ni znala da toliko kamiona postoji na svijetu
__________________
Where all think alike, no one thinks very much.
miss daisy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 08:23   #183
Ako netko planira u Istralandiju - u DMu se za 100 bodova moze isprintati kupon s kojim se dvije cjelodnevne ulaznice dobiju po cijeni jedne. Kuponi nisu na ime, mogu se iskoristiti cijelo ljeto do polovice rujna.
Lei is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 14:10   #184
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
Ako netko planira u Istralandiju - u DMu se za 100 bodova moze isprintati kupon s kojim se dvije cjelodnevne ulaznice dobiju po cijeni jedne. Kuponi nisu na ime, mogu se iskoristiti cijelo ljeto do polovice rujna.
nigdje na netu ne vidim za tu pogodnost, jel piše gdje?
__________________
♥ ♥
Xen@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 14:27   #185
Quote:
Xen@ kaže: Pogledaj post
nigdje na netu ne vidim za tu pogodnost, jel piše gdje?
Da, pod "ponude partnera" - http://www.dm-drogeriemarkt.hr/hr_ho...tralandia.html
Lei is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 14:08   #186
Mislim uzeti ulaznice za fun park kod Biograda nećakinji za treći rođendan. Znam da još nije otvoren, ali ne mogu nigdje naći popis šta će sve biti pa da makar probam procijeniti ima li dovoljno sadržaja za njenu dob. Zna li netko nešto vise?
Crveni Mjesec is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 18:46   #187
Gugl zna svašta
http://www.funparkmirnovec.com/
enigmatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 22:02   #188
Ja ne znam sto bi mislila o tome... s jedne strane super da se ista otvorilo, pogotovo u tom dijelu Hr. S druge strane iskreno se nadam da ce se siriti i razvijati jer mi ovako djeluje kao nesto veci lunapark, a atrakcije mi uopce ne djeluju napeto
Lei is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 10:55   #189
Vau enigmatic sto si korisna! Internet bi propao bez tebe!!
Pa došla sam na forum pitati ako netko zna nešto vise ili ima neko mišljenje o tom parku.
Crveni Mjesec is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 11:44   #190
Rekla si da ne znaš što će sve biti i je li prigodno za njezinu dob. Tome služi link.
Nikakvo mišljenje ili dodatne informacije
__________________
“Gossip is the devil's telephone. Best to just hang up!”
HepiHipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 13:18   #191
Na stranicama ne piše za koju je dob, visinu ili sl vožnja, pa sam pitala tu za mišljenje jer se ovdje okuplja ekipa koja ide po zabavnim parkovima i koji bi mogli bolje od mene koja nisam nikad bila u zabavnom parku, kamoli sa djecom, procijeniti je li to ok za trogodišnje dijete.
To sto piše obiteljska vožnja, dječja vožnja i slični opisi mi ne znaci ništa. Htjela sam čuti mišljenje osoba s iskustvom koje su vodile trogodišnjake u zabavne parkove. Za gugl znam, fala.
Crveni Mjesec is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 13:26   #192
Klikneš na vožnju i tamo piše za koju je dob,visinu. Na nekima piše i maksimalna visina,čak i max težina.

Poslano sa mog SM-J500FN koristeći Tapatalk
enigmatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 14:17   #193
Nezgodno je malo sto se mora kliknuti na svaku atrakciju da bi se doslo do ogranicenja, pa treba otvarati jednu po jednu. Trebali su to na jedno mjesto staviti

Ako je trogodisnjakinja ispod 95cm ja ju ne bi vodila. Minimalni uvjeti su barem 3 godine i iznad 95 cm, bez toga na rijetko sto moze. Iznad 4 godine i 110 cm vec ima dosta toga na sto se moze.

Blesavo mi je sto su napravili atrakcije na koje djeca moraju ici sama, jer im je ogranicenje za kilazu nekih 70-75kg. Prosjecni tata je vjerujem iznad toga
Lei is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 16:31   #194
Ispričavam se, nisam vidjela detaljne info, hvala!
Crveni Mjesec is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 16:34   #195
Jebemu, nisam uopće vidjela da su klikabilne te atrakcije, moja isprika!!
Crveni Mjesec is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 15:58   #196
Quote:
Crveni Mjesec kaže: Pogledaj post
Na stranicama ne piše za koju je dob, visinu ili sl vožnja, pa sam pitala tu za mišljenje jer se ovdje okuplja ekipa koja ide po zabavnim parkovima i koji bi mogli bolje od mene koja nisam nikad bila u zabavnom parku, kamoli sa djecom, procijeniti je li to ok za trogodišnje dijete.
To sto piše obiteljska vožnja, dječja vožnja i slični opisi mi ne znaci ništa. Htjela sam čuti mišljenje osoba s iskustvom koje su vodile trogodišnjake u zabavne parkove. Za gugl znam, fala.
al za ovaj park ti nitko iz prve ruke ne moze odgovoriti
jer nije jos otvoren

poznavajuci hrvate (pogotovo one bez novaca), ja ne bih vodila niti dijete od 3 niti od 8 gdoina prvih mjesec dana od otvorenja, jer vejrujem da ce biti guzve, a zaposlenici "neuhodani", pa ce biti kaos.

ovo sto su ti rekli, osim sto postoje ogranicenja visine, cak i kad im je visina zadovoljavajuca, neki klinci ne zele ici jer im je "strasno", a neki, kojima fali centimetar ili dva urlat kad vide da ne mogu (a postoje jasni razlozi zasto se parkovi drze tog ogranicenja)
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 08:52   #197
Moji imaju 2 i pol g. i ja jos ne mogu zamisliti da ih vodim tako negdje.. ok, mozda se situacija bitno promijeni s 3

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
__________________
Life is what happens when you're making other plans
dixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 09:55   #198
Gardaland ima baš lijepo uređeno za tako malene, i mislim da se bez problema može biti cijeli dan. Samo treba doći do tamo, ima poprilično za putovati
the redCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 09:47   #199
Ajme pa tema nam je neaktivna skoro pa godinu dana Cccc

Dosla sam samo zaljepiti link kojeg sam stavila na Turizmu, nek se nadje i ovdje. Ako cete planirati da znate pronjuskati situaciju. Link je na Gardaland, al ima i drugih parkova:
https://queue-times.com/parks/12/calendar/2017/06

Planirate li sto ove sezone? Mi moramo "odraditi" dug proslogodisnji u kojem smo cak jedno tri puta uspjeli ne-otici u Legoland, a sve zbog totalno sugavog vremena. Dva put nismo ni krenuli uopce na put, a treci put smo bili kod Salzburga i cijeli plan promijenili jer je prognoza za taj dio Njemacke+Austrije bila jedno dobrih tjedan dana kise ko iz kabla. Tako da - ove godine ne ocekujem nista drugo nego sunce, sunce i samo sunce

Inace, link za vrijeme cekanja u Legolandu: https://www.legoland.de/wartezeiten/ (nema pregled povijesni, nego samo aktualni za taj trenutak)
Lei is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 09:51   #200
E da, jos nesto. Ovogodisnji Lego katalog (djelili su ga u LegoStoreu) ponovo ima kupon za besplatnu djecju kartu, uz kupnju odrasle. Caka je da kupon vrijedi samo ako se karte kupuju na blagajni, sto je u biti nepovoljnije nego kad se kupe online. Tako da treba (isto kao i za Gardaland) prvo dobro izracunati kombinaciju koliko kakvih karata treba pa vidjeti sto ispadne povoljnije.
Lei is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:30.