Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2016., 17:03   #141
Random reset

Imam pitanjce za sve Flexovlasnike
Jučer mi se mob sam od sebe resetiral, nešto sam surfal Chromeom. Mislil sam da je stvar u bateriji jer je bil na 18%. Danas opet ista stvar, s tim da je baterija na 71%. Jeste li imali takvo iskustvo? Ako da, zakaj se to dešava?
Mob je prije koji tjedan updatean na 6.0.1 prek PC Suite i nakon ažuriranja je napravljen hard reset.
Chinelao is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 20:34   #142
Postovanje,ima li itko tko ima ovaj mob problem sa kamerom?...desava se na mobu da od deset puta kad se kamera upali,izbaci prozor da se ne moze spojiti sa kamerom...par puta samo crni ekran,pa par puta samo selfie,panpar puta normalno radi...straznja kamera je nova jer dok nju nisam promijenio samo je selfie radio i nije bilo tipke za prebacit izmedju dvije kamere...sad je tipka gore ali gore navedeno se stalno ponavlja...cache,data, hard reset sve je napravljeno..ima li tko ideju sta bi moglo biti?..nijedan flashlight se ne moze koristiti..probana i druga app,kad radi stock camera,radi i ova..kad ne radi stock,na zamjenskoj pise "serious problem with camera"...da li je do senzora,maticne...ima li tko ideju jer mi servis trenutno nije opcija..ako je maticna,brijem da bi bilo bolje novi mob jer na netu vidim da je to cesta boljka kod LG-a,sa 2,3,4,flexom...itd.

Poslano sa mog HTC One A9 koristeći Tapatalk
Bobby1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 08:12   #143
Nista od ovog moba,bio na servisu,nakon svih mogucih rjesenja,instaliran novi software,kamera i dalje ne radi...kazu da su vec i LG kontaktirali,ea ne znaju u cemu je problem..mob radi savrseno u svim drugim segmentima...uzeo zeni drugi mob tako da LG never again in my house

Poslano sa mog HTC One A9 koristeći Tapatalk
Bobby1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 10:02   #144
Nakon cca 9 mjeseci prvi ozbiljni problemi s mobom.
Punio se, bio na cca 30ak% kad se ugasio, pojavi se lg screen i tako bise neko vrijeme. Nakon par min upali se pa ugasi, to se ponovi par puta, otada se na ekranu pojavio opet lg sceen, ali ne stoji na ekranu, nego se pojavi i ode na par sekundi i pojavi se.
Pokušao sam soft reset, nađoh da se to dela sa sve tri tipke odjednom. Učinim to i pojavi se bijeli ekran s mojim IMEI brojem i obaviješću da ako želim restartati(je li to onda soft reset ili ?) mob neka stisnem power. Ja stisnem, ali ne reagira.
Pokušao sam i stisnuti za hard reset, ali ne da ga i izvršim nego da vidim hoće li barem prikazati izbornik, ali nije ni to.
Koje su mi opcije preostale od doma za napraviti, ili da ga pustim na miru i sutra put servisu?
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 11:41   #145
Quote:
The_End kaže: Pogledaj post
Nakon cca 9 mjeseci prvi ozbiljni problemi s mobom.
Punio se, bio na cca 30ak% kad se ugasio, pojavi se lg screen i tako bise neko vrijeme. Nakon par min upali se pa ugasi, to se ponovi par puta, otada se na ekranu pojavio opet lg sceen, ali ne stoji na ekranu, nego se pojavi i ode na par sekundi i pojavi se.
Pokušao sam soft reset, nađoh da se to dela sa sve tri tipke odjednom. Učinim to i pojavi se bijeli ekran s mojim IMEI brojem i obaviješću da ako želim restartati(je li to onda soft reset ili ?) mob neka stisnem power. Ja stisnem, ali ne reagira.
Pokušao sam i stisnuti za hard reset, ali ne da ga i izvršim nego da vidim hoće li barem prikazati izbornik, ali nije ni to.
Koje su mi opcije preostale od doma za napraviti, ili da ga pustim na miru i sutra put servisu?
Možda da probate ga spojiti na komp pa oporaviti software preko one LG- jeve aplikacije

Poslano sa mog Vibe K5 koristeći Tapatalk
xTheLuka1998x is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 23:43   #146
Ne reagira ništa mob, otiša totalka.
Odnio ga u dućan di je kupljen. Gospon ga spoji na punjač, nije se ni punio. Pokazala se baterija na ekranu s 0 % i nije išla dalje, ugasio se odmah.
Veli ili softver ili matična.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 20:17   #147
Maticna...

one a9 via tptlk
Bobby1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 16:59   #148
I bise maticna. No ono sto me sad muci je sto je mob s novom maticnom malcice sporiji. Youtube mi sporije otvara, prije naravno odmah vrti pjesmu, sada to radi s delayom od 4-5 sekundi.
Tako i s mnogim stranicama. Prije je to brze otvarano, sad uvijek postoji delay, koji ma kolko malen bio mi smeta jer toga nije bilo.
Sad da to velim momcima u ducanu, odmahnuli bi rukom, pa sto je to par sekundi.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 20:01   #149
Koliko si platio servis?
Evo i moj mrtav, ne reagira. Preporuka za servis u Zg?
__________________
"Svi su jednaki, ali neki su jednakiji od drugih." © svinja Napoleon
kajpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 20:07   #150
Ako imas garanciju ok,ako ne,ne isplati se...za zenin su mi rekli da je moj nepopravljiv...a kod njenog je kamera u pitanju...eno ga u ladici,jos radi,fluidan,brz,ali cim kameru pokrenes,ode u klinac..jedva se upali poslije...smece od LG-a...

one a9 via tptlk
Bobby1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 22:38   #151
Nemam garanciju. Ali rado bih ga dala popraviti ako bi cifra bila prihvatljiva. Baš mi je drag
__________________
"Svi su jednaki, ali neki su jednakiji od drugih." © svinja Napoleon
kajpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 09:28   #152
Zaboravi,ne isplati ti se nikako..evo ja se bas igram s nasim flexom...ne moze pristupiti kameri,nema je..inace sve drugo radi na njemu za deset ali cim idem kameru otvorit ili bilo koju app koja trazi kameru,smrzne se cijeli...

one a9 via tptlk
Bobby1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2017., 14:05   #153
1600kn samo maticna, bez ruku.
Ide u vjecna lovista.
__________________
"Svi su jednaki, ali neki su jednakiji od drugih." © svinja Napoleon
kajpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2019., 19:02   #154
Mob se sam od sebe resetira. Ponekad par puta za redom. Jel to opet matična ili može biti i nešto drugo?
__________________
"Svi su jednaki, ali neki su jednakiji od drugih." © svinja Napoleon
kajpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2019., 19:47   #155
Možeš probati reset na tvorničke pa vidiš da nije software.
Iako vjerojatno nešto s hardwareom- ili baterija gubi kontakt, ako imaš i s njom nekih problema.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2019., 20:41   #156
Probat ću kad sredim neke stvari i pronadem kako ide. S baterijom nema nekih posebnih problema... dosta se troši, ali tako je oduvijek, hoću reći ništa posebno drugačije u zadnje vrijeme.
(baterija se ne može izvaditi)
__________________
"Svi su jednaki, ali neki su jednakiji od drugih." © svinja Napoleon
kajpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2019., 17:38   #157
Na zalost nisam ga uspjela spojiti s kompom, jer ga nije prepoznao. (stalno se vrti logo)
Onda sam ga , iako je kao pun, ukljucila na punjac i tada se nekako, nakon par pokusaja pokrene. Uspjela sam ga resetirat, no kada sam ga maknula sa zice, sve opet isto...logo se vrti i nista.
Stavim na zicu i vrati se.
Zakljucak bi onda bio da nije maticna, nego ipak baterija?
Preporuka za servis, Zg?
__________________
"Svi su jednaki, ali neki su jednakiji od drugih." © svinja Napoleon
kajpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2019., 19:41   #158
Da, ne znam što bi onda bilo- može biti i matična.
Meni se G4 kad je crknula matična bio upalio na drugom kablu, ali samo jednom

Ako je matična- popravak u ovlaštenom servisu se sigurno ne isplati.
Sumnjam da će popravak i sama matična ispasti ispod 1000 kuna za koliko se ovaj mobitel da naći na oglasniku.
Ako je baterija- to se isplati u ovlaštenom jer sigurno dobivaš original bateriju.

Pa onda možda najbolje odnijeti u neki privatni pošto tamo matičnu mogu naručiti iz Kine pa ispadne parsto kuna (vjerojatno 400-500).
A ako je baterija- platiš im dijagnostiku i odneseš u ovlašteni
Ne znam, razmisli pa odluči isplati li ti se ili bi mijenjala mobitel pa novce za popravak usmjeriš u drugi mobitel.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2019., 20:11   #159
Ne znam ni sama sto bih.
Znam da se maticna ne isplati, vec mi je na jednom otisla.
Tu sam ga bila odnijela, sad razmisljam da li da i ovaj tu odnesem ili ipak negdje drugdje.
Ne shvacam zasto bi bilo dobro u jednom raditi dijagnostiku, a onda u drugom dati da ga poprave (stave bateriju)
Zasto ne odmah u taj ovlasteni? Btw, koji su to u Zg (istok/centar)
Obzirom da jos uvijek imam stari, ako je baterija, mogu ju premjestiti.
Razmisljam i o novom mobu, ali tek tu nisam pametna.
Pojma nemam gdje i sto gledati...citam malo preporuke, pa cu i pitati na pravoj temi, ali za sada ne znam u kojem smjeru ici.
Kupiti isti taj Flex za 1000kn, jer mi je ok (super mi je anatomski i za ruku i za torbicu), ali ocito nije bas neki mob. Ok, je ali vec drugi kji se pokvario, uzeti reparirani s ebaya (ali s 32mb) ili ici na nesto sasvim deseto.
Budem pitala na usporedbama, pa molim ako netko ima prijedlog.
Hvala na pomoci.
__________________
"Svi su jednaki, ali neki su jednakiji od drugih." © svinja Napoleon
kajpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2019., 20:52   #160
Zato što u privatnom nećeš dobiti original bateriju, a u ovlaštenom hoćeš.
Ovdje imaš popis ovlaštenih.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:38.