Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.06.2017., 13:23   #381
Imam pitanje je li tko možda probao ovo https://www.krenizdravo.rtl.hr/zdrav...ljivica-recept imam na nožnim palcima (do pola nokta) bijele crte i žuti su (isto do pola). Promjenio sam obuću prošle godine i čini mi se da je to pomoglo da mi se ne šire dalje ali cijelo vrijeme mi se zadržavaju gljivice na tom jednom djelu pa sam mislio probati s ovim savjetom.
Valkinor is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 18:46   #382
Ulje divljeg origana u kombinaciji sa maslinovim, razrijediti u omjeru 4:1. Pomiješati i kapati na nokat i okolno podrucje. Provjereno rjesava problem gljivica. U mom slučaju je zahvacena bila trecina noznog palca, zaradila u bolnici, a mucila se s time desetak godina. Naraslo novo i zdravo. Čajevac nije pomagao. Prije tretiranja očistite koliko mozete i nokat i kožu.
Vodenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 07:06   #383
Thumbs up

Quote:
Vodenna kaže: Pogledaj post
Prije tretiranja očistite koliko mozete i nokat i kožu.
To je najvaznije. Sve treba otkinuti do samo dijela zdravog nokta, kao i okolnu kozu i samo kapati!
papavero is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 22:40   #384
Dobio sam uz tablete i otopinu Canifug.
Imam li s njom pauzu kao i s tabletama ili ju mogu nanositi bez pauze?
__________________
Ja koji sam samo putnik u vremenu, shvatio sam na putovanjima da se život ne sastoji od svojih pojavnosti, nego od onoga što se ne vidi.
Sav vidljivi svijet sadržan je u svojim suštinama a ne u izmaglicama jutra i ljepotama dana,
birger brossa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2017., 13:56   #385
Quote:
birger brossa kaže: Pogledaj post
Dobio sam uz tablete i otopinu Canifug.
Imam li s njom pauzu kao i s tabletama ili ju mogu nanositi bez pauze?
ja sam par mjeseci imao problema s tim dok nisam počeo tretirati, palac na lijevoj nozi. samo canifug, svaki dan dva put na dan. prvo se dosta smanjilo i taman kak sam bio na moru je skroz nestalo, potpomognuto slanom vodom.

vjerujem da za canifug ne treba pauze. a i taman mi je bočica pri kraju
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 08:15   #386
Da je itko probao Onycosolve. Ubiše me pritiskom na internetu. Ne mogu ništa otvoriti a da me ne spopadnu reklame! Mučim se s gljivama 5 godina - probala sam sve po redu - a sada agresivno perem sa Plivaseptom i koristim Wartner - ide nabolje ....
Sad sam popustia (ivjerojatno popušila), naručila Onicosolve... Ima li netko kakvo iskustvo
neda_w is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 15:05   #387
Liječenje gljivica na nohtima nogu

Dali ima beki iskustvo i preporuku za liječenje gljivica na nohtimanogu!?
Koji lijek, preparat oreporučujete?
Imate li uskustva sa lijekom - olovka NAILNER proizvod Nizozemske tvrtke?
Hvala svima za savjet!

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
Branko1948 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 17:26   #388
Imam, devetogodisnje. Nis mi nije upalilo, iako mi se cini da je Exoderil dosao najblize do uspjeha. Sad mi je igrom slucaja taj nokat skroz izvadjen pa se nadam da ce to rijesiti problem. Nailner meni nije nis napravio.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
Bjesomarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2017., 12:29   #389
Upravo mi se vratila gljivica na desnom palcu. bemjojsvepospisku bas sam prodimila, stalno kapam taj rastvor, ciste noge, iskidani nokti do kraja i krc! Probacu sa mycocurom pored ovog mog domaceg lijeka.
papavero is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 00:58   #390
Ne trosite novce. Ja sam svoj gljivicama zarazeni nokat prije vise godina rijesio sa alkoholnim octom.
Ima jos vrlo jeftinih nacina za ubijanje gljivica. Soda bikarbona, klor-varikina (razblazena sa vodom ako vas iritira nerazblazena).
Nema razloga da placate bezveze nesto sto mozete rijesiti za manje od 10 kn.


Poslano sa mog HUAWEI SCL-L01 koristeći Tapatalk

Zadnje uređivanje aspiriniks : 15.08.2017. at 01:13.
aspiriniks is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 12:20   #391
Quote:
neda_w kaže: Pogledaj post
Da je itko probao Onycosolve. Ubiše me pritiskom na internetu. Ne mogu ništa otvoriti a da me ne spopadnu reklame! Mučim se s gljivama 5 godina - probala sam sve po redu - a sada agresivno perem sa Plivaseptom i koristim Wartner - ide nabolje ....
Sad sam popustia (ivjerojatno popušila), naručila Onicosolve... Ima li netko kakvo iskustvo
I mene su ubili. Nego reci mi djeluje li to išta?
be.redy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 18:06   #392
nokti

Stari su nekad to suzbijali vrućom kuhanom vodom. Zakuhala bi se voda i dok još kuha , brzo na tren uronio prst par puta. Tako svako veče.
Mali problem je na nozi. Posuda se onda skine s vatre. Dobro za gljivice i urasle nokte (koji moraju inače biti malo dulji ako su skloni urastanju) , a izvrsno za zanoktice.
rikikiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 02:18   #393
Smile

Moje iskustvo - smanjiti unos šećera (najbolje bi bilo ne jesti ništa slatko cca. mjesec dana) i gljivice na noktima tretirati uljem čajevca. Može se kupiti u DM-u za par kuna. Ja sam potrošila dosta novaca i vremena na tretiranje nožnog palca, no nikako. Ono što sam skužila da je dosta važno je biti temeljit, tj. kada se prihvatite jednoga tretmana, održite ga do kraja, inače se gljivice adaptiraju i dalje možete baciti taj lijek. Nadalje, treba pažljivo s uljem čajevca, dosta je agresivno i u nerazrijeđenom stanju, ne smije na kožu. No, eto srećom, nokat trpi. I otrovno je za pse, pa dalje od njih kada to aplicirate, najbolje navečer pred spavanje, ili prije odlaska na radni dan, ne dati im da bujaju u vlažnom i znojavom okruženju, to im je party na kubik. E da, i poslije tuširanje je dobro, jer je tada vlaga, što im isto paše. Meni je ovo pomoglo.
Lilivili is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 12:11   #394
onycosolve

Quote:
be.redy kaže: Pogledaj post
I mene su ubili. Nego reci mi djeluje li to išta?
da i mene zanima djeluje li to..iako je nekak preizreklamirano...ali to ne znači da neću pasti na reklamu...pa neka netko javi čemu li je to?
lalalaland is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 10:31   #395
Potrošila sam prvu bočicu onicosolva. Ono sto mogu reći je da zaista nakon špricanja stopalo izgleda ljepše . Moji iziritirani prsti naprosto vape za nečim što bi ih malo nahranilo. No.... ne vjerujem da Onicosolve ako se koristi sam, može riješiti jaču infekciju. Sad sam naručila jos dvije bočice i nastavit ću s tretmanom, ali ... otkrila sam sada da mi uljni peroksid 6% (afrodita) stvarno prži gljivice brutalno...Poslije toga stavim Onicosolve da malo utješim jadnu kožu oko nokta. Koristim sve sto mi dođe pod ruku - prokleta gamad se može naviknuti na sve ....
neda_w is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 10:34   #396
E i zaboravih spomenuti - prati i čistit staaaalno
neda_w is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 09:02   #397
Thumbs up

Quote:
Lilivili kaže: Pogledaj post
Moje iskustvo - smanjiti unos šećera (najbolje bi bilo ne jesti ništa slatko cca. mjesec dana)
Mislim da je ovo presudno! Meni su se gljivice vratile bas u periodu kad sam navalila da jedem slatkise. Do tada sam bila pazljiva uglavnom zbog nekog mini viska kilograma koje imam.

Pokusacu da od danas ne jedem slatko, pa da vidimo.
papavero is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 17:29   #398
Krenuo sam u borbu protiv gljivica na noktima.

Noktaricom odstranio što se dalo odstraniti, dobro oprao, osušio, ostatak nokta izbrusio, posebno dio gdje se primjeti bolest.

U DM kupio ovo https://www.dm.de/emcur-nagelpilz-se...p40837017.html
Nakon deset dana uočavam napredak. Proizvođač tvrdi da su prvi rezultati vidljivi nakon dva tjedna.

Usput koristim i tekućinu za dezinfekciju stopala i obuće koja po tvrdnji proizvođača uništava 99% bakterija, virusa i gljivica.

https://www.dm.de/sos-fuss-desinfekt...581531424.html

Danas vidim sos sredstvo za gljivice na noktima.

Javim konačan ishod.
Instrumental is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 07:48   #399
Da li si to kupio u DM u Hrvatskoj ili Njemackoj?
papavero is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 16:46   #400
Njemačkoj
Instrumental is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:03.