Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2006., 01:03   #1
46 +

.. hm, gdje kupujete odjecu?

.. s hlacama manje vise nemam problema.. no gornji dijelovi me muce.. sto god da nadjem bi bolje pristajalo mojoj baki nego meni (imam, uh.. sad cu 23) .. dakle, "normalna" odjeca samo u vecoj velicni.. da li ste negdje u Zagrebu otkrile neki ducan u kojem se to moze nabavit?

.. dosta stvari kupujem u Maxy P-u (ducan u Ilici), no osim hlaca, gornji dijelovi su vecinom fine stvari, ne za svaki dan

.. pogledala sam u nadi i onaj Gjurlo XL za zene, pa su opet svi gornji dijelovi potpuno bapski
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2006., 02:06   #2
"Ulla Popken"- potrazi po internetu. oni imaju modernu i lijepu odjecu i za mlade od 42 pa nadalje. ne znam da li ima vec i u zg, ali u gotovo svim vecim europskim gradovima. moja seka ima isti problem kao i ti. i s ullom je skroz zadovoljna...
enny01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2006., 10:25   #3
u auteka i pravac Graz
velke brojeve ima i H&M
a i u C&A se zna nači lijepih stvari i to više nije seljačko-babski dućan a osim toga ovdašnji br. 46 je kod njih 42 pa se veseliš, kao manja si
cijene su povoljne
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2006., 19:27   #4
.. no meni se ipak ne svidja da za jednu majicu ili jedne hlace moram ic u Graz ili riskirat s netom .. shrug, thnx anyway
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2006., 11:15   #5
Nismo ista veličina, pa se unaprijed ispričavam ako fulam, al znam da neke moje prijateljice uspiju ponešto naći u Marks & Spenceru i X-Nation.
splicanka4zagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2006., 11:18   #6
Vartex na Trgu, robna kuća, ima cijelu kolekciju za mlade ("Focus").
Možda tamo trebaš zavirit.
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2006., 12:24   #7
Je, al Fokus nema velikih brojeva.

Ima na potezu od Cibone prema trešnjevačkom placu Lady XXL - tako tako, ali moze se nac i jeftiniji su od Pokera!!!
imago2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2006., 15:57   #8
Znam da u Italiji postoji linija ELENA MIRO' za brojeve iznad 46 i imaju uvijek trendy stvarcice. Cini mi se da sam nedavno negdje procitala da se u Zg otvorio (ili otvara?) njihov ducan...Ako tko iz Zg zna neka javi.
cutecat is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2006., 21:53   #9
http://www.torrid.com
Giraffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2006., 22:58   #10
da, elena miro u zagrebu ima. potrazi u strogom centru. znam da je prije bila u gundulicevoj , ali mislim da se preselila u ilicu.
ulla popkenje zakon za ljude 46+ . tamo sam se oblacila kad sam se udebljala i stvarno imaju svašta, od sportskog, elegantnog...na mlade3, stare...i cijene su pristojne. u zg još nema, ali skokni do graza, u samom centru je.nedaleko od H&M.
zlatokosa.princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2006., 15:36   #11
Quote:
splicanka4zagreb kaže:
Nismo ista veličina, pa se unaprijed ispričavam ako fulam, al znam da neke moje prijateljice uspiju ponešto naći u Marks & Spenceru i X-Nation.
U X-nationu sam vidjela 46 i 48 veličinu pa probaj tamo
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2006., 15:44   #12
Quote:
Tinchi kaže:
U X-nationu sam vidjela 46 i 48 veličinu pa probaj tamo
Da nisu talijanske, što je nekih 4 broja manje u našima
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2006., 16:06   #13
Quote:
crtica kaže:
Da nisu talijanske, što je nekih 4 broja manje u našima
Ma ne, X-nation je, kolko znam, naša firma Kad tam uzmem 42 to je fakat 42
Imaju super stvari, radije kupim kod njih nego u Espritu ili Benettonu recimo
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2006., 16:08   #14
Quote:
Tinchi kaže:
Ma ne, X-nation je, kolko znam, naša firma
Imaju super stvari, kod njih si često nekaj ubodem, radije nego u Espritu ili Benettonu recimo
Stvari izgledaju ok, no kvaliteta je koma. Puštanje boje po odjeći, a nevezano uz klimatske nepogode, je nešto što očekujem od kineskog smeća, ne od nekakve "marke"
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2006., 20:42   #15
.. danas sam se upustila u potragu za hlacama.. obicnim crnim hlacama, stvarno nisam zahtjevna .. nakon nekoliko sati frustriranja sam se vratila dobrom starom Maxy-u i pljunula 500 kuna za hlace koje mi dobro stoje ..

.. majice, mislim da cu odustat od toga.. nasla sam 46 i 48 majica koji su mi dobre svugdje osim u sisama, mislim da bih trebala neku kombinaciju 50ke za sise i donji dio velicine 46
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2006., 21:56   #16
Quote:
crtica kaže:
Stvari izgledaju ok, no kvaliteta je koma. Puštanje boje po odjeći, a nevezano uz klimatske nepogode, je nešto što očekujem od kineskog smeća, ne od nekakve "marke"
Ja sam kod njih kupila predobar baloner Dođe mi žao što postaje pretoplo
Boju ne pušta
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2006., 21:58   #17
Quote:
Doria kaže:
.. danas sam se upustila u potragu za hlacama.. obicnim crnim hlacama, stvarno nisam zahtjevna .. nakon nekoliko sati frustriranja sam se vratila dobrom starom Maxy-u i pljunula 500 kuna za hlace koje mi dobro stoje ..

.. majice, mislim da cu odustat od toga.. nasla sam 46 i 48 majica koji su mi dobre svugdje osim u sisama, mislim da bih trebala neku kombinaciju 50ke za sise i donji dio velicine 46
Ih, pa što ak su u sisama uske, dobro je to
Da se barem ja mogu pohvaliti sličnim poprsjem, sigurno bi ga pokazivala svima
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2006., 01:07   #18
.. mhm, ne ovo nije usko.. ovo je vise.. hm, spoljesteno uz tijelo.. ne lijepo
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2006., 18:18   #19
Quote:
crtica kaže:
Stvari izgledaju ok, no kvaliteta je koma. Puštanje boje po odjeći, a nevezano uz klimatske nepogode, je nešto što očekujem od kineskog smeća, ne od nekakve "marke"

Moram ovo negirati, barem za hlače 'na crtu'. Naime, kvaliteta hlača im je bez premca, a isto potvrđuje i teta iz kemijske. Ono, baš su deri, peri. Niš se za njih ne prima, ma super su mi.
Za drugu odjeću ne znam jer nekako u toj trgovini uvijek kupujem hlače jer znam da ću naći broj, valjda sam jednom probala i ostalo... možda nisam bila zadovoljna kako mi stoji, pa nisam kupila... tko će znati
ali hlače, hlače su mrak
__________________
Pliva patka preko Save, nosi pismo na vrh glavu, u tom pismu piše da ja VOLIM TE najviše!
Paw is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2006., 16:24   #20
Modea ti ima obične majice u većim brojevima. Imaš njihov dućan u Ilici u onom prolazu na lijevoj strani kad ideš prema Britancu. I u Nami.
Majice su fine, nisu čisti pamuk nego sa viskozom ili likrom. Nekih 100-tinjak kuna su.
Tijana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:47.