Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.10.2016., 14:44   #881
tjah, klasicna pric ao ponasanju, odgovornostima i posljedicama

neki skoce s drugog kata, pa se cude i cmizdre kad slome noge
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 15:44   #882
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
tjah, klasicna pric ao ponasanju, odgovornostima i posljedicama

neki skoce s drugog kata, pa se cude i cmizdre kad slome noge
upravo to, ne poznaju sebe i krivo procijene svoje mogućnosti i kapacitete pa poslije cvile...sve je to škola, u prvom redu njima samima da nauče gdje su im vlastite granice
__________________
"Forumaš ima pravo kad ga ima,
ako ga ima! (no obično ga nikad nema)"
RedSonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 15:55   #883
Tesko je zenama razgraniciti emocije od seksa, jako malo izuzetaka ima
Wogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 16:50   #884
Quote:
Wog Boy kaže: Pogledaj post
Tesko je zenama razgraniciti emocije od seksa, jako malo izuzetaka ima
Izuzeci potvrđuju pravilo.
http://www.jutarnji.hr/vijesti/crna-...ijavu/5166716/
konjokradica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 19:44   #885
A zamisli naletit na takvu i imat ju jedno vrijeme za ljubavnicu
Sto bi tek onda napravila od zivota..
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2016., 20:24   #886
Quote:
konjokradica kaže: Pogledaj post
Danas imaš luđakinja na svakom uglu, sve je super dok ne nagaziš na jednu...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 04:37   #887
Opisala sam situaciju sa str. 41
Liku se očito pri*ebalo pa me ponovno kontaktirao.
I dalje zivi s bivsom, kaze da iz principa nece odseliti, nek odseli ona prva :Đ Samnon zeli "vezu" u smislu da me dolazi posjecivati i hmm bez kondoma jer njemu se ne sviđa sex s kondomima i zna da bi došao 1 al da mu se nakon toga NE BI DALO DOĆI.
Kod njega ne mogu doći, jer pravilo sa bivšom, tj. cimericom jest da ne smiju goste dovoditi
Ona ne smije za mene znati jer bi ju to povrijedilo, on ju postuje i cijeni i taj smjestaj dozivljava svojim domom, emocionalno se vezao. Kad san popiz... Ispalo je da san ja pasivno agresivna...
Da sta meni smeta to sta on zivi s bivsom koja mu je cimerica i ne osjeca nista prema njemu.Sad vi meni recite ko je ovdi lud u pm.
Inace nisam jos skuzila jel zivi s zenom i djetetom il zena i dijete ne zive s njime nego je ovo bivsa broj 2?
Edit: Znam i sama da je priča za rubriku Vjerovali ili Ne
prvi put san nasjela i dobio je iako se nismo poznavali, a sad mi ne pada napamet.
Radije cu bit sama ko ćuk nego pristajati na ovakvo nešto. Da se moran kriti pored sadasnje/bivše koječega.
Splićankaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 00:29   #888
Jer su sjebane. Na ovaj ili onaj način. Trenutno ili permanentno.
__________________
not the girl my dog thinks I am...
...he'll rekindle all the dreams it took you a lifetime to destroy
Aaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 13:31   #889
zato jer se nadaju da je voli, da će napustiti zenu/curu i da je ona upravo to sta mu treba. Ovi obećavaju, lažu i maslaju da bi ih sta dulje zadrzali u takvom odnosu a zene se nadaju i nadaju...ima izuzetaka ali uglavnom ljubavnice izvuču deblji kraj, budu napustene uz osjećaj iskoristenosti.
Na kraju krajeva, sta će vam muskarac koji će napraviti vama upravo ono sta je napravio svojoj partnerici. Biti uvijek druga
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 18:44   #890
Moju rodicu je muz ostavio radi ljubavnice,i nakon 10 mjeseci rodica se pronasla u novoj vezi gdje je sretnija nego ikad,taj bivsi to cuo i sad je smara svaki dan..kaze ostavit ce sve,samo da mu se vrati
sarajka89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 11:27   #891
Da ne filozofirate s pozicije amatera-psihologa malo previše? Žena može biti samo previše sama, usamljena i željna muškog društva u početku. Pa prođe ispod radara svaki zainteresiran, uzbudljiv i uporan. Kasnije....tko već zna što se može, ali i ne mora razviti. Može biti ružno, uglavnom s protokom vremena i postane, ali i ne mora. Nego se dvoje odraslih poslije malo razmjene nježnosti civilizirano raziđu. I točka, bez prevelikih tragedija.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 17:16   #892
Ovako koncipiran naslov mi djeluje kao da je on, gospodin u odijelu i sa debelim novčanikom, pozvao nju, mladu i naivnu, možda i malo neuglednu, te ispred nje prostreo 15 stranica nečega za što će se kasnije u filmu ispostaviti da je ugovor o njihovom potajnom viđanju.
Kroz flashbackove vidimo njen siromašan život bez ljubavi. Vjerojatno nema oca ili je isti zlostavljač/odustan/šupak-alltogether. Ona golim rukama kopa krumpir i sanjari o tome da jednog dana krumpir kupuje na placu.

Vraćamo se u stvarnost. Na stranici 9 od 15, on njoj obećava kilu krumpira svaka četiri dana. Dočekat će ju ispred vrata. Čak i u slučaju da ga ona više ne želi vidjeti, imati će doživotnu zalihu krumpira koji neće morati kopati.

Sa suzom u oku i drhtavom rukom ona potpisuje. Ona pristaje. Da, ona je postala ljubavnica.



-

Mislim koji vrag. Upoznali su se, pojebali su se, njoj je dobro, njemu je dobro, njegovoj ženi nije dobro, ali ovih prvih dvoje ionako ne mare za to. Seks je dobar, bajke su još bolje, obećanja su predivna, pokloni učestali. Dodaj ili oduzmi nešto, ali u globalu je to to.

Ona voli ili njega ili seks ili poklone ili kombinaciju.

On ostavlja ženu ili nije sretan ili je ona ljubav njegova života ili pak sve zajedno.

Ili se žena spomene tek nakon xy relativno učestalog viđanja.

I onda prije nego što se okreneš, ono što je trebalo biti ONS ili što nije trebalo biti ništa je ispala veza gdje je ona "izabrala biti ljubavnica".

Jer svaka emocija je izbor naravno.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:22.