Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.01.2012., 19:42   #121
hvala ti na odgovoru .. nije me poslao privatnik vec socijalni gin kojem idem, i to bez da me pregledao ili ista, ukratko doktor ne valja nista i uopce neznam na cemu sam ..
__________________
LUCIJA - 08.07.2009. i PATRICIJA - 13.03.2012. -mamini anđeli :)
zekip is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2012., 21:25   #122
Ma tim bolje, u bolnici ćeš znat na cemu si. Kako znaš da si malo otvorena, to te već prije pregledao?
Nemoj se bojat, daleko si dogurala, još alo.
Taraporin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2012., 08:25   #123
Pozdrav! Sex zabranjen rano radi ulozivosti..
Danas, na nekoliko dana od termina, beba je nisko, otvorena 3cm, itd, globalno, da li je dozvoljen sex?
TomyCroSound is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 18:43   #124
Pozdrav!
29+5 tt trudnoce mi je. Jucer na pregledu mi je receno da je beba jako nisko, okrenuta glavom prema dole (doduse nisko i glavom prema dole je od 17tt). Imam uzasan pritisak na stidne kosti. Receno mi je da sam zatvorena, al da za dva tjedna odem na uzv u bolnicu i za 3 tjedna na redovan pregled... Zanima me zbog cega uzv u bolnici? :/
Postoji li mogucnost prijevremenog poroda s obzirom da je beba za dva tjedna veca (1500 g)??
Zbunjola sam totalna... :/
Luna:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 08:48   #125
Quote:
Luna:) kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
29+5 tt trudnoce mi je. Jucer na pregledu mi je receno da je beba jako nisko, okrenuta glavom prema dole (doduse nisko i glavom prema dole je od 17tt). Imam uzasan pritisak na stidne kosti. Receno mi je da sam zatvorena, al da za dva tjedna odem na uzv u bolnicu i za 3 tjedna na redovan pregled... Zanima me zbog cega uzv u bolnici? :/
Postoji li mogucnost prijevremenog poroda s obzirom da je beba za dva tjedna veca (1500 g)??
Zbunjola sam totalna... :/
To sto je beba veca nema veze s terminom, tj to nije indikacija za prijevremeni porod.
Yvonne :) is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:01.