Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2010., 22:49   #41
Quote:
marko356 kaže: Pogledaj post



tebi nije nista jasno, ja se svog starog nisan nikad boja, uvik smo imali prijateljski odnos, sve mu kazen, i tako,

Jel ti davao savjete i o seksu?
čobanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2010., 22:53   #42
Quote:
čobanka kaže: Pogledaj post
Jel ti davao savjete i o seksu?
dasta je, nec nikad zaboravit njegovo dobro pazi di ga meces i kad ga vadis
__________________
more
marko356 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2010., 23:04   #43
Quote:
marko356 kaže: Pogledaj post
dasta je, nec nikad zaboravit njegovo dobro pazi di ga meces i kad ga vadis

Sad fino tatu pitaj kako se pelene mijenjaju..
čobanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2010., 23:10   #44
to mi je reka poslin sta mi je jednon uletija u sobu u nezgodnon trenutku, nasamarcio me dobro tad, ja mulac 15 godin, i dolazin posli...kaze stari, cili ozbiljan, sine, ja i ti moramo ozbiljno razgovarat, sili, kontan sace storije neke, ka mi rece tako nekako kako san napisa i ode ca

buduci da nisan bas pazio, to cu pitat mamu, za koji misec
__________________
more
marko356 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 02:00   #45
ja sam sa starim oduvjek bio blizak nikad me nije tuko niti ista slicno takoder mi je priustio kolko je mogo iak je znao srat al uvjek je bio upravu :S
j i N is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 04:24   #46
ja i stari se slažemo kao vatra i voda...on mene ne voli a ni ja njega...zaboli me...
bego2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 15:46   #47
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
Ja stvarno imam dobar odnos sa ocem, vjerojatno teško i može biti bolji. Ne znam, ponekad mislim da je zbog toga što ga ja jedini razumijem. Stara ga svakako ne razumije i odnosi između njih dvoje su daleko od idealnih, sestra i brat mislim da nisu zagrebali ispod površine, ali ja mislim da ja jedini vidim koliko ga život nije mazio. Rođen je u zadnjoj selendri, najgoroj u Hrvatskoj, nisu imali ništa, roditelji ga nisu baš mazili, njegov stari je bio ajme majko. U srednju školu je morao sam u drugi grad, sam je sebe odgojio već od 15. godine. U školi je uvijek bio odličan, nikada nije bio konfliktne naravi, ali u poslu je cijeli život imao nesreće. Propalo mu je mnogo toga, ostao je mnogima dužan jer su njega neki drugi zajebali. 15 godina života mu je otišlo u vjetar dok su drugi stvarali, a nama isključivalo struju jer nismo imali nikakvih novaca. Sve to mu je uništilo zdravlje i skoro je otišao u grob. Još je tu, oporavio se, obitelj mu je pomogla da se malo digne, ali vidim rane na njemu, vidim da je umoran od svega. Stara to ne vidi i to joj najviše zamjeram. Ali ajde, barem ja to vidim i mislim da je i njemu to jasno i da smo baš zbog toga jako dobri...
lijepo je vidjet odnos razumijevanja izmedu oca i djeteta ( u ovom slucaju sina)
lijepo napisano....
__________________
na repeatu
Zara.Zara is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 16:55   #48
Šta reć na tu temu... Možda ćete mi vi pomoć da vidim kakav mi je stari...
Ovako, šta se tiče materijalnog, stvarno je darežljiv, sve kaj može mi priušti, isto tako i braći, i ne, nismo razmaženi, nisu to neke fantazije. Ali nemamo baš neki idealan odnos, on je po prirodi dosta nadrkana osoba, sve mu smeta i sve ga živcira, a ja sam onako - flegma (nebitne stvari me ne diraju ni pol posto). Najgora stvar je u tome kaj zajedno radimo (ja sam najobičniji zaposlenik ), a to je . Stvarno se trudim na poslu, ali jebiga, on to ne vidi očito, imam najmanju plaću, a radim više od drugih (ipak je obiteljska firma pa mi je malo više stalo do nje).
A možda nije on kriv, možda sam ja...
zgrules is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 21:06   #49
pa nece te sigurno stavit za direktora ili menadzera kad si kako sam zboris flegma.

mislin, ja bii umro od srama a ponos bi me pojio da san obicni sljaker u ocevoj firmi. malo ambicija i truda...
__________________
more
marko356 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 21:29   #50
Malo si krivo shvatio, nisam flegma oko posla, dapače stvarno se trudim. Nego općenito me ne diraju nebitne stvari, fokusiran sam na neke svoje prioritete i to je to. A jedan od njih je i ta firma...
zgrules is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 21:37   #51
jebiga ako oces neki polozaj u ocevoj firmi onda se moras krenit nadmetat sa njim, unosit ideje, to redovito dovodi do svadja i klanja, ali ako je normalan caca znat ce to cijenit pa ce ti se kad tad vratit sve.

ja san se sa starin isto svadio kad bi nesto radili, a kad bi mi reka ma picka ti materina zna san da san u pravu
__________________
more
marko356 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 21:44   #52
Quote:
marko356 kaže: Pogledaj post
jebiga ako oces neki polozaj u ocevoj firmi onda se moras krenit nadmetat sa njim, unosit ideje, to redovito dovodi do svadja i klanja, ali ako je normalan caca znat ce to cijenit pa ce ti se kad tad vratit sve.

ja san se sa starin isto svadio kad bi nesto radili, a kad bi mi reka ma picka ti materina zna san da san u pravu

To je to, ali moj napravi mrku facu i zašuti... A trudim se ja, stvarno mi je bitno to, ne samo zbog posla, nego i zbog njegovog odobravanja, htio bi da je ponosan (a valjda i je ).
Nije do položaja, ionako je mala firma, ne može to ko u državnoj firmi, 7 šefova i 2 radnika...
zgrules is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 22:03   #53
Quote:
Tulio kaže: Pogledaj post
.kakav odnos ste imali s vašim ocem, jeste li se slagali ili ste više bili kao dva ovna(kako moja mater meni kaže).
Nikakav Na "dobar dan" i "doviđenja" smo već godinama. Kad sam došao u godine da produbim odnos s njim (tamo negdje početkom puberteta), nije ga nikad bilo i bježao je od bilo kakvih obaveza. Sad vidim da on povremeno pokušava potaknuti neku komunikaciju, ali zaista nemam o čemu pričati s njim, kao što recimo nemam potrebu pričati s blaganicom iz Konzuma koju isto svaki dan vidim. Došli smo do toga da recimo ja imam svoj alat, a on svoj, jer mi ga se ne da molit da mi posudi i gledat ga kako se pravi važan. Ali mislim da je vrhunac što on ima 3 auta (BTW, mama ne vozi), a ja svoj.

Kad bolje razmislim, nemam ni sa majkom (puno) bolji odnos, ali to je OT.
__________________
Sve životinje su jednake, ali neke životinje su jednakije od drugih.
GlupiNick is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2010., 17:18   #54
moj stari je iskompleksirani ego i to nikad nisam uspio shvatiti i prihvatiti...
sve što ja radim ili napravim je bezveze, glupo, kao - mislil sam da si pametniji u tim godinama ili veli kao da glupo trošim vrijeme...dok on nešt radi onda je to bravo, super, onda ja to moram pogledati u smislu da sam ja nesposobni, a radi se o debilnim banalnim stvarima tipa poljepiti pločice po zidu...
nikad me ne zove dok treba pomoć a nešt ne može sam napraviti, nego od mene kao očekuje da ja moram primjetiti i doći pomoći i takve debilane...
nekad me to totalno ponižavalo i ubijalo, ta pasivna agresija i uloga da sam ili konkurencija kao nekakva ili budem sluga pa budemo si dobri, ali sam kasnije zaključio da sam doma tamo di se osjećam kao doma, da je moja obitelj ljudi s kojima sam si dobar i čiji karakter se poklapa s pravednim i realnim načelima prije svega...
tak da me niti manje više nema doma ustvari...nije moj stari loš kao osoba u dubini duše, ali je tolko emocionalno nezreli nekad da se pitam wtf, u kojemu je on filmu sad opet...
danas recimo nakon posla i ručka doma zaspim na fotelji i namjerno me bezveze probudi, bezveze me zove onak glasno da me probudi i to je onda kao smiješno, makar mu miljardu put velim nek mi ne radi to jer sam umorni i da mi uništi cijeli dan s tim...tak da nekad mi je pun k**** toga svega, kao recimo sad, pa evo idem nekud s autom, bez mobitela...
__________________
Svaki izbor rađa kvantnom eksplozijom alternativnih budućnosti...Life is interesting!
soldier is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2010., 21:31   #55
Quote:
GlupiNick kaže: Pogledaj post
Nikakav Na "dobar dan" i "doviđenja" smo već godinama. Kad sam došao u godine da produbim odnos s njim (tamo negdje početkom puberteta), nije ga nikad bilo i bježao je od bilo kakvih obaveza. Sad vidim da on povremeno pokušava potaknuti neku komunikaciju, ali zaista nemam o čemu pričati s njim, kao što recimo nemam potrebu pričati s blaganicom iz Konzuma koju isto svaki dan vidim. Došli smo do toga da recimo ja imam svoj alat, a on svoj, jer mi ga se ne da molit da mi posudi i gledat ga kako se pravi važan. Ali mislim da je vrhunac što on ima 3 auta (BTW, mama ne vozi), a ja svoj.

Kad bolje razmislim, nemam ni sa majkom (puno) bolji odnos, ali to je OT.
Da, očevi znaju svoje sinove doživljavati kao konkurenciju,

a u tom slučaju ni majke nisu bolje jer su se ko fol razočarali u tebi iz samo njima znanih razloga,

jebe ti se, imaš svoj život, imaš svoja primanja, a kad počmu srati samo se primiš za vodovodnu cijev, (uzemljenje), i sva govna odu u zemlju!
domar is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2010., 21:39   #56
Quote:
domar kaže: Pogledaj post
jebe ti se, imaš svoj život, imaš svoja primanja, a kad počmu srati samo se primiš za vodovodnu cijev, (uzemljenje), i sva govna odu u zemlju!
Ma sve to stoji, samo nikako se od kuće odseliti. U ovo vrijeme ići u kredit za stan je ludost (dobro, uvijek je ludost...). Unajmiti stan za cijenu rate kredita je još veća ludost, pa mi se sve čini da ćemo još najmanje godinu-dviju biti cimeri.
__________________
Sve životinje su jednake, ali neke životinje su jednakije od drugih.
GlupiNick is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2010., 21:42   #57
Quote:
GlupiNick kaže: Pogledaj post
Ma sve to stoji, samo nikako se od kuće odseliti. U ovo vrijeme ići u kredit za stan je ludost (dobro, uvijek je ludost...). Unajmiti stan za cijenu rate kredita je još veća ludost, pa mi se sve čini da ćemo još najmanje godinu-dviju biti cimeri.

jel imaš barem svoj prostor u kući: kat, prizemlje... ili samo svoju sobu?
domar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2010., 18:51   #58
Quote:
domar kaže: Pogledaj post
jel imaš barem svoj prostor u kući: kat, prizemlje... ili samo svoju sobu?
Sobu
__________________
Sve životinje su jednake, ali neke životinje su jednakije od drugih.
GlupiNick is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2010., 19:54   #59
e to je moran priznat ful zajebano
__________________
more
marko356 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2010., 20:20   #60
Mnogi tu već znaju neke crtice iz relacije otac-ja, a jednom riječju odnos je NIKAKAV , ili bolje rečeno NEPOSTOJEĆI.A najgore je to što radimo zajedno...

Čitajući sve postove, prepoznao sam dijelove mog oca u nekima s time da bi se dalo nadopunjavat još u jednom dobrom kilometarskom postu za koji nisam trenutno raspoložen...

Neki drugi put...
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:37.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger