Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.04.2011., 20:24   #41
Ralph Lauren tenisice

zna li netko koliko ovakve http://www.ralphlauren.com/product/i...entPage=family tenisice koštaju kod nas i s koje ih internetske stranice mogu naručiti?
in the middle is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2012., 23:47   #42
bok! pitanje Tko je kupovao polo majice i koliko je zadovoljan kvalitetom i s kojim drugom "markom" bi to usporedili. Kolika je cijena vani?
Održavanje je lako? Treba peglati? Zvuči smiješno ovo što pitam kada operem Lacoste majicu ne moram ju peglati, kako se osuši tako je speglana.
I neki savjet kako prepoznati orginal, ne želim kopije kupovati...
zapravo mi je cijena vani najbitnija(npr. u Grazu)
plavokoki_Marko is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2012., 14:30   #43
Mislim naruciti njihove majice preko neta pa me zanima koju velicinu da uzmem...

Inace nosim S i M, 179 cm i 72 kg....

Mislim uzemi Polo majice, koju velicinu bi preporucili?
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
iworld is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2012., 15:35   #44
ja sam 181cm 82kg i nosim M veličinu, custom fit kroj
spic is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2012., 22:09   #45
Ralph Lauren meni najdraze polo majice, nema im ravnih
pin23hole is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2012., 11:24   #46
zanima me koliko kod nas dode kosulja RL,obicna,vidim da bi u USD i GBP na netu bila izmedu 500-700kn,ovisi o modelu,sad me zanima jel je i kod nas tak,ili ovdje nabiju cijene pa se vise isplati otic van to kupit?
ludi.dejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2012., 19:53   #47
Quote:
ludi.dejo kaže: Pogledaj post
zanima me koliko kod nas dode kosulja RL,obicna,vidim da bi u USD i GBP na netu bila izmedu 500-700kn,ovisi o modelu,sad me zanima jel je i kod nas tak,ili ovdje nabiju cijene pa se vise isplati otic van to kupit?
Za 700kn jedino ćeš u Denim&Supply naći košulje...
bejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2013., 01:17   #48
pozdrav!

mislim kupiti rl kosulju bratu, pa me zanima, moze li se vjerovati ljudima koji to prodaju na njuskalu?

pitam zato sto generalno vjerujem njuskalu, ali nikad do sad tamo nisam kupovala odjecu, pa mi je tesko ocijeniti jel rijec o originalnu ili kopiji.
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2013., 21:52   #49
Quote:
593 kaže: Pogledaj post
pozdrav!

mislim kupiti rl kosulju bratu, pa me zanima, moze li se vjerovati ljudima koji to prodaju na njuskalu?

pitam zato sto generalno vjerujem njuskalu, ali nikad do sad tamo nisam kupovala odjecu, pa mi je tesko ocijeniti jel rijec o originalnu ili kopiji.
hahahah NE! takve kopije sto se prodavaju na njuskalu ja vidim po nekim većim gradovima vani za 5 puta manju cijenu,npr majica 250kn u tipa na njuskalu a u istanbulu za niti 80 kn...i ako negdje netko oglasava na njuskalu svoje stvari kao o original znaj da to nije original!!! zna se koliko košta original rl košulja,majca i gdje se oni kupuju...radije mu kupi u zare neku košulju a ne rl fejk...
misscoco is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2013., 23:28   #50
cak ni ove?

http://www.njuskalo.hr/muske-kosulje...-oglas-7740669
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 07:41   #51
NE!! to oni namjerno nabiju cijenu da ljudi pomisle da je original
misscoco is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 11:34   #52
hvala

znaci, ostaje samo ducan. gdje to ima u zagrebu? kao da sam negdje procitala da ima u arena centru trgovina koja drzi i rl. ali nemam pojma kakva im je ponuda.
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 16:31   #53
Peek&Cloppenburg trgovine i The Core u Masarykovoj.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2013., 19:02   #54
Quote:
mokry kaže: Pogledaj post
Peek&Cloppenburg trgovine i The Core u Masarykovoj.
Koliko tamo koštaju muške polo majice? One s velikim ponijem?
__________________
All is vanity and grasping for the wind.
Blanche Dubois is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2013., 20:45   #55
Zadnji put kad sam kupovao (prošlo ljeto) bile su 950kn.
Inače, krajem srpnja u The Core-u obično imaju 50% sniženje pa se isplati.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2013., 16:55   #56
gdje u westgateu ima ralph lauren?
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 19:43   #57
kakve su veličine polo majca RL američke?iste ili veće-konkretno dečko je tu xxl,a ne znam kako je to u americi???
afrikana is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2013., 09:18   #58
Quote:
afrikana kaže: Pogledaj post
kakve su veličine polo majca RL američke?iste ili veće-konkretno dečko je tu xxl,a ne znam kako je to u americi???
Ne znam za muške, ali mogu ti reći za ženske: meni je ista veličina iz SAD-a kao i iz Europe - i odjeća (polo majice, puloveri, haljine) i obuća
(jedino treba obratiti pozornost kod polo majici i košulja jesu li slim fit ili klasični modeli)
bejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2013., 10:30   #59
hvala ti bejo!!to bi značilo da model slim fit-je uži ,uz tjelo i trebalo bi broj veći!!jesi li kupovala preko američke stranice-kako ide sa carinom?imaš kakva iskustva?tnx
afrikana is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2013., 15:36   #60
Quote:
afrikana kaže: Pogledaj post
hvala ti bejo!!to bi značilo da model slim fit-je uži ,uz tjelo i trebalo bi broj veći!!jesi li kupovala preko američke stranice-kako ide sa carinom?imaš kakva iskustva?tnx
Nema na čemu
Slim fit mi je ok i M veličina, dok mi klasični kroj treba S (a košulje nekad i XS).

Preko američke stranice ne možeš naručiti izravno na hrvatsku adresu jer ne šalju ovdje, možeš jedino preko posrednika u SAD-u naručivati. Carini se (ako te ulove, naravno) svaki iznos veći od 160kn.
bejo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:27.