Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Sam svoj majstor

Sam svoj majstor Radionica u kući

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.02.2008., 22:03   #1
Kupiti novi radijator ili....? molim savjet

imam u sobi radijator lipovica dosta velik, dok su slagali instalacije taj radijator im je zveknuo na pod i vjerojatno se oštetio.
od početka radijator je curio, popravljali smo ga 100 puta ,ali nije nam ga popravljao onaj koji je slagao instalacije jer nije htio , morali smo plaćati naknadno ljude, budući da smo platili,a posao nije nikako napravljen, radijator je ovaj tjedan procurio na još 3 mjesta.....

mislim da je više nepotrebno trošit novce kad ga nitko nemože popravit, malo bude ok i onda opet curi....

sad dali da kupimo novi onaj kaj je u komadu jer ovi lipovica su dosta skupi?????
novi je oko 900 kn, a sad je problem jer ove cijevi nisu istog razmaka ,pa bi to trebalo skraćivat....

jel znate možda dali bi recimo tamo gdje kupimo radijator ti ljudi ga htjeli složit i za kolko para?????

btw, bilo bi poželjno da dobijem garanciju i to pismenu,a ne usmenu kao od većine tih pljačkaša....jer od ovog kaj je slagao instalacije nismo dobili nikakve račune nit garancije

hvala
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2008., 23:02   #2
nađi pametnog majstora i popravi stari radijator, ako je pukao članak nek izbaci ili zamjeni, prosto ne mogu vjerovat da je to toliki problem
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2008., 14:09   #3
očito je problem budući da ga svaki put kad ga netko kao popravi, bude ok nekoliko tjedana i onda opet curi
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2008., 16:32   #4
Odvezi ga u Lipovicu na popravak!
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2008., 11:49   #5
Quote:
bond007 kaže: Pogledaj post
očito je problem budući da ga svaki put kad ga netko kao popravi, bude ok nekoliko tjedana i onda opet curi
Dobro ti je rekao mazgov. Nije to neka filozofija, samo što kod tebe nisu bili majstori nego nekakvi fušeri. Hoćeš da ti ja dodjem to napraviti ako si blizu Osijeka? Nemoj bacati novce na novi radijator.
doda1706 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:59.