Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.02.2005., 01:20   #1
GAP hlace u Zagrebu

Koji ducani u Zgb-u drze GAP traperice?
__________________
Postujte bakterije - to je jedina kultura koju vecina ljudi ima u sebi.
Sanja :o) is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2005., 07:52   #2
koliko ja znam gap se ne prodaje u hrv. bilo je svojedobno nekih opskurnih ducancica koji su tu i tamo imali pokoji gap model ali nista sta bi se moglo nazvati kolekcijom...
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2005., 10:15   #3
pretprošlo ljeto u Zadru, u nekom dućanu u širokoj ulici našla sam Gap traperica. Izgledale su mraaaaaaaaak! Cijena je bila nešto veća (mislim 700 kn, onda), a ja nisam kune imala.
Jolly is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2005., 11:16   #4
700KN ZA GAP???too much po mom misljenju. onak gap ne spada u cjenovni rang zajedno s primjerice dieselom ili miss sixty
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2005., 11:46   #5
gap je bio na ilici kod frankopanske. ali to je vise bila roba koznaizkojekolekcije.
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2005., 12:26   #6
Ja se tu više ništ ne snalazim; GAP, GAS, Diesel, Miss Sixty, Mustang, Replay, Big Star, Amadeus, Levi's ... whatever , meni uglavnom SVI izgledaju dobro u SVAKAKVIM trapericama, bilo koje provenijencije.
Nisam još vidjela curu koja je imala neke baš 'seljačke' a ne vjerujem da publika fura samo ove preskupe.
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2005., 12:59   #7
Quote:
debelakrava kaže:
700KN ZA GAP???too much po mom misljenju. onak gap ne spada u cjenovni rang zajedno s primjerice dieselom ili miss sixty
kako ne? GAP je poprilično skup. vidjela ja u US....a reklamira ga all over ona nosonjica Sarah Jessica Parker
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2005., 13:10   #8
Hm, 700 kuna, tj oko 70 funti za traperice iz Gapa, nesto tu ne stima. Tu su obicno oko 48 funti i manje. U Americi (NYC) su mi se cijene u Gapu cinile jos i nize nego u UK, obicno ovdje u UK nabiju cijenu po principu 1 funta = 1 dolar.
__________________
Perfektan dan za banana ribe.
xiola bleu is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2005., 13:11   #9
Quote:
tilla kaže:
gap je bio na ilici kod frankopanske. ali to je vise bila roba koznaizkojekolekcije.
to je bio Guess

Gapa nema u HR

ali možeš naručit na netu, ak si baš zapela za Gap

zapravo, njih rijetko gjd eima i u Europi

ja dosad samo u Munchenu našla
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2005., 13:13   #10
Quote:
xiola bleu kaže:
Hm, 700 kuna, tj oko 70 funti za traperice iz Gapa, nesto tu ne stima. Tu su obicno oko 48 funti i manje. U Americi (NYC) su mi se cijene u Gapu cinile jos i nize nego u UK, obicno ovdje u UK nabiju cijenu po principu 1 funta = 1 dolar.
vidjet ćeš sad kad odeš da su cijene opet visoke

činjenica je i da Top Shop, Diesel i sl. marke isto tako imaju puno niže cijene u drugim zemljama nego što to nama prodaju. Diesel čizme možeš u US kupiti za 50$. isto kao i PUMA tenisice. što je oko 250kn. i jedno i drugo u Hrvatskoj nemaš za ispod 800-900kn. pa ti vidi.
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2005., 13:15   #11
Quote:
xiola bleu kaže:
Hm, 700 kuna, tj oko 70 funti za traperice iz Gapa, nesto tu ne stima. Tu su obicno oko 48 funti i manje. U Americi (NYC) su mi se cijene u Gapu cinile jos i nize nego u UK, obicno ovdje u UK nabiju cijenu po principu 1 funta = 1 dolar.
ja sam u parizu kupovala gap traperice za oko 50 eura, cini mi se. sad ne znam kakva je cijena...

top shop traperica sam kupila izvan HR nedavno za cca 500 kuna. kako je u zg?
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2005., 13:43   #12
Quote:
goldberry kaže:
to je bio Guess
Gapa nema u HR
a biće, znam da je bila neka marka na G. roba je bila očajna, bila sam 1x tamo.
grozno je to izgledalo.
sori na dezinformaciji.
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2005., 17:42   #13
Quote:
Jolly kaže:
pretprošlo ljeto u Zadru, u nekom dućanu u širokoj ulici našla sam Gap traperica. Izgledale su mraaaaaaaaak! Cijena je bila nešto veća (mislim 700 kn, onda), a ja nisam kune imala.

u kojem ducanu??
piccola is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2005., 21:25   #14
Neka srednja cijena GAP hlaca u US je izmedju $40-$70 ovisno o modelu.Dosta cesto su na rasprodaji i naletila sam na par prije mjesec dana za $7.
LaPerla is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2005., 14:30   #15
U Zagrebu je bilo prošle godine u dućanu sa sportskom robom u Draškovićevoj ulici (TOP sport, čini mi se) GAP traperica i hlača, jeftino ali roba od tko zna koje sezone

Inače su cijene u GAP-u slične kao npr. u Dieselu (možda mrvicu manje), ali imaju super sniženja

Ja sam kupila na Winterschlussverkauf u Njemačkoj (naravno):

keper hlače 10 € - koštale 70

super majicu 7 € - koštala 30

još jednu majicu 10 € - koštala 40

i rukavice 2 € - koštale 20

Imali su jedno od najboljih sniženja
christy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2005., 20:02   #16
gapa u europi sigurno ima u berlinu, cijeloj UK i irskoj. a bilo je i u kopenhagenu na zadnjem spratu jedne robne kuce.
meni je gap puno jeftiniji od diesela, al su mi diesel farmerke bolje.
al to sve nije ontopic pa sorry svima.
honey_b is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2005., 05:16   #17
Quote:
debelakrava kaže:
700KN ZA GAP???too much po mom misljenju. onak gap ne spada u cjenovni rang zajedno s primjerice dieselom ili miss sixty
ja nosim traperice GAP i mogu ti reci da su super ,kvaliteta im je za 5
mala_slatka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2005., 17:00   #18
Quote:
LaPerla kaže:
Neka srednja cijena GAP hlaca u US je izmedju $40-$70 ovisno o modelu.Dosta cesto su na rasprodaji i naletila sam na par prije mjesec dana za $7.
bih prije rekla izmedu 35 i 45. Ja jos u Gapu nisam vidjela traperice od 70...
..
...mozda nisam dobro gledala....
__________________
...and in the end the love you take is equal to the love you make..
ah...
diadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2005., 17:03   #19
Quote:
goldberry kaže:
...ali možeš naručit na netu, ak si baš zapela za Gap...
mozes, ali samo ako si u usa, ne isporucuju online narudzbe nigdje izvan usa. na zalost.
__________________
Perfektan dan za banana ribe.
xiola bleu is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2005., 17:06   #20
Quote:
Jolly kaže:
pretprošlo ljeto u Zadru, u nekom dućanu u širokoj ulici našla sam Gap traperica. Izgledale su mraaaaaaaaak! Cijena je bila nešto veća (mislim 700 kn, onda), a ja nisam kune imala.
Meni ovo nije jasno.
U nekom tamo ducanu na Kalelargi ti nasla Gap traperice za cijenu masu vecu od cijene koju bi platila u GAP-ovom ducanu u NY , npr.
Mislim, kojim putevima ta odjeca dolazi u HR? Netko ode u US i kupi 20 pari GAP traperica po 10$ na snizenju i onda ih prodaje individualnim ducanima u HR za deset puta visu cijenu?
Prosvijetlite me molim.
__________________
...and in the end the love you take is equal to the love you make..
ah...

Zadnje uređivanje diadora : 05.02.2005. at 18:20.
diadora is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:20.