Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti

Ostale umjetnosti Slikarstvo, arhitektura, umjetnost života...
Podforumi: Kazalište, Strip, Kreativni nered

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.09.2006., 17:40   #1
Zainteresiranima za izlaganje svojih radova

slikari, kipari, fotografi...likovni umjetnici

amateri, akademski.. neafirmirani i afirmirani...svejedno je..

ako zelite izloziti svoje radove na samostalnoj ili skupnoj izlozbi... javite mi se i posaljite primjere nekoliko radova

povremeno organiziram izlozbe, koncerte i i manje javne dogadjaje pa sam uvijek u potrazi za neotkrivenim talentima..

isto vrijedi i za muzicare...

nije nista komercijalno (iako su moguce i prodajne izlozbe)


ovo je samo informacija za one koje tako nesto zanima... nije reklama niti ista zaradjujem na ovaj nacin

samo mi je drago kad mogu pomoci da se neciji rad pokaze javnosti
satori is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2006., 21:15   #2
Ajde da probamo.Koja je tvoja zarada u svemu tome.Ja bi rado izložio svoje lampe.
__________________
Anđeli postoje ali ponekad,oni koji nemaju krila,zovemo prijatelji
boraborabo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2006., 21:31   #3
ovak... s obzirom da sam takve struke i krecem se u takvog krugu ljudi cesto dolazim u cudne situacije da organiziram raznorazna cudesa... i sad zelim to malo korisnije usmjeriti...

par godina sam zivjela od slika i skulptura tako da znam kako je tesko kod nas nesto prodati ... (pogotovo ako naplatis onoliko koliko stvarno vrijedi)
i znam kako je zatvoren krug "velikih umjetnika" kod nas.. i nema sanse da te pripuste, jedino ako nekom das bubreg.. izlozbe isto treba zicati jer se nikom to ne da organizirati ako je umjetnik neafirmiran i nepoznat..

za pocetak mislim organizirati nekoliko manjih izlozbi... cisto da vidim koliko ima interesa i da prosirim krug ljudi koji bi izlagali..

kasnije cemo vidjeti... ovo nije moj primarni posao nego nesto sto radim usput... i nikad jos nije bilo naplaceno..

p.s. ako su izlozbe prodajne materijal i prijevoz izlagaci placaju sami a ako je izlozba dobrotvorna ili neprodajna obicno je placen prijevoz, uokviravanje slika i sl...
- plakati, pozivnice, katalozi i opcenito marketinsko pracenje izlozbi je posao (i trosak) organizatora
satori is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2006., 20:36   #4
s obzirom da je zapocet rad na web stranici koja ce promovirati neafirmirane (a i afirmirane ako zele) autore, tko se zeli ukljuciti moze poslati fotografiju nekog svog rada i par recenica o sebi na mail [email protected]

nije nuzno puno ime i prezime, mozete se predstaviti i pod nickom

na webu ce biti:

- projekti na kojima se radi
- obavijesti o aktualnim natjecajima
- organiziranje likovnih kolonija i izleta (posjet nekim izlozbama i sl.)
- organiziranje likovnih radionica i tecaja
- sve izlozbe koje su bile, koje traju i koje su u planu a zelite da se za njih zna
- trazenje sponzora za projekte
- virtualna izlozba - svaki tjedan izmjenjivati ce se autori
- posebna stranica za svakog clana s tekstom i galerijom radova

ako imate neku ideju, prijedlog..sugestiju....
satori is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2006., 22:01   #5
hvala svima koji su se do sad javili..

trenutno se organizira grupna izlozba fotografija za 10. mj.... ako ima koja prijava zadnji cas... imate jos 24 sata vremena
satori is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2006., 11:42   #6
Kad ce biti ovaj web stvoren?
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2006., 17:43   #7
radi se... ljudi se skupljaju.... bit ce uskoro.... stavit cu link
satori is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2006., 10:43   #8
pada mi na pamet da bi zapravo svatko tko je svoje slike stavio na 'pokazite svoje fotografije forumskim kriticarima' bio spreman pokazati ih i siroj javnosti... pod nickom
ljetopisac is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2006., 11:48   #9
vjerojatno bi se onda javilo puno vise ljudi... mogu reci da mi se do sad nije javio nitko kog bi morala odbiti zbog groznih radova

ok, na izlozbama ce sudjelovati najbolji radovi, ali na webu mogu biti svi koji to zele i misle da imaju sto pokazati... ako uvedemo neku cenzuru sve skupa ce izgubiti smisao... jedino sto je bitno je da se covjek tim fakat bavi

svi su do sad dali puno ime i prezime i podatke o sebi.... ako se netko srami svojih radova toliko da ne zeli odati svoj identitet onda pretpostavljam da ih nece ni pokazivati.. iako ta opcija i dalje postoji.. moze se prijaviti i pod nickom
satori is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2006., 20:14   #10
Bozicna izlozba

organiziramo prigodnu izlozbu u 12. mj., tjedan prije bozica...

ako ima zainteresiranih, i misle da bi njihovi radovi mogli spadati u bozicno/zimsku tematiku, mogu me kontaktirati ...

najbolji ce dobiti samostalnu izlozbu, a ako bude izjednaceno (i necemo se moci odluciti izmedju toliko dobrih radova) izlozba ce biti grupna
satori is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2006., 12:08   #11
a kad će točno bit ova izložba fotki i gdje?
 
Odgovori s citatom
Old 17.10.2006., 19:14   #12
izlozbe su u Osijeku

prva pocetkom 11. mj. - foto entuzijasti
a druga oko 20. 12. - bozicna

za ovu drugu jos skupljamo prijave.... ako netko radi i ima dovoljno radova zimske i/ili bozicne tematike moze se javiti ... tko zna... mozda dobije i samostalnu izlozbu...

inace .. obje su dobrotvornog karaktera...
satori is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2006., 21:17   #13
pozdrav. ja sam slikar amater koji bi volio znati kako prodati sliku ili kako napraviti izložbu. odlično je što se netko zauzima i za nas. ja bih volio napraviti kakvu izložbu ali nemam nekog novca a ni neznam kak to funkcionira -pogotovo u večim gradovima. Help.
doors is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:27.