Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.05.2017., 14:50   #9681
Quote:
JfK kaže: Pogledaj post
Živjela Ottawa i živio trap i živio onaj ko ga je izmislil (Habsi)!!!
Vuk dlaku mijenja, ali cud nikada.
https://www.nhl.com/news/hockey-worl...ctics/c-600195
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 04:16   #9682
Capsi chokenuli. Gle cuda .

Jesu li zadnjih 3-4 minute uputili ijedan udarac?
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 04:23   #9683
Theodore, vucibatino.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 10:57   #9684
Quote:
The_End kaže: Pogledaj post
Capsi chokenuli. Gle cuda .

Jesu li zadnjih 3-4 minute uputili ijedan udarac?
Jesu kuratz.

Volio bih finale Sens - Preds.
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 11:41   #9685
Jesu Oilersi imali 3 dobre prilike u cijeloj tekmi? Totalno su ih zatvorili.
Vic Vega is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 12:25   #9686
U zadnjem periodu su bile 2-3 dobre prilike, McDavid ispred gola, kad je Draisaitl vukao Vermetta na ledjima pa pokusao bekendom, i mozda 2 solidne kontre gdje su zadali ok udarac na gol.
Sad se nadam da su momci zdravi izasli iz tekme. Bilo bi dobro da se Bieksa vrati, Theo nije spreman za playoff, igra je prebrza za njega.
Prva vec u petak, sica odmora za nas.

Da mi je naci hitove iz zadnje perioda, kad je Lindholm sjeo na Kassiana ili Manson skolovao koga vec u neutralnoj.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 15:15   #9687
Quote:
The_End kaže: Pogledaj post
Capsi chokenuli. Gle cuda .

Jesu li zadnjih 3-4 minute uputili ijedan udarac?
Ovečkin ide stopama Ewinga i Barklyja, legenda bez naslova prvaka.
H3MAT0M is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 18:10   #9688
Pozdrav ekipi. Baš sam sad pogledao posljednju utakmicu serije Wash-Pit i kad se sve zbroji i oduzme nekako Pingvini zasluženo idu dalje, bar po mom nekom skromnom mišljenju, iako sam navijao za Washington više su pingvini zaslužili taj prolaz. Nadam se i vjerujem da predatorsi mogu do kraja.
RudyZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 21:16   #9689
Quote:
H3MAT0M kaže: Pogledaj post
Ovečkin ide stopama Ewinga i Barklyja, legenda bez naslova prvaka.
Alex je meni frustrirajuc igrac. Covik najbolji scorer u zadnjih 15godina, mislis pa on treba biti stalno na ledu, ali bome ja ga nebi uopce uvodio u zadnjih 5 min kad se ganja gol zaostatka.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 23:59   #9690
Ovie će za koju godinu tražiti trejd u pravog contendera i završiti karijeru sa SC.
Valjda je jasno da sa Capsima to neće dočekati.
Od sada pa u iduće 2 godine moraju potpisati jake igrače koji sad igraju za siću i početi će se osipati.
Kuznjecov 3 milje, Carlson 4 milje, Shattenkirk 2,5 milja, Alzner 2,8 milja, Burakovskyi 0,8 milja , Oshie 4,1 milju..
Četvorica od pet nabrojanih igrati će za 5-7 milja po sezoni sa novim ugovorima, a to znači da će 2/3 nabrojanih otići.
Ove sezone im je bio sad ili nikad window.
cave troll is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 09:21   #9691
Ovi ima da zavrsi ko Iginla, svake godine drugi klub u nadi osvajanja SC.
Capsi definitivno se nalaze na raskrscu i moraju donijet neke teske odluke.
Prizeljkujem finale Otawa - Predatori i tko god od njih osvojio bit ce mi jako drago.
papaq_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 10:28   #9692
Quote:
papaq_ kaže: Pogledaj post
Ovi ima da zavrsi ko Iginla, svake godine drugi klub u nadi osvajanja SC.
Capsi definitivno se nalaze na raskrscu i moraju donijet neke teske odluke.
Prizeljkujem finale Otawa - Predatori i tko god od njih osvojio bit ce mi jako drago.
Ja mislim da on nema puno solucija, niti ce ih traziti.
Odigrat ce ove 4 sezone kako zna i umije, a onda ili KHL ili mirovina.
A ako promjeni klub, to je ce biti jedan klub.


Quote:
cave troll kaže: Pogledaj post
Ovie će za koju godinu tražiti trejd u pravog contendera i završiti karijeru sa SC.
Valjda je jasno da sa Capsima to neće dočekati.
Od sada pa u iduće 2 godine moraju potpisati jake igrače koji sad igraju za siću i početi će se osipati.
Kuznjecov 3 milje, Carlson 4 milje, Shattenkirk 2,5 milja, Alzner 2,8 milja, Burakovskyi 0,8 milja , Oshie 4,1 milju..
Četvorica od pet nabrojanih igrati će za 5-7 milja po sezoni sa novim ugovorima, a to znači da će 2/3 nabrojanih otići.
Ove sezone im je bio sad ili nikad window.
S ovim ugovorom ga nitko nece htjeti. Ja ga sad nebi uzeo iznad 7.5mil, a i uvjeren sam da bi svaki GM trazio da Capsi zadrze dio capa.

Moja prognoza je da ce se rijesiti(kojim vec nacinom) Williamsa, Alznera, Orpika, mozda jos Winnika i traziti jeftiniju varijntu za njega. Bumo vidjeli.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 20:00   #9693
Za Oilerse sam mislio da postoje dobre sanse da cemo izgubit, no protiv Predatorsa to znam.
Da nije bilo Gibsona to bi bilo 4-2,5-2.
Predsi imaju puno jacu cycle igru, Lavi je uklopio branice fenomenalno. PK, PP im je brutalan, prvenstveno PK, vec dugo nisam vidio momcad koja tako uspjesno pritisce bekove i prisiljava na krive passeve.

Nas glavni problem su nazalost godine. Perry i Kesler su ostarili i nemaju prevec utjecaja u napadu. Perry je spor, Kesler jos ima brzine, ali vidi se da je natucen stilom igre i da igra samo obranu, u napadu je nevidljiv, mozemo ga u napadu komotno zamjeniti Kerdilesom.

Montour je stud, decko je top4D, tu nema spora.
Steta za ovu godinu, fakat imamo jebenu obranu, po meni mozda i najjacu u ligi, ali nam je napadacka druzina prespora i to nas kolje od pocetka POa. Perry, Ritchie, Vermette su dozlaboga labilni u svojoj trecini. Nista nisu sposobni zaustaviti.
Danas je modus operandi NHL brzina, i ako ti koji posjeduju brzinu su sposobni vrtiti cycle igru, onda se imas cemu nadati. Bez toga no pasaran amigo.
__________________
Who dares, wins .

Zadnje uređivanje The_End : 13.05.2017. at 20:13.
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 12:32   #9694
Go Sens!
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 12:35   #9695
Ovi Predatorsi su brutalne pi*kice. Toliko plakanja, a igraju jednako prljavo, se rijetko viđa.
Vic Vega is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 02:35   #9696
Ottawa mrcvari Pingvinčiće! Kakav blitzkrieg, tri komada u dvije minute, 4-0 nakon 13 minuta igre. Atmosfera južnoamerička!
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 11:56   #9697
LoL pobjedili.
Ako izvucemo seriju, ima da si sagradimo spomenik na Capitol hillu. Momci su umorni, padamo svaku tekmu kako ide kraj.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 17:53   #9698
Fakat su nas zeznuli s prvom tekmom. Nista odmora. Da smo odmorniji bili bi brzi kod izlaska na igraca, nebi Predsi tako lako izmjenjivali passeve, sad se scucurimo u trecini i masemo palicama, bacamo pred pakove nadi da cemo prekinuti posjed.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 11:56   #9699
Johansen out PO. Ajme ajme prilike koja nam se pruza, pliz nemojte opet ponovit 6.tekmu protiv Oilersa.
Ovo nam pruza zescu match prednost, ovo je zbrkalo sve linije, Getz Kesler moraju izvuci iz ovoga korist.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 13:15   #9700
Quote:
The_End kaže: Pogledaj post
Fakat su nas zeznuli s prvom tekmom. Nista odmora. Da smo odmorniji bili bi brzi kod izlaska na igraca, nebi Predsi tako lako izmjenjivali passeve, sad se scucurimo u trecini i masemo palicama, bacamo pred pakove nadi da cemo prekinuti posjed.
Manje od 48h između sve serije je rerardirano.
Vic Vega is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:41.