Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Pogledaj rezultate ankete: Kakva je bila VN Singapura:
negledljiva 0 0%
podnosljiva 1 100.00%
dobra 0 0%
vrlo dobra 0 0%
odlicna 0 0%
vrhunska 0 0%
Glasovatelji: 1. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2017., 16:49   #441
Quote:
dakako kaže: Pogledaj post
Trkaci incident. Iako ga simpatiziram za ovaj incident mali uteg ipak ima Kimi. Odlican start i meni nejasno(nepotrebno - nesmotreno) skretanje u desno.
Dodao bih jos i da je Vettel pucao sam sebi u nogu preagresivnom obranom loseg starta.
__________________
Stara narodna kaze;"daj covjeku moc ili pare pa ces vidjeti kakav je".
dakako is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 17:07   #442
Quote:
dakako kaže: Pogledaj post
Dodao bih jos i da je Vettel pucao sam sebi u nogu preagresivnom obranom loseg starta.
Da mi je znat koju si ti trku gleda
__________________
Fortes Fortuna Adiuvat
Hawker is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 18:10   #443
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Dobro jer vi se sebe cujete , jer vi znate sto znaci metar od bolida pri 200kmh, probajte se prevest pokraj slepera metar do pri 200kmh pa mi javite dali ste imali mjesta da se pomaknete jos malo do njega

Mulci!!
Za desetak milja eura se provezem na 10 cm od njega
Jebate neš ti usporedbe nekog običnog vozača i vozača F1 bolida

Predstavljaš se nekakvim motoristom a nemaš pojma

Kraj mene se na autocesti provezel lik na motoru pri jedno 200km/h i to između mene i kamiona
Dakle kombi ide nekih 120-130km/h i prestiže kamion koji ide nekih 80-90km/h i onda između njih dva prozuji lik na motoru full gas, ono ziher nekih 200...pa ak može on onda valjda može i Max...
I da ga jebeš nije imal više od 30cm od motora do kombia ili do kamiona...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 18:16   #444
Quote:
The_End kaže: Pogledaj post
I sad netko vidi sliku i veli da je Max kriv, a na slici je crystal clear da Vettel i u vremenu kontakta ide ulijevo.
Ne kužim!
Ja po ovome vidim da bi Vettel puknuo Maxa da se on i Kimi nisu prije zakvačili.
Zašto bi Max trebao kočiti, kaj je to Max tu kriv da bi on trebao kočiti, a ne recimo Vettel mućnuti glavom i reći si: a možda bi bilo poželjno da ja okrenem volan prema udesno.
Zato jer je prvo krenuo prema Vettelu, da bi se nakon toga krenuo micat od Vettela i krenuo je prema Kimiu i uz to i gledao prema Kimiu...

Dakle Max je itekako prokleto dobro znao di je Vettel, a bogme i di je Kimi...
A ak nemaš kam nego vidiš da moraš zakočit, onda valjda zakočiš

Jel kužiš da je Max cijelo vrijeme jedini koji je sasvim sigurno znao di se nalaze druga dva bolida

Vettel nikak nije mogel videt Kimia, Kimi možda je no možda i nije mogel videt Vettela, no Max je sasvim sigurno videl jednog i drugog, no on je odlučil izbacit sva tri iz utrke...
Čak je poslje utrke i izjavio da mu je drago da su svi odustali
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 18:51   #445
jel zna netko gdje se može naći snimka s arene?
edit:ukoliko je moguće i svih ostalih utrka

Zadnje uređivanje muflon7 : 21.09.2017. at 19:18.
muflon7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 19:38   #446
Quote:
Hawker kaže: Pogledaj post
Da mi je znat koju si ti trku gleda
Trebao bi biti sarazam ,ali je los.
Daj si truda i odvrti koji put snimku starta,pa ces vidjeti da smo gledali istu utrku,samo ti nisi ispratio svaki detalj.
__________________
Stara narodna kaze;"daj covjeku moc ili pare pa ces vidjeti kakav je".
dakako is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 20:11   #447
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Dobro jer vi se sebe cujete , jer vi znate sto znaci metar od bolida pri 200kmh, probajte se prevest pokraj slepera metar do pri 200kmh pa mi javite dali ste imali mjesta da se pomaknete jos malo do njega

Mulci!!
Ovakvu glupost moze blebnuti samo netko tko uopce nema vozacku dozvolu.
__________________
Svako veliko dostignuce bilo je san prije nego sto je ostvareno, Oni koji sumnjaju i oklijevaju na snovima zauvijek i ostaju
MaliZeleni10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 20:43   #448
Sama činjenica da Vetel nakon udesa nije plako na radio sa 'honestly boys, zis iz ridikulus ...' govori da zna da je zaribal. A ako on sam nije optužio ni maxa ni komija, ko smo mi da mislimo drulčije.
poštopoto is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 21:00   #449
Quote:
poštopoto kaže: Pogledaj post
Sama činjenica da Vetel nakon udesa nije plako na radio sa 'honestly boys, zis iz ridikulus ...' govori da zna da je zaribal. A ako on sam nije optužio ni maxa ni komija, ko smo mi da mislimo drulčije.
A zakaj bi ih optužival ?
Osim toga ko uopće veli da je itko kriv Vettelu osim njega samog, kvragu pa tog da si je sam kriv mora bit svjestan i potpuni slepac...

Vettelu je iste sekunde sasvim sigurno bilo jasno ko dobar dan da si je kriv sam, sve kaj je trebal napravit je pustit Maxa da se razbije u zid ili bilo koga osim u njega
a on je mulec išel tam di je Max, a i ptice na grani znaju da je u blizini Maxa sudar zagarantiran, pobogu pa ni momčadski mu kolega Ricc već odavno nije siguran

To kaj je Vettel napravil je isti klinac kaj da Bil Gates po sebi obljepi hrpetinu dolara i zlata, ode u kaj ja znam recimo Bronx i tam vrišti na sav glas ja sam Bil Gates i pun sam para...
a onda bi se valjda nakon toga trebal iščuđavat iz toga kaj ga je neko opljačkal

Mislim ono neš ti mudrolije...
Svi na planeti su očekivali da će se Max zabit u nekog na startu, kvragu pa Ricc je to čak i tvital na netu prije utrke...
Svi su očekivali da bu taj neko Vettel, Maxić je čak najavljival prije utrke da bu on išel glavom u jagode jer on eto nema kaj izgubit

svi jebeno očekuju da se Max razbije, i gle čuda Max se razbije
ali ne to je nekima iznenađenje i dan danas i eto smišljaju kako opravdat Maxa zašto li se i kako li se zabio u Kimia :klap:
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 22:39   #450
Vettel je time još jednom dokazao da je isto propuh u glavi, nije mu ovo prvi put da napravi pizdariju potpuno bespotrebno...
4season is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 23:32   #451
Quote:
muflon7 kaže: Pogledaj post
jel zna netko gdje se može naći snimka s arene?
edit:ukoliko je moguće i svih ostalih utrka
ja znam gdje moze s sky sportsa

https://www.reddit.com/r/formula1/wiki/streaming
Sunny Ways is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 00:45   #452
Quote:
MaliZeleni10 kaže: Pogledaj post
Ovakvu glupost moze blebnuti samo netko tko uopce nema vozacku dozvolu.
Nemam puno, do sad samo oko milijun km sa kamionom, cca 500.000 sa autom i jedno 200.000 sa raznoraznim motociklima, malo utrke , malo karting i tak to, ok jos nisam vozil helikopter i avion, btw zaboravio sam mtb i ljubav prema sumama.

Tak da imam slabo iskustva


Vozacke godine staza tocno 19 godina.


Mulec!
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 06:12   #453
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Nemam puno, do sad samo oko milijun km sa kamionom, cca 500.000 sa autom i jedno 200.000 sa raznoraznim motociklima, malo utrke , malo karting i tak to, ok jos nisam vozil helikopter i avion, btw zaboravio sam mtb i ljubav prema sumama.

Tak da imam slabo iskustva


Vozacke godine staza tocno 19 godina.


Mulec!
Slab si i to jako...
Ja ti imam preko 3 milijuna kilometara (blizu 4...) u 22 godine vozačkog staža...
Samo u 2006 godini 420 tisuća kilometara...
Moraš još puno žganaca popapat
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 12:15   #454
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Zato jer je prvo krenuo prema Vettelu, da bi se nakon toga krenuo micat od Vettela i krenuo je prema Kimiu i uz to i gledao prema Kimiu...

Dakle Max je itekako prokleto dobro znao di je Vettel, a bogme i di je Kimi...
A ak nemaš kam nego vidiš da moraš zakočit, onda valjda zakočiš

Jel kužiš da je Max cijelo vrijeme jedini koji je sasvim sigurno znao di se nalaze druga dva bolida

Vettel nikak nije mogel videt Kimia, Kimi možda je no možda i nije mogel videt Vettela, no Max je sasvim sigurno videl jednog i drugog, no on je odlučil izbacit sva tri iz utrke...
Čak je poslje utrke i izjavio da mu je drago da su svi odustali
Znaci Max je kriv!

Tibi rekao sam ti cekam da se desi ono sto si napisao.
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 14:49   #455
@Dmw ,

Kaj si ti ocekival?

Nisi valjda mislil da bude Vettela proglasil krivim?
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 14:56   #456
Da obznanim svima, od danas prestajem navijati za Hamiltona , od danas, dana danasnjeg navijam za Maxa!.

Razlozi?, Hamilton je osvojio sve kaj je mogao, osvojiti ce jos ponesto!, Hamiltona budem i dalje simpatizirao, a za Maxa navijam!.

U Maxu vidim mladog ludog Hamiltona, obadvojica imaju respektabilne vozacke karijere prije f1.

Svida mi se Maxov bezobrazluk i beskompromisnost!.

Ajdo dalje!

Jednostavno nevidim nikoga drugog tko pase mojem svjetonadzoru , ako se netko pojavi osim Maxa dobrodosao
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 17:52   #458
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
Znaci Max je kriv!

Tibi rekao sam ti cekam da se desi ono sto si napisao.
A nego ko je kriv
Max šusnul Kimia i kriv bi trebal bit neko treći :klap:

Za taj sudar može bit kriv samo Max ili Kimi, nikak neko treći...
a realno krivac je Max jer on je taj koji se zabio u Kimia...

Kaj se tiče drugog sudara za taj si je Vettel krivac sam, nije mu kriv ni Max ni Kimi nego si je kriv sam iz jednostavnog razloga jer je bil u krivo vrijeme na krivom mjestu
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 18:31   #459
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Nemam puno, do sad samo oko milijun km sa kamionom, cca 500.000 sa autom i jedno 200.000 sa raznoraznim motociklima, malo utrke , malo karting i tak to, ok jos nisam vozil helikopter i avion, btw zaboravio sam mtb i ljubav prema sumama.

Tak da imam slabo iskustva


Vozacke godine staza tocno 19 godina.


Mulec!
33 godine vozackog staza, mulec.

btw, to taljiganje malo brze od zapreznih kola se ne racuna, jesi ikad vozio brze od 200 km/h?

Pri tim brzinama vozac mora biti fokusiran 10 puta vise nego vozac kamiona, sta mislis koliko tek moraju biti fokusirani vozaci utrka koji voze debelo preko 300 km/h?? Vozio sam preko 300 i 200 je kamilica a 100 je kao hodanje, samo mala usporedbe.

Ovdje je problem sto maxdonaldo umjesto da koci je napravio bas suprotno, jos dao gas tj namjerno izazvao sudar, i jos balavac likuje sto je obojicu izbacio iz utrke.

Sto duze gledam njegove voznje sve sam sigurniji da on nema ni mrvicu talenta, svi njegovi uspjesi su bazirani sa filozofiji "gas do daske, samo naprijed, kocnice ne postoje" koju mu je njegov tatica usadio tjerajuci ga da do iznemoglosti samo vozi i vozi.

Nikad od njega pravog vozaca, proslogodisnja pobjeda u Barceloni je produkt hamsterovog namjernog izbacivanja Rosberga iz utrke i hrpe srece, ali pravda je dosla, ove sezone se pokazuje njegovo pravo lice, crash, bum, bang.
__________________
Svako veliko dostignuce bilo je san prije nego sto je ostvareno, Oni koji sumnjaju i oklijevaju na snovima zauvijek i ostaju
MaliZeleni10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 19:27   #460
Fali vam dragi svitu pravi krivac. I Max i Kimi i Seb su tek oruđje u rukama Svemogućeg koji je napravio ovu malu igricu da se točno deset godina nakon velike sramote stvari stave na svoje misto. Maestro je taman pomislio kako je vrhunski startao, a onda je Svemogući napeo praćku i... pogodio!
Templarski red is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:22.