Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.03.2007., 22:11   #21
obična paraliza u snu, ali ako vam čući preko dana, onda imate ono što stari ljudi zovu "angina petoris"
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2007., 22:12   #22
Quote:
diki kaže: Pogledaj post
aha, ja sam mislila da ti misliš na čučavac i da sam ja nešto kao govno za crnu sjenu . mislila sam da se rugaš s mojom traumom
nego, i mojoj mami je isto ta sjena sjedila na prsima. često.
joj , ja sam zadnja koja bi se zezala sa tim, tak ih samo zovem, djeluje malo manje strasno mi onda
blupblup is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2007., 22:13   #23
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
obična paraliza u snu, ali ako vam čući preko dana, onda imate ono što stari ljudi zovu "angina petoris"
to nema apsolutno nikakve veze s tim, niti je ja imam, niti moja mama
blupblup is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2007., 22:13   #24
Quote:
blupblup kaže: Pogledaj post
inace iz legendi su te "pojave" poznate kao more, takva bica mislim , ako su to bica.. mene je isto bilo strah i imala sam osjecaj da propadam zajedno s krevetom negdje pod pritiskom 2cucavca".. moja mama je npr. mislila da umire kada bi joj "dosao".. ne znam dalje od toga sto bi to moglo biti, ali eto, nisi jedina
e, vidiš, tako je i moja mama. isti taj osjećaj propadanja s krevetom i s "cucavcem" .
ja sam, hvala bogu, samo jednom to doživjela. ne ponovilo se više nikada.
nego, sjećam se i da sam, dok sam gledala tu sjenu, bila uvjerena da je to jedan čovjek koji je bio naš kućni prijatelj. gledala sam u tu sjenu i imala baš neki filing da je to on. ne znam zašto.
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2007., 22:16   #25
Quote:
diki kaže: Pogledaj post
e, vidiš, tako je i moja mama. isti taj osjećaj propadanja s krevetom i s "cucavcem" .
ja sam, hvala bogu, samo jednom to doživjela. ne ponovilo se više nikada.
nego, sjećam se i da sam, dok sam gledala tu sjenu, bila uvjerena da je to jedan čovjek koji je bio naš kućni prijatelj. gledala sam u tu sjenu i imala baš neki filing da je to on. ne znam zašto.
meni je djelovao strano, a opet prisno, no nisam mogla s nikim posebno identificirati.cudno ambivalentno ustvari . to propadanje zajedno s krevetom je cesto i kod mene i kod mame (i bez da se cucavac pojavi)
blupblup is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2007., 22:16   #26
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
obična paraliza u snu, ali ako vam čući preko dana, onda imate ono što stari ljudi zovu "angina petoris"
nema "petoris"
također, moja mama jest starija, ali nije glupa. i nikada ne bi nešto nepravilno izgovarala.
nego, što sam onda ja imala? anginu nogis?
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2007., 22:17   #27
Quote:
blupblup kaže: Pogledaj post
meni je djelovao strano, a opet prisno, no nisam mogla s nikim posebno identificirati.cudno ambivalentno ustvari . to propadanje zajedno s krevetom je cesto i kod mene i kod mame (i bez da se cucavac pojavi)
ti to još uvijek doživljavaš?
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2007., 22:22   #28
Quote:
diki kaže: Pogledaj post
ti to još uvijek doživljavaš?
imam periode kada je jace i kada gotovo uopce ih nema,propadanje dozivljavam cesce nego posjetu cucavca, poprilicno cesto, da
blupblup is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2007., 22:25   #29
Quote:
blupblup kaže: Pogledaj post
imam periode kada je jace i kada gotovo uopce ih nema,propadanje dozivljavam cesce nego posjetu cucavca, poprilicno cesto, da
ne želim te ni u što uvjeravati, ali možda to propadanje ima veze s tvojim duševnim stanjem? možda si tjeskobna ili depresivna? a možda se radi i o fazi kada toneš u san, znaš ono famozno propadanje nakon kojeg se trgnemo? možda je to to.
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2007., 22:26   #30
Ja bih rado vjerovao da je sve to u mojoj glavi, iskrivljena percepcija i sl. Ali tada sam bio potpuno budan. Ne želim da mi se nekakva sranja događaju u kući. Prije sam bio fasciniran takvim stvarima, ali sada mi to doista ne treba. Ne znam da li sam možda postao osjetljiviji na te nekakve vibracije putem onih silnih meditacija i reikija kod babe, ali zaista ne želim gluposti u životu. Toj mojoj prijateljici se često događa da joj netko izgovara ime, ali ona je isto tako često uvjerena (ili se uvjerava) da je to u njezinoj glavi. Otkad joj je sve to počelo više ne sluša mp3 noći i spava s upaljenim svijetlom ili kompjuterom.
Eh, da, zaboravih reči da sam u trenutku kada sam prešao iz sna u to stanje paralize čuo jaki prasak u glavi, ali ne kao zvuk, nego je jednostavno...snažno puklo.
Prije mjesec dana moja stara je otišla u sobu se odmoriti, kao što i inače ode poslije ručka. Kada se probudila, vidjela je kako joj u sobi lebdi nekakva svijetleća kugla modro-zelene boje veličine dvije šake koja je mjenjala oblik iz kugle u bodljikavu kuglu i onda je nestala. To mi je sve rekla, ali ja nisam mogao ništa naći o tome na netu. Upišem balls of light i sl. ali nema ništa konkretno. Što bi to moglo biti??
Inkubus is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2007., 22:27   #31
Quote:
diki kaže: Pogledaj post
ne želim te ni u što uvjeravati, ali možda to propadanje ima veze s tvojim duševnim stanjem? možda si tjeskobna ili depresivna? a možda se radi i o fazi kada toneš u san, znaš ono famozno propadanje nakon kojeg se trgnemo? možda je to to.
nije, nije drugaciji je osjecaj, znam na sto mislis, ali to nije to padanje, ovo je bas propadanje, ne onaj osjecaj da ces pasti iz kreveta kao kada padas u san, drukciji je osjecaj, ovo je kao da menetko gura prema dole zajedno s krevetom, obicno ustvari pocnem osjecati zmarce i vrucinu prvo na vrhu glave i onda pocinje to propadanje, ,
blupblup is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2007., 22:31   #32
Quote:
Inkubus kaže: Pogledaj post
Ja bih rado vjerovao da je sve to u mojoj glavi,
Prije mjesec dana moja stara je otišla u sobu se odmoriti, kao što i inače ode poslije ručka. Kada se probudila, vidjela je kako joj u sobi lebdi nekakva svijetleća kugla modro-zelene boje veličine dvije šake koja je mjenjala oblik iz kugle u bodljikavu kuglu i onda je nestala. To mi je sve rekla, ali ja nisam mogao ništa naći o tome na netu. Upišem balls of light i sl. ali nema ništa konkretno. Što bi to moglo biti??
hm, ne znam tako nesto ja nisam vidjela, moze biti bilo sto od nekih nlo-a kugli, do onih elkugli koje su prirodna pojava (kuglasta munja, to se zna javiti)pa do nakupina nekih preostalih "izvan ove dimenzije" entiteta
blupblup is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2007., 22:38   #33
ne...znam. Ma ona to sve doživljava kao da je bio anđeo ili nešto... Neka misli i dalje da je tako... Ona je, hm, takva.
Inkubus is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2007., 22:41   #34
Quote:
blupblup kaže: Pogledaj post
nije, nije drugaciji je osjecaj, znam na sto mislis, ali to nije to padanje, ovo je bas propadanje, ne onaj osjecaj da ces pasti iz kreveta kao kada padas u san, drukciji je osjecaj, ovo je kao da menetko gura prema dole zajedno s krevetom, obicno ustvari pocnem osjecati zmarce i vrucinu prvo na vrhu glave i onda pocinje to propadanje, ,
stvarno strašno. drži se.
znaš što ja napravim kad mi se počnu ponavljati paralize u snu? jednostavno vratim film unazad da provjerim što sam promijenila u svom životu ili što bih trebala promijeniti. obično paralize pogađaju duševno slabije osobe, krhkije i osjetljivije. ja sam, recimo, osvijestila da sam s nekim stvarima pretjerala i da sam se nekim stanjima prepustila bez da sam uopće i pokušala poduzeti nešto u vezi toga, tj. nisam ni pokušala pomoći samoj sebi. kad sam osvijestila u čemu griješim i kad sam shvatila da je veliki zajeb moja kriva percepcija svijeta i preosjetljivost, jednostavno sam malo pomalo počela mijenjati samu sebe. i paralize nema..... već dosta dugo.
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2007., 22:46   #35
Quote:
diki kaže: Pogledaj post
nema "petoris"
također, moja mama jest starija, ali nije glupa. i nikada ne bi nešto nepravilno izgovarala.
nego, što sam onda ja imala? anginu nogis?
ma nisam spominjao tvoju mamu. govorim samo iz iskustva, kako to stari ljudi kažu. nikad ne kažu pektoris nego uvijek izostave glas k. meni je to užasno smiješno, nikad ne mogu sakriti smijeh kad to čujem

i ako ti nešto tijekom dana "sjedi na prsima", definitivno imaš problema sa srcem, ili možda sa štitnjačom. to nije normalno stanje.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2007., 22:52   #36
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
ma nisam spominjao tvoju mamu. govorim samo iz iskustva, kako to stari ljudi kažu. nikad ne kažu pektoris nego uvijek izostave glas k. meni je to užasno smiješno, nikad ne mogu sakriti smijeh kad to čujem
a posrata za prostatu
shakti9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2007., 23:00   #37
Quote:
shakti9 kaže: Pogledaj post
a posrata za prostatu
aha, i to sam čuo, ali je dosta rijetko!
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2007., 23:00   #38
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
ma nisam spominjao tvoju mamu. govorim samo iz iskustva, kako to stari ljudi kažu. nikad ne kažu pektoris nego uvijek izostave glas k. meni je to užasno smiješno, nikad ne mogu sakriti smijeh kad to čujem

i ako ti nešto tijekom dana "sjedi na prsima", definitivno imaš problema sa srcem, ili možda sa štitnjačom. to nije normalno stanje.
ne, moja mama je poprilicno mlada i poprilicno obrazovana , i to joj se dogadalo negdje od 20 godine na dalje, mislim imas pomalo skucene kucice u koje smjestas ljude
blupblup is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2007., 23:01   #39
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
ma nisam spominjao tvoju mamu. govorim samo iz iskustva, kako to stari ljudi kažu. nikad ne kažu pektoris nego uvijek izostave glas k. meni je to užasno smiješno, nikad ne mogu sakriti smijeh kad to čujem

i ako ti nešto tijekom dana "sjedi na prsima", definitivno imaš problema sa srcem, ili možda sa štitnjačom. to nije normalno stanje.
ma dobro, znam da nisi, ali ne volim ismijavanje na račun starijih ljudi jer u svim starijim ljudima vidim svoje roditelje tako da....

ali eto, moja mama sada ima problema sa srcem i sa štitnjačom. kad joj se to počelo događati, imala je problema samo sa štitnjačom, ali ne i sa srcem.
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2007., 23:02   #40
Quote:
blupblup kaže: Pogledaj post
prirodna pojava (kuglasta munja, to se zna javiti)pa do nakupina nekih preostalih "izvan ove dimenzije" entiteta
Na ova objašnjenja sam često nailazio na netu
Inkubus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:56.